Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Vinding Sportsforening

Klubnavn: Vinding Sportsforening
Forkortelse: VSF
Adresse: Nygårdsvej 10
Postnrby: 7100 Vejle
Land: Danmark
Webadresse: www.vsf.eu


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Vinding Sportsforening på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Vinding Sportsforening har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Vinding Sportsforening har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Vinding Sportsforening's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Vinding Sportsforening logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Vinding Sportsforening. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Vinding Sportsforening og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Vinding Sportsforening. Ønsker Vinding Sportsforening ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Vinding Sportsforening's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Vinding Cup 2017 12. maj 2017
Vinding Cup 2016 22. apr 2016
Vinding Cup 2015 1. maj 2015
VSF Indendørsstævne v Vejle 2015 (ABC) 17. - 18. jan 2015
Vinding CUP 2014 16. maj 2014
Vinding SF IndeCup 2013 14. dec 2013
Vinding SF Cup 26. apr 2013
MIDDELFART SPAREKASSE CUP - Stor bane(40x80)-Vejle 8. - 9. jan 2011

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Sanderum Pige Cup 2. december 2018 2. dec
BIF CUP 2018 B/C stævne 17. - 18. nov
Skærbæk Ungdomscup 2018 16. - 18. nov
Select Grænsecup 2018 16. - 18. nov
Høje Kolstrup Stævne 2018 16. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018 10. - 17. nov 2018
Safari Fodbold Cup 2018 23. sep 2018
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne 8. sep 2018
AutoPartner Cup 2018 8. sep 2018
Østjysk Sensommer Stævne 31. aug - 2. sep 2018
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia 18. - 19. aug 2018
Lunderskov MiniCup 2018 18. aug 2018
Kerteminde Cup 2018 29. jun - 1. jul 2018
VB Cup 2018 23. - 24. jun 2018
Djurslands Bank Cup i VRI 2018 16. jun 2018
Hinnerup Mini Cup 2018 - med pokaler 10. jun 2018
VBI Cup 26. maj 2018
Silkeborg Mesterskabet 2018 19. - 20. maj 2018
Bramdrupdam Cup 2018 12. - 13. maj 2018
HEI MINICUP 2018 i samarbejde med JYSKE BANK 12. - 13. maj 2018
Girls Indoor Cup Marts 2018 16. - 17. mar 2018
LotraCup 2018 10. - 11. mar 2018
Brunmose Cup Ødsted 2018 3. - 4. mar 2018
Simon Kjær Cup 2018 3. - 4. mar 2018
B 67 CUP 2018 24. feb 2018
FLEXA CUP 2018 10. - 11. feb 2018
BIF CUP TØZER B/C stævne 10. feb 2018
BIF CUP 3-Bold 3. - 4. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018 3. - 4. feb 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - 4. feb 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - 21. jan 2018
Nr. Lyn Cup 2018 19. - 21. jan 2018
Ølholm Cup - C-stævne 13. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018 12. - 14. jan 2018
Gorms Cup 2018 12. - 14. jan 2018
Sportmaster cup 2018 5. - 7. jan 2018
Nordea Cup 2018, Give 5. - 7. jan 2018
Ølholm Cup 2018 30. dec 2017
Dansk Revision Cup 2017 28. - 29. dec 2017
Hansen / Nissen Cup 2017 27. - 30. dec 2017
Sportigan Julecup 2017 16. - 17. dec 2017
Marienlyst Cup 2017 15. - 17. dec 2017
Sparekassen Bredebro Cup 15. - 17. dec 2017
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold 9. - 10. dec 2017
HORSENS JULE-INDOOR 2017 8. - 10. dec 2017
Sanderum Cup B/C stævne 2. - 3. dec 2017
B1913 CUP 1. - 3. dec 2017
Morud Intersport Cup 2017 1. - 3. dec 2017
BIF CUP 3-Bold 25. - 26. nov 2017
Thyras Cup 2017 24. - 26. nov 2017
Fedets Cup 2017, VRI indestævne 18. - 19. nov 2017
Select Grænsecup 2017 17. - 19. nov 2017
FCM SAMFUND Støttecup 3. af 4 17. - 19. nov 2017
Dalum Multi Cup - Piger 11. - 12. nov 2017
Bramdrupdam Cup 2017 10. - 19. nov 2017
Indoor LiGA CUP 2017 10. - 12. nov 2017
Louis Nielsen Cup 2017 14. okt 2017
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG 30. sep 2017
U13 Young Guns Elite Cup 29. sep - 1. okt 2017
Safari Fodbold Cup 2017 24. sep 2017
VEJEN CUP 2017 22. - 24. sep 2017
Kløverby Cup 3. sep 2017
Møgeltønder CUP 2017 2. - 3. sep 2017
FC Horsens Pokal Cup 26. - 27. aug 2017
Ribe HK's EliteCup 2017 25. - 27. aug 2017
Lunderskov MiniCup 19. aug 2017
Tarpgaard Cup 13. aug 2017
Lunderskov Cup 12. - 13. aug 2017
VB Cup 2017 24. - 25. jun 2017
Jyske 3-bold Storstævne, Kolding IF 10. jun 2017
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2017 10. - 11. jun 2017
Dalby Mølle Pokal 2017 9. - 11. jun 2017
Silkeborg Mesterskabet 2017 3. - 4. jun 2017
Bramdrupdam Cup 2017 26. - 28. maj 2017
Middelfart Sparekasse Cup 2017 21. maj 2017
Vinding Cup 2017 12. maj 2017
Østjylland Open - Jydsk Emblemfabrik Cup 1. - 2. apr 2017
LotraCup 2017 - Piger 26. mar 2017
Lyseng Pige Stævne 25. - 26. mar 2017
Brunmose Cup Ødsted 2017 11. - 12. mar 2017
Simon Kjær Cup 3. - 5. mar 2017
BIF CUP 3-Bold for U6 og U7 B/C hold 26. feb 2017
B 67 CUP 2017 jubilæum 25. feb 2017
Fynske Bank Cup 2017 11. - 12. feb 2017
FLEXA CUP 2017 11. - 12. feb 2017
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2017 4. - 5. feb 2017
REMA 1000 Mini SIF Cup 4. - 5. feb 2017
ØLHOLM CUP 2017 28. - 29. jan 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - 22. jan 2017
REMA 1000 SIF Cup 13. - 15. jan 2017
HORSENS INDOOR 2017 13. - 15. jan 2017
Gorms Cup 2017 13. - 15. jan 2017
Sportmaster cup 2017 6. - 8. jan 2017
Nordea Cup 2017, Give 6. - 8. jan 2017
Hansen / Nissen Cup 2016 27. - 30. dec 2016
Sportigan Julecup 2016 17. - 18. dec 2016
SPARKRON/KLUBPARTNER CUP 16. - 18. dec 2016
Marienlyst Cup 2016 16. - 18. dec 2016
Sparekassen Bredebro Cup 16. - 18. dec 2016
Dalum Multi Cup 2016 for U12-U15 hold 10. - 11. dec 2016
B1909 Kreafunk Cup 2016 9. - 11. dec 2016
Sanderum Cup 2016 B/C stævne 3. - 4. dec 2016
Morud INTERSPORT Cup 2016 2. - 4. dec 2016
BIF CUP 2016 B/C stævne 19. - 20. nov 2016
Select Grænsecup 2016 18. - 20. nov 2016
Munkebo Cup 18. - 20. nov 2016
Bramdrupdam Cup 2016 11. - 20. nov 2016
Dansk Isolering Cup 2016 5. - 6. nov 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - 6. nov 2016
Fortuna Sydbank Cup 2016 29. - 30. okt 2016
Safari Fodbold Cup 2016 25. sep 2016
VEJEN CUP 2016 23. - 25. sep 2016
BJERT CUP 10. sep 2016
Barrit DGI Cup 2016 27. aug 2016
FC Horsens Pokal Cup 27. - 28. aug 2016
Lunderskov MiniCup 13. aug 2016
VB Drenge Cup 2016 26. jun 2016
VB Pige Cup 25. jun 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - 26. jun 2016
Jyske 3-bold Storstævne, Skovlund IF 18. jun 2016
Claus Hvass EM Cup 18. - 19. jun 2016
DGI Engum Cup 11. - 12. jun 2016
Dalby Mølle Pokal 2016 4. - 5. jun 2016
Mini EM 2016 - SUB Sønderborg 4. - 5. jun 2016
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2016 4. - 5. jun 2016
Sport24 / BUF Horsens Outdoor 2016 4. - 5. jun 2016
Middelfart Sparekasse Cup 22. maj 2016
Vinding Cup 2016 22. apr 2016
Kom-i-Form stævne - HA85 16. apr 2016
Fed Fodbold Fredag for Piger U10 & U11 8. apr 2016
Østjylland Open - Jydsk Emblemfabrik Cup 3. apr 2016
AC Horsens BASE Erhverv Cup 2016 19. - 20. mar 2016
Lyseng Pige Stævne 18. - 19. mar 2016
Brunmose Cup Ødsted 12. mar 2016
Ubberud Indoor Cup 2016 12. - 13. mar 2016
B.67 Cup 2016 27. feb 2016
B1913 CUP 2016 27. - 28. feb 2016
Dansk Revision CUP 2016 20. - 21. feb 2016
Flexa Cup 2016 13. - 14. feb 2016
SSK 3-bold cup 2016 13. feb 2016
Holmris + Flexform Cup 6. - 7. feb 2016
Fed Fodboldfredag for Piger U10 & U11 5. feb 2016
Rask Mølle & DGI Futsal Cup 31. jan 2016
ØLHOLM CUP 2016 31. jan - 7. feb 2016
3-bold stævne U5-U7 30. jan 2016
ØSVN IF / Sportigan Egtved Indestævne 2016 30. - 31. jan 2016
2016 Sparekassen Fyn Cup 23. - 24. jan 2016
HORSENS INDOOR 2016 23. - 24. jan 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - 24. jan 2016
Fed Fodboldfredag for Piger U10 & U11 15. jan 2016
Dybbøl Cup 2016 15. - 17. jan 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - 10. jan 2016
Møllehøj Indoor 2016 8. - 10. jan 2016
Gorms Cup 8. - 10. jan 2016
Horsens FS cup 2016 8. - 10. jan 2016
Nordea Cup 2016, Give 2. - 3. jan 2016
ØLHOLM CUP 2016 30. dec 2015
Hansen / Nissen Cup 2015 27. - 30. dec 2015
NRUI Julestævne 2015 27. - 30. dec 2015
Ikast drengenes julestævne 20. dec 2015
Sportigan Julecup 2015 19. - 20. dec 2015
SPARKRON/SPORTMASTER CUP 18. - 20. dec 2015
Julestævne Rask Mølle 11. - 20. dec 2015
Morud INTERSPORT Cup 2015 4. - 6. dec 2015
B1913 CUP 4. - 6. dec 2015
BIF CUP 3-Bold 21. - 22. nov 2015
Select Grænsecup 2015 20. - 22. nov 2015
BIF CUP 2015 B/C stævne 14. - 15. nov 2015
TRESU CUP 14. - 29. nov 2015
Spar Nord Cup 2015 13. - 22. nov 2015
Løjt IF Cup 2015 31. okt - 1. nov 2015
SPORT 24 Horsens Cup 2015 30. okt - 1. nov 2015
Flügger Farve Cup - Christiansfeld 17. - 25. okt 2015
VSF Cup 2015 18. - 20. sep 2015
Løsning IF Drenge Cup 12. sep 2015
BGIF Jubilæums-Cup 2015 5. - 6. sep 2015
FC Horsens Pokal Cup 29. - 30. aug 2015
KUV Mesterskabet 16. aug 2015
VB Drenge Cup 2015 28. jun 2015
DGI Engum Cup 14. jun 2015
BGIF U9 13. - 14. jun 2015
Andelskassen - Åbne Randers Mesterskaber 2015 6. - 7. jun 2015
Sport24 / BUF Horsens Outdoor 2015 6. - 7. jun 2015
Vejen Cup 2015 5. - 7. jun 2015
BGIF CUP 2015 U11 30. maj 2015
Jyske 3-bold Storstævne, Fredericia 17. maj 2015
Vinding Cup 2015 1. maj 2015
Østjylland Open - Fodboldfabrikken Århus 22. mar 2015
ØSVN IF /Sportigan Egtved Indestævne 2015 21. - 22. feb 2015
Rema 1000 Marienlund Indestævne 2015 21. - 22. feb 2015
BIF CUP 3-Bold 21. - 22. feb 2015
Simon Kjær - Diadora Cup 20. - 22. feb 2015
ØLHOLM CUP 2015 31. jan - 1. feb 2015
DGI Landsdelsmesterskab - Pigehold 31. jan 2015
HIF CUP 2015 30. jan - 1. feb 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - 25. jan 2015
VSF Indendørsstævne v Vejle 2015 (ABC) 17. - 18. jan 2015
SIF Cup 2015 16. - 18. jan 2015
KB Cup 2015 10. - 11. jan 2015
Gorms Cup 2015 9. - 11. jan 2015
Gorms Cup 9. - 11. jan 2015
Nordea Cup 2015, Give 3. - 4. jan 2015
KORUP REMA 1000 CUP 2015 2. - 4. jan 2015
ØLHOLM CUP 2015 30. dec 2014
Hansen / Nissen Cup 2014 27. - 30. dec 2014
Sportigan Julecup 2014 20. - 21. dec 2014
Marienlyst Cup 2014 19. - 21. dec 2014
SPAKRON/SPORTSMASTER CUP 19. - 21. dec 2014
Wunderelf julecup 14. dec 2014
DGI Kval-stævne - Pigehold 13. - 14. dec 2014
Vildbjerg Cup Indoor 2014 13. - 14. dec 2014
B1909 A-Stævne 12. - 14. dec 2014
ALLESØ CUP 2014 28. - 30. nov 2014
BIF CUP 3-Bold 22. - 23. nov 2014
Skt Klemens Cup 21. - 23. nov 2014
Fleggaard Select Grænsecup 21. - 23. nov 2014
BIF CUP 2014 15. - 16. nov 2014
NES cup 2014, VRI indestævne 15. - 16. nov 2014
Spar Nord Cup 2014 14. - 23. nov 2014
Dalum Multi Cup 2014 - U6 til U11 8. - 9. nov 2014
Champions League for Kids - vinterturnering 20. okt 2014 - 31. mar 2015
Flügger Farve Cup - Christiansfeld 18. - 26. okt 2014
VSF Cup 2014 19. - 21. sep 2014
Freja DGI Cup 13. sep 2014
Løsning IF Cup 6. sep 2014
JKE Design PokalCup 2014 30. - 31. aug 2014
VB Drenge Cup 2014 29. jun 2014
VB Pige Cup 28. jun 2014
Kerteminde Cup 2014 27. - 29. jun 2014
U11 - VM 21. - 22. jun 2014
DGI Engum Cup 15. jun 2014
Djurs Sommerland Cup 2014 15. - 22. jun 2014
M-Sport / BUF Horsens Outdoor 2014 14. - 15. jun 2014
Ølsted Cup 2014 14. jun 2014
Mini VM 2014 - SUB Sønderborg 14. - 15. jun 2014
Vejen Cup 2014 6. - 8. jun 2014
BGIF U8 25. maj 2014
BGIF Cup 2014 24. maj 2014
Vinding CUP 2014 16. maj 2014
Estate Cup Lystrup INDE 2014 8. - 9. mar 2014
Djurslandsbank og Dagli`brugs Cup 2014 7. - 16. mar 2014
DGI Ministævner for U5-U7 2. mar 2014
B67CUP 2014 1. mar 2014
BIF CUP 3-Bold 22. - 23. feb 2014
Simon Kjær/Diadora Cup 21. - 23. feb 2014
B1913 CUP 7. - 9. feb 2014
Sparcup 2014 1. - 2. feb 2014
Super Ego Event Cup 2014 1. - 2. feb 2014
ØLHOLM CUP 2014 1. - 2. feb 2014
Uhre Ungdomscup 25. - 26. jan 2014
Spar Nord Bank EGIF CUP 2014 - Få pladser tilbage 24. - 26. jan 2014
Gorms Cup 10. - 12. jan 2014
Nordea Cup 2014, Give 4. - 5. jan 2014
Næsby Cup 2014 3. - 5. jan 2014
Fleggaard Julestævne 2013 presented by Intersport 28. - 29. dec 2013
Hansen / Nissen Cup 2013 27. - 30. dec 2013
SPORTSMASTER/SPARKRON CUP 20. - 22. dec 2013
Vinding SF IndeCup 2013 14. dec 2013
Vildbjerg Cup Indoor 2013 13. - 15. dec 2013
Spar Nord Cup 2013 1. dec 2013
Thyras Cup 2013 30. nov - 1. dec 2013
Hummel Sportigan Cup 2013 29. - 30. nov 2013
Spar Nord Cup - Fraugde 29. nov - 1. dec 2013
BIF CUP 3-Bold 23. - 24. nov 2013
Fleggaards Select Grænsecup 2013 22. - 24. nov 2013
VIF Fodbold Cup '13 25. - 27. okt 2013
Safari Fodbold Cup 2013 22. sep 2013
VSF Cup 2013 20. - 22. sep 2013
JKE Design PokalCup 2013 31. aug - 1. sep 2013
SSK 7 mands cup 2013 17. - 18. aug 2013
Ølsted Cup 2013 15. jun 2013
M-Sport / BUF Horsens Outdoor 2013 1. - 2. jun 2013
Dalum Pige Cup U11, U12 & U13 18. - 20. maj 2013
BGIF CUP 2013 18. maj 2013
Stadium Cup - ØSVN IF 9. - 10. mar 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
Sportigan Langebæk Cup 2019
18. - 27. jan 2019
VesterhavsCup 2019
7. - 9. jun 2019
Bilka Cup
16. - 17. feb 2019
Ikast Cup 2019
28. - 30. jun 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter