Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Lindved Gymnastikforening

Klubnavn: Lindved Gymnastikforening
Forkortelse: LG
Adresse: Sognegårdsvej 1A
Postnrby: 7100 Vejle
Land: Danmark
Webadresse: www.lindved-gf.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Lindved Gymnastikforening på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Lindved Gymnastikforening har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Lindved Gymnastikforening har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Lindved Gymnastikforening's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Lindved Gymnastikforening logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Lindved Gymnastikforening. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Lindved Gymnastikforening og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Lindved Gymnastikforening. Ønsker Lindved Gymnastikforening ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Lindved Gymnastikforening's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
ENiiG Cup 11. - 26. mar 2017
Eniig Cup i Lindved, yngste årgange. 11. - 26. mar 2017
Eniig Cup 2017, i Lindved v. Vejle 20. jan 2017
Eniig Cup 2017, i Lindved v. Vejle 20. jan 2017
Eniig Cup, i Lindved v. Vejle 20. - 22. jan 2017
C-stævne i Lindved v. Vejle 7. jan - 11. mar 2017
Lindved Cup 2016 11. - 12. jun 2016
EnergiMidt Cup i Lindved, yngste årgange. 12. - 20. mar 2016
EnergiMidt Cup 2016, i Lindved v. Vejle 15. - 17. jan 2016
C-stævne i Lindved v. Vejle 3. jan - 6. mar 2016
EnergiMidt Cup i Lindved, yngste årgange. 14. - 29. mar 2015
SuperCup 2015, i Lindved, v. Vejle 6. - 8. mar 2015
SuperCup 2015, i Lindved, v. Vejle 6. - 8. mar 2015
EnergiMidt Cup 2015, i Lindved v. Vejle 10. jan - 1. mar 2015
C-stævne i Lindved v. Vejle 19. dec 2014 - 8. mar 2015
Lindved Cup 2014 9. jun 2014
Lindved Cup 2014 24. maj - 15. jun 2014
EnergiMidt Cup i Lindved v. Vejle 16. - 23. mar 2014
SuperCup 2014 i Lindved, v. Vejle 8. - 9. mar 2014
EnergiMidt Cup 2014 10. - 19. jan 2014
C-stævne i Lindved, v. Vejle 3. jan - 2. mar 2014
C-stævne i Lindved v. Vejle 3. jan - 2. mar 2014
EnergiMidt Cup dec. 2013 6. - 8. dec 2013
Lindved Cup 22. - 23. jun 2013
Lindved Cup 2013 22. - 23. jun 2013
A-Cup 2013 9. - 12. maj 2013
SuperCup 2013 9. - 10. mar 2013
EnergiMidt Cup 2013 3. - 24. mar 2013
C-stævne 2013 24. feb - 9. mar 2013
EnergiMidt Cup 22. feb - 24. mar 2013
EnergiMidt Cup 2013 5. - 20. jan 2013
A-Cup 17. - 19. maj 2012
EnergiMidt Cup i Lindved v. Vejle 18. - 25. mar 2012
SuperCup 2012 10. - 11. mar 2012
SuperCup 2012 10. - 11. mar 2012
EnergiMidt Cup i Lindved v. Vejle 14. - 22. jan 2012
EnergiMidt Cup i Lindved v. Vejle 14. - 22. jan 2012
EnergiMidt Cup i Lindved v. Vejle 14. - 22. jan 2012
SuperCup 2011 4. feb - 6. mar 2011
EnergiMidt Cup i Lindved v. Vejle 14. - 23. jan 2011
Supercup for A-hold årg 93-94 9. - 10. feb 2008

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
BIF CUP 2018 B/C stævne 17. - 18. nov 2018
Safari Fodbold Cup 2018 23. sep 2018
Middelfart Sparekasse Cup 2018 13. maj 2018
Bramdrupdam Cup 2017 10. - 19. nov 2017
VB Cup 2017 24. - 25. jun 2017
Bramdrupdam Cup 2017 26. - 28. maj 2017
Vinding Cup 2017 12. maj 2017
LotraCup 2017 - Drenge 18. - 19. mar 2017
Brunmose Cup Ødsted 2017 11. - 12. mar 2017
BIF CUP 4:4 for U8 B/C hold 25. feb 2017
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2017 4. - 5. feb 2017
ØSVN IF / Sportigan Egtved Indestævne 2017 28. - 29. jan 2017
ØLHOLM CUP 2017 28. - 29. jan 2017
Gorms Cup 2017 13. - 15. jan 2017
Sportmaster cup 2017 6. - 8. jan 2017
Hansen / Nissen Cup 2016 27. - 30. dec 2016
SPARKRON/KLUBPARTNER CUP 16. - 18. dec 2016
BIF CUP 3-Bold 26. - 27. nov 2016
BIF CUP 2016 B/C stævne 19. - 20. nov 2016
Bramdrupdam Cup 2016 11. - 20. nov 2016
Safari Fodbold Cup 2016 25. sep 2016
Rasmus Klumps pandekagestævne 28. aug 2016
RGIF 100 års Jubilæums stævne 20. aug 2016
Ølsted Cup 2016 18. jun 2016
DGI Engum Cup 11. - 12. jun 2016
FB Cup 5. maj 2016
Vinding Cup 2016 22. apr 2016
Brunmose Cup Ødsted 12. mar 2016
BIF CUP 3-Bold 27. - 28. feb 2016
ØLHOLM CUP 2016 31. jan - 7. feb 2016
Gorms Cup 8. - 10. jan 2016
Horsens FS cup 2016 8. - 10. jan 2016
Nordea Cup 2016, Give 2. - 3. jan 2016
ØLHOLM CUP 2016 30. dec 2015
Sportigan Julecup 2015 19. - 20. dec 2015
SPARKRON/SPORTMASTER CUP 18. - 20. dec 2015
BIF CUP 3-Bold 21. - 22. nov 2015
BIF CUP 2015 B/C stævne 14. - 15. nov 2015
KUV Mesterskabet 16. aug 2015
U10 Cup (8-mands) 27. jun 2015
DGI Engum Cup 14. jun 2015
DGI Minicup 4 - Rårup 15. mar 2015
BIF CUP 3-Bold 21. - 22. feb 2015
ØLHOLM CUP 2015 31. jan - 1. feb 2015
VSF Indendørsstævne v Vejle 2015 (ABC) 17. - 18. jan 2015
Gorms Cup 9. - 11. jan 2015
Sportigan Julecup 2014 20. - 21. dec 2014
Thyras Cup 2014 29. - 30. nov 2014
BIF CUP 3-Bold 22. - 23. nov 2014
BIF CUP 2014 15. - 16. nov 2014
Sparcup 2014 1. - 2. feb 2014
Gorms Cup 10. - 12. jan 2014
Hummel Sportigan Cup 2013 29. - 30. nov 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Solrød Meny Cup 2019
19. jan - 3. feb 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Farum Boldklub Indendørs Cup 2019
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter