Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet

Klubnavn: Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet
Forkortelse:
Adresse:
Postnrby:
Land:
Webadresse:


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet. Ønsker Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Klub/agent ikke registreret i Staevner.dk's database eller er ikke opgivet's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

Logo Sparekassen Vendsyssel Cup
FodboldSparekassen Vendsyssel Cup

Sparekassen Vendsyssel Cup
30. jun

Sparekassen Vendsyssel Cup – Ulsted Lørdag d. 30/6 - 2018 Med børneunderholdning umiddelbart efter stævnet
Logo KRONBORG CUP 2018
FodboldKRONBORG CUP 2018

KRONBORG CUP 2018
10. - 12. aug

Et af Danmarks største fodboldstævner, det bedst tænkelige afsæt, med mange træningskampe lige inden turneringsstart. Kæmpe åbningsevent på Kulturhavnen i Helsingør med mange spændende sport- og bevægelsesaktiviteter og med Kronborg Slot i baggrunden
Logo DBU 3-Bold Tour Mønsted IF
FodboldDBU 3-Bold Tour Mønsted IF

DBU 3-Bold Tour Mønsted IF
3. jun

DBU 3-Bold Tour er en anderledes fodbolddag, hvor der spilles 3 mod 3 på små lukkede baner med bander. Hele arrangementet foregår på en 11-mands bane, hvor 3-bold byen er sat op. Der er medaljer til alle.
Logo VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9A-U9BC
FodboldVIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9A-U9BC

VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9A-U9BC
6. maj

VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9A-U9BC. MAX 16 HOLD PR. RÆKKE. NR 1-2 FRA HVER PULJE VIDERE TIL SLUTSPILSKAMPE. MAX 2 TIMER OG DET SLUT PR. RÆKKE. POKALER TIL NR 1-2-3 I HVER RÆKKE.
 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Dutch Soccer Youth Cup 25. - 27. maj
Flint Micasa Cup 2018 19. - 21. maj
Drenthe Cup 19. - 20. maj
Drenthe Cup 19. - 20. maj
Dynamo Cup 19. - 20. maj
Prague Strahov Cup 19. - 20. maj
Verler Handball Cup 19. - 20. maj
Maastricht Trophy 19. - 20. maj
North Sea Trophy 19. - 20. maj
Lommel Trophy 19. - 20. maj
Trofeo Delfino 19. - 20. maj
Arnhem Cup 19. - 20. maj
Girls Cup Maastricht 19. - 20. maj
Copa Maresme 19. - 20. maj
Isar Cup 19. - 20. maj
Basinus Trophy 19. - 20. maj
Bavaria Cup 19. - 20. maj
Lions Cup 18. - 21. maj
North Limburg Cup 2018 17. - 21. maj
Huizen Gooimeer Cup 11. - 12. maj
Mönchengladbach Pokal 11. - 12. maj
Brabant Girls Cup 11. - 12. maj
Brabant Boys Cup 11. - 12. maj
Ijssel Trophy 11. - 12. maj
Euro-Cup Tornooi 11. - 12. maj
Poperinge Trophy 11. - 12. maj
Pokaler 4. maj 2018 - 30. mar 2019
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9A-U9BC 22. apr 2018
Kom-i-form stævne hos Silkeborg KFUM U11 drenge 15. apr 2018
Hellebjerg Opstartsstævne 2018 14. - 15. apr 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - 15. apr 2018
Vinter Landsmesterskab for senior, oldboys og oldg 13. - 15. apr 2018
U10 Champions Cup 8. apr 2018
BSI-VIF NORDIC CUP U10-U11 8-mands og U12 som 9-ma 7. - 8. apr 2018
U6 & U7 Champions Cup 7. apr 2018
Staby Cup 2018 (U12) 7. apr 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 7. - 8. apr 2018
Sirene Cup 31. mar - 1. apr 2018
Arnhem Handball Cup 31. mar - 1. apr 2018
Golden City Cup 31. mar - 1. apr 2018
Hanze Trophy 31. mar - 1. apr 2018
Top Oss Cup 31. mar - 1. apr 2018
Hasselt Cup 31. mar - 1. apr 2018
Berlin Handball Cup 31. mar - 1. apr 2018
Hanse Cup 31. mar - 1. apr 2018
Bayern Trophy 31. mar - 1. apr 2018
Blackpool Cup 31. mar - 1. apr 2018
Future Cup 31. mar - 2. apr 2018
Holland Cup 31. mar - 1. apr 2018
Dutch Easter Cup 30. mar - 1. apr 2018
Copa Jordi 30. mar - 1. apr 2018
Trofeo Adriatico 30. mar - 1. apr 2018
Easter Open 2018 28. mar - 2. apr 2018
Copa Costa Brava 25. - 28. mar 2018
Hafnia Påske Cup 25. mar 2018
Pigetræningslejr med kampe 23. - 25. mar 2018
Trofeo Mediterráneo 2018 23. - 29. mar 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 17. mar 2018
EURO-SPORTRING 16. mar - 30. okt 2018
Girls Indoor Cup Marts 2018 16. - 17. mar 2018
j 15. mar - 21. apr 2018
Dansk Revision Roskilde Pige Cup 10. mar 2018
OB+32 "Fodbold og frokost" hos Sorring/Toustrup IF 10. mar 2018
Boys Indoor Cup Marts 2018 9. - 11. mar 2018
2. U8 Gentofte Futsal Cup 3. - 25. mar 2018
Spøttrup Floorball Open 2018 3. mar 2018
Landsmesterskab i Indefodbold 2018 - U8 til U18 3. - 4. mar 2018
DGI indefodboldstævne for U5-U9 i Ballum 3. mar 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 3. mar 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 24. feb 2018
Den Jyske Sparekasse Cup - Kommunemesterskab 2018 24. - 25. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018 / 2 18. feb 2018
Landsmester i Indefodbold 2018 - Senior / Old Boys 17. - 18. feb 2018
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2018 17. - 18. feb 2018
VESTI OLSEN & HANSEN CUP 2018 16. - 18. feb 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - 18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018 / 1 10. feb 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8 A OG BC 10. feb 2018
Landsmesterskaber 2018 - senior old, veteraner 3. - 4. feb 2018
Korup Malerforretning Cup 2018 3. feb 2018
Kampen om Aarhus 3. feb 2018
Indoor League Cup for kvinder 3. feb 2018
Gladsaxe VIF Cup 2018 2. - 4. feb 2018
Hafnia-Fodbold Festival 28. jan 2018
3:3 indestævne hos Sorring/Toustrup IF for U5-U9 27. jan 2018
DGI indestævne for U5-U9 i Møgeltønder 27. jan 2018
Hafnia-Hallen Fodboldfestival 2018 27. - 28. jan 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10 27. jan 2018
TEAM 10 MINISTÆVNE 2018 21. jan 2018
Sportmaster Cup Holbæk U7-U13 13. - 14. jan 2018
Champions League Indoor Nytårs Cup 13. - 14. jan 2018
Indoor LiGA CUP 2018 U8 og U9 12. - 14. jan 2018
Indoor LiGA CUP 2018 Piger U10 og U11 12. - 14. jan 2018
Salgsbutikken Cup 2018 6. - 7. jan 2018
Champions League Indoor Nytårs Cup 6. jan 2018
Sparekassen Thy Cup 2018 5. - 7. jan 2018
Driving Academy Cup 30. dec 2017
Ishøj IF - Futsal JuleCup 27. - 28. dec 2017
BTA Jule Cup 27. - 28. dec 2017
ØSTERBRO JULE CUP 27. - 28. dec 2017
Young Guns Jule stævne 26. - 30. dec 2017
Skærbæk Open 2017 25. - 29. dec 2017
SIF Cup 2018 24. dec 2017
Novum Indoor Christmas Cup 2017, Esbjerg 17. dec 2017
U8 Gentofte Futsal Cup 17. dec 2017 - 21. jan 2018
Slagelse Cup del 2 - ER AFLYST 16. - 17. dec 2017
Dahl Pedersen Cup 2017 16. - 17. dec 2017
Futsal Mesterskab 2017 10. dec 2017
Slagelse Cup 2017 9. - 10. dec 2017
FUGU Christmas Cup 9. dec 2017
Julestævne Rask Mølle 8. - 17. dec 2017
HORSENS JULE-INDOOR 2017 8. - 10. dec 2017
Kunstruktørfirmaet Runøe &Teil Cup 3. dec 2017
BRANDE CUP 2017 2. dec 2017
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 2. dec 2017
VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10 26. nov 2017
DGI 1/2 bane stævne i Ringsted for U6 og U7 26. nov 2017
Indebold på STORE mål 18. - 19. nov 2017
VIF MONEY INDOOR CUP U14-U15-U16-U17 18. nov 2017
VIF INDOOR KUNST CUP U6-U7-U8-U9 18. nov 2017
Høje Kolstrup Stævne 2017 17. - 19. nov 2017
Teamvest-CUP 2017 17. - 19. nov 2017
DGI 8-mands vinterturnering på kunstgræs U10-U13 11. nov 2017 - 3. feb 2018
Travelsence Cup 11. nov 2017
Indoor LiGA CUP 2017 10. - 12. nov 2017
Gladsaxe VIF Cup 2017 10. - 12. nov 2017
Baren Cup 2017 Odense 5. nov 2017
Baren Cup 2017 Damerækken 5. nov 2017
U9 Gentofte Futsal Cup 5. nov - 17. dec 2017
Taastrup Cup 2017 5. nov 2017
Gais Open 2. - 5. nov 2017
Fortuna Sydbank Cup 2017 28. okt 2017
Hårlev CUP 28. okt 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - 22. okt 2017
Tour Holland 20. - 21. okt 2017
Costa Brava Cup 16. - 19. okt 2017
Trofeo Malgratense 2017 14. - 19. okt 2017
Limone Cup 2017 14. - 20. okt 2017
Trofeo Malgratense 14. - 21. okt 2017
3bold - stævneform - DGI Sydøstjylland 12. okt 2017
U13 Young Guns Elite Cup 29. sep - 1. okt 2017
Safari Fodbold Cup 2017 24. sep 2017
Young Guns Netværks Match årg 2008 Golden League 23. - 24. sep 2017
Ruderdal Cup 2017 22. - 24. sep 2017
Barcelona Cup Herresenior 21. - 24. sep 2017
3bold - stævneform - DGI Sydøstjylland 12. sep 2017
Jyske 3-bold Storstævne, Viborg Nørremarken 10. sep 2017
DGI stævne U5-U7 på oppustelige baner 9. sep 2017
Jyske 3-bold Storstævne, Grenaa 2. sep 2017
Møgeltønder CUP 2017 2. - 3. sep 2017
3bold - stævneform - DGI Sydøstjylland 30. aug 2017
Jyske 3-bold Storstævne, Bangsbo Freja 27. aug 2017
Kronborg Cup 2017 11. - 13. aug 2017
Möllevallscupen 2017 - Skanör/Sverige 5. - 6. aug 2017
Bsi-Vif Nordic Cup 4. - 6. aug 2017
29. Torrellano Cup Alicante Juli 2017 11. - 17. jul 2017
Wroclaw Trophy 7. - 9. jul 2017
Spain Trophy sommer 2017 2. - 8. jul 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Tilst 1. jul 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Skalborg 30. jun 2017
IV World Youth Sports i Elche,Alicante (håndbold) 28. jun - 2. jul 2017
IV World Youth Sports i Elche, Alicante (fodbold) 28. jun - 2. jul 2017
IV World Youth Sports i Elche,Alicante (håndbold) 28. jun - 2. jul 2017
19.Granollers Cup Sommer 27. jun - 3. jul 2017
Mediterraneo Summer Cup 26. - 29. jun 2017
Copa Catalunya sommer 2017 25. jun - 1. jul 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Viborg 25. jun 2017
DM i Street, København 25. jun 2017
Slagelse Cup 2017 del 2 24. - 25. jun 2017
VM i Straffe, København 24. jun 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Herning 24. jun 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017-Holstrebro 23. jun 2017
8. Madrid Sur Cup sommer 2017 23. jun - 1. jul 2017
DM i Street, Aarhus 21. jun 2017
VM i Straffe, Aarhus 20. jun 2017
Djurs Sommerland Cup 2017 18. jun 2017
EIS Thunder Cup 18. jun 2017
DM i Street, ? 18. jun 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Kolding 18. jun 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Vejle 17. jun 2017
Lejerbo Boldklub Sommerstævne 17. jun 2017
VM i Straffe, ? 17. jun 2017
5-mands stævne i Hylke 17. jun 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017-Sønderborg 16. jun 2017
U7-U8-U9 Top Scorer League, Aarhus 11. jun 2017
Jyske 3-bold Storstævne, Skovlund IF 11. jun 2017
Djurs Sommerland Cup 2017 11. jun 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Odense 11. jun 2017
Jyske 3-bold Storstævne, Kolding IF 10. jun 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Slagelse 10. jun 2017
DM i Street, Roskilde 10. jun 2017
VM i Straffe, Roskilde 9. jun 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Næstved 9. jun 2017
VM i Straffe, Køge 6. jun 2017
DM i Street, Køge 6. jun 2017
DM i Street, Horsens 4. jun 2017
Lions Cup 3. - 5. jun 2017
Dynamo Cup 3. - 4. jun 2017
Drenthe Cup 3. - 4. jun 2017
Flint Micasa Cup 2017 3. - 5. jun 2017
Flint Cup 2017 3. - 5. jun 2017
FC Barcelona Camp & Tournament 3. - 5. jun 2017
Prague Strahov Cup 3. - 4. jun 2017
North Sea Trophy 3. - 4. jun 2017
Lommel Trophy 3. - 4. jun 2017
Maastricht Trophy 3. - 4. jun 2017
Hattem Trophy 3. - 4. jun 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Hundige 3. jun 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Hundige 3. jun 2017
Kaiserau Cup 3. - 4. jun 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Fields 2. jun 2017
BilkaLive Streetfodbold Juniortour 2017 - Fields 2. jun 2017
VM i Staffe, Horsens 2. jun 2017
North Limburg Cup 2017 (Drenge) 1. - 5. jun 2017
North Limburg Cup 2017 (Piger) 1. - 5. jun 2017
København beachsoccer cup 28. maj 2017
VM i Straffe, Esbjerg 27. maj 2017
Top Oss Cup 26. - 27. maj 2017
Ijssel Trophy 26. - 27. maj 2017
Huizen Gooimeer Cup 26. - 27. maj 2017
DM i Street, Esbjerg 26. maj 2017
Jyske 3-bold Storstævne, Stautrup IF 25. maj 2017
Juliana Malden Cup Holland 25. - 29. maj 2017
FC Barcelona Camp & Tournament 25. - 27. maj 2017
Skoda Slagelse Cup 2017 25. - 28. maj 2017
Team Vest ungdomscup 2017 21. maj 2017
Jyske 3-bold Storstævne, Mejrup GU 21. maj 2017
U9-A Top Scorer League - 21. maj 2017 kl. 10-12 21. maj 2017
DM i Street, Odense 20. maj 2017
Danish Street Cup Skjern 19. maj 2017
VM i Straffe, Odense 19. maj 2017
DM i Street, Aalborg 14. maj 2017
VM i Straffe, Aalborg 13. maj 2017
FC Barcelona Camp & Tournament 12. - 14. maj 2017
U8-A Top Scorer League - 7. maj 2017 kl. 10-12 7. maj 2017
DM i Street, Herning 6. maj 2017
VM i Straffe, Herning 5. maj 2017
Junior League 30. apr - 10. jun 2017
FODBOLDFABRIKKEN CUP 22. - 23. apr 2017
Silbercup 2017 22. - 23. apr 2017
Skoda Slagelse Cup 2017 22. - 23. apr 2017
Silbercup 2017 22. - 23. apr 2017
Copa Maresme 2017 Påsken 17. - 22. apr 2017
Golden City Cup 15. - 16. apr 2017
Berlin Handball Cup 15. - 16. apr 2017
Hasselt Cup 15. - 16. apr 2017
Copa Costa Brava 15. - 16. apr 2017
Future Cup 14. - 17. apr 2017
Easter Open 2017 13. - 17. apr 2017
Copa Santa 2017 Påsken 13. - 17. apr 2017
9. Barcelona Premier Cup 12. - 16. apr 2017
Anaitasuna Cup Pamplona Spanien 12. - 17. apr 2017
Trofeo Mediteraneo 2017 Påsken 8. - 13. apr 2017
Humlebi Cup 7. - 9. apr 2017
Hellebjerg Opstartsstævne for piger 1. - 2. apr 2017
DGI Østjylland Flexstævne 26. mar 2017
Roskilde Pigecup Fodbold Stævne 25. - 26. mar 2017
Elite opstartscup forår 2017 17. - 19. mar 2017
EURO-SPORTRING 16. mar - 30. okt 2017
Ubberud Girls Indoor Cup Marts 2017 11. - 12. mar 2017
Børnefutsal U6 & U7 - Medaljestævne - uge 10 11. - 12. mar 2017
Viking Cup Slagelse, Vind 3000kr 11. - 12. mar 2017
Carlsberg Sport Cup 2017 5. - 26. mar 2017
Børnefutsal U6 & U7 - Medaljestævne - uge 9 4. - 5. mar 2017
Den Jyske Sparekasse Cup - Kommunemesterskab 2017 4. mar 2017
Plexus Cup 2017 4. - 5. mar 2017
Træningskampe serie 3 26. feb 2017
Phønix Cup 26. feb 2017
DGI Østjylland Flexstævne 25. feb 2017
TEAM 10 CUP 2017 19. feb 2017
Team Rynkeby Næstved Cup 2017 18. - 19. feb 2017
City Cup 2017 18. feb 2017
fyenscup 2017 11. feb 2017
Futsal stævne U8-U9-U10-U11-U12 5. feb 2017
Børnefutsal U6 & U7 - Medaljestævne - uge 5 4. - 5. feb 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - 5. feb 2017
Børnefutsal U6 & U7 - Medaljestævne - uge 4 28. - 29. jan 2017
SINE Cup 2017 28. - 29. jan 2017
Futsal stævne U8-U9-U10-U11-U12 15. jan 2017
Nytårskuren i Fårvang 14. jan 2017
Fortuna Vinter Cup 2017 14. jan 2017
Hellebjerg Cup 14. - 15. jan 2017
HORSENS INDOOR 2017 13. - 15. jan 2017
SIF Cup 7. - 29. jan 2017
Sparekassen thy cup 2017 6. - 8. jan 2017
U13 Futsalstævne - Rønde Efterskole 30. dec 2016
Bælum/Solbjerg Julestævne 29. dec 2016
Driving Academy Cup 29. dec 2016
Jule Futsal Lystrup 2016 18. dec 2016
Gentofte Børnefutsal U6 + U7 - 17.-18. december 17. - 18. dec 2016
Dahl Pedersen Ungdomscup 2016 17. - 18. dec 2016
Babas Pizza Cup 11. dec 2016
Julestævne Rask Mølle 9. - 18. dec 2016
Futsal 4. dec 2016
Gentofte Børnefutsal U6 + U7 - 3.-4. december 3. - 4. dec 2016
Rønde Efterskoles indendørsstævne 3. dec 2016
Fjordcup 2016 2. - 4. dec 2016
Bagger Låse & Alarm Cup 2016 del 2 26. - 27. nov 2016
Høje Kolstrup Stævne 2016 19. - 20. nov 2016
Bagger Låse & Alarm Cup 2016 19. - 20. nov 2016
BRF-CUP 2016 18. - 20. nov 2016
Taastrup Cup 2016 6. nov 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - 6. nov 2016
Gladsaxe Cup 2016 4. - 6. nov 2016
Gais Open 3. - 6. nov 2016
Fortuna Sydbank Cup 2016 29. - 30. okt 2016
Tour Holland 21. - 22. okt 2016
Costa Brava Cup 17. - 20. okt 2016
Lloret Cup 17. - 20. okt 2016
Pro Training Experience 17. - 23. okt 2016
Limone Cup 2016 15. - 21. okt 2016
Trofeo Malgratense 15. - 20. okt 2016
BSI/VIF Nordic Cup 8. - 9. okt 2016
Safari Fodbold Cup 2016 25. sep 2016
Rudersdal Cup 2016 23. - 25. sep 2016
Barcelona Cup 22. - 25. sep 2016
Jyske 3-bold Storstævne, Sunds IF 4. sep 2016
Møgeltønder Cup 2016 3. - 4. sep 2016
Jyske 3-bold Storstævne, FC GOG/Jelling/Thyregod 27. aug 2016
Jyske 3-bold Storstævne, Brønderslev IF 21. aug 2016
SEF Energi Cup 2016 13. aug 2016
Möllevallscupen 2016 - Skanör/Sverige 13. - 14. aug 2016
Kronborg Cup 2016 5. - 7. aug 2016
XXVIII Torrellano Cup Alicante 12. - 18. jul 2016
AMAGER FF CUP 9. jul 2016
Wroclaw Trophy 8. - 10. jul 2016
Valero Rivera Trophy 6. - 11. jul 2016
VM i Straffe, Lyngby 6. jul 2016
DM i Streetfodbold, Lyngby 6. jul 2016
DM i Streetfodbold, Frederiksberg 3. jul 2016
VM i Straffe, Frederiksberg 2. jul 2016
VM i Straffe, Næstved 1. jul 2016
DM i Streetfodbold, Næstved 30. jun 2016
III World Youth Sports i Elche,Alicante (håndbold) 29. jun - 3. jul 2016
III World Youth Sports i Elche, Alicante (fodbold) 29. jun - 3. jul 2016
XVIII Granollers Cup 28. jun - 4. jul 2016
Mediterraneo Summer Cup 27. - 30. jun 2016
Madrid Sur Cup 26. jun - 2. jul 2016
DM i Streetfodbold, Odense 26. jun 2016
VM i Straffe, Odense 25. jun 2016
DM i Streetfodbold, Aalborg 22. jun 2016
VM i Straffe, Aalborg 21. jun 2016
DM i Streetfodbold, Esbjerg 19. jun 2016
Copa Catalunya 19. - 25. jun 2016
Djurs Sommerland Cup 2016 19. jun 2016
Jyske 3-bold Storstævne, Skovlund IF 18. jun 2016
VM i Straffe, Esbjerg 18. jun 2016
VM i Straffe, Herning 17. jun 2016
DM i Streetfodbold, Herning 16. jun 2016
DM i Streetfodbold, Ringsted 13. jun 2016
Djurs Sommerland Cup 2016 12. jun 2016
VM i Straffe, Ringsted 12. jun 2016
VM i Straffe, Horsens 11. jun 2016
24Sport Cup 2016 11. - 12. jun 2016
DM i Streetfodbold, Horsens 10. jun 2016
Camp Nou tournament 2016 9. - 12. jun 2016
Ringsted Byfest Cup 4. - 5. jun 2016
Fremad Valby Cup 2016 4. - 5. jun 2016
Camp Nou tournament 2016 2. - 5. jun 2016
1e Dutch Soccer Youth Cup 2016 28. - 29. maj 2016
Jyske 3-bold Storstævne, Kolt/Hasselager IF 28. maj 2016
Juliana Malden Cup Holland 26. - 30. maj 2016
Jyske 3-bold Storstævne, Mejrup GU 22. maj 2016
Jyske 3-bold Storstævne, Grenaa 21. maj 2016
Lions Cup 14. - 16. maj 2016
Flint Cup 2016 14. - 16. maj 2016
Arnhem Cup 14. - 15. maj 2016
Prague Strahov Cup 14. - 15. maj 2016
Dynamo Cup 14. - 15. maj 2016
Pomp Cup Heino 14. - 15. maj 2016
Rattenfänger Trophy 14. - 15. maj 2016
Drenthe Cup 14. - 15. maj 2016
North Limburg Cup 2016 (Drenge) 12. - 16. maj 2016
North Limburg Cup 2016 (Piger) 12. - 16. maj 2016
Team Vest ungdomscup 2016 8. maj 2016
Ijssel Trophy 6. - 7. maj 2016
Brabant Girls Cup 6. - 7. maj 2016
Top of Holland Trophy 6. - 7. maj 2016
Top Oss Cup 6. - 7. maj 2016
VIF CUP 30. apr - 1. maj 2016
Favrskov Mesterskaberne 2016 24. apr 2016
Favrskov Mesterskaberne 2016 24. apr 2016
Favrskov Mesterskaberne 2016 24. apr 2016
Humlebi Cup 15. - 17. apr 2016
Hyggestævnet 9. apr 2016
Forårs-turnering for U9 4. apr - 26. jun 2016
Golden City Cup 26. - 27. mar 2016
Den Bosch Easter Cup 26. - 27. mar 2016
Girls Cup Maastricht 26. - 27. mar 2016
Oberhavel Girls Cup 26. - 27. mar 2016
SCC Berlin Pokal 26. - 27. mar 2016
Hanze Trophy 26. - 27. mar 2016
Berlin Handball Cup 26. - 27. mar 2016
Hanse Cup 26. - 27. mar 2016
Arnhem Cup 26. - 27. mar 2016
Holland Cup 26. - 27. mar 2016
Future Cup 25. - 28. mar 2016
Copa Costa Brava II 25. - 27. mar 2016
Easter Open 2016 24. - 28. mar 2016
Copa Santa 24. - 28. mar 2016
Marbella Cup Soccer 24. - 27. mar 2016
Barcelona Premier Cup 23. - 27. mar 2016
Copa Costa Brava l 20. - 23. mar 2016
Trofeo Mediteraneo 19. - 24. mar 2016
Vila de Lloret Trophy 19. - 24. mar 2016
Sportsfan Pigecup 12. - 13. mar 2016
EURO-SPORTRING 7. mar - 30. okt 2016
TEAM 10 CUP 2016 21. feb 2016
Ungvej Vejle Cup 20. feb 2016
Team Rynkeby Næstved Cup 14. feb 2016
Jersie United SportyMe Cup 2016 13. feb 2016
VIF Vinter Cup 5. - 7. feb 2016
Rask Mølle & DGI Futsal Cup 31. jan 2016
3-bold stævne U5-U7 30. jan 2016
SHOPSPORT CUP 2016 23. jan 2016
HORSENS INDOOR 2016 23. - 24. jan 2016
Futsal Midtjylland 17. jan 2016
Baba`s Pizza CUP 2016 9. jan 2016
Universal Transport Cup 2016 9. jan 2016
Sparekassen Thy Cup 8. - 10. jan 2016
OLKA Sportsrejser 3. jan - 7. okt 2016
Bælum/Solbjerg Julestævne 28. dec 2015
Driving Academy Cup 27. dec 2015
Årets julestævne 20. dec 2015
Dahl Pedersen Ungdomscup 2015 20. dec 2015
Hvissinge United cup 2015 19. - 20. dec 2015
Dansten Cup i Ådum 19. dec 2015
Hvissinge United cup 2015 19. - 20. dec 2015
DGI Futsal stævne i Alslev 19. dec 2015
Julestævne Rask Mølle 11. - 20. dec 2015
DGI Futsal stævne i Helle Hallen 6. dec 2015
3-bold stævne U5-U7 5. dec 2015
VION CUP 29. nov 2015
TEAM 10 FUTSAL PIGECUP 29. nov 2015
Pige-Power Futsalstævne - Stidsholt IF 28. nov 2015
Høje Kolstrup Stævne 2015 21. - 22. nov 2015
Charity Cup '15 7. nov 2015
Gladsaxe VIF CUP 6. - 8. nov 2015
Taastrup Cup - Sidste ledige plads 1. nov 2015
Fortuna Sydbank Cup II 2015 31. okt - 1. nov 2015
ULIGA Winter Cup - 2003-2007 Drenge A/Elite 31. okt 2015 - 14. feb 2016
SPORT 24 Horsens Cup 2015 30. okt - 1. nov 2015
Vinterturnering 2015/2016 26. okt - 30. nov 2015
Fortuna Sydbank Cup 2015 23. - 25. okt 2015
Hvissinge United cup 2015 21. okt 2015
Futsal i Brønshøj. 17. okt 2015
Tour Holland 16. - 17. okt 2015
Lloret Cup 12. - 15. okt 2015
DGI Fodboldcamp 2015 på Rønde Efterskole 12. - 14. okt 2015
Costa Brava Cup 12. - 15. okt 2015
Lloret Cup 12. - 15. okt 2015
Lloret Cup 12. - 15. okt 2015
Limone Cup 2015 10. - 16. okt 2015
Lalandia Cup 2. - 4. okt 2015
Quality Hotel Cup 25. sep - 25. okt 2015
Jyske 3-bold Storstævne, Nykøbing Mors 20. sep 2015
Safari Fodbold Cup 2015 20. sep 2015
Møgeltønder Cup 5. - 6. sep 2015
Jyske 3-bold Storstævne, Them GF 30. aug 2015
ULIGA Training Cup - KoldingNord - 2004 Drenge A/E 30. aug 2015
Jyske 3-bold Storstævne, AaB 29. aug 2015
Jyske 3-bold Storstævne, HOG Hinnerup 22. aug 2015
KUV Mesterskabet 16. aug 2015
Möllevallscupen 2015 - Skanör/Sverige 8. - 9. aug 2015
Möllevallscupen 2015 - Skanör/Sverige 8. - 9. aug 2015
KRONBORG CUP 2015 7. - 9. aug 2015
Sulsted IF Cup 6. - 9. aug 2015
The Dublin Cup(Summer) 31. jul - 2. aug 2015
Haubro Cup 2015 27. jul - 2. aug 2015
Halmstads Laxacup 23. - 26. jul 2015
DALLAS INTERNATIONAL SOCCER FESTIVAL 22. - 26. jul 2015
Dallas International Soccer Festival 20. - 27. jul 2015
Wroclaw Trophy 10. - 12. jul 2015
San Marino Cup 6. - 10. jul 2015
Sjællandsmesterskaberne i Street Soccer. 4. jul 2015
Eurofest International Handball Festival 2. - 6. jul 2015
Mediterraneo Summer Cup 29. jun - 2. jul 2015
Iber Cup Portugal 29. jun - 5. jul 2015
Skadevi Cup 25. - 28. jun 2015
Bergen Cup 25. - 28. jun 2015
Sør Cup 23. - 28. jun 2015
Jyske 3-bold Storstævne, Bording 21. jun 2015
VIF SOMMERAFSLUTNINGSSTÆVNE MED SPISNING 20. - 21. jun 2015
U12 Rheda Cup 20. - 21. jun 2015
U9 NRW Cup 20. - 21. jun 2015
Djurs Sommerland Cup 2015 14. jun 2015
Sommerland Sjælland Drenge Cup 13. - 14. jun 2015
Månstorpscuppen 2015 13. - 14. jun 2015
Jyske 3-bold Storstævne, Tarp B 13. jun 2015
Girls & Women's Football Tournament England 13. - 14. jun 2015
Laudrup & Høgh Street i Ringkøbing 13. jun 2015
VIF SOMMER CUP 13. - 14. jun 2015
Sommerland Sjælland Pige Cup 7. jun 2015
Djurs Sommerland Cup 2015 7. jun 2015
Zwolle International Cup 6. - 7. jun 2015
U10 PT Sports Junior Cup 6. - 7. jun 2015
Danish Street Cup-Holstebro 6. jun 2015
Danish Street Cup-Holstebro 6. jun 2015
Danish Street Cup-Holstebro 6. jun 2015
Jesolo Cup 5. - 6. jun 2015
Montafon Alpine Trophy 5. - 7. jun 2015
Jyske 3-bold Storstævne, AIA/Tranbjerg 31. maj 2015
VM i straffespark. 31. maj - 7. jul 2015
Bakkens Fodbold Festival 30. - 31. maj 2015
FÆNGSLET STREET 30. - 31. maj 2015
Düsseldorf Herren Pokal 30. - 31. maj 2015
Trofeo d'Italia 30. - 31. maj 2015
Dynamo Cup 23. - 24. maj 2015
Hamburg City Cup 23. - 24. maj 2015
U11 LED Lenser Pfingstcup 23. - 24. maj 2015
U15 Pfingst Cup 23. - 24. maj 2015
Drenthe Cup 23. - 24. maj 2015
Wolfsberg Cup 23. - 24. maj 2015
Moldava Cup 23. - 24. maj 2015
Arnhem Cup 23. - 24. maj 2015
Copa Penya Barcelonista 23. - 24. maj 2015
Prague Strahov Cup 23. - 24. maj 2015
Stern Britz Cup 23. - 24. maj 2015
Verler Handball Cup 23. - 24. maj 2015
Copa Maresme 23. - 24. maj 2015
Rheintal Trophy 23. - 24. maj 2015
Isar Cup 23. - 24. maj 2015
Maastricht Trophy 23. - 24. maj 2015
Trofeo Delfino 23. - 24. maj 2015
Rattenfänger Trophy 23. - 24. maj 2015
Lommel Trophy 23. - 24. maj 2015
Mozart Trophy 23. - 24. maj 2015
North Sea Trophy 23. - 24. maj 2015
U9 Pfingst Cup 23. - 24. maj 2015
U8 Pfingst Cup 23. - 24. maj 2015
Trophée du Rhin 23. - 24. maj 2015
Trofeo Delfino 23. - 24. maj 2015
U10 Pfingstcup 23. - 24. maj 2015
Copa Penya Barcelonista 23. - 24. maj 2015
Dreyeckland Trophée 23. - 24. maj 2015
Amfora Cup 23. - 24. maj 2015
U12 Pfingst Cup 23. - 24. maj 2015
Bodensee-Pokal 23. - 24. maj 2015
North Limburg Cup 2015 (Piger) 21. - 25. maj 2015
North Limburg Cup 2015 (Drenge) 21. - 25. maj 2015
Jyske 3-bold Storstævne, Fredericia 17. maj 2015
U12 Mörfelden Cup 16. - 17. maj 2015
Basinus Trophy 15. - 16. maj 2015
Brabant Girls Cup 15. - 16. maj 2015
Ijssel Trophy 15. - 16. maj 2015
Top Oss Cup 15. - 16. maj 2015
Top of Holland Trophy 15. - 16. maj 2015
Sensational pigefodboldskole Kr. Himmelfart 14. - 15. maj 2015
Sommer CL 8. maj - 7. jun 2015
Berlin Cup 5. - 6. maj 2015
VIF CUP BAGSVÆRD U10A 26. apr 2015
VIF CUP BAGSVÆRD U11&U12 26. apr 2015
VIF CUP BAGSVÆRD 25. - 26. apr 2015
Potatiscupen 17. - 19. apr 2015
U10 Küffmann & Partner Cup 11. - 12. apr 2015
U9 Scotch and Soda Junior Cup 11. - 12. apr 2015
Midtjysk Street Fodbold Cup 11. apr 2015
Holland Cup 4. - 5. apr 2015
Torneo Cittá della Pace 4. - 5. apr 2015
Tønder Hydro Cup 4. - 5. apr 2015
Euro-Sportring 4. apr - 31. okt 2015
Berlin Handball Cup 4. - 5. apr 2015
Hanze Trophy 4. - 5. apr 2015
Bensheim Pokal 4. - 5. apr 2015
Golden City Cup 4. - 5. apr 2015
SCC Berlin Pokal 4. - 5. apr 2015
Arnhem Cup 4. - 5. apr 2015
Hanse Cup 4. - 5. apr 2015
Den Bosch Easter Cup 4. - 5. apr 2015
Blackpool Cup 4. - 5. apr 2015
Sirene Cup 4. - 5. apr 2015
U12 Easter Cup Berlin 4. - 5. apr 2015
U14 Berlin Easter Cup 4. - 5. apr 2015
U11 Berlin Easter Cup 4. - 5. apr 2015
U13 Oster Cup Leverkusen 4. - 6. apr 2015
U13 Easter Cup Berlin 4. - 5. apr 2015
U15 Berlin Easter Cup 4. - 5. apr 2015
Hasselt Cup 4. apr - 5. maj 2015
Alsace Cup 4. - 5. apr 2015
Haute Savoie Mont Blanc Cup 4. - 5. apr 2015
Future Cup 3. - 6. apr 2015
Copa Costa Brava II 3. - 5. apr 2015
Trofeo Adriatico 3. - 5. apr 2015
Stoke City International Cup 2015 3. - 5. apr 2015
San Jaime Cup 2. - 6. apr 2015
Prag Handball Cup 2. - 6. apr 2015
Easter Open 2015 2. - 6. apr 2015
Mare Nostrum Cup 2. - 4. apr 2015
Vodafone Cup 30. mar - 3. apr 2015
Dallas International Girls Cup 30. mar - 6. apr 2015
Copa Costa Brava l 29. mar - 1. apr 2015
Vila de Lloret Trophy 28. mar - 2. apr 2015
VB Cup 2015 28. mar 2015
Opstartsweekend 21. - 22. mar 2015
DGI Futsalstævne Gevninge 7. mar 2015
Plexus Cup 1. mar 2015
DSIO indestævne 28. feb 2015
STADOME CUP 2015 15. feb 2015
FUTSAL STÆVNE KBH 14. feb 2015
TEAM 10 / DJS CUP 2015 14. - 15. feb 2015
Jersie United Cup 2015 14. feb 2015
Fortuna Vinterferie Cup 2015 13. - 15. feb 2015
Basisbank Cup 2015 7. feb 2015
Træningslejr Tyrkiet 1. feb - 30. apr 2015
Træningslejr Vejen 1. feb - 30. apr 2015
Træningslejr Portugal 1. feb - 30. apr 2015
Salou Spanien 1. feb - 30. apr 2015
FA Københavns PigeCup 2015 24. - 25. jan 2015
Nytårsstævne i Indefodbold 10. jan 2015
Nytårsstævne 4. jan 2015
SIF Cup 3. jan - 1. feb 2015
U12 Indoor Cup 3. - 4. jan 2015
SIF Futsal Cup 3. - 31. jan 2015
Dahl Pedersen Ungdomscup 28. dec 2014
3F Indoor Cup 2014 - Julestævne i Bælum 28. dec 2014
BIGA/GARANT CUP 27. dec 2014
Lundaspelen 26. - 30. dec 2014
Lundaspelen 26. - 30. dec 2014
MK Stilladser - Julecup 2014 20. dec 2014
Fortuna Jule Cup 2014 20. - 21. dec 2014
PFU05 Cup2014 13. dec 2014
DGI Futsal - Odder Kommunemesterskaber 13. - 14. dec 2014
Rask Mølle Cup 12. - 21. dec 2014
Basisbank December Cup 2014 6. dec 2014
DGI Futsal - Skanderborg Kommunemesterskaber 6. - 7. dec 2014
Min Købmand Vindinge Futsal Cup 29. nov 2014
Guaraná Futsal Cup 2014 23. nov 2014
Høje Kolstrup Stævne 2014 22. - 23. nov 2014
Klejtrup EnergiMidt Cup 2014 21. - 29. nov 2014
Heidi's Bier Bar Cup 15. nov 2014
Vinterbold på kunstgræs - Hinnerup 15. nov 2014
Vinterbold på kunstgræs - Horsens 15. nov 2014
Vinterbold på kunstgræs - Givskud 15. nov 2014
Champions-League Vinter 9. nov 2014 - 8. mar 2015
Kunstgræs Cup 2014 - Østjylland 8. - 9. nov 2014
Kelme Futsal Cup 8. nov 2014
Fortuna indestævne på stor bane 1. nov 2014
Fortuna Sydbank Cup 2014 24. - 26. okt 2014
U9 HEBBEL Cup 18. - 19. okt 2014
Tour Holland 1 17. - 18. okt 2014
Afslutningstur London 16. - 19. okt 2014
Fodbold camp 13. - 15. okt 2014
Lloret Cup 13. - 16. okt 2014
Costa Brava Cup 13. - 16. okt 2014
Limone Cup 2014 11. - 17. okt 2014
U12 REWE Cup 11. - 12. okt 2014
U11 VW Wolf Cup 4. - 5. okt 2014
U10 LED Lenser Cup 4. - 5. okt 2014
Rema 1000 Ruderdal Cup 2014 3. - 5. okt 2014
???? 27. - 28. sep 2014
Jyske 3-bold Storstævne, Nykøbing Mors 14. sep 2014
Jyske 3-bold Storstævne, Tarp B 13. sep 2014
U12 Ölbach Cup 6. - 7. sep 2014
Jyske 3-bold Storstævne, Them GF 31. aug 2014
Jyske 3-bold Storstævne, AaB 30. aug 2014
Beach Soccer 2014 30. aug 2014
Jyske 3-bold Storstævne, HOG Hinnerup 23. aug 2014
TVG Sports Cup 2014 15. - 18. aug 2014
Möllevallscupen 2014 - Skanör/Sverige 9. - 10. aug 2014
Möllevallscupen 2014 - Skanör/Sverige 9. - 10. aug 2014
Möllevallscupen 2014 - Skanör/Sverige 9. - 10. aug 2014
Möllevallscupen 2014 - Skanör/Sverige 9. - 10. aug 2014
Laudrup & Høgh Street 2014 - Odense 9. august 9. aug 2014
Kronborg Cup 2014 8. - 10. aug 2014
Halmstads Laxacup 24. - 27. jul 2014
Wroclaw Trophy 4. - 6. jul 2014
Mediterraneo Summer Cup 30. jun - 3. jul 2014
Italy Cup 29. jun - 1. jul 2014
U15 Top GIRLS CUP 28. - 29. jun 2014
U13 TOP GIRLS CUP 28. - 29. jun 2014
DBU København Beach Soccer for børn 28. - 29. jun 2014
Jyske 3-bold Storstævne, Bording 22. jun 2014
U10 PT Sports Junior Cup 21. - 22. jun 2014
U14 ELLI Cup 21. - 22. jun 2014
Djurs Sommerland Cup 2014 15. - 22. jun 2014
Laudrup & Høgh Street 2013 - Aabenraa 15. juni 15. jun 2014
Månstorpscuppen 2014 14. - 15. jun 2014
1e HARGA WHITSUN CUP 2014 7. - 8. jun 2014
Sports & Sommerfest - SB cup 2014 7. jun 2014
U10 Whitsun Cup 7. - 8. jun 2014
U13 GIRLS GÜTERSLOH Cup 7. - 8. jun 2014
Fortuna Danski Cup 2014 7. - 9. jun 2014
U12 Whitsun Cup 7. - 8. jun 2014
Drenthe Cup 7. - 8. jun 2014
Barcelona Girls Cup 2014 7. - 8. jun 2014
U9 Whitsun Cup 7. - 8. jun 2014
U11 Whitsun Cup 7. - 8. jun 2014
bo-Hus Cup 2014 6. - 9. jun 2014
North Limburg Trophy 2014 (Drenge) 5. - 9. jun 2014
North Limburg Trophy 2014 (Piger) 5. - 9. jun 2014
Laudrup & Høgh Street 2014 - Rudkøbing - 31. maj 31. maj 2014
Toren Trophy 30. - 31. maj 2014
Top Oss Cup 30. - 31. maj 2014
Ijssel Trophy 30. - 31. maj 2014
Laudrup & Høgh Street 2014 - Næstved 29. maj 2014
Bakkens Fodbold Festival 24. - 25. maj 2014
Tegllund Cup 18. maj 2014
Jyske 3-bold Storstævne, IF Lyseng 11. maj 2014
Jyske 3-bold Storstævne, Fredericia 10. maj 2014
5:5 Træningsstævne på kunstgræs 26. apr 2014
Overnatningsstævne 25. - 26. apr 2014
C-TOURNAMENT SPIJKENISSE 20. apr 2014
U13 PT Eastercup Berlin 19. - 20. apr 2014
Hasselt Cup 19. - 20. apr 2014
U10 Easter Osnabrück Cup 19. - 20. apr 2014
U17 Easter Berlin Cup 19. - 20. apr 2014
Hanse Cup 19. - 20. apr 2014
YSSEL CUP 2014 19. - 21. apr 2014
U12 PT Easter Cup 19. - 20. apr 2014
Kolding Kempa Cup 19. - 20. apr 2014
Arnhem Cup (Handball) 19. - 20. apr 2014
Top of Holland Trophy 19. - 20. apr 2014
Blackpool Cup 19. - 21. apr 2014
Berlin Handball Cup 19. - 20. apr 2014
Girls Cup Maastricht 19. - 20. apr 2014
Hanze Trophy 19. - 20. apr 2014
Golden City Cup 19. - 20. apr 2014
1e HARGA EASTER CUP 2014 19. - 20. apr 2014
Holland Cup 19. - 20. apr 2014
Berlin Easter Cup 19. - 20. apr 2014
U11 Inter Junior Cup 19. - 20. apr 2014
Copa Costa Brava II 18. - 20. apr 2014
Easter Open 2014 17. - 21. apr 2014
Holstebro Cup 17. - 20. apr 2014
U15 Fodbolddag på Rønde Efterskole 14. apr 2014
Laudrup & Høgh Street 2014 - Fredericia 12. apr 2014
Børnestævne på oppustelige baner!! 23. mar 2014
Phønix cup 22. feb 2014
Fortuna Sport Direct Cup 2014 14. - 16. feb 2014
Basisbank Cup 2014 8. feb 2014
Barracuda Cup 2014 (Kvinde-senior) 2. feb 2014
D Light Cup Odense (Herre-senior) 2. feb 2014
City cup 2014 1. feb 2014
Kommunemesterskab for klubhold i Holstebro Kommune 24. jan - 2. feb 2014
OK Super Brugsen Cup 2014 19. jan 2014
Big Betting Cup 11. jan 2014
014 4. jan 2014
Nytårsstævne 4. jan 2014
JULESTÆVNE I BÆLUM HALLEN 28. dec 2013
Ulfborg Cup 27. - 30. dec 2013
Lundaspelen 26. - 30. dec 2013
Gullestrup Under-16W Handball Challenge 2013 21. dec 2013
PFU05 Cup2013 14. - 15. dec 2013
Gullestrup Indoor 2013 14. - 15. dec 2013
Rask Mølle Cup 13. - 22. dec 2013
Børnestævne på oppustelige baner!! 8. dec 2013
Basisbank Cup 2013 7. dec 2013
Julestævne 7. dec 2013
Bygma Cup "Damer" 6. dec 2013
Klejtrup Energimidt cup 29. nov - 1. dec 2013
Fodboldmagasinet Clasico Cup 23. nov 2013
Høje Kolstrup Stævne 2013 23. - 24. nov 2013
Guarana Futsal Cup 2013 17. nov 2013
JKE Design Cup sjælland 2013 16. nov 2013
B93/HIK/Skjold pigecup 2013 16. - 17. nov 2013
Kolding Kunstgræs Cup 2013 10. nov 2013
Kjellerup Kunstgræs Cup 2013 10. nov 2013
Aarhus Kunstgræs Cup 2013 10. nov 2013
Horsens Kunstgræs Cup 2013 9. nov 2013
Randers Kunstgræs Cup 2013 9. nov 2013
Alforat bk herre stævne 2013 9. nov 2013
Tønder Hydro Cup 2014 slettes 2. nov 2013
Fortuna Sydbank Cup 2013 25. - 27. okt 2013
Tour Holland 18. - 19. okt 2013
Aalborg Solsiden Trophy 18. - 19. okt 2013
Costa Brava Cup 14. - 17. okt 2013
Limone Cup 2013 12. - 18. okt 2013
Fortuna Cupen 2013 18. aug 2013
SSK 7 mands cup 2013 17. - 18. aug 2013
Möllevallscupen 2013 - Skanör/Sverige 10. - 11. aug 2013
Möllevallscupen 2013 - Skanör/Sverige 10. - 11. aug 2013
Möllevallscupen 2013 - Skanör/Sverige 10. - 11. aug 2013
Möllevallscupen 2013 - Skanör/Sverige 10. - 11. aug 2013
Laudrup & Høgh Street 2013 - Odense 9. aug 2013
KRONBORG CUP 2013 9. - 11. aug 2013
Hertug Hans Cup 8. - 10. aug 2013
The Dublin Cup(Summer) 2. - 4. aug 2013
Wroclaw Trophy 18. - 20. jul 2013
Laudrup & Høgh Street 2013 - Billund 10. jul 2013
XXV. Torrellano Cup 10. - 14. jul 2013
Copa Catalunya 8. - 12. jul 2013
Italy Cup 1. - 4. jul 2013
DBU Beach Soccer - Aarhus 30. jun 2013
OKS Sommerstævne 29. jun 2013
DBU Street DM Finale i København 29. jun 2013
XV. Granollers Cup 26. - 30. jun 2013
DGI Street Soccer Regionalt Mesterskab Ringsted 22. jun 2013
DBU Street DM i Aalborg 22. jun 2013
DBU Street DM i Vejle 21. jun 2013
DBU Street DM i Silkeborg 20. jun 2013
U15 Girls bsp CUP 15. - 16. jun 2013
U13 Girls bsp CUP 15. - 16. jun 2013
U14 Bielefeld Cup 15. - 16. jun 2013
DBU Street DM i Slagelse 15. jun 2013
DBU Street DM i Nykøbing Falster 14. jun 2013
DBU Beach Soccer - Amager 9. jun 2013
DBU Beach Soccer København 9. jun 2013
Laudrup & Høgh Street 2013 - Aabenraa 9. jun 2013
Barcelona Girls Cup 2013 8. - 9. jun 2013
Københavns Street Soccer Mesterskab 2013 2. jun 2013
DBU Street DM i Odense 2. jun 2013
Laudrup & Høgh Street 2013 - Rudkøbing 1. jun 2013
DBU Beach Soccer - Kerteminde 1. jun 2013
DBU Street DM i Herning 31. maj 2013
DBU Street DM på Frederiksberg 30. maj 2013
Veterans Football Tournament Ireland 24. - 26. maj 2013
DBU Street DM i Sønderborg 24. maj 2013
Bornholmercup 18. - 20. maj 2013
Girls Cup Malente 18. - 19. maj 2013
DBU Street DM i Hørsholm 18. maj 2013
U11 M'gladbach Whitsun Cup 18. - 19. maj 2013
XXXX 18. - 19. maj 2013
U10 M'gladbach Whitsun Cup 18. - 19. maj 2013
U9 M'gladbach Whitsun Cup 18. - 19. maj 2013
Drenthe Cup 18. - 19. maj 2013
U15 Düsseldorf Cup 18. - 19. maj 2013
U15 Whitsun CUP Berlin 18. - 19. maj 2013
DBU Street DM i Næstved 17. maj 2013
North Limburg Trophy 2013 (Piger) 16. - 19. maj 2013
North Limburg Trophy 2013 (Drenge) 16. - 19. maj 2013
DBU Street DM i Thisted 11. maj 2013
Top Oss Cup 10. - 11. maj 2013
Ijssel Trophy 10. - 11. maj 2013
DBU Street DM i Esbjerg 10. maj 2013
Laudrup & Høgh Street 2013 - Næstved 9. maj 2013
DBU Street DM i Aarhus 4. maj 2013
DBU Street DM i Horsens 3. maj 2013
U7 Forårs Cup i Aarhus 27. apr 2013
Football Cup Barcelona 6. - 7. apr 2013
Berlin Easter Cup 30. - 31. mar 2013
Holland Cup 30. - 31. mar 2013
Holland Girls Cup 30. - 31. mar 2013
Arnhem Cup (Handball) 30. - 31. mar 2013
U9 Easter CUP Berlin 30. - 31. mar 2013
Golden City Cup 30. - 31. mar 2013
Blackpool Cup 30. mar - 1. apr 2013
Berlin Handball Cup 30. - 31. mar 2013
Kolding Kempa Cup 30. - 31. mar 2013
Berlin Cup 30. - 31. mar 2013
Geusselt Cup 30. - 31. mar 2013
Unitas Eindhoven Cup 30. - 31. mar 2013
U17 Easter Cup Berlin 30. - 31. mar 2013
Unitas Eindhoven Girls Cup 30. - 31. mar 2013
Jeka Breda Cup 30. - 31. mar 2013
U11 Easter Cup Berlin 30. - 31. mar 2013
U10 Easter Cup Bielefeld 30. - 31. mar 2013
Top of Holland Trophy 30. - 31. mar 2013
Hanze Trophy 30. - 31. mar 2013
U9 Easter Cup Dortmund 30. - 31. mar 2013
Dublin Easter Cup 2013 29. - 31. mar 2013
Trofeo Mediterraneo II 29. - 31. mar 2013
Trofeo Mediterraneo 2 (Handball) 29. - 31. mar 2013
Easter Open 2013 28. mar - 1. apr 2013
Holstebro Cup 2013 28. - 31. mar 2013
Ungdomspokalturnering 26. mar - 24. jul 2013
Ungdomspokalturnering 26. mar - 26. jun 2013
IV. SPRING CUP CALELLA 2013 24. - 27. mar 2013
Plexus Cup 16. - 17. mar 2013
B93/HIK/Skjold pigecup 2013 2. - 3. mar 2013
Indedørsstævne i Vejle 17. feb 2013
Basisbank Cup 2013 16. feb 2013
Joma Futsal Cup 10. feb 2013
kommunemesterskaberne i indendørs fodbold for klub 1. - 3. feb 2013
Nytårsstævne i Indefodbold 12. jan 2013
INDENDØRS FODBOLD TURNERING - ODENSE 2013 12. jan 2013
Indendørs stævne 5. jan 2013
OK Super Brugsen Cup 2013 5. jan 2013
Ulfborg Cup 27. - 30. dec 2012
Julecup på Fodboldfabrikken (U12 & U13) 16. dec 2012
Julecup på Fodboldfabrikken (U12 & U13) 16. dec 2012
Basisbank Cup 2012 15. dec 2012
Sorring Cup 2012 14. - 16. dec 2012
Studiecup på Fodboldfabrikken 7. dec 2012
Julecup på Fodboldfabrikken (U10 & U11) 2. dec 2012
"The Gym" Women´s Cup 2,dec (1 ledig plads) 2. dec 2012
Julecup på Fodboldfabrikken (U10 & U11) 2. dec 2012
U11 Mölln Indoor CUP 1. - 2. dec 2012
JKE Design Cup 2012 17. - 18. nov 2012
Aarhus Kunstgræs Cup 2012 11. nov 2012
Kolding Kunstgræs Cup 2012 11. nov 2012
Horsens Kunstgræs Cup 2012 10. nov 2012
Randers Kunstgræs Cup 2012 10. nov 2012
Danske Bank Cup 2012 - GS Elite 10. nov 2012
Puma Sportigan Cup 2012 2. - 4. nov 2012
Fortuna Sydbank Cup 2012 27. - 28. okt 2012
U10 Herbst Cup 20. - 21. okt 2012
U9 Leverkusen Cup 20. - 21. okt 2012
U11 Autumn Cup 20. - 21. okt 2012
Tour Holland 19. - 20. okt 2012
Costa Brava Cup 15. - 18. okt 2012
Garda Cup 15. - 17. okt 2012
Limone Cup 2012 13. - 20. okt 2012
U10 (2003) Stuttgart CUP 29. - 30. sep 2012
U11 (2002) September CUP 1. - 2. sep 2012
U14 (99) September Throphy 1. - 2. sep 2012
løsningif U11-drenge 18. aug 2012
Eskilscupen 3. - 5. aug 2012
KRONBORG CUP 2012 3. - 5. aug 2012
The Dublin Cup(Summer) 3. - 5. aug 2012
Football Festival® Denmark 2012 24. - 29. jul 2012
Balatonfüred Cup 8. - 15. jul 2012
Copa Catalunya 2. - 6. jul 2012
SommerCamps målmænd 2012 2. jul - 11. aug 2012
U11 North CUP 30. jun - 1. jul 2012
Balaton Højlands ungd. fodboldturnering - Ungarn 30. jun - 7. jul 2012
GIRLS CUP Bremen 23. - 24. jun 2012
U15 Summer CUP 23. - 24. jun 2012
U12 Berlin CUP 2012 16. - 17. jun 2012
U13 Summer Cup 16. - 17. jun 2012
U13 Integrations Cup 2012 16. jun 2012
Laudrup & Høgh Street 2012 - Aabenraa 10. juni. 10. jun 2012
GIRLS CUP Mönchengladbach 2012 9. - 10. jun 2012
U11 June CUP OWL 9. - 10. jun 2012
TOP U9 tournament Netherlands 9. jun 2012
U9 Combi Cup 9. - 10. jun 2012
St. Petersburg Cup 2012 1. - 5. jun 2012
U11 Osnabrück CUP 2012 27. - 28. maj 2012
U11 Lingen Cup 27. - 28. maj 2012
U19 Whitsun CUP 2012 Germany 27. maj 2012
U19 Bottwartalcup 27. - 28. maj 2012
Remseck CUP 26. - 27. maj 2012
U9 Rheine CUP 2012 26. - 27. maj 2012
U13 BERLIN CUP 26. - 27. maj 2012
U13 Throphy 26. - 28. maj 2012
U15 Throphy 26. - 28. maj 2012
Drenthe Cup 26. - 27. maj 2012
Danish Football Challenge 2012 26. - 28. maj 2012
U9 Capital Cup 26. - 27. maj 2012
U17 Summer CUP 26. - 28. maj 2012
Top U9 Cup Holland 26. maj 2012
U19 Junior Cup 26. - 27. maj 2012
U19 Tournament 2012 26. - 28. maj 2012
U10 WHITSUN CUP 2012 Germany 26. maj 2012
SSC (Street Soccer Champion) 26. maj 2012
BERLIN THROPHY 26. - 28. maj 2012
Laudrup & Høgh Street 2012 - København 26. maj. 26. maj 2012
Dynamo Cup 26. - 27. maj 2012
JVC Girls Cup Holland 2012 24. - 28. maj 2012
North Limburg Trophy 2012 24. - 28. maj 2012
Barcelona Girls Cup 19. - 20. maj 2012
Unisport Cup 19. maj 2012
U11 May CUP Netherlands 19. maj 2012
Top Oss Cup 18. - 19. maj 2012
Berlin Cup 18. - 19. maj 2012
Laudrup & Høgh Street 2012 - Næstved 17. maj. 17. maj 2012
Viessmann Ederbergland Cup 2012 17. - 20. maj 2012
Laudrup & Høgh Street 2012 - Næstved 17. maj. 17. maj 2012
U10 Berlin Cup 28. - 29. apr 2012
U13 Berlin Masters 14. - 15. apr 2012
B93/HIK Pige Opstartsstævne 9. apr 2012
U11 Eastercup Holland 2012 8. apr 2012
Geusselt Cup 7. - 8. apr 2012
Holland Cup 7. - 8. apr 2012
Berlin Easter Cup 7. - 8. apr 2012
Torneo Cittá della Pace 7. - 8. apr 2012
Tamboer Trophy 7. - 8. apr 2012
U11 Easter BERLIN CUP 2012 7. - 8. apr 2012
U13 Easter Challenge Berlin 7. - 8. apr 2012
Jeka Breda Cup 7. - 8. apr 2012
Hanze Trophy 7. - 8. apr 2012
Golden City Cup 7. - 8. apr 2012
Blackpool Cup 7. - 8. apr 2012
Holland Girls Cup 7. - 8. apr 2012
U11 Eastercup 2012 Germany 7. - 8. apr 2012
U13 Easter Masters 7. - 8. apr 2012
U9 Eastercup Germany 7. - 8. apr 2012
Arnhem Cup 7. - 8. apr 2012
Bohemia Cup 7. - 8. apr 2012
Berlin Handball Cup 7. - 8. apr 2012
Trofeo Mediterraneo II 6. - 8. apr 2012
Kolding Kempa Cup 6. - 8. apr 2012
COPA SANTA 6. - 8. apr 2012
Dublin Easter Cup 6. - 8. apr 2012
Easter Open 2012 5. - 9. apr 2012
Barcelona Premier Cup 4. - 8. apr 2012
III. SPRING CUP CALELLA 2012 4. - 6. apr 2012
IV Barcelona Premier Cup 4. - 8. apr 2012
Trofeo Mediterraneo 1 1. - 4. apr 2012
Trofeo Mediterraneo 1. - 4. apr 2012
Trofeo Mediteraneo 1. - 4. apr 2012
B93/HIK Pige Cup (marts) 25. mar 2012
MålmandsCamp marts 2012 10. - 11. mar 2012
Studiecup på Fodboldfabrikken 10. mar 2012
Kommunemesterskab for klubhold i Holstebro Kommune 3. - 4. mar 2012
CECS/MITRE CUP 2012 25. feb 2012
Fastelavns Cup på Fodboldfabrikken 19. feb 2012
Fraugde fodpleje Cup 19. feb 2012
Indoor Cup 2012 18. feb 2012
GOAL CUP 2012 11. feb 2012
Sorring Cup 2012 11. - 12. feb 2012
Nordicbet Dame Cup, 1.Præmie 2000 kr 5. feb 2012
Nordicbet Cup 5. feb 2012
U13 Indoor North Cup 4. - 5. feb 2012
U9 Indoor Cup 2012 4. - 5. feb 2012
U12 Indoor Berlin Cup 28. jan 2012
Fodboldfabrikken Liga 22. jan - 12. feb 2012
Barracuda cup 21. jan 2012
BRING/CENTRUM SKILTE CUP 21. jan 2012
Nytårsstævne i Indefodbold 14. jan 2012
U11 Indoor Cup 7. - 8. jan 2012
Fodboldfabrikken Nytårscup (Dame Senior) 7. jan 2012
Fodboldfabrikken Nytårscup (Herre Senior) 7. jan 2012
MASITA Futsal-Cup 2011 27. - 28. dec 2011
Fodboldfabrikken Julecup (U19 drenge) 17. dec 2011
Fodboldfabrikken Julecup (Herre Senior) 16. dec 2011
Xmas Cup 2011 11. dec 2011
Rezet Studiecup i Fodboldfabrikken 9. dec 2011
B93/HIK Pige Cup 3. - 4. dec 2011
U10 Mölln Indoor Cup 2011 3. - 4. dec 2011
IF80 Cup 2011 27. nov 2011
Byberg Byg Cup 26. nov 2011
Familie Julecup 26. nov 2011
Fodboldfabrikken Liga 20. nov - 11. dec 2011
Fodboldfabrikken Cup 2011 - Årgang 2001 13. nov - 4. dec 2011
DUF Cup 12. nov 2011
Indefodbold Hedensted senior 6. nov - 4. dec 2011
Tour Holland 21. - 22. okt 2011
Costa Brava Cup Handball 17. - 20. okt 2011
Costa Brava Cup 17. - 20. okt 2011
Garda Cup 17. - 19. okt 2011
Limone Cup 2011 15. - 21. okt 2011
DGI ELITE CUP 2011 20. - 21. aug 2011
KRONBORG CUP 2011 5. - 7. aug 2011
Eskilscupen 4. - 7. aug 2011
Football Festival® Denmark 2011 26. - 31. jul 2011
Gothia Cup 2011 17. - 23. jul 2011
XXIII Torrellano Cup 15. - 19. jul 2011
Copa Catalunya 10. - 15. jul 2011
Italy Cup 3. - 8. jul 2011
Balaton Højlands ungd. fodboldturnering - Ungarn 25. jun - 2. jul 2011
"Vær Med" - Faxe Kondi Cup 11. - 12. jun 2011
Danish Football Challenge 2011 10. - 13. jun 2011
Dynamo Cup 10. - 13. jun 2011
Girls Cup Malente 10. - 13. jun 2011
Drenthe Cup 10. - 13. jun 2011
JVC Girls Cup Holland 9. - 13. jun 2011
North Limburg Trophy 2011 9. - 13. jun 2011
Girls Cup Maastricht 2. - 5. jun 2011
Top Oss Cup 2. - 5. jun 2011
Walkenswaard Trophy 2. - 5. jun 2011
Sommerturnering / Kval. til sommer Landsmesterskab 28. - 29. maj 2011
Champions League på Fodboldfabrikken 28. maj 2011
Ungdomscup på Fodboldfabrikken 14. maj 2011
Laudrup & Høgh Street 2011 30. apr - 28. aug 2011
Geusselt Cup 23. - 24. apr 2011
Bohemia Cup 23. - 24. apr 2011
Torneo Cittá della Pace 23. - 24. apr 2011
Lavanttal Cup 23. - 24. apr 2011
Berlin Easter Cup 23. - 24. apr 2011
Blackpool Cup 23. - 25. apr 2011
Golden City Cup 23. - 24. apr 2011
Hasselt Cup 23. - 24. apr 2011
Euro Cup Tornooi 23. - 24. apr 2011
Alsace Cup 23. - 24. apr 2011
Top of Holland Trophy 23. - 24. apr 2011
Glasgow Easter Cup 23. - 24. apr 2011
Kolding Kempa Cup 23. - 24. apr 2011
Berlin Handball Cup 23. - 24. apr 2011
Holland Cup 23. - 24. apr 2011
Hanze Trophy 23. - 24. apr 2011
Tamboer Trophy 22. - 24. apr 2011
Istra Cup 22. - 24. apr 2011
Trofeo Mediterraneo 22. - 24. apr 2011
COPA SANTA 22. - 24. apr 2011
Oberhavel Girls Cup 22. - 25. apr 2011
Trofeo Mediterraneo II 22. - 24. apr 2011
Easter Open 2011 21. - 25. apr 2011
Holstebro Cup 2011 21. - 24. apr 2011
Barcelona Premier Cup 21. - 24. apr 2011
SPRING CUP CALELLA 20. - 22. apr 2011
Trofeo Mediteraneo 17. - 20. apr 2011
Fodboldfabrikken Studie Cup 18. mar 2011
Vibe Malerfirma Cup 2011 11. - 13. mar 2011
Værebro mini stævne 20. feb 2011
Østjydsk Bank Cup 2011 19. - 20. feb 2011
Cult Cup 5. feb 2011
Skuldelev stævnet 29. - 30. jan 2011
Østerbro Indoor Cup 22. - 23. jan 2011
Terndrup cup 8. jan 2011
Universal Transport Cup 2011 8. jan 2011
Mazda Cup i Fodboldfabrikken 7. - 8. jan 2011
Skærbæk Open 2010 29. dec 2010
MASITA Futsal-Cup 2010 27. - 28. dec 2010
Xmas Cup 2010 19. dec 2010
Fair Play Cup 11. dec 2010
Coolstuff.dk cup 20. nov 2010
Danske Bank Cup 2010 i Måløv 20. - 21. nov 2010
DrengeCup 2010 (turnering) 6. nov - 12. dec 2010
Tour Holland 22. - 24. okt 2010
Costa Brava Cup 18. - 21. okt 2010
Garda Cup 18. - 20. okt 2010
Limone Cup 2010 16. - 22. okt 2010
Holland Cup 12. okt 2010
Danske Bank CUP 3. okt 2010
Lalandi cup 17. - 19. sep 2010
Viborg Beachfodboldcup 21. aug 2010
BUF Horsens outdoor 21. - 22. aug 2010
KRONBORG CUP 2010 7. - 8. aug 2010
Football Camp Brasil 2010 2. - 6. aug 2010
UgeAvisen Nordfyns Cup 28. jul - 1. aug 2010
Football Festival® Denmark 2010 27. jul - 1. aug 2010
Gothia Cup 18. - 24. jul 2010
Madrid Cup 2010 12. - 17. jul 2010
Costa Daurada Cup Summer 4. - 10. jul 2010
XII Granollers Cup 24. - 28. jun 2010
Jadran Cup 21. - 23. jun 2010
Costa Daurada F7 Senior Cup Spanien 2010 18. - 20. jun 2010
Mozart Trophy 22. - 23. maj 2010
FC Midtfyn Cup 2010 - Andelskassen Pinsecup 2010 21. - 23. maj 2010
Copenhagen Beachsoccer Cup 2010 16. maj 2010
Danish Football Challenge - Viborg 2010 12. - 16. maj 2010
Torneo Cittá della Pace 3. - 4. apr 2010
Geusselt Cup Holland 3. - 4. apr 2010
Holland Cup 3. - 4. apr 2010
Kolding Kempa Cup 3. - 4. apr 2010
Bohemia Cup 3. - 4. apr 2010
Istra Cup 2. - 4. apr 2010
Laudrup & Høgh Street 2010 2. apr - 29. aug 2010
Copa Santa 2. - 4. apr 2010
Barcelona Premier Cup 1. - 4. apr 2010
Costa Daurada Cup Spanien 1. - 4. apr 2010
Easter Open 2010 1. - 5. apr 2010
I. SPRING CUP CALELLA 2010 31. mar - 3. apr 2010
Trofeo Mediteraneo 28. - 31. mar 2010
DFC - Danish Football Challenge - Kalundborg 26. - 28. feb 2010
Sportsmaster Cup 2010 21. feb 2010
Sportsmaster cup U-9 21. feb 2010
DFC - Danish Football Challenge - Pandrup 19. - 21. feb 2010
DFC - Danish Football Challenge - Holstebro 12. - 14. feb 2010
Marslev Vinter Cup 7. feb 2010
DFC - Danish Football Challenge - Esbjerg 5. - 7. feb 2010
Landbobankens vinterturnering 1. feb - 14. mar 2010
Danish Football Challenge Indoor Elite 22. - 24. jan 2010
DFC - Danish Football Challenge - Strib 15. - 17. jan 2010
DFC - Danish Football Challenge - Bredde 9. jan - 28. feb 2010
Universal Transport Cup 2010 9. jan 2010
Energi Midt Cup 8. - 10. jan 2010
Skærbæk Open 25. - 29. dec 2009
Diana Cup 2009 19. - 20. dec 2009
DFC - Danish Football Challenge - Hobro 18. - 20. dec 2009
DrengeCup 2009 (turnering) 23. okt - 15. nov 2009
Limone Cup 2009 12. - 14. okt 2009
Trofeo Malgratense / I Open Femenino Viladecavalls 11. - 14. okt 2009
Tur Holland 11. - 17. okt 2009
Garda Cup 10. - 16. okt 2009
Costa Brava Cup 10. - 17. okt 2009
KRONBORG CUP 8. - 9. aug 2009
EnergiMidtCup-2009 7. - 8. aug 2009
Loch Lomond Youth Soccer Festival 6. - 10. aug 2009
Umbro International 29. jul - 1. aug 2009
valtellina cup 28. jul - 2. aug 2009
USA Cup 21. - 25. jul 2009
Football Festival® Denmark 21. - 26. jul 2009
Valencia C.F Cup 20. - 25. jul 2009
Cup Denmark 19. - 23. jul 2009
MADRID CUP 2009 12. - 18. jul 2009
Gothia Cup 12. - 18. jul 2009
San Marino Cup 6. - 12. jul 2009
Donosti Cup 5. - 11. jul 2009
Helsinki Cup 5. - 11. jul 2009
Costa Blanca Cup 5. - 11. jul 2009
DGI's landstævne 2009 2. - 5. jul 2009
Copa Catalunya 29. jun - 3. jul 2009
Aktiv Super Cup 2009 26. - 28. jun 2009
Costa Daurada F7 Cup Spanien 19. - 21. jun 2009
Pinseturnering Spanien 2. - 5. jun 2009
Winterthur Trophy 30. - 31. maj 2009
Verler Handball Cup 30. - 31. maj 2009
Valkenswaard Trophy 22. - 23. maj 2009
Copa Santa 10. - 13. apr 2009
Holland Cup 10. - 13. apr 2009
Geusselt Cup Holland 10. - 13. apr 2009
Costa Daurada Cup Spanien 9. - 12. apr 2009
Laudrup & Høgh Street ´09 9. apr - 23. aug 2009
Trofeo Mediteraneo 5. - 8. apr 2009
U9 træningsstævne 7. mar 2009
Diana Cup 21. - 22. feb 2009
Danboring cup 20. - 28. feb 2009
IndoorCup 2009 (store/små mål) 15. feb 2009
VinterCup 2009 24. jan - 29. mar 2009
Universal Transport Cup 2009 3. jan 2009
Skærbæk Open 25. - 29. dec 2008
DrengeCup 2008 (turnering) 19. okt - 9. nov 2008
Limone Cup 13. - 19. okt 2008
Tur Holland 11. - 19. okt 2008
Costa Brava Cup 11. - 18. okt 2008
TROFEO MALGRATENSE SPANIEN 11. - 16. okt 2008
Garda Cup 11. - 17. okt 2008
Football Festival® Denmark 22. - 27. jul 2008
Dana Cup, Hjørring 2008 21. - 26. jul 2008
ALLTOGETHER Spanien 7. - 11. jul 2008
Nørhalne Cup 2008 1. - 4. maj 2008
Laudrup & Høgh Streetsoccer League 2008 18. apr - 5. jun 2008
Easter Open 20. - 24. mar 2008
IndoorCup 2008 (store mål) 16. - 17. feb 2008
BMK Cup 2008 1. - 10. feb 2008
Daglibrugsen cup 2007 Harboøre 16. - 18. nov 2007
DrengeCup 2007 20. okt - 11. nov 2007
Limone Cup 13. - 19. okt 2007
Vildbjerg Cup 2. - 5. aug 2007
TCITY CUP 2007 7. jul 2007
Svogerslev Cup 2007 26. - 27. maj 2007
LKB-Cup 17. - 20. maj 2007
NSU-CUP 13. jan - 31. mar 2007

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Cup12
24. - 26. aug
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj
Ribe HK's EliteCup 2018
24. - 26. aug
Tornby Cup
21. - 23. sep
September-stævne 2018
8. - 9. sep
Fregat Cup 2018
7. - 9. sep
Tornby Cup
21. - 23. sep
Ribe HK's EliteCup 2018
24. - 26. aug
Fregat Cup 2018
7. - 9. sep
September-stævne 2018
8. - 9. sep
Cup12
24. - 26. aug
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj
VesterhavsCup 2018
18. - 21. maj
Følg Staevner.dk på Twitter  
>