Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Them Gymnastikforening af 1896

Klubnavn: Them Gymnastikforening af 1896
Forkortelse: TGF
Adresse: Frisholmvej 13
Postnrby: 8653 Them
Land: Danmark
Webadresse: www.themgf.dk/


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Them Gymnastikforening af 1896 på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Them Gymnastikforening af 1896 har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Them Gymnastikforening af 1896 har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Them Gymnastikforening af 1896's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Them Gymnastikforening af 1896 logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Them Gymnastikforening af 1896. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Them Gymnastikforening af 1896 og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Them Gymnastikforening af 1896. Ønsker Them Gymnastikforening af 1896 ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Them Gymnastikforening af 1896's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Nordea Cup Give 2019 4. - 6. jan 2019
BIF CUP 3-Bold 24. - 25. nov 2018
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG 29. sep 2018
Djurslands Bank Cup i VRI 2018 16. jun 2018
Danbolig CUP 2018 3. jun 2018
Silkeborg Mesterskabet 2018 19. - 20. maj 2018
Fårvang Mini Cup 10. - 11. mar 2018
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018 9. - 11. mar 2018
BIF CUP 3-Bold 3. - 4. feb 2018
Hansen / Nissen Cup 2017 27. - 30. dec 2017
Sportigan Julecup 2017 16. - 17. dec 2017
BIF CUP 3-Bold 25. - 26. nov 2017
ENIIG Fårvang Cup 23. - 26. nov 2017
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG 30. sep 2017
Kløverby Cup 3. sep 2017
Silkeborg Mesterskabet 2017 3. - 4. jun 2017
Jyske 3-bold Storstævne, Stautrup IF 25. maj 2017
Kom-i-Form stævne - HA85 (Silkeborg) 22. apr 2017
3-mands indestævne for U5-U9 - Bryrup IF 4. mar 2017
BIF CUP 3-Bold for U6 og U7 B/C hold 26. feb 2017
Løgstrup Pokal CUP 2017 - U10 + U12 - FÅ PLADSER 19. feb 2017
Sportmaster cup 2017 6. - 8. jan 2017
3-bold indestævne for U5-U9 - HA85 (Silkeborg) 17. dec 2016
BIF CUP 3-Bold 26. - 27. nov 2016
BIF CUP 2016 B/C stævne 19. - 20. nov 2016
Eniig Fårvang Cup 18. - 27. nov 2016
Sommer Cup i Jyllands Park Zoo 12. jun 2016
EDC Funder CUP 2016 29. maj 2016
Silkeborgmesterskabet 2016 14. - 15. maj 2016
3-mands indestævne for U5-U9 - Bryrup IF 5. mar 2016
3-bold stævne U5-U7 30. jan 2016
Futsalstævne i Ejstrupholm 23. jan 2016
Sparkron Ulvehøj Cup 2016 2. - 10. jan 2016
Julestævne Rask Mølle 11. - 20. dec 2015
Energi Midt Fårvang Cup 2015 20. - 29. nov 2015
Super Brugs Cup 2015 7. - 9. aug 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - 25. jan 2015
SPAKRON/SPORTSMASTER CUP 19. - 21. dec 2014
Fårvang Cup 2014 28. - 30. nov 2014
BIF CUP 2014 15. - 16. nov 2014
BIF CUP 3-Bold 22. - 23. feb 2014
Sparcup 2014 1. - 2. feb 2014
HIF CUP 2014 31. jan - 2. feb 2014
Vildbjerg Cup Indoor 2013 13. - 15. dec 2013
BIF CUP 3-Bold 23. - 24. nov 2013
Energi Midt Fårvang Cup 2013 23. nov - 1. dec 2013
BIF CUP 2013 16. - 17. nov 2013
JKE Design PokalCup 2013 31. aug - 1. sep 2013
SDIF Cup 2013 15. - 17. mar 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Ølholm Cup 2019
30. dec
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter