Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hjortshøj Egaa IF

Klubnavn: Hjortshøj Egaa IF
Forkortelse: HEI
Adresse: Skæring Skolevej 200
Postnrby: 8250 Egå
Land: Danmark
Webadresse: www.h-e-i.dk
Webadresse: www.hei-fodbold.dk
Webadresse: www.hei-haandbold.dk

Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Hjortshøj Egaa IF på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Hjortshøj Egaa IF har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Hjortshøj Egaa IF har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Hjortshøj Egaa IF's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Hjortshøj Egaa IF logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Hjortshøj Egaa IF. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Hjortshøj Egaa IF og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Hjortshøj Egaa IF. Ønsker Hjortshøj Egaa IF ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Hjortshøj Egaa IF's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Nybolig Palle Ørtoft / Nykredit Aalborg Forårscup 26. - 27. apr
Østjylland Open - Fodboldfabrikken Århus 23. mar 2014
Estate Cup Lystrup INDE 2014 8. - 9. mar 2014
Djurslandsbank og Dagli`brugs Cup 2014 7. - 16. mar 2014
Fyrkat Cup 2014 28. feb - 2. mar 2014
DANBORING CUP 28. feb - 1. mar 2014
BIF CUP 3-Bold 22. - 23. feb 2014
Simon Kjær/Diadora Cup 21. - 23. feb 2014
Vestergaard Biler Cup 15. - 16. feb 2014
Fortuna Sport Direct Cup 2014 14. - 16. feb 2014
Claus Hvass 3-mands cup 2. feb 2014
Super Ego Event Cup 2014 1. - 2. feb 2014
BMK CUP - DJS 24. jan - 2. feb 2014
Nilfisk/Alto-Cup 2014 17. - 19. jan 2014
HORSENS CUP 2014 10. - 12. jan 2014
mitre Youth Cup 10. - 12. jan 2014
Gorms Cup 10. - 12. jan 2014
Hansen / Nissen Cup 2013 27. - 30. dec 2013
Super Brugsen - OK Cup 2013 27. - 30. dec 2013
SPORTSMASTER/SPARKRON CUP 20. - 22. dec 2013
PFU05 Cup2013 14. - 15. dec 2013
Spar Nord Cup 2013 1. dec 2013
Houlkær IF NISSECUP 2013 - Viborg 29. nov - 1. dec 2013
Energi Midt Fårvang Cup 2013 23. nov - 1. dec 2013
NES cup 16. - 17. nov 2013
Langå Sparekasse Cup - Ungdom 8. - 10. nov 2013
B1909 Combi Cup U14 8. - 10. nov 2013
Sparekassen Hobro Cup 1. - 10. nov 2013
Champions League VinterCup 13/14 - JYLLAND + FYN 25. okt 2013 - 31. mar 2014
Fortuna Sydbank Cup 2013 25. - 27. okt 2013
Tivoli Cup Friheden 2013 13. - 15. sep 2013
JKE Design PokalCup 2013 31. aug - 1. sep 2013
Mc Donalds Paderup Cup 2013 24. aug 2013
GRØN START 18. aug 2013
Estate Cup Lystrup 2013 17. - 18. aug 2013
DJURS CUP 2013 10. aug 2013
VB Pige Cup 29. jun 2013
ID Hair Sommer Cup VRI 2013 15. - 16. jun 2013
M-Sport / BUF Horsens Outdoor 2013 1. - 2. jun 2013
VIF Cup 2013 9. maj 2013
U7 Forårs Cup i Aarhus 27. apr 2013
Vinding SF Cup 26. apr 2013
SDIF Cup 2013 15. - 17. mar 2013
Djurslandsbank og Dagli`brugs Cup 2013 15. - 17. mar 2013
Trailergaarden-Gantrup Cup 2013 9. mar 2013
Vestergaard Biler Cup 16. - 17. feb 2013
Vestjysk bank cup 16. - 17. feb 2013
Danske Bank Cup 8. - 17. feb 2013
Estate Cup Lystrup - U6,U7,U8 2. feb 2013
B1909 Combi Cup 2013 1. - 3. feb 2013
HOG Indoor cup 27. jan 2013
INITZIAL / BUF Horsens indoor C Stævne 26. jan 2013
Møldrup Sparekasse BMK CUP 25. jan - 3. feb 2013
INITZIAL / BUF Horsens indoor U7 - U13 11. - 13. jan 2013
Energi Midt Julecup 27. - 30. dec 2012
SPARKRON CUP 14. - 16. dec 2012
INTERSPORT CUP 2012 Åstrup/Hammelev 1. - 15. dec 2012
BIF CUP 2012 18. - 25. nov 2012
SP indendørs CUP 2012 17. - 18. nov 2012
BIF CUP 3-Bold 17. nov 2012
Ungdomsstævne i Bellevue-Hallerne, Danske Bank Cup 17. - 18. nov 2012
Sparekassen Hobro Cup 9. - 11. nov 2012
Langå Sparkasse Cup 9. - 11. nov 2012
Fortuna Sydbank Cup 2012 27. - 28. okt 2012
JKE Design PokalCup 2012 1. - 2. sep 2012
Solsikke Cup 2012 31. aug - 2. sep 2012
SparKron Cup 2012 25. aug 2012
Djurs Cup 2012 4. aug 2012
Krone Cup 2012 30. jun - 1. jul 2012
"HASLE BLIK OG RØR - CUP" 23. jun 2012
Estate Cup Lystrup 2012 17. jun 2012
Super Cup 2012 - U11 Hornbæk SF (Randers) 9. - 10. jun 2012
EM i HOG 3. jun 2012
INITZIAL / BUF Horsens outdoor U7 - U12 2. - 3. jun 2012
Danske Bank Cup Hinnerup 17. maj 2012
VB Storcup 2012 17. - 18. mar 2012
Djurslandsbank og Dagli`brugs Cup 2012 16. - 18. mar 2012
Ans Cup 2012 10. - 11. mar 2012
BIF CUP 3-Bold 25. feb 2012
Danboring Cup. 24. - 25. feb 2012
Hadsten Bank Cup 2012 18. - 19. feb 2012
VFF Cup 2012 3. - 5. feb 2012
B1909 Combi Cup 2012 3. - 5. feb 2012
Møldrup Sparekasse BMK CUP 27. jan - 5. feb 2012
3-Stjernet / Nordea Cup 21. - 22. jan 2012
INITZIAL / BUF Horsens indoor U7 - U12 13. - 15. jan 2012
Flextra Cup 2012 1. afd. (149 hold tilmeldt) 7. - 8. jan 2012
Sparkron Ulvehøj Cup 2012 4. - 15. jan 2012
SPARKRON CUP 16. - 18. dec 2011
INTERSPORT CUP 2011 Åstrup/Hammelev 3. - 17. dec 2011
Hummel Sportigan Cup 2011 2. - 3. dec 2011
3-Stjernet / Nordea Cup 18. - 20. nov 2011
Ungdomsstævne i Bellevue-Hallerne Danske Bank Cup 12. - 13. nov 2011
Hornbæk SF - Champions League stævne for U11 hold 25. sep 2011
VSF Cup 2011 23. - 25. sep 2011
JKE Design Pokal Cup 2011 3. - 4. sep 2011
BIF Sommerstævne / Føtex Cup 2011 13. aug 2011
Djurs Cup 2011 6. aug 2011
INITZIAL/BUF Horsens 2011 outdoor U6 til U11 18. - 19. jun 2011
Romalt IF Kronse Cup 2011 8. maj 2011
ZEBRA CUP 2011 8. maj 2011
SPRING CUP CALELLA 20. - 22. apr 2011
Djurslandsbank Cup 2011 12. - 13. mar 2011
Elite-stævne for U11 26. feb 2011
Danske Bank Cup 11. - 20. feb 2011
B1909 Combi Cup 4. - 6. feb 2011
Sparkron Ulvehøj Cup 2011 14. - 16. jan 2011
TH Revision Cup 2011 8. - 9. jan 2011
FutsalFestival for U11 30. dec 2010
Vildbjerg Cup Indoor 2010 17. - 19. dec 2010
Gudenåstævne 19. - 27. nov 2010
Ungdomsstævne i Bellevue-Hallerne 13. - 14. nov 2010
Langå Sparekasse Cup for Ungdom 12. - 14. nov 2010
Vinter turnering for U11 A-hold 6. nov 2010 - 20. mar 2011
STARK Cup 30. okt - 7. nov 2010
Danske Bank CUP 3. okt 2010
BUF Horsens outdoor 21. - 22. aug 2010
Horsens Cup U/6 - U/10 drenge/piger 21. - 22. aug 2010
Daugård Opstartsstævne 14. aug 2010
Krone Cup 2010 26. - 27. jun 2010
Grundlovsstævne 5. jun 2010
Sparkron Ulvehøj-Cup 9. - 10. jan 2010
ABC Cup - TH Revision 9. jan 2010
Danske Bank Cup 2009 i Risskov - VRI 14. - 15. nov 2009
Horsens pokalcup 2009 5. - 6. sep 2009
U9 træningsstævne 7. mar 2009
Danmarks Smukkeste Fodboldstævne - DanBolig Cup 20 27. - 29. jun 2008

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter