Deltagere til VIF Vinter Cup

VIF afholder indendørsstævne d.5-6-7 feb. for rækkerne U7-U11 i A/BC niveau. Pladser tilbage: 7 hold U8A - 2 hold U8BC - 3 hold U9A - 3 hold U10A - 2 hold U11A. Først til mølle til princip.

U10A-(2006)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl.17-22

Holdnavn Niv Logo Klub

U10BC-(2006)  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl. 15-19

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 hold1 B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
BK Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hvid B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FA2000
KB lions B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB UNO B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Sort C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FA2000
TPS 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet TPS
Turbo-drengene 1 B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Turbo-drengene 2 Logo Vanløse IF Vanløse IF
Turbo-drengene 3 B Logo Vanløse IF Vanløse IF
Tuse IF Logo Tuse IF Tuse IF
Tårnbys drenge B Logo Tårnby FF Tårnby FF

U11A-(2005)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag ca. kl.17-22

Holdnavn Niv Logo Klub
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
TEAM KULEK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VIF værebro A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet V-i-f
Vinter holdet A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11BC-(2005)  | BC  | Herrer/Drenge

16 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag 17-22

Holdnavn Niv Logo Klub
B1973 Herlev 1 B Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B1973 Herlev 2 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B1973 Herlev 3 C Logo Boldklubben 1973 Herlev Boldklubben 1973 Herlev
B93 combo B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
farum 1 B Logo farum boldklub farum boldklub
farum 2 C Logo farum boldklub farum boldklub
FB-Lions B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
FB-Tigers B Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Holbæk Sportsakademi B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
Martins hold C Logo Husum Boldklub Husum Boldklub
TEAM KULEK Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Tuse B Logo Tuse IF Tuse IF
Vanløse IF E&N B Logo Vanløse IF Vanløse IF
VIF Værebro b B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet V-i-f
Værløse Nord B Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub
Værløse Syd C Logo Værløse Boldklub Værløse Boldklub

U12-(2004)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U13-(2003)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U14-(2002)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

U7A-(2009)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl.10-13

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 - Ronaldos Rødder A Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby IF 1 A Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brønshøj Logo Brønshøj Boldklub Brønshøj Boldklub
GVI A Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HG1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HIK 1 A Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
JB2 A Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
RBK 1 A Logo Rudersdal Boldklub Rudersdal Boldklub
Vestia U7A A Logo Boldklubben Vestia Boldklubben Vestia

U7BC-(2009)  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl.08-11

Holdnavn Niv Logo Klub
B93 - Suarez' Snappere B Logo Boldklubben af 1893 Boldklubben af 1893
Brøndby IF 2 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
Brøndby IF 3 B Logo Brøndby IF Brøndby IF
FA2000(1) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FA2000
FA2000(2) B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FA2000
FA2000(3) C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FA2000
Gladsaxe Hero 1 B Logo Gladsaxe-Hero Boldklub Gladsaxe-Hero Boldklub
GVI BC. C Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening Gentofte-Vangede Idrætsforening
HIK 2 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
HIK 3 Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
JB C Logo Jægersborg Boldklub Jægersborg Boldklub
Slangerup A Logo Slangerup og Omegns IF Slangerup og Omegns IF

U8A-(2008)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag ca. kl. 11-15

Holdnavn Niv Logo Klub
e-takeaway.dk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB Blå A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rosenhøj 2 B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Roskilde KFUM Hvid A Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
TFCs grønne drenge. A Logo Taastrup FC Taastrup FC
Tottenham A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub

U8BC-(2008)  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag ca. kl. 08-11

Holdnavn Niv Logo Klub
Bayern München B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
e-takeaway.dk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FB 08 Hvid Logo Frederiksberg Boldklub Frederiksberg Boldklub
Hekla C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla Kyoto B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
HIK B1 B Logo Hellerup Idræts Klub Hellerup Idræts Klub
KB Hvid B Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Rosenhøj 3 B Logo Rosenhøj BK Rosenhøj BK
Roskilde KFUM Blå B Logo KFUMs Boldklub Roskilde KFUMs Boldklub Roskilde
Sengeløse B Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
TFC drengene Logo Taastrup FC Taastrup FC
Valby Boldklub Grønt hold. C Logo Valby Boldklub Valby Boldklub

U9A-(2007  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag ca. kl. 12-16

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Frem 1 A Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Citykøreskolen Næstved A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
KB Løverne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Stjernerne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
VSB A Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub

U9BC-(2007)  | BC  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag ca. kl. 14-18

Holdnavn Niv Logo Klub
Bk Frem 2 B Logo Boldklubben FREM Boldklubben FREM
Bk Hekla B Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Greve B1 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Greve B2 B Logo Greve Fodbold Greve Fodbold
Hareskov IF (C) C Logo Hareskov IF Hareskov IF
Hekla Bryggen C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Hekla City C Logo Boldklubben Hekla Boldklubben Hekla
Holbæk B&I B Logo Holbæk B&IF Holbæk B&IF
KB C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Piraterne A Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
KB Spinjitzu C Logo Kjøbenhavns Boldklub Kjøbenhavns Boldklub
Virum Sorgenfri Boldklub B Logo Virum-Sorgenfri Boldklub Virum-Sorgenfri Boldklub


Sted: Gladsaxe Idrætshaller
Adresse: Vandtårnsvej 55
Postnr: 2860
By: Søborg
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 29-01-2016


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter