Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Boldklubben FIX

Klubnavn: Boldklubben FIX
Forkortelse:
Adresse: Pilesvinget 1
Postnrby: 2700 Brønshøj
Land: Danmark
Webadresse: www.boldklubbenfix.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Boldklubben FIX på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Boldklubben FIX har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Boldklubben FIX har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Boldklubben FIX's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Boldklubben FIX logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Boldklubben FIX. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Boldklubben FIX og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Boldklubben FIX. Ønsker Boldklubben FIX ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Boldklubben FIX's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
JULECUP Champions League Indoor Kunst Cup 15. - 16. dec
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - 16. dec
Avarta-Julestævne 2018 1. - 2. dec 2018
Pigestævne i Nørrebrohallen 25. nov 2018
Orient Cup 2018 indendørs 17. - 18. nov 2018
INDOOR LiGA CUP NOV 18 17. - 18. nov 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 10. - 11. nov 2018
Nørrebro United/BK Skjold stævne 10. - 11. nov 2018
HIF stævne 3. - 4. nov 2018
HIF - Medaljestævne d.27-28 oktober 27. - 28. okt 2018
2. Gentofte Cup 29. - 30. sep 2018
B1973 Micro Cup 2018 9. sep 2018
Orient Cup 2018 1. - 2. sep 2018
Stryhns Cup 2018 11. - 12. aug 2018
2. Gentofte Sommer Cup 30. jun - 1. jul 2018
Fremad Valby Cup 9. jun 2018
AB CUP 2018 25. - 27. maj 2018
Hjorten Cup 21. maj 2018
B.93 125 års Jubilæumsstævne 19. maj 2018
AIF Cup 2018 19. - 20. maj 2018
Løve Cup 2018 27. - 28. apr 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - 15. apr 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 7. - 8. apr 2018
Hafnia Påske Cup 25. mar 2018
Indooor pokal Cup 18. mar 2018
HIF – Medaljestævne d.17-18 marts 17. - 18. mar 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 17. mar 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 10. mar 2018
HIF – Medaljestævne d.24 februar 24. feb 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - 25. feb 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - 18. feb 2018
BK Friheden Cup 2018 3. - 4. feb 2018
Gladsaxe VIF Cup 2018 2. - 4. feb 2018
Hafnia-Fodbold Festival 28. jan 2018
Champions League Indoor Nytårs Cup 13. - 14. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018 13. - 21. jan 2018
Bk Skjold/Nørrebro United Nytårscup 2018 6. - 7. jan 2018
ØSTERBRO JULE CUP 27. - 28. dec 2017
HIF – Medaljestævne d.9-10 december 9. - 10. dec 2017
BSF JULECUP (U6, U7 og U8) 3. dec 2017
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 2. dec 2017
Herlev Julecup 2017 2. - 3. dec 2017
VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10 26. nov 2017
Orient Cup 2017 18. - 19. nov 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 17. - 19. nov 2017
Bk Skjold/Nørrebro United stævne 11. - 12. nov 2017
Gladsaxe VIF Cup 2017 10. - 12. nov 2017
SGIF novemberstævne 2017 4. - 5. nov 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - 22. okt 2017
HIK CUP EFTERÅR 2017 30. sep - 1. okt 2017
B1973 Micro Cup 2017 10. sep 2017
SportyMe CUP Herstedøster IC 2017 2. - 3. sep 2017
Sportsgear Cup 2017 2. - 3. sep 2017
Škoda Cup 19. aug 2017
Køge Nord Cup 12. aug 2017
B.93 UnikBolig Cup 2017 11. - 13. aug 2017
BK Friheden Kræmmercup 2017 5. - 6. aug 2017
Avarta Pinse Cup 3. - 4. jun 2017
Fremad Valby Cup 2017 3. - 4. jun 2017
AIF Cup 2017 27. - 28. maj 2017
Løve Cup 2017 12. - 14. maj 2017
OK CUP Store Bededags Stævne 2017 Kastrup 12. - 14. maj 2017
FODBOLDFABRIKKEN CUP 22. - 23. apr 2017
HIK PÅSKE CUP 2017 8. - 13. apr 2017
BSI/VIF Nordic CUP 2017 8. - 9. apr 2017
Øens Hold Cup 24. - 26. mar 2017
LSF Sydbank Guld Cup 5. mar 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - 26. feb 2017
Greve Goal Show 2017 11. - 12. feb 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - 5. feb 2017
B1909 Combi Cup 2017 3. - 5. feb 2017
Børnefutsal U6 & U7 - Medaljestævne - uge 4 28. - 29. jan 2017
Brøndby Vinter IndeCup 28. - 29. jan 2017
HIF - Medaljestævne, 21 og 22 januar 2017 21. - 22. jan 2017
Handelsstandens Boldklubs indendørs fodboldstævne 21. - 22. jan 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - 22. jan 2017
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 7. - 8. jan 2017
HIK Jule Cup 29. - 30. dec 2016
RB Julecup 2016 27. - 30. dec 2016
Boldklubben Frem julestævne 2016 27. - 30. dec 2016
Gentofte Børnefutsal U6 + U7 - 17.-18. december 17. - 18. dec 2016
HIF – Medaljestævne - FUTSAL 4. dec 2016
Herlev Julecup 26. - 27. nov 2016
Avarta-Cup ( Julestævne ) 26. - 27. nov 2016
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 25. - 27. nov 2016
LSF - Sydbank Børnestævne 19. nov 2016
Orient Cup 19. - 20. nov 2016
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau 12. nov 2016 - 14. jan 2017
Skjold/Nørrebro United Cuppen 12. - 13. nov 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - 6. nov 2016
Brøndby Efterårs Mini Cup 2016 5. - 6. nov 2016
Gladsaxe Cup 2016 4. - 6. nov 2016
B.93 Mini Cirkus Cup 2016 23. okt 2016
Øens Hold Cup (U8-U12) 14. - 16. okt 2016
HIK CUP - 2016 efterår 1. - 2. okt 2016
B1973 Micro Cup 2016 11. sep 2016
Holbæk Cup 2016 10. - 11. sep 2016
SportyMe.dk CUP, Herstedøster IC 2016 3. - 4. sep 2016
Robey Cup 2016 3. - 4. sep 2016
If Cup 28. aug 2016
Unisport Cup 27. - 28. aug 2016
FB CUP 2016 20. - 21. aug 2016
AB Tårnby Sommer Cup 20. - 21. aug 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - 14. aug 2016
Fremad Valby Cup 2016 4. - 5. jun 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - 5. jun 2016
HIK CUP 2016 4. - 5. jun 2016
HJORTEN CUP 16. maj 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - 15. maj 2016
DB-Cup 2016 14. - 15. maj 2016
BSF 3-mands CUP den 24. April 2016 (U5, U6 og U7 d 24. apr 2016
Løve Cup 2016 22. - 24. apr 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - 24. apr 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - 10. apr 2016
Hyggestævnet 9. apr 2016
Karlslunde Opstarts- og Pokalstævne, UDENDØRS 2. - 3. apr 2016
BSF U9 Påskestævne 28. mar 2016
HIF - Medaljestævne, Påske 2016 24. - 28. mar 2016
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 6. - 20. mar 2016
LSF - JA MENY/XL-BYG MÅLØV cup 6. mar 2016
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 26. - 28. feb 2016
Greve Goal Show 13. - 14. feb 2016
Bagelsringen Cup 2016 7. feb - 6. mar 2016
B1909 Combi Cup 2016 5. - 7. feb 2016
Brøndby Pige Cup 2016 30. - 31. jan 2016
Københavns PigeCup 2016 23. - 24. jan 2016
Hornbæk cup 2016 22. - 31. jan 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - 24. jan 2016
Vikinge Cup 2016, Indoor 10. jan 2016
NYTÅRSCUPPEN '16 9. - 10. jan 2016
BK Skjolds Jule Bredde Cup 28. - 29. dec 2015
Hvissinge United cup 2015 19. - 20. dec 2015
FK sydsjælland 05 Cup 2015 20. - 22. nov 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 6. - 8. nov 2015
Cool Kids Cup 31. okt 2015 - 3. apr 2016
BSI-HHSPORT CUP U11 24. - 25. okt 2015
GFK Cup 2015 26. - 27. sep 2015
Solrød Cup 2015 6. sep 2015
Løve Cup Mini 2015 5. - 6. sep 2015
Orient Cup 2015 29. - 30. aug 2015
ULIGA Training Cup - Marienlyst - 2006 Drenge A/E 22. aug 2015
AB Tårnby Sommer Cup 15. - 16. aug 2015
B93 UnikBolig Cup 2015 15. - 16. aug 2015
Tølløse CUP 15. aug 2015
U9 Greve Goal Show (4) 13. jun 2015
Fremad Valby Cup 6. - 7. jun 2015
U9 Greve Goal Show (3) 30. maj 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - 24. maj 2015
Spar Nord Cup 2015 23. - 24. maj 2015
HIK CUP - Forår 16. - 17. maj 2015
Kristi Himmelfartsdag Greve Goal Show U6-U9 14. maj 2015
Løve Cup 2015 1. - 3. maj 2015
KB Mikro Cup 2015 - Forår 25. - 26. apr 2015
VIF CUP BAGSVÆRD 25. - 26. apr 2015
HIF - Medaljestævne 19. apr 2015
U9 Scotch and Soda Junior Cup 11. - 12. apr 2015
Solrød Superbest Cup 28. mar 2015
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 21. - 22. mar 2015
Øens Hold Cup 20. - 22. mar 2015
EJBY CUP 2015 7. - 8. mar 2015
AVARTA FUTSAL STÆVNE 2015 7. - 8. mar 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - 8. mar 2015
Skrotspecialist Cup 2015 6. - 8. mar 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 28. feb 2015
HIK MIKRO CUP 15. feb 2015
Greve Goal Show 7. - 8. feb 2015
BK friheden cup 31. jan - 1. feb 2015
Solrød Sport Cup 2015 31. jan - 1. mar 2015
FA Københavns PigeCup 2015 24. - 25. jan 2015
Hornbæk cup 2015 (1) 23. - 25. jan 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 17. - 18. jan 2015
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 10. - 11. jan 2015
HIK CUP 27. - 28. dec 2014
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - 30. dec 2014
Gladsaxe - DinParkering Cup 28. - 30. nov 2014
Super Brugsen / OK stævne 23. nov 2014
Rema 1000 Pigecup 2014, Frederikssund 22. - 23. nov 2014
FA København PigeCup 2014 16. nov 2014
Skjold Cup 2014 8. - 9. nov 2014
Futsal for U14 drenge 8. nov 2014
Futsalstævne 1. - 2. nov 2014
Champions League for Kids - vinterturnering 20. okt 2014 - 31. mar 2015
Brøndby IF Micro JubilæumsCup 2014 U6 - U10 14. sep 2014
Solrød Cup 2014 13. sep 2014
Løve Cup Mini 2014 6. - 7. sep 2014
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2014 5. - 7. sep 2014
Orient Cup 2014 30. - 31. aug 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - 24. aug 2014
B93 UnikBolig Cup 2014 16. - 17. aug 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - 15. jun 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - 8. jun 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - 8. jun 2014
AB Cup 125 år 6. - 9. jun 2014
HIK CUP - Forår 31. maj - 1. jun 2014
Kr. Himmelfartsstævne 2014 29. maj 2014
Kastrup Boldklubs Jubilæumsstævne 16. - 18. maj 2014
Løve Cup 2014 16. - 18. maj 2014
Gladsaxe Cup - Lørdag 3/5 3. maj 2014
VB 1968 Micro Cup - Søndag 27/4 27. apr 2014
VB 1968 Micro Cup - Lørdag 26/4 26. apr 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - 20. apr 2014
HIK Påske Cup 12. apr 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - 6. apr 2014
Jyske Bank / LSF Stævne 30. mar 2014
Solrød Superbest Cup 29. mar 2014
Frederikssund Micro Cup 2014 23. mar 2014
SGIF CUP 8. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
EJBY CUP 2014 / Ejby IF 68 1. - 2. mar 2014
Gladsaxe Cup 28. feb - 2. mar 2014
GFK VINTERFERIE CUP 2014 15. - 16. feb 2014
Vibes Malerfirmacup 3 15. - 16. feb 2014
HIK CUP 3 - 1./2. feb 1. - 2. feb 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - 2. feb 2014
SGIF CUP 1. - 2. feb 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 31. jan - 2. feb 2014
BSF Halvbanestævne januar 2014 25. jan 2014
Hornbæk cup 2014 24. - 26. jan 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - 19. jan 2014
Solrød Sport Cup 2014 18. jan - 2. feb 2014
VÆRLØSE CUP 2014 11. jan 2014
BKSKJOLD/NØRREBRO UTD CUPPEN 11. - 12. jan 2014
KIF CUP nytårsstævne 4. - 5. jan 2014
Køhler Display Pige Cup 2014 4. - 5. jan 2014
JIK Cup 2014 4. - 19. jan 2014
Sundby Mini Cup 28. dec 2013
Nytårscup 2013 27. - 30. dec 2013
Drachmann Cup 15. dec 2013
HIK CUP 1 - 14./15. dec 14. - 15. dec 2013
LUI CUP 2013 30. nov - 1. dec 2013
GHB Julecup 29. nov - 1. dec 2013
B93/HIK/Skjold pigecup 2013 16. - 17. nov 2013
Taastrup FC Inde Cup 2013 15. - 17. nov 2013
Gladsaxe Cup 15. - 17. nov 2013
Cool Kids Cup 31. okt 2013 - 31. mar 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE 21. okt 2013 - 30. mar 2014
Gladsaxe Cup 5. - 6. okt 2013
B1973 Micro Cup 15. sep 2013
Sundby Cup 2013 7. - 8. sep 2013
KB Mikro Cup 2013 - Efterår 7. - 8. sep 2013
FB Rotary CUP 2013 24. - 25. aug 2013
DSPFTL - Danmarks Sjoveste Pige Fodbold Trænings L 17. - 18. aug 2013
SEGMENT CUP 2013 17. - 18. aug 2013
SGIF Sankt Hans Stævne 2013 22. jun 2013
Gladsaxe Cup 8. - 9. jun 2013
Nicklas Bendtner velgørenheds stævne 8. - 9. jun 2013
HJORTEN CUP 20. maj 2013
Jubilæumsstævne 11. maj 2013
Kr. Himmelfartsstævne 2013 9. maj 2013
Kastrup Boldklub´s St. Bededagsstævne 26. - 28. apr 2013
Løve Cup 2013 26. - 28. apr 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - 7. apr 2013
BSV cup 2013 3. mar 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Sønderjyske Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Arnhem Handball Cup
20. - 21. apr 2019
AGF CUP 2019
19. - 21. apr 2019
Kolding Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Spøttrup Floorball Open 2019
2. mar 2019
Verler Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Berlin Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Spøttrup Floorball Open 2019
2. mar 2019
AGF CUP 2019
19. - 21. apr 2019
Verler Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Berlin Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Kolding Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Sønderjyske Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Arnhem Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Følg Staevner.dk på Twitter