Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Greve Fodbold

Klubnavn: Greve Fodbold
Forkortelse:
Adresse: Lillevangsvej 88
Postnrby: 2670 Greve
Land: Danmark
Webadresse: www.grevefodbold.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Greve Fodbold på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Greve Fodbold har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Greve Fodbold har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Greve Fodbold's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Greve Fodbold logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Greve Fodbold. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Greve Fodbold og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Greve Fodbold. Ønsker Greve Fodbold ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Greve Fodbold's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

Logo Greve Goal Show 2018
FodboldGreve Goal Show 2018

Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018

Greve Goal Show 2018 Stort indestævne i Greve i februar.
 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Greve Goal Show breddestævne 2017 13. maj 2017
Greve Goal Show 2017 11. - 12. feb 2017
Greve Goal Show 5. - 6. maj 2016
Greve Goal Show 13. - 14. feb 2016
AFLYST - U10 Greve Goal Show 10. - 11. okt 2015
AFLYST U7 Pige Greve Goal Show 10. okt 2015
U9 Greve Goal Show (4) 13. jun 2015
U9 Greve Goal Show (3) 30. maj 2015
Kristi Himmelfartsdag Greve Goal Show U6-U9 14. maj 2015
U9 Greve Goal Show (1) 18. apr 2015
Greve Goal Show 7. - 8. feb 2015
Greve Fodbold U8 indestævne 2014 16. feb 2014

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Sportmaster Cup Holbæk U7-U13 13. - 14. jan 2018
ØSTERBRO JULE CUP 27. - 28. dec
spar nord cup 2017 27. - 30. dec
BSF PIGE CUP 2017 17. dec
Geertsen Cup 2017 (Ringsted Cup 2017) 16. - 17. dec 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - 3. dec 2017
Frank Jensen Cup 2017 1. - 3. dec 2017
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau 26. nov 2017 - 25. mar 2018
Boligmatch Julecup 26. nov 2017
VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10 26. nov 2017
Orient Cup 2017 18. - 19. nov 2017
LSF - Sydbank Sølv Cup 18. nov 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 17. - 19. nov 2017
FK Sydsjælland 05 Cup - november 2017 10. - 12. nov 2017
B.93 RAW Mobility Cup 2017 22. okt 2017
Champions League for Kids-SJÆLLAND 21. okt 2017 - 1. apr 2018
Bauhaus Valbycup 2017 30. sep - 1. okt 2017
KIF U10 CUP 2017 16. sep 2017
BK SKJOLD COPENHAGEN 2017 9. - 10. sep 2017
Sportsgear Cup 2017 2. - 3. sep 2017
SportyMe CUP Herstedøster IC 2017 2. - 3. sep 2017
Rosenhøj Cup 2017 26. - 27. aug 2017
LSF - Børnestævne 20. aug 2017
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2017 20. aug 2017
Škoda Cup 19. aug 2017
Herfølge Sommer Cup 2017 12. - 13. aug 2017
Stryhns Cup 2017 5. aug 2017
NYBOLIG CUP 2017 - ØRSLEV GIF 24. jun 2017
Kerteminde Cup 2017 23. - 25. jun 2017
Nødebo Cup 17. - 18. jun 2017
Fremad Valby Cup 2017 3. - 4. jun 2017
Avarta Pinse Cup 3. - 4. jun 2017
Lind & Risør Cup 2017 3. - 4. jun 2017
Pinsecup 2017 2. - 5. jun 2017
AIF Cup 2017 27. - 28. maj 2017
VEJEN CUP 2017 26. - 28. maj 2017
AB Cup 2017 19. - 21. maj 2017
Greve Goal Show breddestævne 2017 13. maj 2017
Sydbank Store Bededags Cup 2017 12. - 14. maj 2017
OK CUP Store Bededags Stævne 2017 Kastrup 12. - 14. maj 2017
Løve Cup 2017 12. - 14. maj 2017
BSF CUP - U11 Piger A/B Niveau 9. apr 2017
Karlslunde Påske Cup 8. - 9. apr 2017
DANMARKS SJOVESTE PIGE FODBOLD TRÆNINGS LEJR 8. - 9. apr 2017
HIK PÅSKE CUP 2017 8. - 13. apr 2017
BSI/VIF Nordic CUP 2017 8. - 9. apr 2017
Opstart stævne 2017 1. - 2. apr 2017
BSF 3-mands CUP den 26. marts 2017 (U5, U6 og U7 d 26. mar 2017
Gentofte Indoor Cup 26. feb - 26. mar 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - 26. feb 2017
Frank jensen Cup 24. - 26. feb 2017
TEAM 10 CUP 2017 19. feb 2017
Greve Goal Show 2017 11. - 12. feb 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - 5. feb 2017
Futsalstævne for U6-U14 i Vindinge v/Roskilde 29. jan 2017
Sengeløse pokal stævne 21. - 22. jan 2017
HIF - Medaljestævne, 21 og 22 januar 2017 21. - 22. jan 2017
Vibecup del 2 20. - 22. jan 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - 22. jan 2017
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 7. - 8. jan 2017
Salgsbutikken Cup 2017 7. - 8. jan 2017
KIF Indoor Cup 2017 7. - 8. jan 2017
Hvalsø Cup 2017 6. - 8. jan 2017
Sparekassen Sjælland Cup 2017 6. - 8. jan 2017
Nytårscup 2016 27. - 30. dec 2016
BK Skjold Julecup 27. - 28. dec 2016
RB Julecup 2016 27. - 30. dec 2016
Sportmaster Cup 2016 17. - 18. dec 2016
Dalum Multi Cup 2016 for U12-U15 hold 10. - 11. dec 2016
TUSE CUP UNGDOM 9. - 18. dec 2016
Avarta-Cup ( Julestævne ) 26. - 27. nov 2016
Herlev Julecup 26. - 27. nov 2016
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 25. - 27. nov 2016
Orient Cup 19. - 20. nov 2016
Vibecup del 1 18. - 20. nov 2016
FK sydsjælland 05 Cup 2016 18. - 20. nov 2016
LOLLANDS BANK CUP 2016 - ØRSLEV GIF 12. - 13. nov 2016
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau 12. nov 2016 - 14. jan 2017
Skjold/Nørrebro United Cuppen 12. - 13. nov 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - 6. nov 2016
Gladsaxe Cup 2016 4. - 6. nov 2016
Boldklubben Frem cup 2016 29. - 30. okt 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND 24. okt 2016 - 31. mar 2017
Silence cup 23. okt 2016
Talentstævne for 2007 piger 15. okt 2016
BSI/VIF Nordic Cup 8. - 9. okt 2016
HIK CUP - 2016 efterår 1. - 2. okt 2016
Holbæk Cup 2016 10. - 11. sep 2016
Festugestævne - Herlev Fodbold 3. sep 2016
Robey Cup 2016 3. - 4. sep 2016
SportyMe.dk CUP, Herstedøster IC 2016 3. - 4. sep 2016
Unisport Cup 27. - 28. aug 2016
AB Tårnby Sommer Cup 20. - 21. aug 2016
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2016 14. aug 2016
Möllevallscupen 2016 - Skanör/Sverige 13. - 14. aug 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - 14. aug 2016
Herfølge Sommer Cup 2016 13. - 14. aug 2016
BK Friheden Kræmmercup 2016 6. - 7. aug 2016
Stryhns Cup 2016 6. - 7. aug 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - 26. jun 2016
Aluline Sommer Cup 2016 Tølløse 24. - 26. jun 2016
Kerteminde Cup 2016 24. - 26. jun 2016
Sengeløse afslutnings stævne 19. jun 2016
Nødebo Cup 18. - 19. jun 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - 5. jun 2016
Vejen CUP 2016 3. - 5. jun 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - 15. maj 2016
DB-Cup 2016 14. - 15. maj 2016
Pinsecup - Brolagt 2016 14. - 16. maj 2016
BorderShop pinsecup 2016 13. - 16. maj 2016
Greve Goal Show 5. - 6. maj 2016
BSF 3-mands CUP den 24. April 2016 (U5, U6 og U7 d 24. apr 2016
Danske Bank Breddestævne Rosenhøj BK 23. apr 2016
Løve Cup 2016 22. - 24. apr 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - 24. apr 2016
DSPFTL - Danmarks Sjoveste Pige Fodbold Trænings L 9. - 10. apr 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - 10. apr 2016
Mini vintercup 2016 2. - 3. apr 2016
Karlslunde Opstarts- og Pokalstævne, UDENDØRS 2. - 3. apr 2016
HIF - Medaljestævne, Påske 2016 24. - 28. mar 2016
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 6. - 20. mar 2016
EJBY CUP 2016 5. - 6. mar 2016
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 26. - 28. feb 2016
TEAM 10 CUP 2016 21. feb 2016
Greve Goal Show 13. - 14. feb 2016
Bagelsringen Cup 2016 7. feb - 6. mar 2016
U9 Piger fastelavn fodbold 7. feb 2016
VIF Vinter Cup 5. - 7. feb 2016
Brøndby Pige Cup 2016 30. - 31. jan 2016
Din Bilpartner Cup 2016 i Høng Hallen 29. - 31. jan 2016
AIK 65 - Auto-House Cup 2016 29. jan - 7. feb 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - 24. jan 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - 24. jan 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - 17. jan 2016
VÆRLØSE CUP 2016 16. jan 2016
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 16. - 17. jan 2016
Fra Ælling til Svane - Nytårscup 2016 9. - 10. jan 2016
Hvalsø Cup 2016 8. - 10. jan 2016
Futsalstævne i Tuse - 2. runde 3. jan 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - 3. jan 2016
Bauhaus Cup 2015 27. - 30. dec 2015
BSF PIGE CUP 2015 19. - 20. dec 2015
Hvissinge United cup 2015 19. - 20. dec 2015
Sportmaster Cup 12. - 13. dec 2015
IF62 28. nov 2015
Shell Slagelse Cup 2015 28. - 29. nov 2015
Flexgulvservice jule cup - Champagneklubben 27. - 29. nov 2015
FK sydsjælland 05 Cup 2015 20. - 22. nov 2015
Sengeløse pige stævne for U6, U7 og U8? 15. nov 2015
Bygma Cup 2015 13. - 15. nov 2015
HIF - Medaljestævne 7. - 8. nov 2015
Cafax VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau 7. nov 2015 - 23. jan 2016
Gladsaxe VIF CUP 6. - 8. nov 2015
Champions League for Kids 24. okt 2015 - 27. mar 2016
Vinter-Cup 2015-2016 19. okt 2015 - 13. mar 2016
FFB Vikinge Cup Vinter 19. okt 2015 - 13. mar 2016
AFLYST - U10 Greve Goal Show 10. - 11. okt 2015
AFLYST U7 Pige Greve Goal Show 10. okt 2015
Øens Hold Cup (U8-U12) 9. - 11. okt 2015
Præmiestævne i Brøndbyfor piger 4. okt 2015
AFLYST - KB Mikro Cup 2015 - Efterår 3. - 4. okt 2015
VSF Cup 2015 18. - 20. sep 2015
B1973 Micro Cup 2015 13. sep 2015
Solrød Cup 2015 6. sep 2015
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2015 5. - 6. sep 2015
Løve Cup Mini 2015 5. - 6. sep 2015
Orient Cup 2015 29. - 30. aug 2015
Rosenhøj Unisport Cup 22. - 23. aug 2015
AB Tårnby Sommer Cup 15. - 16. aug 2015
Herfølge Sommer Cup 2015 15. - 16. aug 2015
B93 UnikBolig Cup 2015 15. - 16. aug 2015
Stryhns Cup 2015 8. - 9. aug 2015
Taastrup FC - Sommercup 2015 8. - 9. aug 2015
Sankt Hans Stævne 2015 28. jun 2015
Kerteminde Cup 2015 26. - 28. jun 2015
U9 Greve Goal Show (4) 13. jun 2015
Nødebo Cup 13. - 14. jun 2015
Fremad Valby Cup 6. - 7. jun 2015
U9 Greve Goal Show (3) 30. maj 2015
Intersport/SEGMENT CUP 2015 30. - 31. maj 2015
Spar Nord Cup 2015 23. - 24. maj 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - 24. maj 2015
Brolagt Pinsecup 2015 22. - 25. maj 2015
Kristi Himmelfartsdag Greve Goal Show U6-U9 14. maj 2015
Løve Cup 2015 1. - 3. maj 2015
U9 Greve Goal Show (1) 18. apr 2015
Hjorten 2020 Sommer cup U8 12. - 19. apr 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - 12. apr 2015
Opstartsstævne 2015 - Jernløse Boldklub 5. - 6. apr 2015
Solrød Superbest Cup 28. mar 2015
BFS 8-mandsstævne i TopDanmark hallen 22. mar 2015
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 14. - 15. mar 2015
EJBY CUP 2015 7. - 8. mar 2015
Skrotspecialist Cup 2015 6. - 8. mar 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - 8. mar 2015
HIF - Medaljestævne 21. feb 2015
TEAM 10 / DJS CUP 2015 14. - 15. feb 2015
MK Fodbold Cup 2015 13. - 14. feb 2015
Greve Goal Show 7. - 8. feb 2015
Karlslunde Pokal Cup 6. - 8. feb 2015
BK friheden cup 31. jan - 1. feb 2015
Solrød Sport Cup 2015 31. jan - 1. mar 2015
SGIF vinterstævne 2015 31. jan - 1. feb 2015
Brøndby Pige Cup 2015 31. jan - 1. feb 2015
Midtsjællands cup 2015 30. jan - 1. feb 2015
Taastrup FC - Børnestævne 2015 25. jan 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 23. - 25. jan 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - 25. jan 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 17. - 18. jan 2015
Hvalsø Cup 2015 2. - 4. jan 2015
Nytårscup 2014 27. - 30. dec 2014
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - 30. dec 2014
SjSi Julestævne 2014 13. - 14. dec 2014
TUSE CUP UNGDOM 12. - 21. dec 2014
Sportmaster Cup 12. - 14. dec 2014
BlicherCup indendørs 2014 6. - 7. dec 2014
Jernløse Cup 2014 6. - 7. dec 2014
Gladsaxe - DinParkering Cup 28. - 30. nov 2014
Super Brugsen / OK stævne 23. nov 2014
Vibes Malerfirmacup 1 21. - 23. nov 2014
Taastrup FC - Børnestævne 2014 9. nov 2014
Cool Kids Cup 31. okt 2014 - 31. mar 2015
KORCH CUP 25. - 26. okt 2014
Champions League for Kids - vinterturnering 20. okt 2014 - 31. mar 2015
Pige medaljestævne i Brøndby IF 5. okt 2014
Gladsaxe Cup 27. - 28. sep 2014
VSF Cup 2014 19. - 21. sep 2014
B1973 Micro Cup 14. sep 2014
U8 pige stævne i Brøndby 14. sep 2014
Brøndby IF Micro JubilæumsCup 2014 U6 - U10 14. sep 2014
Solrød Cup 2014 13. sep 2014
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2014 5. - 7. sep 2014
Herlev Festuge stævne 30. aug 2014
Orient Cup 2014 30. - 31. aug 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - 24. aug 2014
Havdrup Sommer Cup 2014 17. aug 2014
REMA 1000 Marienlund Pige Cup 2014 17. aug 2014
SKODA Køge Cup 16. aug 2014
JOMA Opstartsstævne sommer 2014 16. - 17. aug 2014
Taastrup FC - Sommercup 2014 9. - 10. aug 2014
DBU København Beach Soccer for børn 28. - 29. jun 2014
Kerteminde Cup 2014 27. - 29. jun 2014
Gladsaxe Cup - Søndag 22/6 22. jun 2014
Gladsaxe Cup - Lørdag 21/6 21. jun 2014
McDonald's Liga Cup 2014 14. jun 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - 15. jun 2014
Brolagt Pinsecup 2014 7. - 9. jun 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - 8. jun 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - 8. jun 2014
AB Cup 125 år 6. - 9. jun 2014
Løve Cup 2014 16. - 18. maj 2014
Sydbank Store Bededags Cup 2014 16. - 18. maj 2014
Gladsaxe Cup - Søndag 4/5 4. maj 2014
VB 1968 Micro Cup - Lørdag 26/4 26. apr 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - 20. apr 2014
HIK Påske Cup 12. apr 2014
Strøby Cup 2014 udendørs 5. - 6. apr 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - 6. apr 2014
Jyske Bank / LSF Stævne 30. mar 2014
Opstartsstævne i Brøndby 30. mar 2014
Solrød Superbest Cup 29. mar 2014
Rishøj Micro Cup 23. mar 2014
Frederikssund Micro Cup 2014 23. mar 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 22. mar 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 22. mar 2014
BSF Halvbanestævne marts 2014 15. mar 2014
De gamle kæmper i HIF 8. mar 2014
Brøndbyernes IF 50-års Jubilæumsstævne 8. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
VORDINGBORG BANK CUP 2014 - ØRSLEV 7. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
Skrotspecialist Cup 2014 7. - 9. mar 2014
Gladsaxe Cup 28. feb - 2. mar 2014
BSF Halvbanestævne februar 2014 22. feb 2014
Korskilde cup 2014 21. - 23. feb 2014
Greve Fodbold U8 indestævne 2014 16. feb 2014
HIK CUP 4 - 16. feb 16. feb 2014
GFK VINTERFERIE CUP 2014 15. - 16. feb 2014
MK Fodbold Cup 2014 14. - 16. feb 2014
Taastrup FC - Børnestævne 2014 2. feb 2014
Sydbank Cup 2014 ( pigestævne ) 1. - 2. feb 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - 2. feb 2014
BK Friheden indestævne 1. - 2. feb 2014
Østmøn FK´s ungdomsstævne 31. jan - 2. feb 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 31. jan - 2. feb 2014
Midtsjællands cup 2014 31. jan - 2. feb 2014
Avarta U13 pigestævne 26. jan 2014
BSF Halvbanestævne januar 2014 25. jan 2014
Rosenhøj breddestævne 25. - 26. jan 2014
Vibes Malerfirmacup 2 24. - 26. jan 2014
Solrød Sport Cup 2014 18. jan - 2. feb 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - 19. jan 2014
ArdaghGlass Cup 2014 17. - 19. jan 2014
Forældreklub Cup 4. - 5. jan 2014
JIK Cup 2014 4. - 19. jan 2014
KIF CUP nytårsstævne 4. - 5. jan 2014
ABC CUP '14 3. - 5. jan 2014
Hvalsø Cup 2014 3. - 5. jan 2014
HIK CUP 2 - 27./28./29. dec 27. - 29. dec 2013
Nytårscup 2013 27. - 30. dec 2013
RB 1906 Julestævne 2013 27. - 30. dec 2013
IF62 Indendørsstævne 14. dec 2013
HIK CUP 1 - 14./15. dec 14. - 15. dec 2013
Sportmaster Cup (Ringsted Cup) 13. - 15. dec 2013
Gadstrup Dagli Brugsen Cup 2013 7. - 8. dec 2013
Jernløse Cup 2013 30. nov - 1. dec 2013
Sportigan Pigecup 30. nov - 1. dec 2013
Forsøg med Futsal 30. nov 2013
LUI CUP 2013 30. nov - 1. dec 2013
GHB Julecup 29. nov - 1. dec 2013
OK/LSF stævne 24. nov 2013
Møns FKs ungdomsstævne 2013 23. - 24. nov 2013
Vibes Malerfirmacup 1 16. - 17. nov 2013
B93/HIK/Skjold pigecup 2013 16. - 17. nov 2013
SuperBrugsen Cup 15. - 17. nov 2013
Gladsaxe Cup 15. - 17. nov 2013
Taastrup FC Inde Cup 2013 15. - 17. nov 2013
De gamle kæmper i HIF 9. nov 2013
Futsalstævne 9. - 10. nov 2013
Forsøg med Futsal 2. nov 2013
Ølstykke Efterårsturnering 21. okt - 15. dec 2013
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE 21. okt 2013 - 30. mar 2014
Gladsaxe Cup 21. - 22. sep 2013
B1973 Micro Cup 15. sep 2013
Sundby Cup 2013 7. - 8. sep 2013
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 6. - 8. sep 2013
Solrød Cup 2013 1. sep 2013
SENSOMMER-STÆVNE I SMØRUM 2013 1. sep 2013
ELOS CUP 31. aug - 1. sep 2013
Havdrup Sommer Cup 2013 18. aug 2013
BSF Joma Cup Sommer 2013 17. - 18. aug 2013
SEGMENT CUP 2013 17. - 18. aug 2013
BS72 DRENGE-CUP 2013 17. aug 2013
REMA 1000 Marienlund Pige Cup 2013 16. - 17. aug 2013
First Hotel Sommercup 2013 11. aug 2013
Stryhns Cup 2013 10. - 11. aug 2013
Køge BK - årg.2004 Forårscup 22. jun 2013
Solrød cup 2013 16. jun 2013
Gladsaxe Cup 8. - 9. jun 2013
LITE-HOUSE.DK CUP 2013 1. - 2. jun 2013
Pink Power Cup 26. maj 2013
HJORTEN CUP 20. maj 2013
Brolagt Pinse Cup 18. - 20. maj 2013
AB Cup 2013 17. - 19. maj 2013
Jubilæumsstævne 11. maj 2013
DiBa Store Bededags Cup 2013 26. - 28. apr 2013
Løve Cup 2013 26. - 28. apr 2013
KB Mikro Cup 2013 - Forår 20. - 21. apr 2013
Toyota Material Handling Cup 2013 14. apr 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - 7. apr 2013
Ungdomspokalturnering 26. mar - 26. jun 2013
Bjæverskov Indoor Cup 16. mar 2013
HELLAS Sydbank Cup 16. - 17. mar 2013
GHB Jubilæumscup 2. - 3. mar 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Super Brugsen Cup 2018
3. - 4. mar 2018
Fårvang Mini Cup
10. - 11. mar 2018
HOLBÆK CUP 2018
1. - 2. sep 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Nordea Cup 2018
5. - 14. jan 2018
2. juledag i Mønshallerne 2017
26. dec
Følg Staevner.dk på Twitter