Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

Klubnavn: Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Forkortelse: HOG
Adresse: Ådalsvej 94
Postnrby: 8382 Hinnerup
Land: Danmark
Webadresse: www.hog-hinnerup.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Hinnerup og Omegns Gymnastikforening på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Hinnerup og Omegns Gymnastikforening har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Hinnerup og Omegns Gymnastikforening har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Hinnerup og Omegns Gymnastikforening's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Hinnerup og Omegns Gymnastikforening logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Hinnerup og Omegns Gymnastikforening. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Hinnerup og Omegns Gymnastikforening og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Hinnerup og Omegns Gymnastikforening. Ønsker Hinnerup og Omegns Gymnastikforening ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Hinnerup og Omegns Gymnastikforening's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge) 1. nov 2018 - 1. mar 2019
Østjysk Sensommer Stævne 31. aug - 2. sep 2018
Hinnerup Mini Cup 2018 - med pokaler 10. jun 2018
Vinter Champions League U9, U10 & U11 18. nov 2017 - 4. feb 2018
Vinter Champions League U12 piger 1. nov 2017 - 15. mar 2018
HINNERUP mini CUP med Pokaler 5. jun 2017
HINNERUP CUP 2. - 4. jun 2017
Fed Fodbold Fredag U10 & U11 21. april 21. apr 2017
Fed Fodbold Fredag 27. Januar U12 27. jan 2017
Fed Fodbold Fredag 20. Januar U11 20. jan 2017
Fed Fodbold Fredag 25. November U12 25. nov 2016
Fed Fodbold Fredag 11. November U11 11. nov 2016
Vinter Champions League U14 24. okt 2016 - 24. mar 2017
Vinter Champions League U13 24. okt 2016 - 24. mar 2017
Vinter Champions League U12 24. okt 2016 - 24. mar 2017
Vinter Champions League U9+U10 24. okt 2016 - 24. mar 2017
Vinter Champions League U11 24. okt 2016 - 24. mar 2017
Claus Hvass 3-bold stævne 19. jun 2016
Claus Hvass EM Cup 18. - 19. jun 2016
Fed Fodbold Fredag U9, U10, U11 Sommer 17. jun 2016
HINNERUP mini CUP 16. maj 2016
HINNERUP CUP 13. - 16. maj 2016
Fed Fodbold Fredag for Piger U10 & U11 8. apr 2016
Støtafrika.dk Cup 13. mar 2016
Fed Fodboldfredag for Piger U10 & U11 5. feb 2016
Fed Fodboldfredag for Piger U10 & U11 15. jan 2016
[BUCH|VEDEL] Vinter Cup for U10 piger 14. nov 2015
Champions-League Vinter 31. okt 2015 - 10. apr 2016
U10 Cup (8-mands) 27. jun 2015
U12 - Claus Hvass Talent Cup 13. - 14. jun 2015
U9/U10 - Claus Hvass Talent Cup 13. - 14. jun 2015
Claus Hvass 3-bold stævne 13. jun 2015
HINNERUP MINI CUP 14. maj 2015
HINNERUP MINI CUP 14. maj 2015
HINNERUP CUP 14. - 16. maj 2015
HINNERUP CUP 14. - 16. maj 2015
HINNERUP MINI CUP 14. maj 2015
Claus Hvass 3-mands indoor cup 18. jan 2015
Støtafrika.dk Cup 17. jan 2015
Claus Hvass 3-mands JULE/NYTÅRS cup 17. nov 2014
Claus Hvass Kunstgræs jule/nytårs Cup 17. nov 2014
Din Tøjmand Claus Hvass Cup 28. sep 2014
U9 - VM 22. jun 2014
U8 - VM 21. jun 2014
VM for U5-U6-U7 21. jun 2014
U11 - VM 21. - 22. jun 2014
Danske Bank Hinnerup Cup 29. maj 2014
HINNERUP CUP 29. - 31. maj 2014
Claus Hvass Indoor Cup 2. feb 2014
Claus Hvass 3-mands cup 2. feb 2014
Støtafrika.dk Cup 1. feb 2014
Din Tøjmand Claus Hvass - Cup 25. aug 2013
HINNERUP CUP 9. - 11. maj 2013
Danske Bank Cup Hinnerup 9. maj 2013
HOG Indoor cup 27. jan 2013
EM i HOG 3. jun 2012
Danske Bank Cup Hinnerup 17. maj 2012
Hinnerup CUP 17. - 19. maj 2012
Hinnerup Cup 2. - 4. jun 2011
Hinnerup Cup 2011 2. - 5. jun 2011
Hinnerup Cup 8. - 10. aug 2008
Hinnerup Cup 3. - 5. aug 2007

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Fedets Cup 2018, VRI indestævne 17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge) 1. nov 2018 - 1. mar 2019
Østjysk Sensommer Stævne 31. aug - 2. sep 2018
McDonalds Paderup Cup 2018 18. aug 2018
HSK CUP - HADSTEN 2018 30. jun - 1. jul 2018
VB Cup 2018 23. - 24. jun 2018
Djurslands Bank Cup i VRI 2018 16. jun 2018
Hinnerup Mini Cup 2018 - med pokaler 10. jun 2018
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2018 2. - 3. jun 2018
Silkeborg Mesterskabet 2018 19. - 20. maj 2018
SIF Fodbold Cup 2018 12. maj 2018
HEI MINICUP 2018 i samarbejde med JYSKE BANK 12. - 13. maj 2018
VIF CUP 10. maj 2018
Træningsstævne i Hørning 7. - 8. apr 2018
Dansk Revisions Cup 2018 17. - 18. feb 2018
HEI MINICUP 2018 6. - 14. jan 2018
Sparkron Ulvehøj Cup 2018 5. - 14. jan 2018
Dansk Revision Cup 2017 28. - 29. dec 2017
Middelfart Sparekasse Julefutsal 27. - 30. dec 2017
Middelfart Sparekasse Julecup 27. - 30. dec 2017
ENIIG Fårvang Cup 23. - 26. nov 2017
Vinter Champions League U9, U10 & U11 18. nov 2017 - 4. feb 2018
Fedets Cup 2017, VRI indestævne 18. - 19. nov 2017
ASA Cup 11. nov 2017
Vinter Champions League U12 piger 1. nov 2017 - 15. mar 2018
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne 9. sep 2017
FC Horsens Pokal Cup 26. - 27. aug 2017
NMT-BYENS CUP 2017 24. - 25. jun 2017
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2017 10. - 11. jun 2017
HEI MINICUP 2017 27. - 28. maj 2017
Fed Fodbold Fredag U10 & U11 21. april 21. apr 2017
Træningsstævne i Hørning 1. - 2. apr 2017
Østjylland Open - Jydsk Emblemfabrik Cup 1. - 2. apr 2017
Lyseng Pige Stævne 25. - 26. mar 2017
Øens Hold Cup 24. - 26. mar 2017
Ubberud Girls Indoor Cup Marts 2017 11. - 12. mar 2017
Brunmose Cup Ødsted 2017 11. - 12. mar 2017
Dansk Revision CUP 2017 18. - 19. feb 2017
Fed Fodbold Fredag 27. Januar U12 27. jan 2017
Fed Fodbold Fredag 20. Januar U11 20. jan 2017
Fortuna Vinter Cup 2017 14. jan 2017
Åbne Århus Mesterskab i indendørs fodbold 2017 8. - 22. jan 2017
Sportmaster cup 2017 6. - 8. jan 2017
Sparkron Ulvehøj Cup 2017 28. dec 2016 - 8. jan 2017
Spar Nord Julecup 27. - 30. dec 2016
Hansen / Nissen Cup 2016 27. - 30. dec 2016
Nykredit Nissecup 2016 i Houlkær (Viborg) 2. - 4. dec 2016
BIF CUP 3-Bold 26. - 27. nov 2016
Fed Fodbold Fredag 25. November U12 25. nov 2016
Jyske Bank Cup 2016, VRI indestævne 19. - 20. nov 2016
Eniig Fårvang Cup 18. - 27. nov 2016
Fed Fodbold Fredag 11. November U11 11. nov 2016
Bramdrupdam Cup 2016 11. - 20. nov 2016
Vinter Champions League U14 24. okt 2016 - 24. mar 2017
Vinter Champions League U13 24. okt 2016 - 24. mar 2017
Vinter Champions League U9+U10 24. okt 2016 - 24. mar 2017
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne 10. sep 2016
FC Horsens Pokal Cup 27. - 28. aug 2016
Lunderskov MiniCup 13. aug 2016
Åbne Århus Mesterskab 2016 12. - 14. aug 2016
VB Pige Cup 25. jun 2016
NMT CUP 2016 25. - 26. jun 2016
Claus Hvass 3-bold stævne 19. jun 2016
Claus Hvass EM Cup 18. - 19. jun 2016
Fed Fodbold Fredag U9, U10, U11 Sommer 17. jun 2016
Id Hair Sommer Cup VRI 2016 11. jun 2016
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2016 4. - 5. jun 2016
Vinding Cup 2016 22. apr 2016
Fed Fodbold Fredag for Piger U10 & U11 8. apr 2016
Østjylland Open - Jydsk Emblemfabrik Cup 3. apr 2016
TRIF Cup kunstgræs U11 og U12 2. - 3. apr 2016
Ans Påske Cup 24. - 26. mar 2016
Lyseng Pige Stævne 18. - 19. mar 2016
Støtafrika.dk Cup 13. mar 2016
STARK INVITATIONAL GALTEN 13. mar 2016
Djurslands Bank og Dagli brugs cup 2016 4. - 13. mar 2016
Dansk Revision CUP 2016 20. - 21. feb 2016
Viborg F.F. Vintercup 2016 15. - 17. feb 2016
Fed Fodboldfredag for Piger U10 & U11 5. feb 2016
Fed Fodboldfredag for Piger U10 & U11 15. jan 2016
Åbne Århus Mesterskab 2016 i Indendørs Fodbold 10. - 24. jan 2016
Sparkron Ulvehøj Cup 2016 2. - 10. jan 2016
Spar Nord Cup 2015 27. - 30. dec 2015
Hansen / Nissen Cup 2015 27. - 30. dec 2015
[BUCH|VEDEL] Vinter Cup for U10 piger 14. nov 2015
Kathrine Andersen Chokolade Cup 2015, VRI 14. - 15. nov 2015
Champions-League Vinter 31. okt 2015 - 10. apr 2016
Fortuna Sydbank Cup 2015 23. - 25. okt 2015
Øens Hold Cup (U8-U12) 9. - 11. okt 2015
Afsluttende 5-mands stævne ØBG Silkeborg 26. sep 2015
Løsning IF Pige Cup 13. sep 2015
Løsning IF Drenge Cup 12. sep 2015
FC Horsens Pokal Cup 29. - 30. aug 2015
Vendsyssel Cup 2015 23. aug 2015
Jyske 3-bold Storstævne, HOG Hinnerup 22. aug 2015
Estate Cup Lystrup 2015 15. - 16. aug 2015
Djurs Cup 2015 8. aug 2015
Kronecup 2015 27. - 28. jun 2015
U10 Cup (8-mands) 27. jun 2015
VB Pige Cup 27. jun 2015
U12 - Claus Hvass Talent Cup 13. - 14. jun 2015
ID Hair Sommer Cup VRI 2015 13. jun 2015
U9/U10 - Claus Hvass Talent Cup 13. - 14. jun 2015
Andelskassen - Åbne Randers Mesterskaber 2015 6. - 7. jun 2015
EDC Funder CUP 2015 31. maj 2015
BGIF CUP 2015 U11 30. maj 2015
Djurslands Bank NBK Cup 2015 23. maj 2015
BlicherCup 2015 23. maj 2015
Sommer CL 8. maj - 7. jun 2015
Vestjysk bank cup 2015 14. - 15. feb 2015
Viborg F.F. Vintercup 2015 9. - 11. feb 2015
Sportigan Kolind Cup 6. - 15. feb 2015
Sparkron Ulvehøj Cup 2015 3. - 11. jan 2015
Spar Nord Cup 2014 27. - 30. dec 2014
Hansen / Nissen Cup 2014 27. - 30. dec 2014
SPAKRON/SPORTSMASTER CUP 19. - 21. dec 2014
DGI Kval-stævne - Pigehold 13. - 14. dec 2014
Fårvang Cup 2014 28. - 30. nov 2014
Lyseng Pige Stævne 22. nov 2014
Claus Hvass 3-mands JULE/NYTÅRS cup 17. nov 2014
NES cup 2014, VRI indestævne 15. - 16. nov 2014
Langå Sparekasse Cup - Ungdom 8. - 9. nov 2014
Fortuna indestævne på stor bane 1. nov 2014
Champions League for Kids - vinterturnering 20. okt 2014 - 31. mar 2015
Din Tøjmand Claus Hvass Cup 28. sep 2014
Freja DGI Cup 13. sep 2014
Løsning IF Cup 6. sep 2014
JKE Design PokalCup 2014 30. - 31. aug 2014
Obtoncup 16. - 17. aug 2014
Estate Cup Lystrup 2014 16. - 17. aug 2014
DJURS CUP 2014 9. aug 2014
VB Pige Cup 28. jun 2014
U9 - VM 22. jun 2014
U8 - VM 21. jun 2014
VM for U5-U6-U7 21. jun 2014
U11 - VM 21. - 22. jun 2014
ID Hair Sommer Cup VRI 2014 21. jun 2014
M-Sport / BUF Horsens Outdoor 2014 14. - 15. jun 2014
Ølsted Cup 2014 14. jun 2014
HSF EnergiMidt SuperCup 14. jun 2014
Fortuna Danski Cup 2014 7. - 9. jun 2014
Mazda/Suzuki Randers&Auning - åbne mesterskaber 24. - 25. maj 2014
Vinding CUP 2014 16. maj 2014
Jyske 3-bold Storstævne, IF Lyseng 11. maj 2014
Østjylland Open - Fodboldfabrikken Århus 23. mar 2014
Djurslandsbank og Dagli`brugs Cup 2014 7. - 16. mar 2014
Vestjysk bank cup 2014 15. - 16. feb 2014
Fortuna Sport Direct Cup 2014 14. - 16. feb 2014
Viborg F.F. Vintercup 2014 11. - 13. feb 2014
Sportigan Kolind Cup 7. - 16. feb 2014
Claus Hvass Indoor Cup 2. feb 2014
Claus Hvass 3-mands cup 2. feb 2014
Sparkron Ulvehøj Cup 2014 3. - 12. jan 2014
Super Brugsen - OK Cup 2013 27. - 30. dec 2013
INTERSPORT CUP 2013 Åstrup/Hammelev 30. nov - 14. dec 2013
Energi Midt Fårvang Cup 2013 23. nov - 1. dec 2013
Langå Sparekasse Cup - Ungdom 8. - 10. nov 2013
Fortuna Sydbank Cup 2013 25. - 27. okt 2013
JKE Design PokalCup 2013 31. aug - 1. sep 2013
Din Tøjmand Claus Hvass - Cup 25. aug 2013
Mc Donalds Paderup Cup 2013 24. aug 2013
GRØN START 18. aug 2013
Estate Cup Lystrup 2013 17. - 18. aug 2013
DJURS CUP 2013 10. aug 2013
Krone cup 2013 29. - 30. jun 2013
SSK sommercup 2013 22. - 23. jun 2013
ID Hair Sommer Cup VRI 2013 15. - 16. jun 2013
SparNord & Fårup Sommerland SommerCup 2013 15. jun 2013
Djurs Sommerland Fodbold Cup 9. juni 9. jun 2013
HSF SuperCup 8. jun 2013
HSF SuperCup 8. jun 2013
M-Sport / BUF Horsens Outdoor 2013 1. - 2. jun 2013
U7 Forårs Cup i Aarhus 27. apr 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Fårvang Mini Cup
9. - 10. mar 2019
HIF stævne
23. feb 2019
HIF stævne
12. jan 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter