Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Strøby AIK 65

Klubnavn: Strøby AIK 65
Forkortelse:
Adresse: Lendrumvej 3
Postnrby: 4671 Strøby
Land: Danmark
Webadresse: www.aik65.klubfodbold.dk
Webadresse: www.piger-aik65.dk/

Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Strøby AIK 65 på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Strøby AIK 65 har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Strøby AIK 65 har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Strøby AIK 65's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Strøby AIK 65 logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Strøby AIK 65. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Strøby AIK 65 og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Strøby AIK 65. Ønsker Strøby AIK 65 ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Strøby AIK 65's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
AIK 65 Strøby Cup 2017 27. jan - 5. feb 2017
AIK 65 Opstarts Cup 2016 2. - 3. apr 2016
AIK 65 - Auto-House Cup 2016 29. jan - 7. feb 2016
Strøby Cup 2015 23. jan - 1. feb 2015
Strøby Cup 8-mands 28. - 29. jun 2014
Strøby Cup 2014 udendørs 5. - 6. apr 2014
Strøby Cup 2014 udendørs 5. - 6. apr 2014
Strøby Cup 2013 25. jan - 3. feb 2013
AIK 65 Strøby Cup 2012 27. jan - 5. feb 2012
AIK 65 Strøby Cup 2011 28. jan - 6. feb 2011
AIK 65 Strøby Cup 2010 30. jan - 7. feb 2010
Strøby Cup 2009 30. jan - 15. feb 2009

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Aluline Indendørs Cup 2018 23. - 25. nov
LOLLANDS BANK CUP 2018 - ØRSLEV GIF 16. - 18. nov
Champions League Indoor Kunst Cup 10. - 11. nov 2018
DARK SKY CUP - MØN 10. nov 2018
HIF - Medaljestævne d.27-28 oktober 27. - 28. okt 2018
Orient Cup 2018 1. - 2. sep 2018
B.93 UnikBolig Cup 2018 11. - 12. aug 2018
Stryhns Cup 2018 11. - 12. aug 2018
Herfølge Sommer Cup 2018 11. - 12. aug 2018
BSF VM-CUP 2018 16. - 17. jun 2018
Solrød VM Sommer Cup 16. jun 2018
Sportmaster/Segment CUP 2018 16. - 17. jun 2018
Giraf Cup 2018 26. maj 2018
Colourplus pinsecup 2018 18. - 21. maj 2018
Sydbank Store Bededags Cup 2018 27. - 29. apr 2018
Løve Cup 2018 27. - 28. apr 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - 15. apr 2018
Hvidovre I.F Pigecup 2018 17. mar 2018
Dansk Revision Roskilde Pige Cup 10. mar 2018
Skrotspecialist Cup 2018 9. - 11. mar 2018
Super Brugsen Cup 2018 3. - 4. mar 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - 25. feb 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - 18. feb 2018
U10-U11 Piger fastelavn fodbold 10. feb 2018
Møns FKs fastelavnsstævne 2018 3. feb 2018
BK Friheden Cup 2018 3. - 4. feb 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10 27. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018 13. - 21. jan 2018
Nyråd Cup 2018 6. - 14. jan 2018
spar nord cup 2017 27. - 30. dec 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - 3. dec 2017
Orient Cup 2017 18. - 19. nov 2017
Gladsaxe VIF Cup 2017 10. - 12. nov 2017
Hårlev CUP 28. okt 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - 22. okt 2017
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2017 20. aug 2017
Herfølge Sommer Cup 2017 12. - 13. aug 2017
Avarta Pinse Cup 3. - 4. jun 2017
Pinsecup 2017 2. - 5. jun 2017
Giraf Cup 2017 20. maj 2017
Løve Cup 2017 12. - 14. maj 2017
Sydbank Store Bededags Cup 2017 12. - 14. maj 2017
Roskilde Pigecup Fodbold Stævne 25. - 26. mar 2017
Skrotspecialist Cup 2017 3. - 5. mar 2017
Møns FKs fastelavnsstævne 2017 11. feb 2017
Køge Nord Cup 11. feb 2017
Østmøn FK´s ungdomsstævne 2017 4. - 5. feb 2017
AIK 65 Strøby Cup 2017 27. jan - 5. feb 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - 22. jan 2017
Hvalsø Cup 2017 6. - 8. jan 2017
Sparekassen Sjælland Cup 2017 6. - 8. jan 2017
Nytårscup 2016 27. - 30. dec 2016
Endeslev-Vråby IF Cup 3. dec 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND 24. okt 2016 - 31. mar 2017
FB CUP 2016 20. - 21. aug 2016
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2016 14. aug 2016
Herfølge Sommer Cup 2016 13. - 14. aug 2016
ŠKODA Køge Cup 11. jun 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - 5. jun 2016
HIK CUP 2016 4. - 5. jun 2016
Giraf Cup 2016 21. maj 2016
BorderShop pinsecup 2016 13. - 16. maj 2016
JR Cup 2016 5. maj 2016
BSF 3-mands CUP den 24. April 2016 (U5, U6 og U7 d 24. apr 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - 24. apr 2016
AIK 65 Opstarts Cup 2016 2. - 3. apr 2016
Sportsfan Pigecup 12. - 13. mar 2016
Skrotspecialist Cup 2016 4. - 6. mar 2016
Møns FKs fastelavnsstævne 2016 6. feb 2016
AIK 65 - Auto-House Cup 2016 29. jan - 7. feb 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - 17. jan 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - 24. jan 2016
Fra Ælling til Svane - Nytårscup 2016 9. - 10. jan 2016
Hvalsø Cup 2016 8. - 10. jan 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - 3. jan 2016
Bauhaus Cup 2015 27. - 30. dec 2015
Sportmaster Cup 12. - 13. dec 2015
TUSE CUP UNGDOM 11. - 20. dec 2015
1/2 bane stævne 2. runde 29. nov 2015
Farvelade cup 1.Del 20. - 22. nov 2015
FK sydsjælland 05 Cup 2015 20. - 22. nov 2015
DANSK PORT CUP UNGDOM 2015 15. nov 2015
DANSK PORT CUP VETERANER 2015 13. nov 2015
Gladsaxe VIF CUP 6. - 8. nov 2015
Champions-League Vinter 31. okt 2015 - 10. apr 2016
AFLYST - U10 Greve Goal Show 10. - 11. okt 2015
Solrød Cup 2015 6. sep 2015
Herfølge Sommer Cup 2015 15. - 16. aug 2015
Intersport/SEGMENT CUP 2015 30. - 31. maj 2015
BorderShop pinsecup 2015 22. - 25. maj 2015
Løve Cup 2015 1. - 3. maj 2015
VIF CUP BAGSVÆRD 25. - 26. apr 2015
U9 Greve Goal Show (1) 18. apr 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - 12. apr 2015
LOLLANDS BANK CUP 2015 - ØRSLEV 7. - 8. mar 2015
Skrotspecialist Cup 2015 6. - 8. mar 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 28. feb 2015
Greve Goal Show 7. - 8. feb 2015
Brøndby Pige Cup 2015 31. jan - 1. feb 2015
Solrød Sport Cup 2015 31. jan - 1. mar 2015
Østmøn FK´s ungdomsstævne 31. jan - 1. feb 2015
Strøby Cup 2015 23. jan - 1. feb 2015
Sportigan Langebæk-cup 2015 16. - 25. jan 2015
ArdaghGlass Cup 2015 9. - 11. jan 2015
ABC CUP 2015 2. - 4. jan 2015
Hvalsø Cup 2015 2. - 4. jan 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - 30. dec 2014
Nytårscup 2014 27. - 30. dec 2014
Sportmaster Cup 12. - 14. dec 2014
Gladsaxe - DinParkering Cup 28. - 30. nov 2014
FK sydsjælland 05 Cup 2014 21. - 23. nov 2014
Taastrup FC Inde Cup 2014 7. - 9. nov 2014
Kaeser Cup Ringsted 1. nov 2014
Champions League for Kids - vinterturnering 20. okt 2014 - 31. mar 2015
Gladsaxe Cup 27. - 28. sep 2014
Solrød Cup 2014 13. sep 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - 24. aug 2014
JOMA Opstartsstævne sommer 2014 16. - 17. aug 2014
Taastrup FC - Sommercup 2014 9. - 10. aug 2014
Strøby Cup 8-mands 28. - 29. jun 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - 15. jun 2014
bo-Hus Cup 2014 6. - 9. jun 2014
Sydbank Store Bededags Cup 2014 16. - 18. maj 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - 20. apr 2014
Strøby Cup 2014 udendørs 5. - 6. apr 2014
Strøby Cup 2014 udendørs 5. - 6. apr 2014
Solrød Superbest Cup 29. mar 2014
Rishøj Micro Cup 23. mar 2014
Skrotspecialist Cup 2014 7. - 9. mar 2014
VORDINGBORG BANK CUP 2014 - ØRSLEV 7. - 9. mar 2014
Gladsaxe Cup 28. feb - 2. mar 2014
Vibes Malerfirmacup 3 15. - 16. feb 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - 2. feb 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 31. jan - 2. feb 2014
Solrød Sport Cup 2014 18. jan - 2. feb 2014
Sydbank Cup 2014 18. - 19. jan 2014
BSF CUP 17. - 19. jan 2014
KIF CUP nytårsstævne 4. - 5. jan 2014
ABC CUP '14 3. - 5. jan 2014
Hvalsø Cup 2014 3. - 5. jan 2014
RB 1906 Julestævne 2013 27. - 30. dec 2013
Sportmaster Cup (Ringsted Cup) 13. - 15. dec 2013
Sportigan Pigecup 30. nov - 1. dec 2013
GHB Julecup 29. nov - 1. dec 2013
Malermester Tom Pedersen Cup 2013 22. - 24. nov 2013
Guarana Futsal Cup 2013 17. nov 2013
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE 21. okt 2013 - 30. mar 2014
FB Rotary CUP 2013 24. - 25. aug 2013
SEGMENT CUP 2013 17. - 18. aug 2013
Løve Cup 2013 26. - 28. apr 2013
Ungdomspokalturnering 26. mar - 26. jun 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Løjt Super Brugsen Cup 2018
14. - 16. dec
Sønderjyske Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Verler Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Arnhem Handball Cup
20. - 21. apr 2019
AGF CUP 2019
19. - 21. apr 2019
Kolding Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Berlin Handball Cup
20. - 21. apr 2019
AGF CUP 2019
19. - 21. apr 2019
Løjt Super Brugsen Cup 2018
14. - 16. dec
Verler Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Berlin Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Kolding Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Sønderjyske Handball Cup
8. - 9. jun 2019
Arnhem Handball Cup
20. - 21. apr 2019
Løjt Super Brugsen Cup 2018
14. - 16. dec
Følg Staevner.dk på Twitter