Deltagere til Langå Sparekasse Cup - Ungdom

Houlbjerg-Laurbjerg IF afholder igen i år Langå Sparekasse Cup, som afvikles for 17. gang. Børne- og ungdomshold spiller den 13. 14. og 21. november.

U10 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HLIF1 Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
HLIF2 Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
HSK B Logo Hadsten Sports Klub Hadsten Sports Klub
LIK Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Randers Freja Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja

U12 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  1 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
LIK 1 Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
LIK2 Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Lyseng U12 A2 B Logo IF Lyseng IF Lyseng
Randers Freja 1 Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Randers Freja 2 Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja

U14 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
HLIF1 Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
HLIF2 Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
Vejlby Vikings B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
ZenZyg C Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet PFU 05

U15 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Hammel 1 Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
Hammel 2 Logo Hammel Gymnastik Forening Hammel Gymnastik Forening
HLIF Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
LIK 1 Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
LIK2 Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Team hængeløg B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Aabyhøj Logo Aabyhøj IF Aabyhøj IF

U17 drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
FC Stativ stakit kasket B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
HLIF1 Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
HLIF2 Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
LIK1 Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
LIK2 Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Nillers drenge A Logo Randers Sportsklub Freja Randers Sportsklub Freja
Nordmors IF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Nordmors IF
Rønde Efterskole - De Orange Skinker B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
SIF 1 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft
SIF 2 B Logo SIF Assentoft SIF Assentoft

U19 drenge  | Herrer/Drenge

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Juve Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Riot FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -
Riot FC B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet -

U7 drenge  | Herrer/Drenge

10 bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: Formiddag

Holdnavn Niv Logo Klub
Bjerregrav Boldklub Logo Bjerregrav Boldklub Bjerregrav Boldklub
HLIF1 Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
HLIF2 Logo Houlbjerg-Laurbjerg IF Houlbjerg-Laurbjerg IF
If alliancen 1 A Logo IF Alliancen IF Alliancen
Langå 1 Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå 2 B Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Langå 3 Logo Langå Idrætsklub Langå Idrætsklub
Rødderne Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby Boldklub
Rødderne 1 Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Låsby Boldklub
STIF B Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet Sorring-Toustrup Idrætsforenin

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

v  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Kjellerup IF B Logo Kjellerup IF Kjellerup IF
MG&BK A Logo Middelfart G & BK Middelfart G & BK

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub
Nibe B1 Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub
Nibe B2 Logo Nibe Boldklub Nibe Boldklub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

V  | Mixede

bekræftede tilmeldinger,  0 på venteliste i denne række.
Spiller: 

Holdnavn Niv Logo Klub

Arrangør: Houlbjerg-Laurbjerg IF
Sted: Laurbjerghallen
Adresse: Skolevej 8 b,
Postnr: 8870
By: Langå
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 14-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
Himmerland Forsikring Cup - Løgstør
25. jan - 3. feb 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Kattegat Cup 2019 i Grenaa
25. - 28. jul 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
Markon Craft Cup i VRI 2019
15. jun 2019
Super Brugsen Cup 2019
1. - 3. mar 2019
BSF Super Brugsen/ OK JULECUP 2018
2. dec
Morud Intersport Cup 2018
1. - 2. dec
Indestævne DBU Jylland Region 3
8. - 9. dec
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Fraugde Cup
1. - 2. dec
Følg Staevner.dk på Twitter