Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hillerød G&IF

Klubnavn: Hillerød G&IF
Forkortelse: HGI
Adresse: Selskovvej 76
Postnrby: 3400 Hillerød
Land: Danmark
Webadresse: www.hgifodbold.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Hillerød G&IF på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Hillerød G&IF har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Hillerød G&IF har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Hillerød G&IF's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Hillerød G&IF logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Hillerød G&IF. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Hillerød G&IF og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Hillerød G&IF. Ønsker Hillerød G&IF ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Hillerød G&IF's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Den Skæve Pokalturnering 22. apr - 11. okt 2014
Hillerød Fodbold Festival 17. - 18. aug 2013
Pelican Cup 2013 (Gratis) 8. jun 2013
Hillerød Fodbold Festival 18. - 19. aug 2012
Pelican Cup 2012 9. jun 2012
Hillerød Cup 2011 3. sep 2011
Copenhagen Tivoli Cup 4. - 6. aug 2011
100 kroners stævne for U10 drenge A,B, C-rækker 27. - 28. feb 2010
Copenhagen Tivoli Cup 6. - 10. jul 2009
COPENHAGEN TIVOLI CUP 2007 9. - 14. jul 2007

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2014 5. - 7. sep 2014
Orient Cup 2014 30. - 31. aug 2014
Gundsølille Cup 14. - 15. jun 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - 8. jun 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - 8. jun 2014
Gladsaxe Cup 28. feb - 2. mar 2014
Indendørsstævne 8. dec 2013
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE 21. okt 2013 - 30. mar 2014
ELOS CUP 31. aug - 1. sep 2013
REMA 1000 Marienlund Pige Cup 2013 16. - 17. aug 2013
Pelican Cup 2013 (Gratis) 8. jun 2013
Danske Bank Cup 2013 - pinsestævne 18. - 19. maj 2013
BSF U10 stævne i TopDanmark Hallen 17. feb 2013
Lyngby Horst Wein cup 3. feb 2013
BSF Indendørsstævne Forår 2013 19. - 20. jan 2013
TUSE CUP UNGDOM 14. - 23. dec 2012
GHB Julecup 7. - 9. dec 2012
TAP Futsal Cup 2012 30. nov - 2. dec 2012
BSF Cup 2012 30. nov - 2. dec 2012
Danske Bank Cup 2012 - GS Elite 10. nov 2012
Taastrup FC Inde Cup 2012 9. - 11. nov 2012
Gevinsten Cup 3. - 4. nov 2012
Champions League for Kids - vinterturnering 22. okt 2012 - 31. mar 2013
Kalles Kaffe Cup 8. - 9. sep 2012
ELOS CUP 25. - 26. aug 2012
Stryhns cup 2012 11. - 12. aug 2012
Pelican Cup 2012 9. jun 2012
BSF Opstartsstævne 14. apr 2012
Sydbank 7 mands stævne i TopDanmark Hallen 18. feb 2012
AIK 65 Strøby Cup 2012 27. jan - 5. feb 2012
Vinter-Cup 2011-2012 7. jan - 25. mar 2012
Spar Nord CUP 2011 RB1906 27. - 30. dec 2011
Taastrup FC - Pengestævne 2011 16. - 18. dec 2011
Gevinsten Cup 10. dec 2011
FC Lejre indestævne I Ostedhallen 10. - 11. dec 2011
B93/HIK Pige Cup 3. - 4. dec 2011
Danske Bank Julecup 2. - 4. dec 2011
Danske Bank 97'er Træf 25. - 26. jun 2011
Ganløse Danske Bank Cup 2011 24. - 26. jun 2011
BS72 PIGECUP 2011 11. jun 2011
Konica Minolta Cup 2011 11. - 12. jun 2011
ABC Huse Cup 2011 2. jun 2011
DIBA St. Bededags Cup 2011 20. - 22. maj 2011
Rødovre Trælast Cup 4. - 6. mar 2011
Ganløse Nordea Fonden Cup feb 2011 26. - 27. feb 2011
Virum-Sorgenfri B-stævne 26. - 27. feb 2011
Taastrup FC - Breddestævne 2011 11. - 13. feb 2011
KØGE BUGT CUP 2011 11. - 13. feb 2011
Rosenhøj breddestævne 29. - 30. jan 2011
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 15. - 16. jan 2011
Novo Nordisk Ålholm pige cup 2011 8. jan 2011
Jægerspris Cup 2011 8. - 23. jan 2011
Zebra Cup Køge Boldklub 7. - 9. jan 2011
Vestia Stævne 18. dec 2010
Taastrup FC - Pengestævne 2010 17. - 19. dec 2010
Ganløse Nordea Fonden Cup dec 2010 4. - 5. dec 2010
Vinter Cup 2010 - 2011 27. nov 2010 - 27. mar 2011
Gevinsten Cup 27. - 28. nov 2010
Ganløse Nordea Fonden Cup nov. 2010 20. - 21. nov 2010
Taastrup FC Inde Cup 2010 12. - 14. nov 2010
Ganløse Nordea Fonden Cup 2010 6. - 7. nov 2010
Konica Minolta Cup 22. - 23. maj 2010
Rødovre Trælast Cup 5. - 7. mar 2010
Ganløse Nordea Cup feb 2010 27. - 28. feb 2010
AquAd'or Nike Cup 2010 15. - 24. jan 2010
ABC CUP 2010 1. - 3. jan 2010
Halsnæsmesterskabet 2010 - 2 27. - 30. dec 2009
Danske Bank Julecup 4. - 6. dec 2009
Vinter-Cup 2009-2010 28. nov 2009 - 28. mar 2010
Danske Bank Cup 2009 i Værløse 6. sep 2009
Ganløse Danske Bank Cup 2009 26. - 28. jun 2009
Dragør Boldklub Pinsestævne 2009 30. - 31. maj 2009
AB TÅRNBY MINI CUP 2009 4. - 5. apr 2009
Ganløse Nordea Cup feb/mar 2009 28. feb - 1. mar 2009
Danske Bank cup 7. - 8. feb 2009
AquAd'or Nike Cup 2009 16. - 25. jan 2009
Ålholm IF pige cup 4. jan 2009
Ølstykke-Cup 3. - 4. jan 2009
Halsnæsmesterskabet 2008 - 2 27. - 30. dec 2008
KB Julestævne 2008 6. - 7. dec 2008
Chevrolet Cup 2008 1. dec 2008 - 26. mar 2009
NB's pigecup 2008 16. aug 2008
Ganløse Danske Bank Cup 28. - 29. jun 2008
Danske Bank cup 12. maj 2008
Laudrup & Høgh Streetsoccer League 2008 18. apr - 5. jun 2008
Ganløse Nordea Cup mar 2008 1. - 2. mar 2008
Sportigan-Langebæk cup 2008 1. - 3. feb 2008
Spar Nord Cup 5. - 6. jan 2008
NB's pigecup 2008 18. maj 2007

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Future Cup
3. - 6. apr 2015
Holland Cup
4. - 5. apr 2015
Champions League for Kids - vinterturnering
1. okt 2014 - 31. mar 2015
Mr. Boston/ N.F-Furs
5. okt
Ølstykke Vinterturnering
20. okt 2014 - 29. mar 2015
Dalum Multi Cup 2014 - U6 til U11
8. - 9. nov
Dalum Multi Cup 2014 for U12-U15 hold
13. - 14. dec
Fleggaard Cup 2014
1. - 2. nov
Cool Kids Cup
31. okt 2014 - 31. mar 2015
BIF CUP 2014
15. - 16. nov
NES cup 2014, VRI indestævne
15. - 16. nov
Fortuna Sydbank Cup 2014
24. - 26. okt
Vildbjerg Cup Indoor 2014
12. - 14. dec
KORCH CUP
25. - 26. okt
Nørhalne Elite Cup
13. - 17. maj 2015
Nørhalne Cup
13. - 17. maj 2015
Universal Transport/ Sport 24 Cup 2014
29. - 30. nov
SKAGEN SKAW CUP 2015
18. - 23. jul 2015
FK sydsjælland 05 Cup 2014
21. - 23. nov
KORUP REMA 1000 CUP 2015
2. - 4. jan 2015
Hvidovre Indoor cup
3. - 4. jan 2015
BrixMiniCup
21. - 23. nov
Vejgaard Efterårscup 2014
11. - 12. okt
TFC Efterårs Cup - U9
11. okt
Mr. Boston/ N.F-Furs
5. okt
Champions League for Kids - vinterturnering
1. okt 2014 - 31. mar 2015
Lloret Cup
13. - 16. okt
Afsluttende 8-mands stævne Søndermarken IK
11. okt
OB's træningsstævner på Fyn: U13-U18
7. - 9. nov
Flügger Farve Cup - Christiansfeld
18. - 26. okt
Kaeser Cup Ringsted
1. nov
SKAGEN SKAW CUP 2015
18. - 23. jul 2015
Følg Staevner.dk på Twitter