Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Gentofte-Vangede Idrætsforening

Klubnavn: Gentofte-Vangede Idrætsforening
Forkortelse: GVI
Adresse: Mosebuen 28 B
Postnrby: 2820 Gentofte
Land: Danmark
Webadresse: www.gvi-fodbold.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Gentofte-Vangede Idrætsforening på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Gentofte-Vangede Idrætsforening har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Gentofte-Vangede Idrætsforening har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Gentofte-Vangede Idrætsforening's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Gentofte-Vangede Idrætsforening logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Gentofte-Vangede Idrætsforening. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Gentofte-Vangede Idrætsforening og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Gentofte-Vangede Idrætsforening. Ønsker Gentofte-Vangede Idrætsforening ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Gentofte-Vangede Idrætsforening's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Gvi cup 22. - 24. jun 2012
GVI pinsecup 11. jun 2011
Pinsestævne - B-stævne 22. - 23. maj 2010

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
2. Gentofte Cup 29. - 30. sep
VOLKSWAGEN VALBY SUPER U9-U10 STÆVNE 9. sep 2018
B1973 Micro Cup 2018 9. sep 2018
Silence cup 25. - 26. aug 2018
FÆLLED CUP 19. aug 2018
Kerteminde Cup 2018 29. jun - 1. jul 2018
Avarta Cup 2018 23. - 24. jun 2018
Solrød VM Sommer Cup 16. jun 2018
Fremad Valby Cup 9. jun 2018
Giraf Cup 2018 26. maj 2018
AB CUP 2018 25. - 27. maj 2018
AIF Cup 2018 19. - 20. maj 2018
Gentofte Pige Cup 2018 13. maj 2018
Sydbank Store Bededags Cup 2018 27. - 29. apr 2018
Løve Cup 2018 27. - 28. apr 2018
HINSCHbyg Cup 21. apr 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - 15. apr 2018
Hafnia Påske Cup 25. mar 2018
Indooor pokal Cup 18. mar 2018
HIF – Medaljestævne d.17-18 marts 17. - 18. mar 2018
HIK U6 - U9 FUTSAL CUP 25. feb 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - 25. feb 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018 17. feb 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - 18. feb 2018
Solrød Meny Cup 2018 13. - 21. jan 2018
spar nord cup 2017 27. - 30. dec 2017
Boldklubben Frem julecup 27. - 29. dec 2017
Herlev Julecup 2017 2. - 3. dec 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - 3. dec 2017
VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10 26. nov 2017
Futsalstævne 12. nov 2017
Bk Skjold/Nørrebro United stævne 11. - 12. nov 2017
Gladsaxe VIF Cup 2017 10. - 12. nov 2017
Football Talent Trophy 2017 - U12 27. - 29. okt 2017
B.93 RAW Mobility Cup 2017 22. okt 2017
U13 Young Guns Elite Cup 29. sep - 1. okt 2017
B1973 Micro Cup 2017 10. sep 2017
Lunderskov Cup 12. - 13. aug 2017
B.93 UnikBolig Cup 2017 11. - 13. aug 2017
BK Friheden Kræmmercup 2017 5. - 6. aug 2017
Kerteminde Cup 2017 23. - 25. jun 2017
Lind & Risør Cup 2017 3. - 4. jun 2017
Fremad Valby Cup 2017 3. - 4. jun 2017
MTE Cup 28. maj 2017
AIF Cup 2017 27. - 28. maj 2017
AB Cup 2017 19. - 21. maj 2017
Sydbank Store Bededags Cup 2017 12. - 14. maj 2017
Løve Cup 2017 12. - 14. maj 2017
FODBOLDFABRIKKEN CUP 22. - 23. apr 2017
Tårnby FFs Guld Cup udendørs 22. - 23. apr 2017
HIK PÅSKE CUP 2017 8. - 13. apr 2017
BSI/VIF Nordic CUP 2017 8. - 9. apr 2017
Opstart stævne 2017 1. - 2. apr 2017
Øens Hold Cup 24. - 26. mar 2017
BSF Vinterstævne 19. mar 2017
EJBY CUP 2017 4. - 5. mar 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - 26. feb 2017
Føtex Food - Dragør Cup 2017 18. feb 2017
Greve Goal Show 2017 11. - 12. feb 2017
24sport Indoor Cup 2017 4. - 5. feb 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - 5. feb 2017
Brøndby Vinter IndeCup 28. - 29. jan 2017
HIF - Medaljestævne, 21 og 22 januar 2017 21. - 22. jan 2017
Boligmatch Indoor 2017 21. jan 2017
VÆRLØSE CUP 2017 14. jan 2017
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 7. - 8. jan 2017
Salgsbutikken Cup 2017 7. - 8. jan 2017
HIK Jule Cup 29. - 30. dec 2016
RB Julecup 2016 27. - 30. dec 2016
BSF PIGE CUP 2016 17. - 18. dec 2016
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 25. - 27. nov 2016
Orient Cup 19. - 20. nov 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - 6. nov 2016
Gladsaxe Cup 2016 4. - 6. nov 2016
Boldklubben Frem cup 2016 29. - 30. okt 2016
B.93 Mini Cirkus Cup 2016 23. okt 2016
BSI/VIF Nordic Cup 8. - 9. okt 2016
HIK CUP - 2016 efterår 1. - 2. okt 2016
B1973 Micro Cup 2016 11. sep 2016
HUI Årgang 2007 Cup 10. sep 2016
FB CUP 2016 20. - 21. aug 2016
AB Tårnby Sommer Cup 20. - 21. aug 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - 14. aug 2016
Möllevallscupen 2016 - Skanör/Sverige 13. - 14. aug 2016
BK Friheden Kræmmercup 2016 6. - 7. aug 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - 26. jun 2016
Kerteminde Cup 2016 24. - 26. jun 2016
HIK CUP 2016 4. - 5. jun 2016
HJORTEN CUP 16. maj 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - 15. maj 2016
DB-Cup 2016 14. - 15. maj 2016
Pinsecup - Brolagt 2016 14. - 16. maj 2016
Blockbuster Cup 2016 8. maj 2016
Løve Cup 2016 22. - 24. apr 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - 24. apr 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - 10. apr 2016
EJBY CUP 2016 5. - 6. mar 2016
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 26. - 28. feb 2016
Dragør Strandhotel Cup 2016 21. feb 2016
VIF Vinter Cup 5. - 7. feb 2016
Sparekassen Sjælland Indoor Cup 30. - 31. jan 2016
Københavns PigeCup 2016 23. - 24. jan 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - 17. jan 2016
VÆRLØSE CUP 2016 16. jan 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - 3. jan 2016
HIK Jule Cup 27. - 28. dec 2015
Bauhaus Cup 2015 27. - 30. dec 2015
Marienlyst Cup 2015 18. - 20. dec 2015
Guaraná Futsal Cup Denmark 18. - 20. dec 2015
Flexgulvservice jule cup - Champagneklubben 27. - 29. nov 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 20. - 22. nov 2015
FK sydsjælland 05 Cup 2015 20. - 22. nov 2015
Sengeløse pige stævne for U6, U7 og U8? 15. nov 2015
Cafax VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau 7. nov 2015 - 23. jan 2016
Taastrup FC - Breddestævne 2015 6. - 8. nov 2015
Gladsaxe VIF CUP 6. - 8. nov 2015
Vinter-Cup 2015-2016 19. okt 2015 - 13. mar 2016
Hjortens Pokal Stævne 17. - 18. okt 2015
B1973 Micro Cup 2015 13. sep 2015
Solrød Cup 2015 6. sep 2015
B93 UnikBolig Cup 2015 15. - 16. aug 2015
AB Tårnby Sommer Cup 15. - 16. aug 2015
Möllevallscupen 2015 - Skanör/Sverige 8. - 9. aug 2015
HCA City Games 8. aug 2015
Kerteminde Cup 2015 26. - 28. jun 2015
Fremad Valby Cup 6. - 7. jun 2015
HJORTEN CUP 25. maj 2015
Spar Nord Cup 2015 23. - 24. maj 2015
JR Cup 2015 14. maj 2015
Løve Cup 2015 1. - 3. maj 2015
VIF CUP BAGSVÆRD 25. - 26. apr 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - 12. apr 2015
HIK PÅSKE CUP 4. - 6. apr 2015
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 14. - 15. mar 2015
AVARTA FUTSAL STÆVNE 2015 7. - 8. mar 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - 8. mar 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 28. feb 2015
Dragør Boldklub U7 - indestævne 8. feb 2015
Greve Goal Show 7. - 8. feb 2015
Maestro Cup 31. jan 2015
VÆRLØSE CUP 2015 17. jan 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - 30. dec 2014
HIK CUP 27. - 28. dec 2014
TUSE CUP UNGDOM 12. - 21. dec 2014
Gladsaxe - DinParkering Cup 28. - 30. nov 2014
KORCH CUP 25. - 26. okt 2014
Champions League for Kids - vinterturnering 20. okt 2014 - 31. mar 2015
Gladsaxe Cup 27. - 28. sep 2014
FB ROTARY CUP 2014 23. - 24. aug 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - 24. aug 2014
SKODA Køge Cup 16. aug 2014
JOMA Opstartsstævne sommer 2014 16. - 17. aug 2014
Kerteminde Cup 2014 27. - 29. jun 2014
Buff Cup 04 21. jun 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - 15. jun 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - 8. jun 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - 8. jun 2014
AB Cup 125 år 6. - 9. jun 2014
HIK CUP - Forår 31. maj - 1. jun 2014
McDonald´s cup 2014 29. maj 2014
Kastrup Boldklubs Jubilæumsstævne 16. - 18. maj 2014
Løve Cup 2014 16. - 18. maj 2014
Gladsaxe Cup - Lørdag 3/5 3. maj 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - 20. apr 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - 6. apr 2014
Jyske Bank / LSF Stævne 30. mar 2014
Mini Vinter-Cup 30. mar 2014
Børnestævne på oppustelige baner!! 23. mar 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 22. mar 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 22. mar 2014
Bjæverskov Indoor Cup 15. mar 2014
AVARTA FUTSAL CUP 15. mar 2014
SGIF CUP 8. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
Gladsaxe Cup 28. feb - 2. mar 2014
BSF 7 mands stævne i Topdanmark Hallen feb. 2014 8. - 9. feb 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - 2. feb 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 31. jan - 2. feb 2014
Skuldelev stævnet 24. - 26. jan 2014
Solrød Sport Cup 2014 18. jan - 2. feb 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - 19. jan 2014
BKSKJOLD/NØRREBRO UTD CUPPEN 11. - 12. jan 2014
Forældreklub Cup 4. - 5. jan 2014
RB 1906 Julestævne 2013 27. - 30. dec 2013
Drachmann Cup 15. dec 2013
Indendørsstævne 8. dec 2013
OK/LSF stævne 24. nov 2013
Guarana Futsal Cup 2013 17. nov 2013
Gladsaxe Cup 15. - 17. nov 2013
Cool Kids Cup 31. okt 2013 - 31. mar 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE 21. okt 2013 - 30. mar 2014
Gladsaxe Cup 21. - 22. sep 2013
Sundby Cup 2013 7. - 8. sep 2013
BSF Joma Cup Sommer 2013 17. - 18. aug 2013
U15 (årg99) opstartsstævne i Køge 10. - 11. aug 2013
SGIF CUP 22. - 23. jun 2013
HJORTEN CUP 20. maj 2013
AB Cup 2013 17. - 19. maj 2013
Kr. Himmelfartsstævne 2013 9. maj 2013
Løve Cup 2013 26. - 28. apr 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - 7. apr 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
DARK SKY CUP - MØN
10. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter