Deltagere til Dagli brugsen cup 2015

så er Daglibrugsen og Harboøre if klar igen til vores årlige cup der spilles igen om pæne præmier fra hummel.cupspiller I alle rækker samt masser af spurtpræmier.

U 10 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Mejrup B Logo Mejrup GU Mejrup GU

U 12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Madsen Optik A Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
olehansen.dk A Logo holstebro boldklub holstebro boldklub

U 9 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Søndag middag

Holdnavn Niv Logo Klub
lgf up piger C Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening

U10 drenge  | Herrer/Drenge

17 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag middag/lørdag efte

Holdnavn Niv Logo Klub
Bagges boys B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Borbjerg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Borbjerg
De små grise B Logo Ramme-Lomborg IF Ramme-Lomborg IF
Harboøre IF C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Harboøre
Hbv Sydthy A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Hurup
Ikast FS B B Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS I C Logo Ikast FS Ikast FS
Ikast FS II C Logo Ikast FS Ikast FS
Mejdal/Halgård A Logo Mejdal gik Mejdal gik
Mejdal/Halgård 1 A Logo Mejdal GIK Mejdal GIK
Måbjerg Drengene B Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
RIF A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
Struer B2 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer B3 C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Team Doofenshmirtz A Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF
Team Jensen Solfilm A Logo Måbjerg IF Måbjerg IF
Vildbjerg SF C Logo Vildbjerg SF Vildbjerg SF

U11 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: lørdag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harboøre IF C Logo Harboøre IF Harboøre IF
Ringkøbing A Logo Ringkøbing IF Ringkøbing IF
RLK B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
RLK B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Team Krøyer B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
TFC 1 Logo Thisted FC Thisted FC
TFC 2 Logo Thisted FC Thisted FC
Ulfborg B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg

U11 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
harboøre if C Logo Harboøre IF Harboøre IF
SB C Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904

U12 piger  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag eftermiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
harboøre IF C Logo Harboøre IF Harboøre IF
Lemvig GF 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
Lemvig GF 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Lemvig GF
Mejrup A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup 2 C Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup U11 B Logo Mejrup GU Mejrup GU
RLK B Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Spjald Pigerne B Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening

u6 drenge/piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
cliffs drenge Logo Harboøre IF Harboøre IF
cliffs drenge 2 Logo Harboøre IF Harboøre IF
LGF 1 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
lgf 2 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
MAGIC MEJDAL A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Mejdal-Halgård

U7 drenge/piger  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harboøre Logo Harboøre IF Harboøre IF
HB B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
HB 2 B Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
lgf 1 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
lgf 2 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
struer 1 Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
struer 2 Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer B1. Struer B2. Struer B3 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Struet boldklub

U8 drenge  | Herrer/Drenge

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harboøre IF C Logo Harboøre IF Harboøre IF
HB Logo Holstebro Boldklub Holstebro Boldklub
Klinkby Boldklub C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
LGF 1 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
lgf 2 Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
Mejrup 1 A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup 2 A Logo Mejrup GU Mejrup GU
Mejrup 3 A Logo Mejrup GU Mejrup GU
RLK 2 C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
Sb 1 A Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Thisted FC 1 A Logo Thisted FC Thisted FC
Thisted FC 2 A Logo Thisted FC Thisted FC

U9 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: søndag formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Harboøre IF C Logo Harboøre IF Harboøre IF
Lgf B Logo Lemvig Gymnastikforening Lemvig Gymnastikforening
RLK C Logo Klinkby Boldklub Klinkby Boldklub
SIF A Logo Spjald Idrætsforening Spjald Idrætsforening
Struer 1 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Struer 2 B Logo Struer Boldklub af 1904 Struer Boldklub af 1904
Team Salon Lagunen B Logo SHN Ulfborg SHN Ulfborg

Arrangør: Harboøre IF
Sted: harboøre centeret
Adresse: lemvigvej 9
Postnr: 7673
By: harboøre
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 08-11-2015


Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter