Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Boldklubben af 1893

Klubnavn: Boldklubben af 1893
Forkortelse: B93
Adresse: Ved Sporsløjfen 10
Postnrby: 2100 København Ø
Land: Danmark
Webadresse: b93.dk/


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Boldklubben af 1893 på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Boldklubben af 1893 har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Boldklubben af 1893 har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Boldklubben af 1893's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Boldklubben af 1893 logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Boldklubben af 1893. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Boldklubben af 1893 og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Boldklubben af 1893. Ønsker Boldklubben af 1893 ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Boldklubben af 1893's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
B.93 RAW Mobility Cup 2017 22. okt 2017
B.93 UnikBolig Cup 2017 11. - 13. aug 2017
B.93 Mini Cirkus Cup 2016 23. okt 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - 14. aug 2016
Københavns PigeCup 2016 23. - 24. jan 2016
B93 UnikBolig Cup 2015 15. - 16. aug 2015
B93 UnikBolig Cup 2014 16. - 17. aug 2014
B.93 fanklub's Sommercup 21. - 22. jun 2014
Københavns Andelskasse og Goal Cup 2011 13. aug 2011
Københavns Andelskasse Cup 2010 19. jun 2010

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
spar nord cup 2017 27. - 30. dec
BSF PIGE CUP 2017 17. dec
HIF – Medaljestævne d.9-10 december 9. - 10. dec 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - 3. dec 2017
Herlev Julecup 2017 2. - 3. dec 2017
Sparekassen Sjælland Cup 2017 2. dec 2017
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau 26. nov 2017 - 25. mar 2018
Orient Cup 2017 18. - 19. nov 2017
LSF - Sydbank Sølv Cup 18. nov 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 17. - 19. nov 2017
Bk Skjold/Nørrebro United stævne 11. - 12. nov 2017
Øens Hold Cup (U13-U17) 10. - 12. nov 2017
Indoor LiGA CUP 2017 10. - 12. nov 2017
Gladsaxe VIF Cup 2017 10. - 12. nov 2017
U9 Gentofte Futsal Cup 5. nov - 17. dec 2017
SGIF novemberstævne 2017 4. - 5. nov 2017
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017 28. okt 2017
B.93 RAW Mobility Cup 2017 22. okt 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - 22. okt 2017
BSI/VIF Nordic CUP Okt 2017 7. - 8. okt 2017
HIK CUP EFTERÅR 2017 30. sep - 1. okt 2017
Bauhaus Valbycup 2017 30. sep - 1. okt 2017
B1973 Micro Cup 2017 10. sep 2017
BK SKJOLD COPENHAGEN 2017 9. - 10. sep 2017
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2017 20. aug 2017
LSF - Børnestævne 20. aug 2017
Škoda Cup 19. aug 2017
B.93 UnikBolig Cup 2017 11. - 13. aug 2017
BK Friheden Kræmmercup 2017 5. - 6. aug 2017
Café ind over Cup 2017 24. jun 2017
Kerteminde Cup 2017 23. - 25. jun 2017
Lind & Risør Cup 2017 3. - 4. jun 2017
Fremad Valby Cup 2017 3. - 4. jun 2017
MTE Cup 28. maj 2017
AIF Cup 2017 27. - 28. maj 2017
JR-Cup 2017 - Svebølle 25. maj 2017
Giraf Cup 2017 20. maj 2017
AB Cup 2017 19. - 21. maj 2017
FC Barcelona Camp & Tournament 12. - 14. maj 2017
Sydbank Store Bededags Cup 2017 12. - 14. maj 2017
Løve Cup 2017 12. - 14. maj 2017
Tårnby FFs Guld Cup udendørs 22. - 23. apr 2017
HIK PÅSKE CUP 2017 8. - 13. apr 2017
BSI/VIF Nordic CUP 2017 8. - 9. apr 2017
BSF 3-mands CUP den 26. marts 2017 (U5, U6 og U7 d 26. mar 2017
BSF Vinterstævne 19. mar 2017
Tårnby FF Guld Cup for u6 og u7 4. mar 2017
EJBY CUP 2017 4. - 5. mar 2017
SGIF Vinterstævne Marts 2017 4. mar 2017
Gentofte Indoor Cup 26. feb - 26. mar 2017
BK Skjold Fastelavnsstævne 25. - 26. feb 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - 26. feb 2017
Føtex Food - Dragør Cup 2017 18. feb 2017
HIK VINTER CUP 11. - 12. feb 2017
Greve Goal Show 2017 11. - 12. feb 2017
Børnefutsal U6 & U7 - Medaljestævne - uge 5 4. - 5. feb 2017
B1909 Combi Cup 2017 3. - 5. feb 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - 5. feb 2017
Brøndby Vinter IndeCup 28. - 29. jan 2017
BSF Cup 2017 22. jan 2017
HIF - Medaljestævne, 21 og 22 januar 2017 21. - 22. jan 2017
Handelsstandens Boldklubs indendørs fodboldstævne 21. - 22. jan 2017
Sengeløse pokal stævne 21. - 22. jan 2017
Boligmatch Indoor 2017 21. jan 2017
Hornbæk cup 2017 20. - 29. jan 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - 22. jan 2017
VÆRLØSE CUP 2017 14. jan 2017
Jik Futsal cup 2017 8. jan 2017
Salgsbutikken Cup 2017 7. - 8. jan 2017
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 7. - 8. jan 2017
HIK Jule Cup 29. - 30. dec 2016
BK Skjold Julecup 27. - 28. dec 2016
RB Julecup 2016 27. - 30. dec 2016
Boldklubben Frem julestævne 2016 27. - 30. dec 2016
BSF PIGE CUP 2016 17. - 18. dec 2016
HIF – Medaljestævne - FUTSAL 4. dec 2016
Avarta-Cup ( Julestævne ) 26. - 27. nov 2016
Herlev Julecup 26. - 27. nov 2016
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 25. - 27. nov 2016
Orient Cup 19. - 20. nov 2016
LSF - Sydbank Børnestævne 19. nov 2016
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau 12. nov 2016 - 14. jan 2017
Skjold/Nørrebro United Cuppen 12. - 13. nov 2016
SGIF novemberstævne 2016 5. - 6. nov 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - 6. nov 2016
Gladsaxe Cup 2016 4. - 6. nov 2016
Boldklubben Frem cup 2016 29. - 30. okt 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND 24. okt 2016 - 31. mar 2017
B.93 Mini Cirkus Cup 2016 23. okt 2016
BSI/VIF Nordic Cup 8. - 9. okt 2016
HIK CUP - 2016 efterår 1. - 2. okt 2016
BK Skjold Cup 18. sep 2016
B1973 Micro Cup 2016 11. sep 2016
Holbæk Cup 2016 10. - 11. sep 2016
Robey Cup 2016 3. - 4. sep 2016
Festugestævne - Herlev Fodbold 3. sep 2016
If Cup 28. aug 2016
AB Tårnby Sommer Cup 20. - 21. aug 2016
FB CUP 2016 20. - 21. aug 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - 14. aug 2016
BK Friheden Kræmmercup 2016 6. - 7. aug 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - 26. jun 2016
Kerteminde Cup 2016 24. - 26. jun 2016
ŠKODA Køge Cup 11. jun 2016
Fremad Valby Cup 2016 4. - 5. jun 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - 5. jun 2016
HIK CUP 2016 4. - 5. jun 2016
HJORTEN CUP 16. maj 2016
Guldstævnet for piger 14. maj 2016
DB-Cup 2016 14. - 15. maj 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - 15. maj 2016
Faxe Kondi Cup 13. - 15. maj 2016
Danske Bank Breddestævne Rosenhøj BK 23. apr 2016
Løve Cup 2016 22. - 24. apr 2016
Fomsgaard Gulve Cup 2016 17. apr 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - 10. apr 2016
Karlslunde Opstarts- og Pokalstævne, UDENDØRS 2. - 3. apr 2016
HIK PÅSKE CUP - FUTSAL 19. - 20. mar 2016
EJBY CUP 2016 5. - 6. mar 2016
Knud Larsen Pige Cup 5. - 6. mar 2016
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 26. - 28. feb 2016
Greve Goal Show 13. - 14. feb 2016
VIF Vinter Cup 5. - 7. feb 2016
Brøndby Pige Cup 2016 30. - 31. jan 2016
Københavns PigeCup 2016 23. - 24. jan 2016
Hornbæk cup 2016 22. - 31. jan 2016
VÆRLØSE CUP 2016 16. jan 2016
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 16. - 17. jan 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - 24. jan 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - 17. jan 2016
Fra Ælling til Svane - Nytårscup 2016 9. - 10. jan 2016
NYTÅRSCUPPEN '16 9. - 10. jan 2016
Hvalsø Cup 2016 8. - 10. jan 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - 3. jan 2016
BK Skjolds Jule Bredde Cup 28. - 29. dec 2015
HIK Jule Cup 27. - 28. dec 2015
Bauhaus Cup 2015 27. - 30. dec 2015
Julefodboldstævne i Tingstedhallen 27. - 29. dec 2015
BSF PIGE CUP 2015 19. - 20. dec 2015
Hvissinge United cup 2015 19. - 20. dec 2015
Guaraná Futsal Cup Denmark 18. - 20. dec 2015
TUSE CUP UNGDOM 11. - 20. dec 2015
Flexgulvservice jule cup - Champagneklubben 27. - 29. nov 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 20. - 22. nov 2015
Dalum Multi Cup 2015 - U8 til U11 14. - 15. nov 2015
BK SKJOLD/NØRREBRO UTD CUPPEN 7. - 8. nov 2015
Cafax VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau 7. nov 2015 - 23. jan 2016
HIF - Medaljestævne 7. - 8. nov 2015
Gladsaxe VIF CUP 6. - 8. nov 2015
Cool Kids Cup 31. okt 2015 - 3. apr 2016
Champions League for Kids 24. okt 2015 - 27. mar 2016
BSI-HHSPORT CUP U11 24. - 25. okt 2015
Vinter-Cup 2015-2016 19. okt 2015 - 13. mar 2016
BSI/VIF CUP 26. - 27. sep 2015
Sydbank Cup - Dragør Boldklub 6. sep 2015
Løve Cup Mini 2015 5. - 6. sep 2015
Orient Cup 2015 29. - 30. aug 2015
B93 UnikBolig Cup 2015 15. - 16. aug 2015
AB Tårnby Sommer Cup 15. - 16. aug 2015
Tølløse CUP 15. aug 2015
Herfølge Sommer Cup 2015 15. - 16. aug 2015
Taastrup FC - Sommercup 2015 8. - 9. aug 2015
AB Tårnby Pige Cup 2015 21. jun 2015
Nødebo Cup 13. - 14. jun 2015
Fremad Valby Cup 6. - 7. jun 2015
Intersport/SEGMENT CUP 2015 30. - 31. maj 2015
HJORTEN CUP 25. maj 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - 24. maj 2015
Spar Nord Cup 2015 23. - 24. maj 2015
Brolagt Pinsecup 2015 22. - 25. maj 2015
BorderShop pinsecup 2015 22. - 25. maj 2015
Kristi Himmelfartsdag Greve Goal Show U6-U9 14. maj 2015
Giraf Cup 9. maj 2015
Løve Cup 2015 1. - 3. maj 2015
KB Mikro Cup 2015 - Forår 25. - 26. apr 2015
VIF CUP BAGSVÆRD 25. - 26. apr 2015
HIF - Medaljestævne 19. apr 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - 12. apr 2015
HIK PÅSKE CUP 4. - 6. apr 2015
Toyota Material & Fomsgaard Gulve cup 2015 29. mar 2015
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 21. - 22. mar 2015
Buy Dubai LLC. Futsal Stævne U8 7. mar 2015
AVARTA FUTSAL STÆVNE 2015 7. - 8. mar 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - 8. mar 2015
Jyske Bank/LSF Børnestævne 1. mar 2015
BSF U8´s Vinterstævne 28. feb 2015
HIF - Medaljestævne 21. feb 2015
HIK MIKRO CUP 15. feb 2015
Dragør Boldklub U7 - indestævne 8. feb 2015
Greve Goal Show 7. - 8. feb 2015
Karlslunde Pokal Cup 6. - 8. feb 2015
Brøndby Pige Cup 2015 31. jan - 1. feb 2015
Solrød Sport Cup 2015 31. jan - 1. mar 2015
BK friheden cup 31. jan - 1. feb 2015
SGIF vinterstævne 2015 31. jan - 1. feb 2015
FA Københavns PigeCup 2015 24. - 25. jan 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 23. - 25. jan 2015
Strøby Cup 2015 23. jan - 1. feb 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - 25. jan 2015
BSF U8´s Nytårsstævne 18. jan 2015
VÆRLØSE CUP 2015 17. jan 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 17. - 18. jan 2015
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 10. - 11. jan 2015
ABC CUP 2015 2. - 4. jan 2015
HIK CUP 27. - 28. dec 2014
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - 30. dec 2014
BK Skjold Julecup 20. - 21. dec 2014
TUSE CUP UNGDOM 12. - 21. dec 2014
Sportmaster Cup 12. - 14. dec 2014
Gladsaxe - DinParkering Cup 28. - 30. nov 2014
Super Brugsen / OK stævne 23. nov 2014
SGIF CUP Nov 2014 22. - 23. nov 2014
Rema 1000 Pigecup 2014, Frederikssund 22. - 23. nov 2014
Skt Klemens Cup 21. - 23. nov 2014
FK sydsjælland 05 Cup 2014 21. - 23. nov 2014
FA København PigeCup 2014 16. nov 2014
Skjold Cup 2014 8. - 9. nov 2014
Taastrup FC Inde Cup 2014 7. - 9. nov 2014
Cool Kids Cup 31. okt 2014 - 31. mar 2015
KORCH MIKRO CUP 26. okt 2014
KORCH CUP 25. - 26. okt 2014
Champions League for Kids - vinterturnering 20. okt 2014 - 31. mar 2015
Dragør Boldklub U7 Stævne 12. okt 2014
Gladsaxe Cup 27. - 28. sep 2014
B1973 Micro Cup 14. sep 2014
Solrød Cup 2014 13. sep 2014
Løve Cup Mini 2014 6. - 7. sep 2014
KB Mikro Cup 2014 - Efterår 6. - 7. sep 2014
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2014 5. - 7. sep 2014
Orient Cup 2014 30. - 31. aug 2014
Herlev Festuge stævne 30. aug 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - 24. aug 2014
FB ROTARY CUP 2014 23. - 24. aug 2014
B93 UnikBolig Cup 2014 16. - 17. aug 2014
JOMA Opstartsstævne sommer 2014 16. - 17. aug 2014
Stryhns Cup 2014 9. - 10. aug 2014
B.93 fanklub's Sommercup 21. - 22. jun 2014
AB Tårnby Pige Cup 2014 21. jun 2014
Gladsaxe Cup - Lørdag 21/6 21. jun 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - 15. jun 2014
Hjorten Cup 9. jun 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - 8. jun 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - 8. jun 2014
AB Cup 125 år 6. - 9. jun 2014
bo-Hus Cup 2014 6. - 9. jun 2014
Vejen Cup 2014 6. - 8. jun 2014
HIK CUP - Forår 31. maj - 1. jun 2014
Kr. Himmelfartsstævne 2014 29. maj 2014
Løve Cup 2014 16. - 18. maj 2014
Kastrup Boldklubs Jubilæumsstævne 16. - 18. maj 2014
Sydbank Store Bededags Cup 2014 16. - 18. maj 2014
Giraf Cup 10. maj 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - 20. apr 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - 6. apr 2014
Jyske Bank / LSF Stævne 30. mar 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 22. mar 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 22. mar 2014
Bjæverskov Indoor Cup 15. mar 2014
De gamle kæmper i HIF 8. mar 2014
SGIF CUP 8. - 9. mar 2014
Brøndby Pige Cup 50 års Jubilæum 8. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
EJBY CUP 2014 / Ejby IF 68 1. - 2. mar 2014
Gladsaxe Cup 28. feb - 2. mar 2014
BSF Halvbanestævne februar 2014 22. feb 2014
HIK CUP 4 - 16. feb 16. feb 2014
BK Friheden indestævne 1. - 2. feb 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - 2. feb 2014
Sydbank Cup 2014 ( pigestævne ) 1. - 2. feb 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 31. jan - 2. feb 2014
Rosenhøj breddestævne 25. - 26. jan 2014
Hornbæk cup 2014 24. - 26. jan 2014
Solrød Sport Cup 2014 18. jan - 2. feb 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - 19. jan 2014
BSF CUP 17. - 19. jan 2014
VÆRLØSE CUP 2014 11. jan 2014
BKSKJOLD/NØRREBRO UTD CUPPEN 11. - 12. jan 2014
Køhler Display Pige Cup 2014 4. - 5. jan 2014
Forældreklub Cup 4. - 5. jan 2014
ABC CUP '14 3. - 5. jan 2014
Sundby Mini Cup 28. dec 2013
RB 1906 Julestævne 2013 27. - 30. dec 2013
GHB Julecup 29. nov - 1. dec 2013
B93/HIK/Skjold pigecup 2013 16. - 17. nov 2013
Gladsaxe Cup 15. - 17. nov 2013
Taastrup FC Inde Cup 2013 15. - 17. nov 2013
Cool Kids Cup 31. okt 2013 - 31. mar 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE 21. okt 2013 - 30. mar 2014
Gladsaxe Cup 21. - 22. sep 2013
VSF Cup 2013 20. - 22. sep 2013
B1973 Micro Cup 15. sep 2013
Brøndby IF Micro Sommer Cup 2013 (Pige) 14. - 15. sep 2013
KB Mikro Cup 2013 - Efterår 7. - 8. sep 2013
Sundby Cup 2013 7. - 8. sep 2013
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 6. - 8. sep 2013
FB Rotary CUP 2013 24. - 25. aug 2013
BSF Joma Cup Sommer 2013 17. - 18. aug 2013
SEGMENT CUP 2013 17. - 18. aug 2013
Fætter BR Børne Cup 17. - 18. aug 2013
First Hotel Sommercup 2013 11. aug 2013
SGIF CUP 22. - 23. jun 2013
Gladsaxe Cup 8. - 9. jun 2013
Nicklas Bendtner velgørenheds stævne 8. - 9. jun 2013
Pink Power Cup 26. maj 2013
HJORTEN CUP 20. maj 2013
AB Cup 2013 17. - 19. maj 2013
Jubilæumsstævne 11. maj 2013
Kr. Himmelfartsstævne 2013 9. maj 2013
Åshöjdencup 2013 - Kr. himmelfartsdag 9. - 12. maj 2013
Kastrup Boldklub´s St. Bededagsstævne 26. - 28. apr 2013
DiBa Store Bededags Cup 2013 26. - 28. apr 2013
Løve Cup 2013 26. - 28. apr 2013
KB Mikro Cup 2013 - Forår 20. - 21. apr 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - 7. apr 2013
Ungdomspokalturnering 26. mar - 26. jun 2013
Hellested veteran Cup 1. mar 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Drenthe Cup
19. - 20. maj 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
Sirene Cup
31. mar - 1. apr 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2018
6. - 14. jan 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
18. - 19. aug 2018
Ikast Cup 2018
29. jun - 1. jul 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018
17. feb 2018
Vejen Trolde Cup
1. - 3. jun 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018
20. jan 2018
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2018
3. - 4. feb 2018
Skamby Cup
14. jan 2018
BTA Jule Cup
27. - 28. dec
Sydmors If s julestævne 2017 Herre + ungdom:Mål2x5
28. - 29. dec
Dahl Pedersen Cup 2017
16. - 17. dec
Halsnæsmesterskabet 2017
27. - 30. dec
ØSTERBRO JULE CUP
27. - 28. dec
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
B1909 Combi Cup 2018
2. - 4. feb 2018
spar nord cup 2017 Kvinder
28. dec
Skærbæk Open 2017
25. - 29. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Følg Staevner.dk på Twitter