Deltagere til Østmøn FK´s ungdomsstævne

Østmøn Fodboldklub afholder ungdomsstævne den 6. og 7. februar 2016 i Østmøn Hallen v/Hjertebjergskolen.

U10 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Fjordrejerne C Logo Præstø IF Præstø IF
Gasværksvej B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
HG Blå B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG Hvid B Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Præstø IF B Logo Præstø IF Præstø IF
Tanglopperne B Logo Præstø IF Præstø IF
VIF 1 C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
VIF 2 C Logo Vordingborg IF Vordingborg IF

U11 drenge  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
FK 05 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Sydsjælland
FK 05 Hilmer B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FK Sydsjælland
Langebæk Alliancen Hvid B Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
Langebæk Alliancen Sort C Logo Langebæk Alliancen Langebæk Alliancen
MFK "Tofte" C Logo Møns FK Møns FK
MFK "Friis" C Logo Møns FK Møns FK
Møns FK C Logo Møns FK Møns FK
VIF Vordingborg B Logo Vordingborg IF Vordingborg IF
Østmøn Fodboldklub Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østmøn Fodbldklub
Østmøn Fodboldklub 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østmøn Fodbldklub

U12 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Køge FC C Logo Køge FC Køge FC
Ørslev 2 Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev 3 C Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Østmøn Young Guns Logo Østmøn Fodboldklub Østmøn Fodboldklub

U14 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG's Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Køge FC C Logo Køge FC Køge FC
Nybolig Erhverv København A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Roskilde DK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Rødvig G&I B Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Ørslev B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Ørslev 1 B Logo Ørslev GIF Ørslev GIF
Østmøn Falcons Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østmøn Fodbldklub

U15 drenge  | Mixede

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Badboys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hans Henning og Company B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
München A Logo Nykøbing Falster BK af 1901 Nykøbing Falster BK af 1901
Møns Entreprenørforretning A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nyråd 1 B Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd 2 Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Nyråd 3 Logo Nyråd Idrætsforening Nyråd Idrætsforening
Næver forever A Logo Næstved IF Næstved IF
Næver Forevet A Logo Næstved IF Næstved IF
Østmøn Padawans Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Østmøn Fodbldklub

U17 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
3 kampe og i bad Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
De Liderlige Pelikaner B Logo Gunslevholm Idrætsefterskole Gunslevholm Idrætsefterskole
De Skæve Gutter C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Don Juan De Marcos Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
jans drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Nysted Brøndboring A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Team Marius Mortensen B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Østmøn B Logo Østmøn Fodboldklub Østmøn Fodboldklub

U6 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
fk05 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
FLI Logo Faxe Ladeplads IF Faxe Ladeplads IF
Mfk C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mfk
Østmøn Fodboldklub C Logo Østmøn Fodboldklub Østmøn Fodboldklub

U7 denge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
fk05 C Logo FK Sydsjælland 05 FK Sydsjælland 05
HG1 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
HG2 Logo Herlufsholm GF Herlufsholm GF
Mfk Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mfk

U8 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HG KONTRAST Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG NÆSTVED EL-SERVICE Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG Q AUTO Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
HG SPEAK MEDIA Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet HG
Nyråd B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nyråd
Svend Gønge Logo IF Svend Gønge IF Svend Gønge

U9 drenge  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Rudi 's Autocenter Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Arrangør: Østmøn Fodboldklub
Sted: Østmøn Hallen v/Hjertebjergskolen
Adresse: Klintevej 237
Postnr: 4780
By: Stege
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<februar 2016>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29123456

Frist: 26-01-2016

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter