Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Tarup Paarup IF

Klubnavn: Tarup Paarup IF
Forkortelse: TPI
Adresse: Pårupvej 21
Postnrby: 5210 Odense Nv
Land: Danmark
Webadresse: www.tpi-odense.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Tarup Paarup IF på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Tarup Paarup IF har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Tarup Paarup IF har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Tarup Paarup IF's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Tarup Paarup IF logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Tarup Paarup IF. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Tarup Paarup IF og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Tarup Paarup IF. Ønsker Tarup Paarup IF ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Tarup Paarup IF's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - 21. jan 2018
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - 22. jan 2017
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - 24. jan 2016
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - 25. jan 2015
TPI REMA1000 CUP 2014 25. - 26. jan 2014
TPI FAXE KONDI CUP 2013 19. - 27. jan 2013
TPI UMBRO CUP 2012 (21/22) 19. nov 2012
TPI UMBRO CUP 2012 (28/29) 28. - 29. jan 2012
TPI UMBRO CUP 2012 (21/22) 21. - 22. jan 2012
TPI UMBRO CUP 2011 (22/23) 22. - 23. jan 2011
TPI UMBRO CUP 2011 (15/16) 15. - 16. jan 2011
TPI UMBRO CUP 2010 (23/24) 23. - 24. jan 2010
TPI UMBRO CUP 2010 (16/17) 16. - 17. jan 2010
TPI UMBRO CUP 2009 (24/25) 24. - 25. jan 2009
TPI UMBRO CUP 2009 (17/18) 17. - 18. jan 2009
TPI UMBRO CUP 2008 (26/27) 26. - 27. jan 2008
TPI UMBRO CUP 2008 (19/20) 19. - 20. jan 2008
TPI UMBRO CUP 2007 20. - 21. jan 2007
TPI UMBRO CUP 2007 13. - 14. jan 2007

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne 8. sep 2018
Lunderskov MiniCup 2018 18. aug 2018
B67 Sommerstævne 2018 11. aug 2018
Dalum Liga Cup 2018 30. jun - 1. jul 2018
Djurslands Bank Cup i VRI 2018 16. jun 2018
Allesø Pokal Cup 2018 21. maj 2018
Middelfart Sparekasse Cup 2018 13. maj 2018
Dalum IF Nordea Cup 18. mar 2018
Girls Indoor Cup Marts 2018 16. - 17. mar 2018
Boys Indoor Cup Marts 2018 9. - 11. mar 2018
SPORTMASTER Cup Kerteminde 2018 9. - 10. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018 3. - 4. feb 2018
Munkebo BK/INTERSPORT CUP 26. - 28. jan 2018
Sparekassen Fyn Cup 2018 20. - 21. jan 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - 21. jan 2018
Skamby Cup 2018 14. jan 2018
REMA 1000 SIF Cup 2018 12. - 14. jan 2018
Åbne Syddanske PIGE Inde- Mesterskaber 6. jan 2018
KORUP REMA 1000 CUP 2018 5. - 7. jan 2018
Hansen / Nissen Cup 2017 27. - 30. dec 2017
Marienlyst Cup 2017 15. - 17. dec 2017
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold 9. - 10. dec 2017
B1909 Kreafunk Cup 2017 8. - 10. dec 2017
Sanderum Cup B/C stævne 2. - 3. dec 2017
Fraugde spar nord cup 2. - 3. dec 2017
B1913 CUP 1. - 3. dec 2017
Morud Intersport Cup 2017 1. - 3. dec 2017
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup 25. - 26. nov 2017
ALLESØ CUP 2017 24. - 26. nov 2017
DALBY-STÆVNET 2017 24. - 26. nov 2017
Fodbold Stævne Højby 2017 18. - 19. nov 2017
Munkebo Cup 17. - 19. nov 2017
Dalum Multi Cup - Piger 11. - 12. nov 2017
Bramdrupdam Cup 2017 10. - 19. nov 2017
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne 9. sep 2017
BJERT CUP 9. sep 2017
Lunderskov MiniCup 19. aug 2017
Super Brugs Cup 2017 11. - 13. aug 2017
Allesø Pokal Cup 27. maj 2017
Middelfart Sparekasse Cup 2017 21. maj 2017
B.67 U11 pokalCup 7. maj 2017
Ubberud Girls Indoor Cup Marts 2017 11. - 12. mar 2017
Carlsberg Sport Cup 2017 5. - 26. mar 2017
Hvidevaredoktorens stævne 4. mar 2017
Tarup Vvs Cup V.Søren Rasmussen 5. feb 2017
REMA 1000 Mini SIF Cup 4. - 5. feb 2017
KB Cup 2017 28. - 29. jan 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - 22. jan 2017
2017 Sparekassen Fyn Cup 21. - 22. jan 2017
Dybbøl Cup 2017 13. - 15. jan 2017
REMA 1000 SIF Cup 13. - 15. jan 2017
KORUP REMA 1000 CUP 2017 6. - 8. jan 2017
Hansen / Nissen Cup 2016 27. - 30. dec 2016
Marienlyst Cup 2016 16. - 18. dec 2016
Dalum Multi Cup 2016 for U12-U15 hold 10. - 11. dec 2016
B1909 Kreafunk Cup 2016 9. - 11. dec 2016
Morud INTERSPORT Cup 2016 2. - 4. dec 2016
ALLESØ CUP 2016 25. - 27. nov 2016
DALBY-STÆVNET 2016 25. - 27. nov 2016
Munkebo Cup 18. - 20. nov 2016
Dalum Multi Cup 2016 - U8 til U11 12. - 13. nov 2016
Dansk Isolering Cup 2016 5. - 6. nov 2016
Lunderskov MiniCup 13. aug 2016
H.C. Andersen Mini Cup 12. - 14. aug 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - 26. jun 2016
Ubberud Indoor Cup 2016 12. - 13. mar 2016
Hvidevaredoktorens mini-stævne 5. mar 2016
Fynske Bank Cup 5. mar 2016
B1913 CUP 2016 27. - 28. feb 2016
B.67 Cup 2016 27. feb 2016
REMA 1000 Mini SIF Cup 30. - 31. jan 2016
KB Cup 2016 30. - 31. jan 2016
U6 & U7 mix Indestævne. 30. jan 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - 24. jan 2016
B1909 U12 Indefodboldstævne 16. jan 2016
KORUP REMA 1000 CUP 2016 8. - 10. jan 2016
Intersport Cup - Munkebo 2016 8. - 10. jan 2016
Marienlyst Cup 2015 18. - 20. dec 2015
Dalum Multi Cup 2015 for U12-U15 hold 12. - 13. dec 2015
B1909 Indefodboldstævne 2015 11. - 13. dec 2015
Sanderum Cup B/C stævne 5. - 6. dec 2015
B1913 CUP 4. - 6. dec 2015
Fraugde CUP 2015 4. - 6. dec 2015
Morud INTERSPORT Cup 2015 4. - 6. dec 2015
Tarup Vvs cup V. Søren Rasmussen 28. nov 2015
ALLESØ CUP 2015 27. - 29. nov 2015
Dalum Multi Cup 2015 - U8 til U11 14. - 15. nov 2015
Kathrine Andersen Chokolade Cup 2015, VRI 14. - 15. nov 2015
Spar Nord Cup 2015 13. - 22. nov 2015
Munkebo cup 13. - 15. nov 2015
Nordea Fondens Bredde Cup 2015 24. okt 2015
REMA 1000 Marienlund Drenge Cup 2015 15. aug 2015
HCA City Games 8. aug 2015
U12 - Claus Hvass Talent Cup 13. - 14. jun 2015
Ubberud Cup 15 10. maj 2015
B67 Cup 2015 1. mar 2015
Rema 1000 Marienlund Indestævne 2015 21. - 22. feb 2015
B1913 CUP 20. - 22. feb 2015
2015 Sparekassen Fyn Cup 24. - 25. jan 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - 25. jan 2015
HOUNd Cup 16. - 18. jan 2015
KB Cup 2015 10. - 11. jan 2015
Fyns Største Seniorstævne 9. - 10. jan 2015
Næsby Cup 2015 2. - 4. jan 2015
KORUP REMA 1000 CUP 2015 2. - 4. jan 2015
Faxe Kondi Cup 2014 27. - 30. dec 2014
Marienlyst Cup 2014 19. - 21. dec 2014
Vildbjerg Cup Indoor 2014 13. - 14. dec 2014
Dalum Multi Cup 2014 for U12-U15 hold 13. - 14. dec 2014
Sportmaster Cup 12. - 14. dec 2014
B1909 A-Stævne 12. - 14. dec 2014
Sanderum Boldklub B-/C-stævne 6. - 7. dec 2014
DALBY-STÆVNET 2014 5. - 7. dec 2014
Fraugde Cup - 2014 5. - 7. dec 2014
B1913 CUP 5. - 7. dec 2014
Morud INTERSPORT Cup 2014 5. - 7. dec 2014
Veflinge Cup 2014 28. - 30. nov 2014
ALLESØ CUP 2014 28. - 30. nov 2014
Konkursbar Cup 23. nov 2014
Spurtpræmie Stævne 22. - 23. nov 2014
Skt Klemens Cup 21. - 23. nov 2014
Spar Nord Cup 2014 14. - 23. nov 2014
Munkebo Cup 14. - 16. nov 2014
Dalum Multi Cup 2014 - U6 til U11 8. - 9. nov 2014
Fleggaard Cup 2014 1. - 2. nov 2014
VSF Cup 2014 19. - 21. sep 2014
REMA 1000 Marienlund Drenge Cup 2014 16. aug 2014
Super Brugs Cup 2014 8. - 10. aug 2014
McDonald's Liga Cup 2014 14. jun 2014
bo-Hus Cup 2014 6. - 9. jun 2014
B67CUP 2014 1. mar 2014
D Light Cup Odense (Herre-senior) 2. feb 2014
KB Cup 2014 1. - 2. feb 2014
Sparekassen Faaborg Cup 2014 25. - 26. jan 2014
Februar Cup 2014 25. jan - 9. feb 2014
TPI REMA1000 CUP 2014 25. - 26. jan 2014
HOUNd Cup 18. - 19. jan 2014
SIF Cup 2014 17. - 19. jan 2014
OGIF CUP 17. - 19. jan 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 2. WEEKEND 17. - 19. jan 2014
Søhus Stige Boldklub indestævne 2014 16. - 19. jan 2014
Næsby Cup 2014 3. - 5. jan 2014
KORUP REMA 1000 CUP 2014 3. - 5. jan 2014
Faxe Kondi Cup 2013 27. - 30. dec 2013
Marienlyst Cup 2013 20. - 22. dec 2013
Dalum Multi Cup 2013 for U12-U15 hold 7. - 8. dec 2013
Sanderum Boldklub Cup 2013 7. - 8. dec 2013
Fjordager - SuperBrugsen spurtpræmie stævne 2013 30. nov - 1. dec 2013
DALBY-STÆVNET 2013 29. nov - 1. dec 2013
B1913 indestævne 29. nov - 1. dec 2013
ALLESØ CUP 2013 29. nov - 1. dec 2013
Spar Nord Cup - Fraugde 29. nov - 1. dec 2013
Fleggaards Select Grænsecup 2013 22. - 24. nov 2013
Skt Klemens Cup 22. - 24. nov 2013
Munkebo Cup 15. - 17. nov 2013
B1909 Indefodboldstævne 2013 15. - 17. nov 2013
Dalum Multi Cup 2013 - U6 til U11 9. - 10. nov 2013
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE 21. okt 2013 - 30. mar 2014
B1909 Opstartsstævne 6. - 7. apr 2013
B1909 Breddestævne for børnehold 2. - 10. mar 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
EGIF CUP 2019 (U6-U15 D+P)
19. - 27. jan 2019
Skærbæk Ungdomscup 2018
16. - 18. nov
Nørrebro United/BK Skjold stævne
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Sengeløse Futsal og inde cup
19. - 20. jan 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter