Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

B1903

Klubnavn: B1903
Forkortelse:
Adresse: Lyngbyvej 270
Postnrby: 2900 Hellerup
Land: Danmark
Webadresse: www.b1903.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for B1903 på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som B1903 har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som B1903 har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
B1903's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise B1903 logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til B1903. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører B1903 og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra B1903. Ønsker B1903 ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du B1903's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Løve Cup 2018 27. - 28. apr 2018
Løve Cup 2017 12. - 14. maj 2017
Løve Cup 2016 22. - 24. apr 2016
Løve Cup Mini 2015 5. - 6. sep 2015
Løve Cup 2015 1. - 3. maj 2015
Løve Cup Mini 2014 6. - 7. sep 2014
Løve Cup 2014 16. - 18. maj 2014
Løve Cup 2013 26. - 28. apr 2013
B 1903 Løve Cup 4. - 6. maj 2012 4. - 6. maj 2012
B 1903 Løve Cup 20. - 22. maj 2011 20. - 22. maj 2011
B 1903 Løve Cup 30. april - 2. maj 2010 30. apr - 2. maj 2010
Øresund Vinter Cup 2009 15. nov 2009
Øresund Vinter Cup 2008 9. nov 2008
Løvecup 2008 18. - 20. apr 2008
ØRESUND VINTER CUP 2007 3. nov 2007
Løvecup 2007 4. - 6. maj 2007

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
2. Gentofte Cup 29. - 30. sep
FTT18 - Football Talent Trophy 2018 - U12 14. - 16. sep 2018
VOLKSWAGEN VALBY SUPER U9-U10 STÆVNE 9. sep 2018
B1973 Micro Cup 2018 9. sep 2018
Opstart stævne Bonbon Cup 18. aug 2018
Lunderskov Cup 10. - 12. aug 2018
Dalum Liga Cup 2018 30. jun - 1. jul 2018
Kerteminde Cup 2018 29. jun - 1. jul 2018
Avarta Cup 2018 23. - 24. jun 2018
2010 Liga Cup 17. jun 2018
AB CUP 2018 25. - 27. maj 2018
AIF Cup 2018 19. - 20. maj 2018
Løve Cup 2018 27. - 28. apr 2018
HINSCHbyg Cup 21. apr 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - 15. apr 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 7. - 8. apr 2018
BSF PÅSKECUP 2018 1. - 2. apr 2018
HIF – Medaljestævne d.17-18 marts 17. - 18. mar 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 10. mar 2018
Super Brugsen Cup 2018 3. - 4. mar 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 3. mar 2018
HIK U6 - U9 FUTSAL CUP 25. feb 2018
HIF – Medaljestævne d.24 februar 24. feb 2018
SGIF Februar-stævne 2018 24. - 25. feb 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - 25. feb 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - 18. feb 2018
Gladsaxe VIF Cup 2018 2. - 4. feb 2018
FK 05 Sydsjælland cup 2018 26. - 28. jan 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 20. jan 2018
Hornbæk Cup 19. - 28. jan 2018
Sportmaster Cup Holbæk U7-U13 13. - 14. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018 13. - 21. jan 2018
Bk Skjold/Nørrebro United Nytårscup 2018 6. - 7. jan 2018
Nyråd Cup 2018 6. - 14. jan 2018
ØSTERBRO JULE CUP 27. - 28. dec 2017
BTA Jule Cup 27. - 28. dec 2017
Nytårscup 2017 27. - 30. dec 2017
U8 Gentofte Futsal Cup 17. dec 2017 - 21. jan 2018
BSF JULECUP (U6, U7 og U8) 3. dec 2017
Herlev Julecup 2017 2. - 3. dec 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - 3. dec 2017
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau 26. nov 2017 - 25. mar 2018
Regstrup ny auto cup 2017 25. - 26. nov 2017
Orient Cup 2017 18. - 19. nov 2017
Bk Skjold/Nørrebro United stævne 11. - 12. nov 2017
Indoor LiGA CUP 2017 10. - 12. nov 2017
FK Sydsjælland 05 Cup - november 2017 10. - 12. nov 2017
U9 Gentofte Futsal Cup 5. nov - 17. dec 2017
Ministævne AB Tårnby U8 29. okt 2017
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017 28. okt 2017
B.93 RAW Mobility Cup 2017 22. okt 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - 22. okt 2017
Champions League for Kids-SJÆLLAND 21. okt 2017 - 1. apr 2018
Solrød FC U10 Cup 30. sep 2017
HIK CUP EFTERÅR 2017 30. sep - 1. okt 2017
U13 Young Guns Elite Cup 29. sep - 1. okt 2017
B1973 Micro Cup 2017 10. sep 2017
BK SKJOLD COPENHAGEN 2017 9. - 10. sep 2017
Lunderskov Cup 12. - 13. aug 2017
Super Brugs Cup 2017 11. - 13. aug 2017
Stryhns Cup 2017 5. aug 2017
Café ind over Cup 2017 24. jun 2017
Bonbon Cup 17. jun 2017
Lind & Risør Cup 2017 3. - 4. jun 2017
Avarta Pinse Cup 3. - 4. jun 2017
Fremad Valby Cup 2017 3. - 4. jun 2017
Lind & Risør Cup 2017 3. - 4. jun 2017
MTE Cup 28. maj 2017
AIF Cup 2017 27. - 28. maj 2017
AB Cup 2017 19. - 21. maj 2017
Sydbank Store Bededags Cup 2017 12. - 14. maj 2017
Løve Cup 2017 12. - 14. maj 2017
Tårnby FFs Guld Cup udendørs 22. - 23. apr 2017
HIK PÅSKE CUP 2017 8. - 13. apr 2017
BSI/VIF Nordic CUP 2017 8. - 9. apr 2017
Opstart stævne 2017 1. - 2. apr 2017
BSF Vinterstævne 19. mar 2017
Årby Cup 2017 17. - 19. mar 2017
BSF Topdanmark hallen Cup for U-11 12. mar 2017
BK Skjold Fastelavnsstævne 25. - 26. feb 2017
Super Brugsen Cup Tølløse 2017 25. feb - 4. mar 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - 26. feb 2017
MK Fodbold Cup 2017 17. - 19. feb 2017
HIK VINTER CUP 11. - 12. feb 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - 5. feb 2017
Futsalstævne for U6-U14 i Vindinge v/Roskilde 29. jan 2017
Handelsstandens Boldklubs indendørs fodboldstævne 21. - 22. jan 2017
HIF - Medaljestævne, 21 og 22 januar 2017 21. - 22. jan 2017
Hornbæk cup 2017 20. - 29. jan 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - 22. jan 2017
VÆRLØSE CUP 2017 14. jan 2017
Din Bilpartner Cup 2017, indendørsstævne, Høng 13. - 15. jan 2017
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 7. - 8. jan 2017
Salgsbutikken Cup 2017 7. - 8. jan 2017
Hvalsø Cup 2017 6. - 8. jan 2017
HIK Jule Cup 29. - 30. dec 2016
RB Julecup 2016 27. - 30. dec 2016
Gentofte Børnefutsal U6 + U7 - 17.-18. december 17. - 18. dec 2016
TUSE CUP UNGDOM 9. - 18. dec 2016
HIF – Medaljestævne - FUTSAL 4. dec 2016
Gentofte Børnefutsal U6 + U7 - 3.-4. december 3. - 4. dec 2016
Avarta-Cup ( Julestævne ) 26. - 27. nov 2016
Herlev Julecup 26. - 27. nov 2016
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 25. - 27. nov 2016
FK sydsjælland 05 Cup 2016 18. - 20. nov 2016
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau 12. nov 2016 - 14. jan 2017
Skjold/Nørrebro United Cuppen 12. - 13. nov 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - 6. nov 2016
Gladsaxe Cup 2016 4. - 6. nov 2016
MB Malercup 30. okt 2016
Boldklubben Frem cup 2016 29. - 30. okt 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND 24. okt 2016 - 31. mar 2017
Øens Hold Cup (U8-U12) 14. - 16. okt 2016
BSI/VIF Nordic Cup 8. - 9. okt 2016
HIK CUP - 2016 efterår 1. - 2. okt 2016
B1973 Micro Cup 2016 11. sep 2016
Holbæk Cup 2016 10. - 11. sep 2016
HUI Årgang 2007 Cup 10. sep 2016
Robey Cup 2016 3. - 4. sep 2016
Unisport Cup 27. - 28. aug 2016
AB Tårnby Sommer Cup 20. - 21. aug 2016
FB CUP 2016 20. - 21. aug 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - 14. aug 2016
Herfølge Sommer Cup 2016 13. - 14. aug 2016
Super Brugs Cup 2016 5. - 7. aug 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - 26. jun 2016
24Sport Cup 2016 11. - 12. jun 2016
ŠKODA Køge Cup 11. jun 2016
Fremad Valby Cup 2016 4. - 5. jun 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - 5. jun 2016
HIK CUP 2016 4. - 5. jun 2016
HUI Cup 21. maj 2016
BSI/VIF CUP 21. - 22. maj 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - 15. maj 2016
DB-Cup 2016 14. - 15. maj 2016
BorderShop pinsecup 2016 13. - 16. maj 2016
Blockbuster Cup 2016 8. maj 2016
JR Cup 2016 5. maj 2016
Greve Goal Show 5. - 6. maj 2016
VIF CUP 30. apr - 1. maj 2016
BSF 3-mands CUP den 24. April 2016 (U5, U6 og U7 d 24. apr 2016
Danske Bank Breddestævne Rosenhøj BK 23. apr 2016
Løve Cup 2016 22. - 24. apr 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - 24. apr 2016
Fomsgaard Gulve Cup 2016 17. apr 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - 10. apr 2016
Mini vintercup 2016 2. - 3. apr 2016
Karlslunde Opstarts- og Pokalstævne, UDENDØRS 2. - 3. apr 2016
Børnestævne i Taarbæk! 2. - 3. apr 2016
HIF - Medaljestævne, Påske 2016 24. - 28. mar 2016
ØENS HOLD CUP - DRENGE 18. - 20. mar 2016
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 6. - 20. mar 2016
EJBY CUP 2016 5. - 6. mar 2016
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 26. - 28. feb 2016
Greve Goal Show 13. - 14. feb 2016
Bagelsringen Cup 2016 7. feb - 6. mar 2016
VIF Vinter Cup 5. - 7. feb 2016
Hornbæk cup 2016 22. - 31. jan 2016
VÆRLØSE CUP 2016 16. jan 2016
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 16. - 17. jan 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - 24. jan 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - 17. jan 2016
NYTÅRSCUPPEN '16 9. - 10. jan 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - 3. jan 2016
BK Skjolds Jule Bredde Cup 28. - 29. dec 2015
HIK Jule Cup 27. - 28. dec 2015
Bauhaus Cup 2015 27. - 30. dec 2015
Julestævne i Vindinge (medaljestævne) 20. dec 2015
Hvissinge United cup 2015 19. - 20. dec 2015
Guaraná Futsal Cup Denmark 18. - 20. dec 2015
SjSi Julestævne 2015 12. - 13. dec 2015
Sportmaster Cup 12. - 13. dec 2015
TUSE CUP UNGDOM 11. - 20. dec 2015
Flexgulvservice jule cup - Champagneklubben 27. - 29. nov 2015
SGIF novemberstævne 2015 21. - 22. nov 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 20. - 22. nov 2015
FK sydsjælland 05 Cup 2015 20. - 22. nov 2015
HIF - Medaljestævne 7. - 8. nov 2015
BK SKJOLD/NØRREBRO UTD CUPPEN 7. - 8. nov 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 6. - 8. nov 2015
Gladsaxe VIF CUP 6. - 8. nov 2015
Cool Kids Cup 31. okt 2015 - 3. apr 2016
Champions League for Kids 24. okt 2015 - 27. mar 2016
BSI-HHSPORT CUP U11 24. - 25. okt 2015
AFLYST - U10 Greve Goal Show 10. - 11. okt 2015
AFLYST - KB Mikro Cup 2015 - Efterår 3. - 4. okt 2015
BSI/VIF CUP 26. - 27. sep 2015
Ingesautocup 19. - 20. sep 2015
MK Stilladser Sommer Cup 2015 5. - 6. sep 2015
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2015 5. - 6. sep 2015
Løve Cup Mini 2015 5. - 6. sep 2015
Orient Cup 2015 29. - 30. aug 2015
Roskilde Cup årgang 2006 23. aug 2015
Rosenhøj Unisport Cup 22. - 23. aug 2015
BDO MINI-CUP 2015 22. aug 2015
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2015 16. aug 2015
B93 UnikBolig Cup 2015 15. - 16. aug 2015
Herfølge Sommer Cup 2015 15. - 16. aug 2015
AB Tårnby Sommer Cup 15. - 16. aug 2015
Tølløse CUP 15. aug 2015
Super Brugs Cup 2015 7. - 9. aug 2015
Brøndby Cup 2015 25. - 29. jul 2015
Sankt Hans Stævne 2015 28. jun 2015
LITE-HOUSE.DK CUP 2015 20. - 21. jun 2015
U9 Greve Goal Show (4) 13. jun 2015
Fremad Valby Cup 6. - 7. jun 2015
U9 Greve Goal Show (3) 30. maj 2015
Intersport/SEGMENT CUP 2015 30. - 31. maj 2015
HJORTEN CUP 25. maj 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - 24. maj 2015
Spar Nord Cup 2015 23. - 24. maj 2015
HIK CUP - Forår 16. - 17. maj 2015
Kristi Himmelfartsdag Greve Goal Show U6-U9 14. maj 2015
Løve Cup 2015 1. - 3. maj 2015
VIF CUP BAGSVÆRD U10A 26. apr 2015
HIF - Medaljestævne 19. apr 2015
U9 Greve Goal Show (1) 18. apr 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - 12. apr 2015
HIK PÅSKE CUP 4. - 6. apr 2015
Toyota Material & Fomsgaard Gulve cup 2015 29. mar 2015
VB Cup 2015 28. mar 2015
Mini Vinter-Cup - Ølstykke 28. - 29. mar 2015
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 14. - 15. mar 2015
EJBY CUP 2015 7. - 8. mar 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - 8. mar 2015
Jyske Bank/LSF Børnestævne 1. mar 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 28. feb 2015
HIF - Medaljestævne 21. feb 2015
HIK MIKRO CUP 15. feb 2015
Greve Goal Show 7. - 8. feb 2015
Karlslunde Pokal Cup 6. - 8. feb 2015
Maestro Cup 31. jan 2015
BK friheden cup 31. jan - 1. feb 2015
Solrød Sport Cup 2015 31. jan - 1. mar 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 23. - 25. jan 2015
BSF U8´s Nytårsstævne 18. jan 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 17. - 18. jan 2015
VÆRLØSE CUP 2015 17. jan 2015
JA Byggeland/ LSF BørneCup 11. jan 2015
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 10. - 11. jan 2015
ABC CUP 2015 2. - 4. jan 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - 30. dec 2014
HIK CUP 27. - 28. dec 2014
BK Skjold Julecup 20. - 21. dec 2014
TUSE CUP UNGDOM 12. - 21. dec 2014
Sportmaster Cup 12. - 14. dec 2014
Gladsaxe - DinParkering Cup 28. - 30. nov 2014
Super Brugsen / OK stævne 23. nov 2014
FK sydsjælland 05 Cup 2014 21. - 23. nov 2014
Skjold Cup 2014 8. - 9. nov 2014
Dalum Multi Cup 2014 - U6 til U11 8. - 9. nov 2014
Taastrup FC Inde Cup 2014 7. - 9. nov 2014
Cool Kids Cup 31. okt 2014 - 31. mar 2015
KORCH MIKRO CUP 26. okt 2014
KORCH CUP 25. - 26. okt 2014
Champions League for Kids - vinterturnering 20. okt 2014 - 31. mar 2015
Gladsaxe Cup 27. - 28. sep 2014
INGESAUTOCUP 20. sep 2014
B1973 Micro Cup 14. sep 2014
Solrød Cup 2014 13. sep 2014
Løve Cup Mini 2014 6. - 7. sep 2014
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2014 5. - 7. sep 2014
Orient Cup 2014 30. - 31. aug 2014
Herlev Festuge stævne 30. aug 2014
FB ROTARY CUP 2014 23. - 24. aug 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - 24. aug 2014
B93 UnikBolig Cup 2014 16. - 17. aug 2014
SKODA Køge Cup 16. aug 2014
Knattecupen 2014 16. - 17. aug 2014
Taastrup FC - Sommercup 2014 9. - 10. aug 2014
Gadstrup Mini-VM 2014 22. jun 2014
Gladsaxe Cup - Søndag 22/6 22. jun 2014
Gladsaxe Cup - Lørdag 21/6 21. jun 2014
U8 - VM 21. jun 2014
McDonald's Liga Cup 2014 14. jun 2014
Gundsølille Cup 14. - 15. jun 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - 15. jun 2014
Hjorten Cup 9. jun 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - 8. jun 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - 8. jun 2014
AB Cup 125 år 6. - 9. jun 2014
HIK CUP - Forår 31. maj - 1. jun 2014
Løve Cup 2014 16. - 18. maj 2014
Kastrup Boldklubs Jubilæumsstævne 16. - 18. maj 2014
Giraf Cup 10. maj 2014
VB 1968 Micro Cup - Lørdag 26/4 26. apr 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - 20. apr 2014
Opstartsstævne 2014 - Jernløse Boldklub 19. apr 2014
HIK Påske Cup 12. apr 2014
Toyota Material & Fomsgaard Gulve Cup 2014 6. apr 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - 6. apr 2014
HIF Cup 2014 5. apr 2014
Jyske Bank / LSF Stævne 30. mar 2014
Mini Vinter-Cup 30. mar 2014
Rishøj Micro Cup 23. mar 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 22. mar 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 22. mar 2014
BSF Halvbanestævne marts 2014 15. mar 2014
BSF 7 mands stævne i Topdanmark Hallen marts 2014 15. mar 2014
De gamle kæmper i HIF 8. mar 2014
SGIF CUP 8. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
EJBY CUP 2014 / Ejby IF 68 1. - 2. mar 2014
Gladsaxe Cup 28. feb - 2. mar 2014
Futsal i Nordgårdshallerne 23. feb 2014
BSF Halvbanestævne februar 2014 22. feb 2014
Greve Fodbold U8 indestævne 2014 16. feb 2014
GFK VINTERFERIE CUP 2014 15. - 16. feb 2014
Futsal i Nordgårdshallerne 9. feb 2014
BSF 7 mands stævne i Topdanmark Hallen feb. 2014 8. - 9. feb 2014
Taastrup FC - Børnestævne 2014 2. feb 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - 2. feb 2014
BK Friheden indestævne 1. - 2. feb 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 31. jan - 2. feb 2014
Rosenhøj breddestævne 25. - 26. jan 2014
TPI REMA1000 CUP 2014 25. - 26. jan 2014
Hornbæk cup 2014 24. - 26. jan 2014
Solrød Sport Cup 2014 18. jan - 2. feb 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - 19. jan 2014
ArdaghGlass Cup 2014 17. - 19. jan 2014
VÆRLØSE CUP 2014 11. jan 2014
BKSKJOLD/NØRREBRO UTD CUPPEN 11. - 12. jan 2014
BSF 7 mands stævne i Topdanmark Hallen januar 2014 11. - 12. jan 2014
ABC CUP '14 3. - 5. jan 2014
RB 1906 Julestævne 2013 27. - 30. dec 2013
HIK CUP 2 - 27./28./29. dec 27. - 29. dec 2013
Sportmaster Cup (Ringsted Cup) 13. - 15. dec 2013
Gadstrup Dagli Brugsen Cup 2013 7. - 8. dec 2013
LUI CUP 2013 30. nov - 1. dec 2013
GHB Julecup 29. nov - 1. dec 2013
OK/LSF stævne 24. nov 2013
JKE Design Cup sjælland 2013 16. nov 2013
Gladsaxe Cup 15. - 17. nov 2013
De gamle kæmper i HIF 9. nov 2013
Dalum Multi Cup 2013 - U6 til U11 9. - 10. nov 2013
Cool Kids Cup 31. okt 2013 - 31. mar 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE 21. okt 2013 - 30. mar 2014
Ølstykke Efterårsturnering 21. okt - 15. dec 2013
Gladsaxe Cup 5. - 6. okt 2013
Gladsaxe Cup 21. - 22. sep 2013
Brøndby IF Micro Sommer Cup 2013 14. - 15. sep 2013
KB Mikro Cup 2013 - Efterår 7. - 8. sep 2013
Sundby Cup 2013 7. - 8. sep 2013
SENSOMMER-STÆVNE I SMØRUM 2013 1. sep 2013
ELOS CUP 31. aug - 1. sep 2013
FB Rotary CUP 2013 24. - 25. aug 2013
Fætter BR Børne Cup 17. - 18. aug 2013
BSF Joma Cup Sommer 2013 17. - 18. aug 2013
SEGMENT CUP 2013 17. - 18. aug 2013
First Hotel Sommercup 2013 11. aug 2013
Stryhns Cup 2013 10. - 11. aug 2013
H. C. Andersen City Games '13 7. - 10. aug 2013
Ramsing Cup 2013 2. - 4. aug 2013
NYBOLIG CUP 2013 - ØRSLEV 29. jun 2013
Køge BK - årg.2004 Forårscup 22. jun 2013
SGIF Sankt Hans Stævne 2013 22. jun 2013
Gladsaxe Cup 8. - 9. jun 2013
Nicklas Bendtner velgørenheds stævne 8. - 9. jun 2013
LITE-HOUSE.DK CUP 2013 1. - 2. jun 2013
HJORTEN CUP 20. maj 2013
AB Cup 2013 17. - 19. maj 2013
Jubilæumsstævne 11. maj 2013
DiBa Store Bededags Cup 2013 26. - 28. apr 2013
Løve Cup 2013 26. - 28. apr 2013
KB Mikro Cup 2013 - Forår 20. - 21. apr 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - 7. apr 2013
Ungdomspokalturnering 26. mar - 26. jun 2013
GHB Jubilæumscup 2. - 3. mar 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Sønderjyske Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Verler Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Arnhem Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Kolding Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Berlin Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Verler Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Berlin Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Kolding Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Sønderjyske Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Arnhem Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Følg Staevner.dk på Twitter