Deltagere til Høje Kolstrup Stævne 2015

INDEFODBOLDSTÆVNE FOR DRENGE OG PIGER U6 TIL U14. Høje Kolstrup Boldklub, Aabenraa invitere til indendørs fodboldstævne den 21-22 november. Personlig præmie til alle i U6 til U8. Præmie til 1 & 2 i øvrige rækker. Forfriskning til alle spillere.

U10 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BBI/Saxburg Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
HKB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
SUB Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Toftlund drengene B Logo Toftlund IF Toftlund IF
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
AaBK Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U11 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
AaBK Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BUI - Broager C Logo Broager UI Broager UI
Hammelev B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hammelev SUF
HKB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
HKB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Løjt IF C Logo Løjt IF Løjt IF
AaBK 1 C Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
HKB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub

U13 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Dybbøl IU 1 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Dybbøl IU 2 B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Felsted if C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet felsted if
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Løjjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 1 Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt Pigerne C Logo Løjt IF Løjt IF
Team Vest B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Skærbæk Ungdoms Boldklub
AaBK 1 B Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U14 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Højer/Tønder A Logo Tønder SF Tønder SF
TSIF 1 A Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
TSIF 2 B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U6 - mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
HKB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U7 - mix  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
HKB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
HKB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Løjt IF 2 Logo Løjt IF Løjt IF
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U8 - mix  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  2 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag morgen/formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
BUI 1 B Logo Broager UI Broager UI
BUI 2 B Logo Broager UI Broager UI
HKB Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
ØIF 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øsby if
Øif 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øsby if
ØSVN 1 B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN 2 B Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 2 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub
AaBK 3 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ensted IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HFK Blå Løver B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK Blå Tiger B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HKB 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
HKB 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Høje Kolstrup Boldklub
Løjt If B Logo Løjt if Løjt if
Planeterne B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Starup UIF Logo Starup UIF Starup UIF
Starup UIF Logo Starup UIF Starup UIF
Stjernerne B Logo Vojens B&IK Vojens B&IK
Ulvene C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Øsby IF
AaBK 1 Logo Aabenraa Boldklub Aabenraa Boldklub

U9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag middag

Holdnavn Niv Logo Klub


Sted: Agora
Adresse: Nyløkke 4
Postnr: 6200
By: Aabenraa
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 06-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter