Deltagere til Flexgulvservice jule cup - Champagneklubben

I forbindelse med vores årlige Julemarked har vi i år valgt at lave en forboldstævne for børn og unge. Der spilles i Herlev Hallen med god plads til spillere og deres fans J

Dame turnering  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag aften

Holdnavn Niv Logo Klub

P-U10  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
U10 - 1 C Logo Herlev IF Herlev IF
U10 - 2 C Logo Herlev IF Herlev IF

P-U11  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB Taarnby B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
U11 - 1 B Logo Herlev IF Herlev IF
U11 - 2 C Logo Herlev IF Herlev IF

U10  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B1903 A Logo B1903 B1903
B1903 B B Logo B1903 B1903
Baggers drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlev hi
HG Herlufsholm B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Hjorts drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB lions C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Prebens drenge A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Herlev hi
RB1906 B Logo Roskilde BK af 1906 Roskilde BK af 1906

U11  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B 1903 - Hæstens A Logo b1903 b1903
De friske B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Bobek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HGI 1 B Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
HGI 2 B Logo Hillerød G&IF Hillerød G&IF
KN HUI Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
U11 HI hold 1 B Logo Herlev IF Herlev IF
U11 HI hold 2 B Logo Herlev IF Herlev IF

U12  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Black Ops 4 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
FC Bobek Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Fk 05 B Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
hi 1 Logo Herlev IF Herlev IF
hi 2 Logo Herlev IF Herlev IF
hi 3 Logo Herlev IF Herlev IF
Hundested B Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub
White Ops A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Green Team B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve A Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
GVA A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GVA
GVA2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet GVÁ
Herlev N1 B Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev N2 B Logo Herlev IF Herlev IF
Hundested B Logo Hundested Idrætsklub Hundested Idrætsklub

U6  | Herrer/Drenge

25 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Allerød FK Logo Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
BSF 1 A Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF 2 C Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør1 A Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør2 B Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA 2000 1 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 2 Logo FA 2000 FA 2000
FA 2000 3 Logo FA 2000 FA 2000
Farum Boldklub 1 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub 2 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum Boldklub 3 Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Fremad Amager U/6 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fremad Amager
Fremad Amager U/6 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Fremad Amager
Herlev 2 Logo Herlev IF Herlev IF
Herlev IF 1 Logo Herlev IF Herlev IF
Kastrup 1 A Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
Kastrup 2 B Logo Kastrup Boldklub Kastrup Boldklub
KB D1 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB D2 Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Sort Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
LSF1 C Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
LSF2 B Logo Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF
Rørvig IF C Logo Rørvig IF Rørvig IF

U7  | Herrer/Drenge

35 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
AB B Logo Akademisk Boldklub Akademisk Boldklub
BSF U7 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
BSF U7 Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold Ballerup-Skovlunde Fodbold
Dragør 1 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 2 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
Dragør 3 Logo Dragør Boldklub Dragør Boldklub
FA2000 A Logo FA 2000 FA 2000
Farum 1 A Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
farum blå C Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
Farum rød B Logo Farum Boldklub Farum Boldklub
FC Holte 1 Logo FC Holte FC Holte
FC Holte 2 Logo FC Holte FC Holte
FC Holte 3 Logo FC Holte FC Holte
FC Vestamger B Logo Boldklubben AB Tårnby Boldklubben AB Tårnby
Greve B1 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve B2 Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Havdrup 1 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
Havdrup 2 B Logo Havdrup GI Havdrup GI
HG 1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 3 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG 4 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HI 1 A Logo Herlev if Herlev if
HI2 B Logo Herlev if Herlev if
Himmelev-Veddelev A B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev B B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev C B Logo Himmelev-Veddelev Boldklub Himmelev-Veddelev Boldklub
Husum 1 C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB BARCELONA A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB hvid Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB REAL MADRID A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB-Ronaldo Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Vallensbæk Gul Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39
Vallensbæk Hvid Logo Vallensbæk IF 39 Vallensbæk IF 39

U8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Herfølge 1 B Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Herfølge 2 C Logo Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub
Hi Fodbold 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hi Fodbold
Hørsholm-Usserød A A Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hørsholm-Usserød B B Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Hørsholm-Usserød C C Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Sengeløse U8 Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Team Navidoc Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U8  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9  | Herrer/Drenge

14 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
B82 C Logo B82 Virum B82 Virum
Bk Friheden 1 A Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
BK Friheden 2 B Logo Boldklubben friheden Boldklubben friheden
DEFAK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
GVI 1 A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
Husum A Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
KB hvid A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Løverne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB sort A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Stjernerne Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Skovshoved 1 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Skovshoved 2 B Logo Skovshoved IF Skovshoved IF
Østerbros Ørne 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 93
Østerbros Ørne 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet B 93

Arrangør: Herlev IF
Sted: Herlev Hallen
Adresse: Tvedvangen 198
Postnr: 2730
By: Herlev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 20-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter