Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Klubnavn: Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Forkortelse:
Adresse:
Postnrby:
Land:
Webadresse:


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet. Ønsker Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

Logo Jyske 3-bold Storstævne, HOG Hinnerup
FodboldJyske 3-bold Storstævne, HOG Hinnerup

Jyske 3-bold Storstævne, HOG Hinnerup
23. aug

Jyske 3-bold Storstævne er et hæsblæsende stævne, hvor vi afvikler 13 kampe ad gangen – på samme tid. En hyggelig dag, hvor hele familien er velkommen – både i Jubleparken (fodboldbanerne) og i 3-bold-byen
Logo Jyske 3-bold Storstævne, Nykøbing Mors
FodboldJyske 3-bold Storstævne, Nykøbing Mors

Jyske 3-bold Storstævne, Nykøbing Mors
14. sep

Jyske 3-bold Storstævne er et hæsblæsende stævne, hvor vi afvikler 13 kampe ad gangen – på samme tid. En hyggelig dag, hvor hele familien er velkommen – både i Jubleparken (fodboldbanerne) og i 3-bold-byen
Logo U11 VW Wolf Cup
FodboldU11 VW Wolf Cup

U11 VW Wolf Cup
4. - 5. okt

Hello! We have the international U11 VW Wolf Cup(2004 or younger) in Speldorf (near Duisburg) on 04th/05th October 2014. Participants: The level is A-Level. Bayern München, Borussia Dortmund, FC Schalke 04, Bayer Leverkusen, Eintracht Frankfurt, Hamburger
Logo Afslutningstur London
FodboldAfslutningstur London

Afslutningstur London
16. - 19. okt

Oplev den fantastiske stemning på et af de mange fodbold stadion i London. Kombinere jeres afslutningstur til England med en venskabskamp og en Premier League kamp, og få en oplevelse I aldrig vil glemme.
 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Jyske 3-bold Storstævne, Tarp B 13. sep
TVG Sports Cup 2014 15. - 18. aug
Möllevallscupen 2014 - Skanör/Sverige 9. - 10. aug
Möllevallscupen 2014 - Skanör/Sverige 9. - 10. aug
Möllevallscupen 2014 - Skanör/Sverige 9. - 10. aug
Möllevallscupen 2014 - Skanör/Sverige 9. - 10. aug
Kronborg Cup 2014 8. - 10. aug
Halmstads Laxacup 24. - 27. jul 2014
Wroclaw Trophy 4. - 6. jul 2014
Mediterraneo Summer Cup 30. jun - 3. jul 2014
Italy Cup 29. jun - 1. jul 2014
U15 Top GIRLS CUP 28. - 29. jun 2014
U13 TOP GIRLS CUP 28. - 29. jun 2014
DBU København Beach Soccer for børn 28. - 29. jun 2014
Jyske 3-bold Storstævne, Bording 22. jun 2014
U10 PT Sports Junior Cup 21. - 22. jun 2014
U14 ELLI Cup 21. - 22. jun 2014
Djurs Sommerland Cup 2014 15. - 22. jun 2014
Laudrup & Høgh Street 2013 - Aabenraa 15. juni 15. jun 2014
Månstorpscuppen 2014 14. - 15. jun 2014
1e HARGA WHITSUN CUP 2014 7. - 8. jun 2014
U10 Whitsun Cup 7. - 8. jun 2014
U13 GIRLS GÜTERSLOH Cup 7. - 8. jun 2014
U11 Whitsun Cup 7. - 8. jun 2014
U9 Whitsun Cup 7. - 8. jun 2014
Fortuna Danski Cup 2014 7. - 9. jun 2014
Drenthe Cup 7. - 8. jun 2014
Barcelona Girls Cup 2014 7. - 8. jun 2014
Sports & Sommerfest - SB cup 2014 7. jun 2014
U12 Whitsun Cup 7. - 8. jun 2014
bo-Hus Cup 2014 6. - 9. jun 2014
North Limburg Trophy 2014 (Drenge) 5. - 9. jun 2014
North Limburg Trophy 2014 (Piger) 5. - 9. jun 2014
Laudrup & Høgh Street 2014 - Rudkøbing - 31. maj 31. maj 2014
Ijssel Trophy 30. - 31. maj 2014
Top Oss Cup 30. - 31. maj 2014
Toren Trophy 30. - 31. maj 2014
Laudrup & Høgh Street 2014 - Næstved 29. maj 2014
Bakkens Fodbold Festival 24. - 25. maj 2014
Tegllund Cup 18. maj 2014
Jyske 3-bold Storstævne, IF Lyseng 11. maj 2014
Jyske 3-bold Storstævne, Fredericia 10. maj 2014
5:5 Træningsstævne på kunstgræs 26. apr 2014
Overnatningsstævne 25. - 26. apr 2014
C-TOURNAMENT SPIJKENISSE 20. apr 2014
U13 PT Eastercup Berlin 19. - 20. apr 2014
YSSEL CUP 2014 19. - 21. apr 2014
Hanse Cup 19. - 20. apr 2014
U17 Easter Berlin Cup 19. - 20. apr 2014
U10 Easter Osnabrück Cup 19. - 20. apr 2014
U11 Inter Junior Cup 19. - 20. apr 2014
Kolding Kempa Cup 19. - 20. apr 2014
Girls Cup Maastricht 19. - 20. apr 2014
Berlin Handball Cup 19. - 20. apr 2014
Blackpool Cup 19. - 21. apr 2014
Top of Holland Trophy 19. - 20. apr 2014
Arnhem Cup (Handball) 19. - 20. apr 2014
Golden City Cup 19. - 20. apr 2014
Hanze Trophy 19. - 20. apr 2014
Berlin Easter Cup 19. - 20. apr 2014
Holland Cup 19. - 20. apr 2014
1e HARGA EASTER CUP 2014 19. - 20. apr 2014
Hasselt Cup 19. - 20. apr 2014
U12 PT Easter Cup 19. - 20. apr 2014
Copa Costa Brava II 18. - 20. apr 2014
Holstebro Cup 17. - 20. apr 2014
Easter Open 2014 17. - 21. apr 2014
U15 Fodbolddag på Rønde Efterskole 14. apr 2014
Laudrup & Høgh Street 2014 - Fredericia 12. apr 2014
Børnestævne på oppustelige baner!! 23. mar 2014
Phønix cup 22. feb 2014
Fortuna Sport Direct Cup 2014 14. - 16. feb 2014
Basisbank Cup 2014 8. feb 2014
D Light Cup Odense (Herre-senior) 2. feb 2014
Barracuda Cup 2014 (Kvinde-senior) 2. feb 2014
City cup 2014 1. feb 2014
Kommunemesterskab for klubhold i Holstebro Kommune 24. jan - 2. feb 2014
OK Super Brugsen Cup 2014 19. jan 2014
Big Betting Cup 11. jan 2014
014 4. jan 2014
Nytårsstævne 4. jan 2014
JULESTÆVNE I BÆLUM HALLEN 28. dec 2013
Ulfborg Cup 27. - 30. dec 2013
Lundaspelen 26. - 30. dec 2013
Gullestrup Under-16W Handball Challenge 2013 21. dec 2013
PFU05 Cup2013 14. - 15. dec 2013
Gullestrup Indoor 2013 14. - 15. dec 2013
Rask Mølle Cup 13. - 22. dec 2013
Børnestævne på oppustelige baner!! 8. dec 2013
Basisbank Cup 2013 7. dec 2013
Julestævne 7. dec 2013
Bygma Cup "Damer" 6. dec 2013
Klejtrup Energimidt cup 29. nov - 1. dec 2013
Fodboldmagasinet Clasico Cup 23. nov 2013
Høje Kolstrup Stævne 2013 23. - 24. nov 2013
Guarana Futsal Cup 2013 17. nov 2013
B93/HIK/Skjold pigecup 2013 16. - 17. nov 2013
JKE Design Cup sjælland 2013 16. nov 2013
Kolding Kunstgræs Cup 2013 10. nov 2013
Aarhus Kunstgræs Cup 2013 10. nov 2013
Kjellerup Kunstgræs Cup 2013 10. nov 2013
Horsens Kunstgræs Cup 2013 9. nov 2013
Alforat bk herre stævne 2013 9. nov 2013
Randers Kunstgræs Cup 2013 9. nov 2013
Tønder Hydro Cup 2014 slettes 2. nov 2013
Fortuna Sydbank Cup 2013 25. - 27. okt 2013
Aalborg Solsiden Trophy 18. - 19. okt 2013
Tour Holland 18. - 19. okt 2013
Costa Brava Cup 14. - 17. okt 2013
Limone Cup 2013 12. - 18. okt 2013
Fortuna Cupen 2013 18. aug 2013
SSK 7 mands cup 2013 17. - 18. aug 2013
Möllevallscupen 2013 - Skanör/Sverige 10. - 11. aug 2013
Möllevallscupen 2013 - Skanör/Sverige 10. - 11. aug 2013
Möllevallscupen 2013 - Skanör/Sverige 10. - 11. aug 2013
Möllevallscupen 2013 - Skanör/Sverige 10. - 11. aug 2013
Laudrup & Høgh Street 2013 - Odense 9. aug 2013
KRONBORG CUP 2013 9. - 11. aug 2013
Hertug Hans Cup 8. - 10. aug 2013
The Dublin Cup(Summer) 2. - 4. aug 2013
Wroclaw Trophy 18. - 20. jul 2013
XXV. Torrellano Cup 10. - 14. jul 2013
Laudrup & Høgh Street 2013 - Billund 10. jul 2013
Copa Catalunya 8. - 12. jul 2013
Italy Cup 1. - 4. jul 2013
DBU Beach Soccer - Aarhus 30. jun 2013
OKS Sommerstævne 29. jun 2013
DBU Street DM Finale i København 29. jun 2013
XV. Granollers Cup 26. - 30. jun 2013
DGI Street Soccer Regionalt Mesterskab Ringsted 22. jun 2013
DBU Street DM i Aalborg 22. jun 2013
DBU Street DM i Vejle 21. jun 2013
DBU Street DM i Silkeborg 20. jun 2013
U14 Bielefeld Cup 15. - 16. jun 2013
U15 Girls bsp CUP 15. - 16. jun 2013
U13 Girls bsp CUP 15. - 16. jun 2013
DBU Street DM i Slagelse 15. jun 2013
DBU Street DM i Nykøbing Falster 14. jun 2013
DBU Beach Soccer - Amager 9. jun 2013
Laudrup & Høgh Street 2013 - Aabenraa 9. jun 2013
DBU Beach Soccer København 9. jun 2013
Barcelona Girls Cup 2013 8. - 9. jun 2013
Københavns Street Soccer Mesterskab 2013 2. jun 2013
DBU Street DM i Odense 2. jun 2013
Laudrup & Høgh Street 2013 - Rudkøbing 1. jun 2013
DBU Beach Soccer - Kerteminde 1. jun 2013
DBU Street DM i Herning 31. maj 2013
DBU Street DM på Frederiksberg 30. maj 2013
Veterans Football Tournament Ireland 24. - 26. maj 2013
DBU Street DM i Sønderborg 24. maj 2013
Bornholmercup 18. - 20. maj 2013
U15 Düsseldorf Cup 18. - 19. maj 2013
U15 Whitsun CUP Berlin 18. - 19. maj 2013
Drenthe Cup 18. - 19. maj 2013
U9 M'gladbach Whitsun Cup 18. - 19. maj 2013
Girls Cup Malente 18. - 19. maj 2013
XXXX 18. - 19. maj 2013
U11 M'gladbach Whitsun Cup 18. - 19. maj 2013
U10 M'gladbach Whitsun Cup 18. - 19. maj 2013
DBU Street DM i Hørsholm 18. maj 2013
DBU Street DM i Næstved 17. maj 2013
North Limburg Trophy 2013 (Drenge) 16. - 19. maj 2013
North Limburg Trophy 2013 (Piger) 16. - 19. maj 2013
DBU Street DM i Thisted 11. maj 2013
Top Oss Cup 10. - 11. maj 2013
Ijssel Trophy 10. - 11. maj 2013
DBU Street DM i Esbjerg 10. maj 2013
Laudrup & Høgh Street 2013 - Næstved 9. maj 2013
DBU Street DM i Aarhus 4. maj 2013
DBU Street DM i Horsens 3. maj 2013
U7 Forårs Cup i Aarhus 27. apr 2013
Football Cup Barcelona 6. - 7. apr 2013
U10 Easter Cup Bielefeld 30. - 31. mar 2013
U11 Easter Cup Berlin 30. - 31. mar 2013
U9 Easter Cup Dortmund 30. - 31. mar 2013
Hanze Trophy 30. - 31. mar 2013
Top of Holland Trophy 30. - 31. mar 2013
Arnhem Cup (Handball) 30. - 31. mar 2013
Golden City Cup 30. - 31. mar 2013
Kolding Kempa Cup 30. - 31. mar 2013
Berlin Easter Cup 30. - 31. mar 2013
Berlin Handball Cup 30. - 31. mar 2013
Blackpool Cup 30. mar - 1. apr 2013
U17 Easter Cup Berlin 30. - 31. mar 2013
U9 Easter CUP Berlin 30. - 31. mar 2013
Berlin Cup 30. - 31. mar 2013
Geusselt Cup 30. - 31. mar 2013
Unitas Eindhoven Cup 30. - 31. mar 2013
Unitas Eindhoven Girls Cup 30. - 31. mar 2013
Jeka Breda Cup 30. - 31. mar 2013
Holland Cup 30. - 31. mar 2013
Holland Girls Cup 30. - 31. mar 2013
Dublin Easter Cup 2013 29. - 31. mar 2013
Trofeo Mediterraneo 2 (Handball) 29. - 31. mar 2013
Trofeo Mediterraneo II 29. - 31. mar 2013
Holstebro Cup 2013 28. - 31. mar 2013
Easter Open 2013 28. mar - 1. apr 2013
Ungdomspokalturnering 26. mar - 26. jun 2013
Ungdomspokalturnering 26. mar - 24. jul 2013
IV. SPRING CUP CALELLA 2013 24. - 27. mar 2013
Plexus Cup 16. - 17. mar 2013
B93/HIK/Skjold pigecup 2013 2. - 3. mar 2013
Indedørsstævne i Vejle 17. feb 2013
Basisbank Cup 2013 16. feb 2013
Joma Futsal Cup 10. feb 2013
kommunemesterskaberne i indendørs fodbold for klub 1. - 3. feb 2013
INDENDØRS FODBOLD TURNERING - ODENSE 2013 12. jan 2013
Nytårsstævne i Indefodbold 12. jan 2013
OK Super Brugsen Cup 2013 5. jan 2013
Indendørs stævne 5. jan 2013
Ulfborg Cup 27. - 30. dec 2012
Julecup på Fodboldfabrikken (U12 & U13) 16. dec 2012
Julecup på Fodboldfabrikken (U12 & U13) 16. dec 2012
Basisbank Cup 2012 15. dec 2012
Sorring Cup 2012 14. - 16. dec 2012
Studiecup på Fodboldfabrikken 7. dec 2012
Julecup på Fodboldfabrikken (U10 & U11) 2. dec 2012
Julecup på Fodboldfabrikken (U10 & U11) 2. dec 2012
"The Gym" Women´s Cup 2,dec (1 ledig plads) 2. dec 2012
U11 Mölln Indoor CUP 1. - 2. dec 2012
JKE Design Cup 2012 17. - 18. nov 2012
Aarhus Kunstgræs Cup 2012 11. nov 2012
Kolding Kunstgræs Cup 2012 11. nov 2012
Danske Bank Cup 2012 - GS Elite 10. nov 2012
Horsens Kunstgræs Cup 2012 10. nov 2012
Randers Kunstgræs Cup 2012 10. nov 2012
Puma Sportigan Cup 2012 2. - 4. nov 2012
Fortuna Sydbank Cup 2012 27. - 28. okt 2012
U11 Autumn Cup 20. - 21. okt 2012
U9 Leverkusen Cup 20. - 21. okt 2012
U10 Herbst Cup 20. - 21. okt 2012
Tour Holland 19. - 20. okt 2012
Costa Brava Cup 15. - 18. okt 2012
Garda Cup 15. - 17. okt 2012
Limone Cup 2012 13. - 20. okt 2012
U10 (2003) Stuttgart CUP 29. - 30. sep 2012
U11 (2002) September CUP 1. - 2. sep 2012
U14 (99) September Throphy 1. - 2. sep 2012
løsningif U11-drenge 18. aug 2012
Eskilscupen 3. - 5. aug 2012
KRONBORG CUP 2012 3. - 5. aug 2012
The Dublin Cup(Summer) 3. - 5. aug 2012
Football Festival® Denmark 2012 24. - 29. jul 2012
Balatonfüred Cup 8. - 15. jul 2012
Copa Catalunya 2. - 6. jul 2012
SommerCamps målmænd 2012 2. jul - 11. aug 2012
Balaton Højlands ungd. fodboldturnering - Ungarn 30. jun - 7. jul 2012
U11 North CUP 30. jun - 1. jul 2012
GIRLS CUP Bremen 23. - 24. jun 2012
U15 Summer CUP 23. - 24. jun 2012
U13 Integrations Cup 2012 16. jun 2012
U13 Summer Cup 16. - 17. jun 2012
U12 Berlin CUP 2012 16. - 17. jun 2012
Laudrup & Høgh Street 2012 - Aabenraa 10. juni. 10. jun 2012
U11 June CUP OWL 9. - 10. jun 2012
U9 Combi Cup 9. - 10. jun 2012
TOP U9 tournament Netherlands 9. jun 2012
GIRLS CUP Mönchengladbach 2012 9. - 10. jun 2012
St. Petersburg Cup 2012 1. - 5. jun 2012
U11 Osnabrück CUP 2012 27. - 28. maj 2012
U19 Bottwartalcup 27. - 28. maj 2012
U19 Whitsun CUP 2012 Germany 27. maj 2012
U11 Lingen Cup 27. - 28. maj 2012
U9 Rheine CUP 2012 26. - 27. maj 2012
U13 BERLIN CUP 26. - 27. maj 2012
BERLIN THROPHY 26. - 28. maj 2012
Top U9 Cup Holland 26. maj 2012
SSC (Street Soccer Champion) 26. maj 2012
U19 Junior Cup 26. - 27. maj 2012
U10 WHITSUN CUP 2012 Germany 26. maj 2012
Laudrup & Høgh Street 2012 - København 26. maj. 26. maj 2012
U19 Tournament 2012 26. - 28. maj 2012
Dynamo Cup 26. - 27. maj 2012
U9 Capital Cup 26. - 27. maj 2012
Drenthe Cup 26. - 27. maj 2012
Danish Football Challenge 2012 26. - 28. maj 2012
U17 Summer CUP 26. - 28. maj 2012
U15 Throphy 26. - 28. maj 2012
U13 Throphy 26. - 28. maj 2012
Remseck CUP 26. - 27. maj 2012
JVC Girls Cup Holland 2012 24. - 28. maj 2012
North Limburg Trophy 2012 24. - 28. maj 2012
Barcelona Girls Cup 19. - 20. maj 2012
Unisport Cup 19. maj 2012
U11 May CUP Netherlands 19. maj 2012
Berlin Cup 18. - 19. maj 2012
Top Oss Cup 18. - 19. maj 2012
Laudrup & Høgh Street 2012 - Næstved 17. maj. 17. maj 2012
Viessmann Ederbergland Cup 2012 17. - 20. maj 2012
Laudrup & Høgh Street 2012 - Næstved 17. maj. 17. maj 2012
U10 Berlin Cup 28. - 29. apr 2012
U13 Berlin Masters 14. - 15. apr 2012
B93/HIK Pige Opstartsstævne 9. apr 2012
U11 Eastercup Holland 2012 8. apr 2012
Berlin Easter Cup 7. - 8. apr 2012
Torneo Cittá della Pace 7. - 8. apr 2012
Tamboer Trophy 7. - 8. apr 2012
Geusselt Cup 7. - 8. apr 2012
Holland Cup 7. - 8. apr 2012
U11 Eastercup 2012 Germany 7. - 8. apr 2012
U9 Eastercup Germany 7. - 8. apr 2012
U13 Easter Masters 7. - 8. apr 2012
Berlin Handball Cup 7. - 8. apr 2012
Bohemia Cup 7. - 8. apr 2012
Arnhem Cup 7. - 8. apr 2012
Holland Girls Cup 7. - 8. apr 2012
Golden City Cup 7. - 8. apr 2012
Hanze Trophy 7. - 8. apr 2012
Blackpool Cup 7. - 8. apr 2012
Jeka Breda Cup 7. - 8. apr 2012
U13 Easter Challenge Berlin 7. - 8. apr 2012
U11 Easter BERLIN CUP 2012 7. - 8. apr 2012
Trofeo Mediterraneo II 6. - 8. apr 2012
COPA SANTA 6. - 8. apr 2012
Dublin Easter Cup 6. - 8. apr 2012
Kolding Kempa Cup 6. - 8. apr 2012
Easter Open 2012 5. - 9. apr 2012
Barcelona Premier Cup 4. - 8. apr 2012
IV Barcelona Premier Cup 4. - 8. apr 2012
III. SPRING CUP CALELLA 2012 4. - 6. apr 2012
Trofeo Mediterraneo 1 1. - 4. apr 2012
Trofeo Mediteraneo 1. - 4. apr 2012
Trofeo Mediterraneo 1. - 4. apr 2012
B93/HIK Pige Cup (marts) 25. mar 2012
Studiecup på Fodboldfabrikken 10. mar 2012
MålmandsCamp marts 2012 10. - 11. mar 2012
Kommunemesterskab for klubhold i Holstebro Kommune 3. - 4. mar 2012
CECS/MITRE CUP 2012 25. feb 2012
Fastelavns Cup på Fodboldfabrikken 19. feb 2012
Fraugde fodpleje Cup 19. feb 2012
Indoor Cup 2012 18. feb 2012
Sorring Cup 2012 11. - 12. feb 2012
GOAL CUP 2012 11. feb 2012
Nordicbet Dame Cup, 1.Præmie 2000 kr 5. feb 2012
Nordicbet Cup 5. feb 2012
U9 Indoor Cup 2012 4. - 5. feb 2012
U13 Indoor North Cup 4. - 5. feb 2012
U12 Indoor Berlin Cup 28. jan 2012
Fodboldfabrikken Liga 22. jan - 12. feb 2012
BRING/CENTRUM SKILTE CUP 21. jan 2012
Barracuda cup 21. jan 2012
Nytårsstævne i Indefodbold 14. jan 2012
Fodboldfabrikken Nytårscup (Herre Senior) 7. jan 2012
Fodboldfabrikken Nytårscup (Dame Senior) 7. jan 2012
U11 Indoor Cup 7. - 8. jan 2012
MASITA Futsal-Cup 2011 27. - 28. dec 2011
Fodboldfabrikken Julecup (U19 drenge) 17. dec 2011
Fodboldfabrikken Julecup (Herre Senior) 16. dec 2011
Xmas Cup 2011 11. dec 2011
Rezet Studiecup i Fodboldfabrikken 9. dec 2011
U10 Mölln Indoor Cup 2011 3. - 4. dec 2011
B93/HIK Pige Cup 3. - 4. dec 2011
IF80 Cup 2011 27. nov 2011
Byberg Byg Cup 26. nov 2011
Familie Julecup 26. nov 2011
Fodboldfabrikken Liga 20. nov - 11. dec 2011
Fodboldfabrikken Cup 2011 - Årgang 2001 13. nov - 4. dec 2011
DUF Cup 12. nov 2011
Indefodbold Hedensted senior 6. nov - 4. dec 2011
Tour Holland 21. - 22. okt 2011
Garda Cup 17. - 19. okt 2011
Costa Brava Cup Handball 17. - 20. okt 2011
Costa Brava Cup 17. - 20. okt 2011
Limone Cup 2011 15. - 21. okt 2011
DGI ELITE CUP 2011 20. - 21. aug 2011
KRONBORG CUP 2011 5. - 7. aug 2011
Eskilscupen 4. - 7. aug 2011
Football Festival® Denmark 2011 26. - 31. jul 2011
Gothia Cup 2011 17. - 23. jul 2011
XXIII Torrellano Cup 15. - 19. jul 2011
Copa Catalunya 10. - 15. jul 2011
Italy Cup 3. - 8. jul 2011
Balaton Højlands ungd. fodboldturnering - Ungarn 25. jun - 2. jul 2011
"Vær Med" - Faxe Kondi Cup 11. - 12. jun 2011
Dynamo Cup 10. - 13. jun 2011
Danish Football Challenge 2011 10. - 13. jun 2011
Girls Cup Malente 10. - 13. jun 2011
Drenthe Cup 10. - 13. jun 2011
North Limburg Trophy 2011 9. - 13. jun 2011
JVC Girls Cup Holland 9. - 13. jun 2011
Walkenswaard Trophy 2. - 5. jun 2011
Top Oss Cup 2. - 5. jun 2011
Girls Cup Maastricht 2. - 5. jun 2011
Sommerturnering / Kval. til sommer Landsmesterskab 28. - 29. maj 2011
Champions League på Fodboldfabrikken 28. maj 2011
Ungdomscup på Fodboldfabrikken 14. maj 2011
Laudrup & Høgh Street 2011 30. apr - 28. aug 2011
Bohemia Cup 23. - 24. apr 2011
Torneo Cittá della Pace 23. - 24. apr 2011
Lavanttal Cup 23. - 24. apr 2011
Geusselt Cup 23. - 24. apr 2011
Berlin Easter Cup 23. - 24. apr 2011
Alsace Cup 23. - 24. apr 2011
Hanze Trophy 23. - 24. apr 2011
Kolding Kempa Cup 23. - 24. apr 2011
Berlin Handball Cup 23. - 24. apr 2011
Holland Cup 23. - 24. apr 2011
Blackpool Cup 23. - 25. apr 2011
Golden City Cup 23. - 24. apr 2011
Hasselt Cup 23. - 24. apr 2011
Euro Cup Tornooi 23. - 24. apr 2011
Glasgow Easter Cup 23. - 24. apr 2011
Top of Holland Trophy 23. - 24. apr 2011
Oberhavel Girls Cup 22. - 25. apr 2011
Trofeo Mediterraneo II 22. - 24. apr 2011
Trofeo Mediterraneo 22. - 24. apr 2011
Istra Cup 22. - 24. apr 2011
COPA SANTA 22. - 24. apr 2011
Tamboer Trophy 22. - 24. apr 2011
Barcelona Premier Cup 21. - 24. apr 2011
Easter Open 2011 21. - 25. apr 2011
Holstebro Cup 2011 21. - 24. apr 2011
SPRING CUP CALELLA 20. - 22. apr 2011
Trofeo Mediteraneo 17. - 20. apr 2011
Fodboldfabrikken Studie Cup 18. mar 2011
Vibe Malerfirma Cup 2011 11. - 13. mar 2011
Værebro mini stævne 20. feb 2011
Østjydsk Bank Cup 2011 19. - 20. feb 2011
Cult Cup 5. feb 2011
Skuldelev stævnet 29. - 30. jan 2011
Østerbro Indoor Cup 22. - 23. jan 2011
Universal Transport Cup 2011 8. jan 2011
Terndrup cup 8. jan 2011
Mazda Cup i Fodboldfabrikken 7. - 8. jan 2011
Skærbæk Open 2010 29. dec 2010
MASITA Futsal-Cup 2010 27. - 28. dec 2010
Xmas Cup 2010 19. dec 2010
Fair Play Cup 11. dec 2010
Danske Bank Cup 2010 i Måløv 20. - 21. nov 2010
Coolstuff.dk cup 20. nov 2010
DrengeCup 2010 (turnering) 6. nov - 12. dec 2010
Tour Holland 22. - 24. okt 2010
Costa Brava Cup 18. - 21. okt 2010
Garda Cup 18. - 20. okt 2010
Limone Cup 2010 16. - 22. okt 2010
Holland Cup 12. okt 2010
Danske Bank CUP 3. okt 2010
Lalandi cup 17. - 19. sep 2010
Viborg Beachfodboldcup 21. aug 2010
BUF Horsens outdoor 21. - 22. aug 2010
KRONBORG CUP 2010 7. - 8. aug 2010
Football Camp Brasil 2010 2. - 6. aug 2010
UgeAvisen Nordfyns Cup 28. jul - 1. aug 2010
Football Festival® Denmark 2010 27. jul - 1. aug 2010
Gothia Cup 18. - 24. jul 2010
Madrid Cup 2010 12. - 17. jul 2010
Costa Daurada Cup Summer 4. - 10. jul 2010
XII Granollers Cup 24. - 28. jun 2010
Jadran Cup 21. - 23. jun 2010
Costa Daurada F7 Senior Cup Spanien 2010 18. - 20. jun 2010
Mozart Trophy 22. - 23. maj 2010
FC Midtfyn Cup 2010 - Andelskassen Pinsecup 2010 21. - 23. maj 2010
Copenhagen Beachsoccer Cup 2010 16. maj 2010
Danish Football Challenge - Viborg 2010 12. - 16. maj 2010
Torneo Cittá della Pace 3. - 4. apr 2010
Geusselt Cup Holland 3. - 4. apr 2010
Holland Cup 3. - 4. apr 2010
Kolding Kempa Cup 3. - 4. apr 2010
Bohemia Cup 3. - 4. apr 2010
Istra Cup 2. - 4. apr 2010
Copa Santa 2. - 4. apr 2010
Laudrup & Høgh Street 2010 2. apr - 29. aug 2010
Barcelona Premier Cup 1. - 4. apr 2010
Costa Daurada Cup Spanien 1. - 4. apr 2010
Easter Open 2010 1. - 5. apr 2010
I. SPRING CUP CALELLA 2010 31. mar - 3. apr 2010
Trofeo Mediteraneo 28. - 31. mar 2010
DFC - Danish Football Challenge - Kalundborg 26. - 28. feb 2010
Sportsmaster Cup 2010 21. feb 2010
Sportsmaster cup U-9 21. feb 2010
DFC - Danish Football Challenge - Pandrup 19. - 21. feb 2010
DFC - Danish Football Challenge - Holstebro 12. - 14. feb 2010
Marslev Vinter Cup 7. feb 2010
DFC - Danish Football Challenge - Esbjerg 5. - 7. feb 2010
Landbobankens vinterturnering 1. feb - 14. mar 2010
Danish Football Challenge Indoor Elite 22. - 24. jan 2010
DFC - Danish Football Challenge - Strib 15. - 17. jan 2010
Universal Transport Cup 2010 9. jan 2010
DFC - Danish Football Challenge - Bredde 9. jan - 28. feb 2010
Energi Midt Cup 8. - 10. jan 2010
Skærbæk Open 25. - 29. dec 2009
Diana Cup 2009 19. - 20. dec 2009
DFC - Danish Football Challenge - Hobro 18. - 20. dec 2009
DrengeCup 2009 (turnering) 23. okt - 15. nov 2009
Limone Cup 2009 12. - 14. okt 2009
Tur Holland 11. - 17. okt 2009
Trofeo Malgratense / I Open Femenino Viladecavalls 11. - 14. okt 2009
Garda Cup 10. - 16. okt 2009
Costa Brava Cup 10. - 17. okt 2009
KRONBORG CUP 8. - 9. aug 2009
EnergiMidtCup-2009 7. - 8. aug 2009
Loch Lomond Youth Soccer Festival 6. - 10. aug 2009
Umbro International 29. jul - 1. aug 2009
valtellina cup 28. jul - 2. aug 2009
USA Cup 21. - 25. jul 2009
Football Festival® Denmark 21. - 26. jul 2009
Valencia C.F Cup 20. - 25. jul 2009
Cup Denmark 19. - 23. jul 2009
Gothia Cup 12. - 18. jul 2009
MADRID CUP 2009 12. - 18. jul 2009
San Marino Cup 6. - 12. jul 2009
Costa Blanca Cup 5. - 11. jul 2009
Donosti Cup 5. - 11. jul 2009
Helsinki Cup 5. - 11. jul 2009
DGI's landstævne 2009 2. - 5. jul 2009
Copa Catalunya 29. jun - 3. jul 2009
Aktiv Super Cup 2009 26. - 28. jun 2009
Costa Daurada F7 Cup Spanien 19. - 21. jun 2009
Pinseturnering Spanien 2. - 5. jun 2009
Winterthur Trophy 30. - 31. maj 2009
Verler Handball Cup 30. - 31. maj 2009
Valkenswaard Trophy 22. - 23. maj 2009
Geusselt Cup Holland 10. - 13. apr 2009
Copa Santa 10. - 13. apr 2009
Holland Cup 10. - 13. apr 2009
Laudrup & Høgh Street ´09 9. apr - 23. aug 2009
Costa Daurada Cup Spanien 9. - 12. apr 2009
Trofeo Mediteraneo 5. - 8. apr 2009
U9 træningsstævne 7. mar 2009
Diana Cup 21. - 22. feb 2009
Danboring cup 20. - 28. feb 2009
IndoorCup 2009 (store/små mål) 15. feb 2009
VinterCup 2009 24. jan - 29. mar 2009
Universal Transport Cup 2009 3. jan 2009
Skærbæk Open 25. - 29. dec 2008
DrengeCup 2008 (turnering) 19. okt - 9. nov 2008
Limone Cup 13. - 19. okt 2008
Costa Brava Cup 11. - 18. okt 2008
TROFEO MALGRATENSE SPANIEN 11. - 16. okt 2008
Garda Cup 11. - 17. okt 2008
Tur Holland 11. - 19. okt 2008
Football Festival® Denmark 22. - 27. jul 2008
Dana Cup, Hjørring 2008 21. - 26. jul 2008
ALLTOGETHER Spanien 7. - 11. jul 2008
Nørhalne Cup 2008 1. - 4. maj 2008
Laudrup & Høgh Streetsoccer League 2008 18. apr - 5. jun 2008
Easter Open 20. - 24. mar 2008
IndoorCup 2008 (store mål) 16. - 17. feb 2008
BMK Cup 2008 1. - 10. feb 2008
Daglibrugsen cup 2007 Harboøre 16. - 18. nov 2007
DrengeCup 2007 20. okt - 11. nov 2007
Limone Cup 13. - 19. okt 2007
Vildbjerg Cup 2. - 5. aug 2007
TCITY CUP 2007 7. jul 2007
Svogerslev Cup 2007 26. - 27. maj 2007
LKB-Cup 17. - 20. maj 2007
NSU-CUP 13. jan - 31. mar 2007

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter  
>