Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Hareskov IF

Klubnavn: Hareskov IF
Forkortelse: HIF
Adresse: Birkevang 17, Hareskovby
Postnrby: 3500 Værløse
Land: Danmark
Webadresse: www.hareskovif.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Hareskov IF på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Hareskov IF har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Hareskov IF har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Hareskov IF's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Hareskov IF logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Hareskov IF. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Hareskov IF og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Hareskov IF. Ønsker Hareskov IF ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Hareskov IF's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Hareskov IF - U14 pigestævne 12. jan 2014
Hareskov Julestævne 2014_årgang 2004 27. dec 2013

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
KORCH CUP 25. - 26. okt 2014
Champions League for Kids - vinterturnering 20. okt 2014 - 31. mar 2015
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2014 5. - 7. sep 2014
JOMA Opstartsstævne sommer 2014 16. - 17. aug 2014
Årgang 2003 - 5 m. på 7 m.mål 29. jun 2014
Buff Cup 04 21. jun 2014
Hjorten Cup 9. jun 2014
Vejen Cup 2014 6. - 8. jun 2014
AB Cup 125 år 6. - 9. jun 2014
Løve Cup 2014 16. - 18. maj 2014
DSPFTL - Danmarks Sjoveste Pige Fodbold Trænings L 12. - 13. apr 2014
HIK Påske Cup 12. apr 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - 6. apr 2014
AVARTA FUTSAL CUP 15. mar 2014
Brøndby Pige Cup 50 års Jubilæum 8. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
EJBY CUP 2014 / Ejby IF 68 1. - 2. mar 2014
Hornbæk cup 2014 24. - 26. jan 2014
Solrød Sport Cup 2014 18. jan - 2. feb 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - 19. jan 2014
BSF CUP 17. - 19. jan 2014
VÆRLØSE CUP 2014 11. jan 2014
Hareskov Julestævne 2014_årgang 2004 27. dec 2013
RB 1906 Julestævne 2013 27. - 30. dec 2013
HIK CUP 2 - 27./28./29. dec 27. - 29. dec 2013
Indendørsstævne 8. dec 2013
LUI CUP 2013 30. nov - 1. dec 2013
B93/HIK/Skjold pigecup 2013 16. - 17. nov 2013
Gladsaxe Cup 15. - 17. nov 2013
Taastrup FC Inde Cup 2013 15. - 17. nov 2013
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE 21. okt 2013 - 30. mar 2014
Gladsaxe Cup 21. - 22. sep 2013
Sundby Cup 2013 7. - 8. sep 2013
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 6. - 8. sep 2013
HJORTEN CUP 20. maj 2013
Bagsværd Cup 4. - 5. maj 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - 7. apr 2013
Ungdomspokalturnering 26. mar - 26. jun 2013
Jyske Bank /LSF Stævne 24. mar 2013
CL U9 Forårsturnering - 7 mands 16. mar - 5. jun 2013
Rødovre Trælast Cup 8. - 10. mar 2013
Nordea Fonden Cup 2. - 3. mar 2013
Nordea Fonden CUP 23. - 24. feb 2013
BSF U10 stævne i TopDanmark Hallen 17. feb 2013
Skuldelev stævnet 25. - 27. jan 2013
HIF pigecup 12. jan 2013
VÆRLØSE CUP 2013 12. jan 2013
Hvalsø Cup 2013 4. - 6. jan 2013
GHB Julecup 7. - 9. dec 2012
BSF Cup 2012 30. nov - 2. dec 2012
Champions League for Kids - vinterturnering 22. okt 2012 - 31. mar 2013
Køge efterårs Cup 2012, U-9. 5-mands 2. sep 2012
Danske Bank, CUP Herstedøster IC 2012 1. - 2. sep 2012
FB Rotary CUP 2012 25. - 26. aug 2012
HJORTEN CUP 28. maj 2012
AB Cup 2012 25. - 27. maj 2012
B 1903 Løve Cup 4. - 6. maj 2012 4. - 6. maj 2012
BSF Opstartsstævne 14. apr 2012
Fair Play pige breddestævne 18. mar 2012
Rødovre Trælast Cup 9. - 11. mar 2012
SYDBANK Cup 2012 / Ejby IF 68 2. - 4. mar 2012
Sydbank 7 mands stævne i TopDanmark Hallen 18. feb 2012
Taastrup FC - Breddestævne 2012 10. - 12. feb 2012
Skuldelev stævnet 27. - 29. jan 2012
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 14. - 15. jan 2012
ABC CUP 2012 6. - 8. jan 2012
VSB Nytårsstævne 27. - 29. dec 2011
Sportmaster Indendørs Cup (Ringsted Cup) 16. - 18. dec 2011
Rosenhøj breddestævne 10. - 11. dec 2011
B93/HIK Pige Cup 3. - 4. dec 2011
Champions League for Kids - vinterturnering 3. okt 2011 - 31. mar 2012
Rødovre Mesterskabet i U9 24. sep 2011
Ganløse Danske Bank Cup 2011 24. - 26. jun 2011
GVI pinsecup 11. jun 2011
AB Cup 2011 10. - 12. jun 2011
ABC Huse Cup 2011 2. jun 2011
Svogerslev ungdoms stævne 2011 5. - 6. mar 2011
Virum-Sorgenfri B-stævne 26. - 27. feb 2011
Ganløse Nordea Fonden Cup feb 2011 26. - 27. feb 2011
Taastrup FC - Breddestævne 2011 11. - 13. feb 2011
Børne- og ungdomsstævne for breddehold 5. feb 2011
Rosenhøj breddestævne 29. - 30. jan 2011
Danske Bank Cup (BSV) 21. - 23. jan 2011
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 15. - 16. jan 2011
Solrød Sport - Aqua d'or Cup 2011 14. - 23. jan 2011
Jægerspris Cup 2011 8. - 23. jan 2011
VSB Nytårsstævne 27. - 29. dec 2010
Stadium Cup (Ringsted Cup) 18. - 19. dec 2010
Danske Bank Julecup 10. - 12. dec 2010
De gamle kæmper i HIF 27. - 28. nov 2010
Danske Bank Cup 2010 i Måløv 20. - 21. nov 2010
Østerbro IF FairPlay Stævne 20. nov 2010
BK Friheden Cup 2010 13. - 14. nov 2010
Ganløse Nordea Fonden Cup 2010 6. - 7. nov 2010
Taastrup FC - Timevision Cup 2010 14. - 15. aug 2010
Ganløse Danske Bank Cup 2010 25. - 27. jun 2010
Sommerland Sjælland Drenge Cup 2010 20. jun 2010
Konica Minolta Cup 22. - 23. maj 2010
AB Cup 2010 21. - 23. maj 2010
Ganløse Nordea Cup feb 2010 27. - 28. feb 2010
Rosenhøj breddestævne 30. - 31. jan 2010
Forårsstart - U9 pigestævne 5-mands 18. apr 2009
Svogerslev ungdoms stævne 2009 28. feb - 1. mar 2009
IndoorCup 2009 (store/små mål) 15. feb 2009
AquAd'or Nike Cup 2009 16. - 25. jan 2009
Danske Bank Julecup 5. - 7. dec 2008
Ganløse Danske Bank Cup 28. - 29. jun 2008
Opel Cup 2008 9. - 11. maj 2008
IndoorCup 2008 (store mål) 16. - 17. feb 2008
Danske Bank Julecup 30. nov - 2. dec 2007

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter