Deltagere til LGF Cup 2016

Lemvig GF er glade og stolte over igen i 2016 at kunne byde velkommen til traditionsrige LGF Cup. Her lægges vægt på, at alle skal matches bedst muligt, i flest mulige kampe (min. 4). Kort sagt - her er plads til alle. Stemning, spænding og sjov, ses vi?

U10 - drenge A(2006)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Grønbjerg/Spjald Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Hbv sydthy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hurup
Jensen Solfilm A Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Mejdal 1 A Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Mejdal 2 A Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
RIF 1 A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Topgun A Logo fluif fluif
Vinderup IK A Logo Vinderup IK Vinderup IK

U10 - drenge B(2006)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
RIF 2 B Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
SB C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U10 - drenge C(2006)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Borbjerg B Logo Borbjerg GU Borbjerg GU
Harboøre IF C Logo Harboøre IF Harboøre IF
Humlums drenge C Logo Resen-Humlum IF Resen-Humlum IF
LGF 1 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejdal 3 C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Mejdal 4 C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Måbjerg Drengene C Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
RIF 3 C Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF

U10 - piger (2006)  | Kvinder/Piger

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Humlums sejeste tøser C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RHIF
Lemvig GF 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Linde B C Logo Linde BK Linde BK
Mejrup B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Skjern-tøserne Logo Skjern GF Skjern GF
Thisted FC Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted FC U9 Logo Thisted FC Thisted FC
Vildbjerg SF 1 B Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
Vildbjerg SF 2 B Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF

U11 - drenge A(2005)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Ikast drengene 1 A Logo Ikast fs Ikast fs
lgf 1 A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Skiller Boys A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 - drenge B(2005)  | B  | Herrer/Drenge

15 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI Fodbold B Logo Skive IK Skive IK
Fc Tim/Hee B Logo TIM GIF TIM GIF
Ikast drengene 2 B Logo Ikast fs Ikast fs
Ikast drengene 3 B Logo Ikast fs Ikast fs
KLG-1 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG-2 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Klitten B Logo Boldklubben Klitten Boldklubben Klitten
lgf 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejdal/Halgård B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Rindum 1 B Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Rindum 2 B Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening Rindum Sogne- og Ungdomsforening
RLK B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
SB1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Struer Boldklub
Team Holstebro B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team mixet B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U11 - drenge C(2005)  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
GNIF Logo Gudum Nissum Idrætsforening Gudum Nissum Idrætsforening
Harboøre IF C Logo Harboøre IF Harboøre IF
Hjerm FIF C Logo Hjerm FIF Hjerm FIF
Humlums drenge C Logo Resen-Humlum IF Resen-Humlum IF
Ikast drengene 4 C Logo Ikast fs Ikast fs
Klitten C Logo Boldklubben Klitten Boldklubben Klitten
lgf 3 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejdal/Halgård C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Team Krøyer Holstebro C Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Thyborøn C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Thyborøn 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U11 - piger A (2005)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup 2 A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Vildbjerg SF A Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF

U11 - piger B (2005)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U11 - piger C (2005)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harboøre IF C Logo Harboøre IF Harboøre IF
IF Nordthy U11P C Logo IF Nordthy IF Nordthy
Lemvig GF B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
RLK TEAM HEDEN & FJORDEN B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub

U12 - drenge A(2004)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lemvig GF1 A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Madsen Optik A Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
olehansen.dk A Logo holstebro boldklub holstebro boldklub
Ringkøbing I.F. 1 A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
SB2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Struer Boldklub
SB3 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Struer Boldklub
Thy Fc A Logo Thisted FC Thisted FC
VIK A Logo Vinderup IK Vinderup IK

U12 - drenge B(2004)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lemvig GF2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejdal-Halgaard B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Ringkøbing IF 3 B Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Thyborøn/Harboøre 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 - drenge C(2004)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hjerm FIF C Logo Hjerm FIF Hjerm FIF
Lemvig GF3 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
RLK C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Thyborøn/Harboøre 2 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
VIK C Logo Vinderup IK Vinderup IK

U12 - piger A (2004)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lemvig GF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
Mejrup 1 A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Spjald Pigerne A Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

U12 - piger B (2004)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Bording IF B Logo Bording IF Bording IF
Lemvig GF 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
Lemvig GF 3 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
Mejrup 2 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Struer B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U12 - piger C (2004)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag/Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bording IF 2 C Logo Bording IF Bording IF
Harboøre IF C Logo Harboøre IF Harboøre IF

U13 - drenge A(2003)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Damkjær Sko A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Eastside A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
lemvig 1 A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Team Nordvestjysk Elservice A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U13 - drenge B(2003)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bondes Drenge B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Eastside B1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
Eastside B2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Eastside
FC GNIF B Logo Gudum Nissum Idrætsforening Gudum Nissum Idrætsforening
GNIF B Logo Gudum Nissum Idrætsforening Gudum Nissum Idrætsforening
lemvig2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
lemvig3 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Ringkøbing IF B Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Struer Boldklub 1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U13 - drenge C(2001)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 - drenge C(2003)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Hitmans Drenge C Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
Lemvig GF 4 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
RLK 1 C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
RLK 2 C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Struer Boldklub 2 C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Tim GIF C Logo Tim GIF Tim GIF

U13 - piger A (2003)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U13 - piger B (2003)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
LGF 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejrup 1 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup 2 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
RLK TEAM HEDEN & FJORDEN B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Spjald Pigerne B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Vinderup B Logo Vinderup IK Vinderup IK

U13 - piger C (2003)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
LGF 2 C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Linde Boldklub C Logo Linde BK Linde BK

U14 - drenge A(2002)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Kattens drenge A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
KHIF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Rifferne A Logo Ringkøbing if Ringkøbing if
Thy/mors indoor Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sundby Mors

U14 - drenge B(2002)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
HIF/TIF B Logo Harboøre IF Harboøre IF
lemvig u13 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
lgf 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
RLK B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Struer B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Talenterne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Thisted Øst B Logo Thisted FC Thisted FC

U14 - drenge C(2002)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
lgf 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Spjald B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Struer C Logo Struer Forenede Håndboldklubber Struer Forenede Håndboldklubber

U14 - piger A (2002)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Blåbjerg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Koldby Hørdum IF A Logo Koldby-Hørdum IF Koldby-Hørdum IF
Spjald A Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Team Skills A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 - piger B (2002)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harboøre IF B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Midtthy B Logo Sundby Thy IK Sundby Thy IK
Roslev IK B Logo Roslev IK Roslev IK
Spar Nords Piger B Logo Mejrup GU Mejrup GU

U14 - piger C (2002)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 - drenge A(2001)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Kidz A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U15 - drenge B(2001)  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Smerten B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
RG Seasight B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig Gf
Rittersport B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig Gf
Roslev IK 1 B Logo Roslev IK Roslev IK
Roslev IK 2 B Logo Roslev IK Roslev IK
TEAM 10 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U15 - drenge C(2001)  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Lørdag eftermiddag/aften

Holdnavn Niv Logo Klub
Blue Boys C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig Gf
Lemvig GF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig Gf
Struer C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
TEAM 10 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U15 - piger A (2001)  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 - piger B (2001)  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag/Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harboøre/Thyborøn B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Harboøre
Lemvig 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejrup GU B Logo Mejrup GU Mejrup GU
RLK B Logo Ramme-Lomborg IF Ramme-Lomborg IF
TEAM 10 B B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10
TEAM 10 U15 Pink B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Team 10

U15 - piger C (2001)  | C  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag/Lørdag

Holdnavn Niv Logo Klub

U16 - drenge (2000)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Blå Mænd B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
De gule B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Fars glade grise C Logo Klinkby boldklub Klinkby boldklub
Hvede Perkerne B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Malerfirmaet B. Bonderup B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
rittersport B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Stabys drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U17 - drenge (1999)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
3. Halvleg A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
6 Liter saftevand A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
BC Thisted C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Børnecenter Vestervig
BC Vestervig C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Børnecenter Vestervig
Dinglebrødrene Over Uret C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Guldfuglene A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Harboøre/Thyborøn B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Lomborg Idrætsefterskole Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Olympiske kæpheste Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U18 - piger (98-00)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Fredag

Holdnavn Niv Logo Klub
Lemvig A Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lemvig U15 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lomborg Idrætsefterskole Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Lyngs Idrætsefterskole A Logo Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole
Malerfirmaet B. Bonderup A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Meilsø's Rollespillere B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
skyum Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U5 - drenge (2011)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U6 - drenge (2010)  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harboøre IF B Logo Harboøre IF Harboøre IF
Lemvig A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig
Lemvig Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
MAGIC MEJDAL X A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejdal-Halgård
MAGIC MEJDAL Y A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejdal-Halgård
Naur-sir-krunderup C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Naur-sir
SB A Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Ulfborg Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg

U7 - drenge (2009)  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bremdal 1 B Logo Bremdal Idrætsklub Bremdal Idrætsklub
Bremdal 2 C Logo Bremdal idrætsklub Bremdal idrætsklub
Harboøre IF C Logo Harboøre IF Harboøre IF
HB B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
HB 2 C Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Hjerm FIF B Logo Hjerm FIF Hjerm FIF
LGF B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
NSK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Naur-sir-krunderup
RHIF 1 A Logo Resen-Humlum IF Resen-Humlum IF
RHIF 2 C Logo Resen-Humlum IF Resen-Humlum IF
Rindum SU1 B Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening Rindum Sogne- og Ungdomsforening
Rindum SU2 B Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening Rindum Sogne- og Ungdomsforening

U7 - piger (2009)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U8 - drenge (2008)  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harboøre IF C Logo Harboøre IF Harboøre IF
HB A Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
LGF 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
LGF 3 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
NSK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Naur-sir-krunderup
RLK C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Struer U8X B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer U8Y C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Thisted FC A Logo Thisted FC Thisted FC
Tim gif B Logo Tim gif Tim gif

U8 - piger (2008)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
RLK B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub

U9 - drenge A (2007)  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub

U9 - drenge B (2007)  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
HB B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Humlums seje gutter B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RHIF
Lemvig GF 1 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 2 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Lemvig GF 3 B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejdal Halgaard 1 B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Mejdal Halgaard 2 B Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Ringkøbing IF A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Struer 1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer 2 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Videbæk IF. 1 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Videbæk IF

U9 - drenge C (2007)  | C  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
GNIF C Logo Gudum Nissum Idrætsforening Gudum Nissum Idrætsforening
Humlums seje rødder C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet RHIF
Mejdal Halgaard 3 C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Mejdal Halgaard 4 C Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
NSK C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Naur-sir-krunderup
RLK C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Sydthy Boldklub C Logo Sydthy Boldklub Sydthy Boldklub
Team Salon Lagunen C Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg
thyborøn fritid C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet thyborøn fritid
thyborøn fritid 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet thyborøn fritid
Videbæk IF 2 C Logo Videbæk Idrætsforening Videbæk Idrætsforening

U9 - piger (2007)  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
lgf B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening

Arrangør: Lemvig Gymnastikforening
Sted: Lemvig Idræts og Kulturcenter (evt haller i omegn)
Adresse: Christinelystvej 8
Postnr: 7620
By: Lemvig
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 09-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter