Deltagere til TRESU CUP

TRESU CUP i Bjert. Områdets populære indstævne for både drenge og piger, i årgangene U10 - U14. Stævnet afholdes over tre weekender i november. BINDENDE TILMELDING 1. November.

U10 2006 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 22. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF
Dalby GF C Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
Løjt IF 2 C Logo Løjt IF Løjt IF
SHIF C Logo Skanderup Hjarup IF Skanderup Hjarup IF
TSIF C Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

U10 2006 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalum iF U9 B Logo Dalum IF Dalum IF
KB B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding IF 2 B Logo Kolding IF Kolding IF
Løjt IF B Logo Løjt IF Løjt IF
prima stilladser B Logo vejle fc vejle fc
Seest 2 B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Seest
Taulov/Skærbæk IF B B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
Vejle Kammeraterne B Logo Vejle Kammeraterne Vejle Kammeraterne

U10 2006 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Dalby GF A Logo Dalby Gymnastikforening Dalby Gymnastikforening
KB A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Kolding IF 1 Logo Kolding IF Kolding IF
MG&BK A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK
Ravn Arkitektur A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Seest 1 A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Seest
Vamdrup IF A Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U10 2006 Piger  | B  | Kvinder/Piger

12 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam GIF B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bramdrupdam GIF C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Harte B Logo Harte G&IF Harte G&IF
Lund if Logo Lund If Lund If
Lunderskov Boldklub B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
nbsif B Logo Nr. Bjært Strandhuse IF Nr. Bjært Strandhuse IF
Ubberud IF B Logo Ubberud IF Ubberud IF
VB Logo Vejle Boldklub Vejle Boldklub
VB 2 Logo Vejle boldklub Vejle boldklub
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U10 2006 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 22. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam GIF A Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Lunderskov Boldklub A Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub

U11 2005 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Christiansfeld IF C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
HIF boys 2 C Logo Hjerting IF Hjerting IF
HIF boys 3 C Logo Hjerting IF Hjerting IF
KB C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KLG-2 C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
KLG-3 C Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Rødderne C Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Sub 1 c B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Vamdrup IF C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U11 2005 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
De seje Hedenstedgutter C Logo Hedensted IF Hedensted IF
KIF A Logo Kolding if Kolding if
Næsby A Logo Næsby boldklub Næsby boldklub
OKS A Logo Odense Kammeraternes Sportsklub Odense Kammeraternes Sportsklub
Stensballe IK A A Logo Stensballe IK Stensballe IK
Sub A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U11 2005 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 14. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Banditterne B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Christiansfeld IF B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
HIF boys 1 B Logo Hjerting IF Hjerting IF
KB B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KLG-1 B Logo Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold Kollund-Lind Gymnastikforening - Fodbold
Skibet IF Logo Skibet IF Skibet IF
Stensballe B B Logo Stensballe IK Stensballe IK
TP-Montage B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening
TP-Montage1 B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U11 2005 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Bramdrupdam C Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Hedensted IF 1 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Hornsyld 2 C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
Hornsyld IF C Logo Hornsyld IF Hornsyld IF
KB3 Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U11 2005 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Horsens A Logo FC Horsens FC Horsens
Garant A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
KB Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
KB1 Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub

U12 2004 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Højby 1 A Logo Højby S&G Højby S&G
SUB Sønderborg 1 A Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg

U12 2004 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF C Logo Bjert IF Bjert IF
Gittes Drenge B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Gauerslund I. F
Hejnsvig IF C Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
HFK C Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Højby 2 C Logo Højby S&G Højby S&G
Højby 3 C Logo Højby S&G Højby S&G
KB C Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
resenbro ruif 1 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
resenbro ruif 2 C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U12 2004 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Fredericia fF B Logo Fredericia forenede Fodboldklubber Fredericia forenede Fodboldklubber
Lethal Disease Warriors B Logo Horsens FS Horsens FS
Sportigan Hedensted B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Strib 1 B Logo Strib IF Strib IF
Strib 2 Logo Strib IF Strib IF
SUB Sønderborg 2 B Logo SUB Sønderborg SUB Sønderborg
Vamdrup B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U12 2004 Piger  | B  | Kvinder/Piger

11 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Dybbøl B Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Harte B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Harte
HFK 1 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
Hviding IF 1 B Logo Hviding IF Hviding IF
Hviding IF 2 B Logo Hviding IF Hviding IF
KB B Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Strib if B Logo Strib IF Strib IF
Team Haksed B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vamdrup IF C Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U12 2004 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 15. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
ATI A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Ejby/Gelsted/Brenderup Logo Ejby IK Ejby IK
Hatting/Thorsted A Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
KB A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
Løjt IF 1 A Logo Løjt IF Løjt IF
OB A Logo Odense Boldklub Odense Boldklub
Strib IF A Logo strib IF strib IF
Varde IF A Logo Varde IF Varde IF

U13 2003 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Christiansfeld IF B Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
Egif drenge 1 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Egif drenge 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
EV Metal B Logo Hedensted IF Hedensted IF
The Boys B Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
TSIF B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U13 2003 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Tønder Logo Tønder SF Tønder SF

U13 2003 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Hejnsvig IF C Logo Hejnsvig Idrætsforening Hejnsvig Idrætsforening
Isenvad FC C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Isenvad Fodboldklub

U13 2003 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
HFK A Logo Haderslev Fodboldklub Haderslev Fodboldklub
TSIF 1 A Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

U13 2003 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
FC KOLDING NORD B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC KOLDING NORD
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U14 2002 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 2 A Logo Brande IF Brande IF
Brande IF1 A Logo Brande IF Brande IF
De blå mænd A Logo Esbjerg Fb Esbjerg Fb
Sportigan Hedensted A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Vest-Jyderne A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

U14 2002 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 3 B Logo Brande IF Brande IF
FC Kolding Syd B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC kolding Syd
FC Kolding Syg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC kolding Syd
Lunderskov B Logo Lunderskov Boldklub Lunderskov Boldklub
PP Consult B Logo Hedensted IF Hedensted IF
Vinding SF B Logo Vinding Sportsforening Vinding Sportsforening

U14 2002 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 29. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Brande IF 4 C Logo Brande IF Brande IF
Christiansfeld IF C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
christiansfeld IF C Logo Christiansfeld IF Christiansfeld IF
FC Kolding Syd C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC kolding Syd
FC Kolding syd C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet FC kolding Syd

U14 2002 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
De glade Piger A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
JM Malerfirma A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
seje piger A Logo Kolding Boldklub Kolding Boldklub
TSIF 1 A Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF

U14 2002 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Bjert IF B Logo Bjert IF Bjert IF
Brædstrup IF B Logo Brædstrup IF Brædstrup IF
Hatting Torsted 1 B Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
Hatting Torsted 2 C Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom Hatting - Torsted Fodboldungdom
TSIF 2 B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U15 2001 Drenge  | C  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub

U15 2001 Drenge  | A  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Universal Transport A Logo Skibet IF Skibet IF

U15 2001 Drenge  | B  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 21. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
Erritsø 1, Erritsø 2, Erritsø 3 B Logo Erritsø gif Erritsø gif
Erritsø 2 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
Erritsø 3 B Logo Erritsø GIF Erritsø GIF
FC Kolding Syd B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
FC Kolding Syd B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Team hængeløg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Vamdrup IF B Logo Vamdrup IF Vamdrup IF

U15 2001 Piger  | B  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF B Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Bierne B Logo Seest boldklub Seest boldklub
Bjert Dream Team B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Brumbasserne B Logo Seest boldklub Seest boldklub
Næsby Rovers B Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub
TSIF B Logo Taulov/Skærbæk IF Taulov/Skærbæk IF
Tønder Logo Tønder SF Tønder SF
Vonsild FK B Logo Vonsild Fodbold Klub Vonsild Fodbold Klub

U15 2001 Piger  | A  | Kvinder/Piger

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 28. november 2015

Holdnavn Niv Logo Klub
AVGIF A Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
AVGIF A Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
Fredericia Eliteidræt A Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Ullerup bæk skolen
Højer Logo Højer Idrætsforening Højer Idrætsforening
Løjt IF Logo Løjt IF Løjt IF
Næsby United A Logo Næsby Boldklub Næsby Boldklub

Arrangør: Bjert IF
Sted: Bjert hallen
Adresse: Engløkke 7
Postnr: 6091
By: Bjert
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 08-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 30. dec
Bel Air Cup
29. - 30. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
Garant Cup 2018
23. - 25. nov
DGI træningsstævne på kunstgræs - U7-U12 drenge
25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
3mands indefodbold U5-U7
1. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
24. - 25. nov
Pigestævne U8-U13 -DGI træningsstævne på kunstgræs
25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter