Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Vallensbæk IF 39

Klubnavn: Vallensbæk IF 39
Forkortelse: VI39
Adresse: Idræts Alle 2 - 4
Postnrby: 2625 Vallensbæk
Land: Danmark
Webadresse: www.vi39.com


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Vallensbæk IF 39 på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Vallensbæk IF 39 har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Vallensbæk IF 39 har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Vallensbæk IF 39's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Vallensbæk IF 39 logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Vallensbæk IF 39. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Vallensbæk IF 39 og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Vallensbæk IF 39. Ønsker Vallensbæk IF 39 ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Vallensbæk IF 39's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

Logo DGI Cup for U6-U9 i Vallensbæk
FodboldDGI Cup for U6-U9 i Vallensbæk

DGI Cup for U6-U9 i Vallensbæk
16. sep

Kom til DGI Cup på baner med oppustelige bander, dvs. at kampene bliver afviklet i en lukket arena. Det giver mere spil og mange flere mål. Målgruppen er U6 - U9 piger og drenge, og der er medaljer til alle.
Logo Champions League for Kids-SJÆLLAND
FodboldChampions League for Kids-SJÆLLAND

Champions League for Kids-SJÆLLAND
30. sep 2017 - 1. apr 2018

Se cupbooking.dk Danmarks sjoveste vinterturnering - en masse kampe mod forskellige modstandere
 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Škoda Cup 19. aug 2017
Champions League for Kids-SJÆLLAND 24. okt 2016 - 31. mar 2017
Champions League for Kids-JYLLAND/FYN 8. aug 2016
ŠKODA Køge Cup 11. jun 2016
CL for Kids - Forårsturnering 1. apr - 12. jun 2016
Champions League for Kids 24. okt 2015 - 27. mar 2016
Champions League for Kids 24. okt 2015 - 31. mar 2016
Champions League for Kids 22. aug - 24. okt 2015
ŠKODA Køge Cup 30. maj 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - 8. mar 2015
Champions League for Kids - vinterturnering 20. okt 2014 - 31. mar 2015
Champions League for Kids - vinterturnering 1. okt 2014 - 31. mar 2015
SKODA Køge Cup 16. aug 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast CUP 7. - 9. mar 2014
Champions League for Kids - JYLLAND/FYN 6. jan - 30. mar 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE 21. okt 2013 - 30. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 8. - 10. mar 2013
Champions League for Kids - vinterturnering 22. okt 2012 - 31. mar 2013
Rødovre Trælast Cup 9. - 11. mar 2012
Champions League for Kids - vinterturnering 3. okt 2011 - 31. mar 2012
Rødovre Trælast Cup 4. - 6. mar 2011
Champions League for Kids - vinterturnering 30. okt 2010 - 27. mar 2011
Rødovre Trælast Cup 5. - 7. mar 2010
Vallensbæk Futsal 10. jan 2010
Champions League for Kids årgang 1999-2001 12. okt 2009 - 28. mar 2010

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Rosenhøj Cup 2017 26. - 27. aug
Škoda Cup 19. aug 2017
Herfølge Sommer Cup 2017 12. - 13. aug 2017
Køge Nord Cup 12. aug 2017
B.93 UnikBolig Cup 2017 11. - 13. aug 2017
Stryhns Cup 2017 5. aug 2017
BK Friheden Kræmmercup 2017 5. - 6. aug 2017
Café ind over Cup 2017 24. jun 2017
Optimize sommer cup for U10 piger 10. jun 2017
Fremad Valby Cup 2017 3. - 4. jun 2017
Avarta Pinse Cup 3. - 4. jun 2017
Pinsecup 2017 2. - 5. jun 2017
AIF Cup 2017 27. - 28. maj 2017
AB Cup 2017 19. - 21. maj 2017
Sydbank Store Bededags Cup 2017 12. - 14. maj 2017
Løve Cup 2017 12. - 14. maj 2017
Tårnby FFs Guld Cup udendørs 22. - 23. apr 2017
HIK PÅSKE CUP 2017 8. - 13. apr 2017
BSF 3-mands CUP den 26. marts 2017 (U5, U6 og U7 d 26. mar 2017
Roskilde Pigecup Fodbold Stævne 25. - 26. mar 2017
BSF Vinterstævne 19. mar 2017
BSF Topdanmark hallen Cup for U-11 12. mar 2017
EJBY CUP 2017 4. - 5. mar 2017
Gentofte Indoor Cup 26. feb - 26. mar 2017
U10 Piger fastelavn fodbold 26. feb 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - 26. feb 2017
HIK VINTER CUP 11. - 12. feb 2017
Køge Nord Cup 11. feb 2017
Greve Goal Show 2017 11. - 12. feb 2017
BK Friheden Cup 2017 4. - 5. feb 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - 5. feb 2017
Futsalstævne for U6-U14 i Vindinge v/Roskilde 29. jan 2017
Brøndby Vinter IndeCup 28. - 29. jan 2017
AIK 65 Strøby Cup 2017 27. jan - 5. feb 2017
HIF - Medaljestævne, 21 og 22 januar 2017 21. - 22. jan 2017
Boligmatch Indoor 2017 21. jan 2017
Jik Futsal cup 2017 15/1 15. jan 2017
VÆRLØSE CUP 2017 14. jan 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - 22. jan 2017
Jik cup 2017 14/1 14. jan 2017
Futsalstævne for U6-U14 i Gislinge 8. jan 2017
Salgsbutikken Cup 2017 7. - 8. jan 2017
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 7. - 8. jan 2017
Hvalsø Cup 2017 6. - 8. jan 2017
Sparekassen Sjælland Cup 2017 6. - 8. jan 2017
HIK Jule Cup 29. - 30. dec 2016
BK Skjold Julecup 27. - 28. dec 2016
RB Julecup 2016 27. - 30. dec 2016
Boldklubben Frem julestævne 2016 27. - 30. dec 2016
Futsal Julestævne 18. dec. (U10-U17) 18. dec 2016
Sportmaster Cup 2016 17. - 18. dec 2016
BSF PIGE CUP 2016 17. - 18. dec 2016
Futsalstævne for U6-U14 i Store Merløse 4. dec 2016
Regstrup ny auto cup 2016 3. - 4. dec 2016
Avarta-Cup ( Julestævne ) 26. - 27. nov 2016
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 25. - 27. nov 2016
Orient Cup 19. - 20. nov 2016
Futsalstævne 13. nov 2016
Futsalstævne med brasiliansk futsalmester 13. nov 2016
LOLLANDS BANK CUP 2016 - ØRSLEV GIF 12. - 13. nov 2016
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau 12. nov 2016 - 14. jan 2017
Skjold/Nørrebro United Cuppen 12. - 13. nov 2016
SGIF novemberstævne 2016 5. - 6. nov 2016
Brøndby Efterårs Mini Cup 2016 5. - 6. nov 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - 6. nov 2016
Gladsaxe Cup 2016 4. - 6. nov 2016
Boldklubben Frem cup 2016 29. - 30. okt 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND 24. okt 2016 - 31. mar 2017
B.93 Mini Cirkus Cup 2016 23. okt 2016
HIK CUP - 2016 efterår 1. - 2. okt 2016
B1973 Micro Cup 2016 11. sep 2016
DGI Cup - Gadstrup IF 11. sep 2016
Holbæk Cup 2016 10. - 11. sep 2016
Robey Cup 2016 3. - 4. sep 2016
SportyMe.dk CUP, Herstedøster IC 2016 3. - 4. sep 2016
Unisport Cup 27. - 28. aug 2016
AB Tårnby Sommer Cup 20. - 21. aug 2016
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2016 14. aug 2016
Herfølge Sommer Cup 2016 13. - 14. aug 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - 14. aug 2016
BK Friheden Kræmmercup 2016 6. - 7. aug 2016
Stryhns Cup 2016 6. - 7. aug 2016
Aluline Sommer Cup 2016 Tølløse 24. - 26. jun 2016
24Sport Cup 2016 11. - 12. jun 2016
ŠKODA Køge Cup 11. jun 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - 5. jun 2016
Giraf Cup 2016 21. maj 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - 15. maj 2016
Pinsecup - Brolagt 2016 14. - 16. maj 2016
Blockbuster Cup 2016 8. maj 2016
Rosenhøj BK 7. maj 2016
VIF CUP 30. apr - 1. maj 2016
BSF 3-mands CUP den 24. April 2016 (U5, U6 og U7 d 24. apr 2016
Danske Bank Breddestævne Rosenhøj BK 23. apr 2016
Løve Cup 2016 22. - 24. apr 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - 24. apr 2016
Fomsgaard Gulve Cup 2016 17. apr 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - 10. apr 2016
DSPFTL - Danmarks Sjoveste Pige Fodbold Trænings L 9. - 10. apr 2016
Karlslunde Opstarts- og Pokalstævne, UDENDØRS 2. - 3. apr 2016
AIK 65 Opstarts Cup 2016 2. - 3. apr 2016
HIF - Medaljestævne, Påske 2016 24. - 28. mar 2016
ØENS HOLD CUP - DRENGE 18. - 20. mar 2016
Sportsfan Pigecup 12. - 13. mar 2016
Knud Larsen Pige Cup 5. - 6. mar 2016
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 26. - 28. feb 2016
MK Fodbold Cup 2016 19. - 21. feb 2016
Meny Futsal februar 14. feb 2016
Greve Goal Show 13. - 14. feb 2016
U9 Piger fastelavn fodbold 7. feb 2016
Bagelsringen Cup 2016 7. feb - 6. mar 2016
AIK 65 - Auto-House Cup 2016 29. jan - 7. feb 2016
jik futsalcup 2016 23. jan 2016
Københavns PigeCup 2016 23. - 24. jan 2016
Super Brugsen OK stævne 17. jan 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - 24. jan 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - 17. jan 2016
VÆRLØSE CUP 2016 16. jan 2016
Stenlille cup/TK cup 15. - 17. jan 2016
Jik Futsal cup 2016 10. jan 2016
Hvalsø Cup 2016 8. - 10. jan 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - 3. jan 2016
Bauhaus Cup 2015 27. - 30. dec 2015
Guaraná Futsal Cup Denmark 18. - 20. dec 2015
Sportmaster Cup 12. - 13. dec 2015
Regstrup ny auto cup 2015 5. - 6. dec 2015
Flexgulvservice jule cup - Champagneklubben 27. - 29. nov 2015
Farvelade cup 1.Del 20. - 22. nov 2015
Futsalstævne 7. - 8. nov 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 6. - 8. nov 2015
FFB Vikinge Cup Vinter 19. okt 2015 - 13. mar 2016
Vinter-Cup 2015-2016 19. okt 2015 - 13. mar 2016
Hjortens Pokal Stævne 17. - 18. okt 2015
Futsal i Brønshøj. 17. okt 2015
AFLYST - U10 Greve Goal Show 10. - 11. okt 2015
Øens Hold Cup (U8-U12) 9. - 11. okt 2015
Præmiestævne i Brøndbyfor piger 4. okt 2015
BSI/VIF CUP 26. - 27. sep 2015
GFK Cup 2015 26. - 27. sep 2015
VSF Cup 2015 18. - 20. sep 2015
B1973 Micro Cup 2015 13. sep 2015
Solrød Cup 2015 6. sep 2015
Sydbank Cup - Dragør Boldklub 6. sep 2015
Fun4Kids Pokal Cup 2015 5. sep 2015
Løve Cup Mini 2015 5. - 6. sep 2015
Orient Cup 2015 29. - 30. aug 2015
Rosenhøj Unisport Cup 22. - 23. aug 2015
Tølløse CUP 15. aug 2015
AB Tårnby Sommer Cup 15. - 16. aug 2015
Herfølge Sommer Cup 2015 15. - 16. aug 2015
B93 UnikBolig Cup 2015 15. - 16. aug 2015
Stryhns Cup 2015 8. - 9. aug 2015
Taastrup FC - Sommercup 2015 8. - 9. aug 2015
Brøndby Cup 2015 25. - 29. jul 2015
Sankt Hans Stævne 2015 28. jun 2015
Nødebo Cup 13. - 14. jun 2015
U9 Greve Goal Show (4) 13. jun 2015
Fremad Valby Cup 6. - 7. jun 2015
ŠKODA Køge Cup 30. maj 2015
U9 Greve Goal Show (3) 30. maj 2015
Intersport/SEGMENT CUP 2015 30. - 31. maj 2015
HJORTEN CUP 25. maj 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - 24. maj 2015
Spar Nord Cup 2015 23. - 24. maj 2015
BorderShop pinsecup 2015 22. - 25. maj 2015
HIK CUP - Forår 16. - 17. maj 2015
Kristi Himmelfartsdag Greve Goal Show U6-U9 14. maj 2015
Løve Cup 2015 1. - 3. maj 2015
Sydbank Store Bededags Cup 2015 1. - 3. maj 2015
VIF CUP BAGSVÆRD 25. - 26. apr 2015
KB Mikro Cup 2015 - Forår 25. - 26. apr 2015
U9 Greve Goal Show (1) 18. apr 2015
Hjorten 2020 Sommer cup U8 12. - 19. apr 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - 12. apr 2015
Opstartsstævne 2015 - Jernløse Boldklub 5. - 6. apr 2015
HIK PÅSKE CUP 4. - 6. apr 2015
Solrød Superbest Cup 28. mar 2015
VB Cup 2015 28. mar 2015
Mini Vinter-Cup - Ølstykke 28. - 29. mar 2015
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 14. - 15. mar 2015
EJBY CUP 2015 7. - 8. mar 2015
Skrotspecialist Cup 2015 6. - 8. mar 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - 8. mar 2015
BSF U8´s Vinterstævne 28. feb 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 28. feb 2015
IF62 21. feb 2015
HIF - Medaljestævne 21. feb 2015
Vibes Malerfirmacup 3 20. - 22. feb 2015
Vibes Malerfirmacup 3 20. - 22. feb 2015
HIK MIKRO CUP 15. feb 2015
MK Fodbold Cup 2015 13. - 14. feb 2015
Dragør Boldklub U7 - indestævne 8. feb 2015
Greve Goal Show 7. - 8. feb 2015
Karlslunde Pokal Cup 6. - 8. feb 2015
Solrød Sport Cup 2015 31. jan - 1. mar 2015
BK friheden cup 31. jan - 1. feb 2015
B1909 Combi Cup 2015 30. jan - 1. feb 2015
Hornbæk cup 2015 (1) 23. - 25. jan 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 23. - 25. jan 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 17. - 18. jan 2015
VÆRLØSE CUP 2015 17. jan 2015
JIK Futsal Cup 2015 11. - 18. jan 2015
ArdaghGlass Cup 2015 9. - 11. jan 2015
ABC CUP 2015 2. - 4. jan 2015
Hvalsø Cup 2015 2. - 4. jan 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - 30. dec 2014
Sportmaster Cup 12. - 14. dec 2014
Jernløse Cup 2014 6. - 7. dec 2014
Drachmann Cup 29. - 30. nov 2014
Gladsaxe - DinParkering Cup 28. - 30. nov 2014
Super Brugsen / OK stævne 23. nov 2014
SGIF CUP Nov 2014 22. - 23. nov 2014
Vibes Malerfirmacup 1 21. - 23. nov 2014
Skjold Cup 2014 8. - 9. nov 2014
Kelme Futsal Cup 8. nov 2014
Taastrup FC Inde Cup 2014 7. - 9. nov 2014
Futsalstævne 1. - 2. nov 2014
Kaeser Cup Ringsted 1. nov 2014
Cool Kids Cup 31. okt 2014 - 31. mar 2015
KORCH CUP 25. - 26. okt 2014
Champions League for Kids - vinterturnering 20. okt 2014 - 31. mar 2015
Ølstykke Vinterturnering 20. okt 2014 - 29. mar 2015
Gladsaxe Cup 27. - 28. sep 2014
INGESAUTOCUP 20. sep 2014
VSF Cup 2014 19. - 21. sep 2014
B1973 Micro Cup 14. sep 2014
Brøndby IF Micro JubilæumsCup 2014 U6 - U10 14. sep 2014
Solrød Cup 2014 13. sep 2014
FK sydsjælland 05`s børnestævne 7. sep 2014
Løve Cup Mini 2014 6. - 7. sep 2014
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2014 5. - 7. sep 2014
SENSOMMER-STÆVNE I SMØRUM 2014 31. aug 2014
LITE-HOUSE.DK CUP 2014 30. - 31. aug 2014
Herlev Festuge stævne 30. aug 2014
Orient Cup 2014 30. - 31. aug 2014
FB ROTARY CUP 2014 23. - 24. aug 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - 24. aug 2014
Havdrup Sommer Cup 2014 17. aug 2014
JOMA Opstartsstævne sommer 2014 16. - 17. aug 2014
SKODA Køge Cup 16. aug 2014
Taastrup FC - Sommercup 2014 9. - 10. aug 2014
DBU København Beach Soccer for børn 28. - 29. jun 2014
Gadstrup Mini-VM 2014 22. jun 2014
Gladsaxe Cup - Søndag 22/6 22. jun 2014
Gladsaxe Cup - Lørdag 21/6 21. jun 2014
Buff Cup 04 21. jun 2014
McDonald's Liga Cup 2014 14. jun 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - 15. jun 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - 8. jun 2014
Brolagt Pinsecup 2014 7. - 9. jun 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - 8. jun 2014
AB Cup 125 år 6. - 9. jun 2014
Vejen Cup 2014 6. - 8. jun 2014
HIK CUP - Forår 31. maj - 1. jun 2014
VB 1968 Micro Cup - Søndag 25/5 25. maj 2014
Kastrup Boldklubs Jubilæumsstævne 16. - 18. maj 2014
Løve Cup 2014 16. - 18. maj 2014
Sydbank Store Bededags Cup 2014 16. - 18. maj 2014
Gladsaxe Cup - Søndag 4/5 4. maj 2014
Jyllinge Fodboldfestival 2014 4. maj 2014
FK sydsjælland 05`s børnestævne 27. apr 2014
VB 1968 Micro Cup - Søndag 27/4 27. apr 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - 20. apr 2014
Opstartsstævne 2014 - Jernløse Boldklub 19. apr 2014
HIK Påske Cup 12. apr 2014
HIF Cup 2014 5. apr 2014
Strøby Cup 2014 udendørs 5. - 6. apr 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - 6. apr 2014
Jyske Bank / LSF Stævne 30. mar 2014
Opstartsstævne i Brøndby 30. mar 2014
Solrød Superbest Cup 29. mar 2014
Rishøj Micro Cup 23. mar 2014
Frederikssund Micro Cup 2014 23. mar 2014
Børnestævne på oppustelige baner!! 23. mar 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 22. mar 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 22. mar 2014
Bjæverskov Indoor Cup 15. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - 9. mar 2014
EJBY CUP 2014 / Ejby IF 68 1. - 2. mar 2014
Gladsaxe Cup 28. feb - 2. mar 2014
GFK VINTERFERIE CUP 2014 15. - 16. feb 2014
MK Fodbold Cup 2014 14. - 16. feb 2014
Basisbank Cup 2014 8. feb 2014
Taastrup FC - Børnestævne 2014 2. feb 2014
BK Friheden indestævne 1. - 2. feb 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - 2. feb 2014
B1909 Combi Cup 2014 31. jan - 2. feb 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 31. jan - 2. feb 2014
Rosenhøj breddestævne 25. - 26. jan 2014
Vibes Malerfirmacup 2 24. - 26. jan 2014
Solrød Sport Cup 2014 18. jan - 2. feb 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - 19. jan 2014
VÆRLØSE CUP 2014 11. jan 2014
Hvalsø Cup 2014 3. - 5. jan 2014
ABC CUP '14 3. - 5. jan 2014
RB 1906 Julestævne 2013 27. - 30. dec 2013
Sportmaster Cup (Ringsted Cup) 13. - 15. dec 2013
Gadstrup Dagli Brugsen Cup 2013 7. - 8. dec 2013
Jernløse Cup 2013 30. nov - 1. dec 2013
GHB Julecup 29. nov - 1. dec 2013
OK/LSF stævne 24. nov 2013
Vibes Malerfirmacup 1 16. - 17. nov 2013
Gladsaxe Cup 15. - 17. nov 2013
De gamle kæmper i HIF 9. nov 2013
Cool Kids Cup 31. okt 2013 - 31. mar 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE 21. okt 2013 - 30. mar 2014
ØENS HOLD CUP, årgang U9-U12 11. - 13. okt 2013
Gladsaxe Cup 21. - 22. sep 2013
B1973 Micro Cup 15. sep 2013
Brøndby IF Micro Sommer Cup 2013 14. - 15. sep 2013
5 mands stævne 7. sep 2013
Sundby Cup 2013 7. - 8. sep 2013
SENSOMMER-STÆVNE I SMØRUM 2013 1. sep 2013
BK Vest Cup 2013 31. aug - 1. sep 2013
BSF Joma Cup Sommer 2013 17. - 18. aug 2013
SEGMENT CUP 2013 17. - 18. aug 2013
Fætter BR Børne Cup 17. - 18. aug 2013
First Hotel Sommercup 2013 11. aug 2013
Stryhns Cup 2013 10. - 11. aug 2013
DGI Street Soccer Regionalt Mesterskab Ringsted 22. jun 2013
AB Tårnby Pige Cup 2013 22. - 23. jun 2013
Pelican Cup 2013 (Gratis) 8. jun 2013
DBU Street DM på Frederiksberg 30. maj 2013
Brolagt Pinse Cup 18. - 20. maj 2013
AB Cup 2013 17. - 19. maj 2013
DiBa Store Bededags Cup 2013 26. - 28. apr 2013
Løve Cup 2013 26. - 28. apr 2013
HELLAS Sydbank Cup 16. - 17. mar 2013

Stævneoversigt

Følg Staevner.dk på Twitter