Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF

Klubnavn: Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Forkortelse: GSG&F
Adresse: St. Valbyvej 248 A, Gundsølille
Postnrby: 4000 Roskilde
Land: Danmark
Webadresse: www.gundsolille.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF. Ønsker Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Gundsø Cup 4. mar 2018
Gundsølille Cup 14. - 15. jun 2014

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Ingesauto cup 2018 15. - 16. sep 2018
Orient Cup 2018 1. - 2. sep 2018
Stryhns Cup 2018 11. - 12. aug 2018
Orient 2008 Cup 23. jun 2018
AIF Cup 2018 19. - 20. maj 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9A-U9BC 6. maj 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - 15. apr 2018
Opstartsstævne 2018 7. - 8. apr 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 17. mar 2018
Gundsø Cup 4. mar 2018
Super Brugsen Cup 2018 3. - 4. mar 2018
SGIF Februar-stævne 2018 24. - 25. feb 2018
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2018 17. - 18. feb 2018
VESTI OLSEN & HANSEN CUP 2018 16. - 18. feb 2018
24sport Indoor Cup 2018 3. - 4. feb 2018
LSF - Sydbank Guld Cup 21. jan 2018
Hvalsø Cup 2018 6. - 7. jan 2018
spar nord cup 2017 27. - 30. dec 2017
Herlev Julecup 2017 2. - 3. dec 2017
Regstrup ny auto cup 2017 25. - 26. nov 2017
Sengeløse indendørs cup 11. - 12. nov 2017
Stryhns Cup 2017 5. aug 2017
Lind & Risør Cup 2017 3. - 4. jun 2017
Sportens dag i Svogerslev 2017 3. - 4. jun 2017
AIF Cup 2017 27. - 28. maj 2017
Giraf Cup 2017 20. maj 2017
EJBY CUP 2017 4. - 5. mar 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - 26. feb 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - 5. feb 2017
Sengeløse pokal stævne 21. - 22. jan 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - 22. jan 2017
RB Julecup 2016 27. - 30. dec 2016
Aluline Indendørs Cup 2016 25. - 27. nov 2016
Orient Cup 19. - 20. nov 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND 24. okt 2016 - 31. mar 2017
HIK CUP - 2016 efterår 1. - 2. okt 2016
Holbæk Cup 2016 10. - 11. sep 2016
Stryhns Cup 2016 6. - 7. aug 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - 5. jun 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - 15. maj 2016
Pinsecup - Brolagt 2016 14. - 16. maj 2016
BSF 3-mands CUP den 24. April 2016 (U5, U6 og U7 d 24. apr 2016
Danske Bank Breddestævne Rosenhøj BK 23. apr 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - 24. apr 2016
AIK 65 Opstarts Cup 2016 2. - 3. apr 2016
Greve Goal Show 13. - 14. feb 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - 24. jan 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - 17. jan 2016
Hvalsø Cup 2016 8. - 10. jan 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - 3. jan 2016
Bauhaus Cup 2015 27. - 30. dec 2015
SGIF novemberstævne 2015 21. - 22. nov 2015
FK sydsjælland 05 Cup 2015 20. - 22. nov 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 6. - 8. nov 2015
Fun4Kids Pokal Cup 2015 5. sep 2015
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2015 5. - 6. sep 2015
Stryhns Cup 2015 8. - 9. aug 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - 24. maj 2015
Greve Goal Show 7. - 8. feb 2015
SGIF vinterstævne 2015 31. jan - 1. feb 2015
ABC CUP 2015 2. - 4. jan 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - 30. dec 2014
Gladsaxe - DinParkering Cup 28. - 30. nov 2014
SGIF CUP Nov 2014 22. - 23. nov 2014
Ølstykke Vinterturnering 20. okt 2014 - 29. mar 2015
Champions League for Kids - vinterturnering 20. okt 2014 - 31. mar 2015
Brøndby IF Micro JubilæumsCup 2014 U6 - U10 14. sep 2014
Orient Cup 2014 30. - 31. aug 2014
Stryhns Cup 2014 9. - 10. aug 2014
Årgang 2003 - 5 m. på 7 m.mål 29. jun 2014
Gundsølille Cup 14. - 15. jun 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - 8. jun 2014
Brøndbyernes IF 50-års Jubilæumsstævne 8. - 9. mar 2014
VORDINGBORG BANK CUP 2014 - ØRSLEV 7. - 9. mar 2014
GFK VINTERFERIE CUP 2014 15. - 16. feb 2014
Taastrup FC - Børnestævne 2014 2. feb 2014
Midtsjællands cup 2014 31. jan - 2. feb 2014
VÆRLØSE CUP 2014 11. jan 2014
RB 1906 Julestævne 2013 27. - 30. dec 2013
Gladsaxe Cup 21. - 22. sep 2013
Stryhns Cup 2013 10. - 11. aug 2013
Ungdomspokalturnering 26. mar - 26. jun 2013
HELLAS Sydbank Cup 16. - 17. mar 2013
Bjæverskov Indoor Cup 16. mar 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Girls Indoor Cup 2019
15. - 17. mar 2019
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
SDIF Cup 2018
9. - 11. nov
Sanderum Cup 1.-2- december 2018
1. - 2. dec
Sanderum Pige Cup 2. december 2018
2. dec
Regstrup Ny Auto Cup
1. - 2. dec
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau
25. nov 2018 - 31. mar 2019
Roskilde Pige Cup
2. - 3. mar 2019
Thisted Indoor Senior
3. feb 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG
29. sep
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter