Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Nr. Lyndelse - Søby FC

Klubnavn: Nr. Lyndelse - Søby FC
Forkortelse:
Adresse: Lumbyvej 62 A
Postnrby: 5792 Årslev
Land: Danmark
Webadresse: www.nrlynfc.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Nr. Lyndelse - Søby FC på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Nr. Lyndelse - Søby FC har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Nr. Lyndelse - Søby FC har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Nr. Lyndelse - Søby FC's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Nr. Lyndelse - Søby FC logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Nr. Lyndelse - Søby FC. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Nr. Lyndelse - Søby FC og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Nr. Lyndelse - Søby FC. Ønsker Nr. Lyndelse - Søby FC ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Nr. Lyndelse - Søby FC's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

Logo Nr. Lyn Cup 2019
FodboldNr. Lyn Cup 2019

Nr. Lyn Cup 2019
25. - 27. jan 2019

Vi er klar med Nr Lyn Cup 2018. Kom og deltag i dette fantastiske indestævne. Der er spurtpræmier og gode oplevelse i vente. Vi glæder os til at se Jer
 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Nr. Lyn Cup 19. - 21. jan 2018
Nr. Lyn Cup 2018 19. - 21. jan 2018
Nr. Lyn Cup 20. - 22. jan 2017
HOUNd Cup 22. - 24. jan 2016
HOUNd Cup 16. - 18. jan 2015
HOUNd Cup 18. - 19. jan 2014
Kildemoes Cup 26. - 27. jan 2013

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
KORUP CUP 2019 4. - 6. jan 2019
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold 8. - 9. dec 2018
B1909 Kreafunk Cup 2018 7. - 9. dec 2018
Morud Intersport Cup 2018 1. - 2. dec 2018
DALBY-STÆVNET 2018 23. - 25. nov 2018
Fodbold Stævne Højby 2018 17. - 18. nov 2018
B67 Sommerstævne 2018 11. aug 2018
Super Brugs Cup 2018 10. - 12. aug 2018
Fodbold Stævne Højby 2018 12. - 13. maj 2018
Dalum IF Nordea Cup 18. mar 2018
Boys Indoor Cup Marts 2018 9. - 11. mar 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne 3. mar 2018
B 67 CUP 2018 24. feb 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - 4. feb 2018
Kværndrup Cup 2018 27. jan - 4. feb 2018
Munkebo BK/INTERSPORT CUP 26. - 28. jan 2018
Sparekassen Fyn Cup 2018 20. - 21. jan 2018
Nr. Lyn Cup 2018 19. - 21. jan 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - 21. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018 12. - 14. jan 2018
KORUP REMA 1000 CUP 2018 5. - 7. jan 2018
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold 9. - 10. dec 2017
B1909 Kreafunk Cup 2017 8. - 10. dec 2017
Sanderum Cup B/C stævne 2. - 3. dec 2017
Morud Intersport Cup 2017 1. - 3. dec 2017
DALBY-STÆVNET 2017 24. - 26. nov 2017
Fodbold Stævne Højby 2017 18. - 19. nov 2017
Dalum Multi Cup - Piger 11. - 12. nov 2017
Marius Pedersen Sommer Cup 2017 19. aug 2017
Super Brugs Cup 2017 11. - 13. aug 2017
ØB Sommerstævne 2017 - Ungdom 1. - 3. aug 2017
Fodbold Stævne Højby 13. - 14. maj 2017
Hvidevaredoktorens mini-stævne 11. mar 2017
B 67 CUP 2017 jubilæum 25. feb 2017
Fynske Bank Cup 2017 11. - 12. feb 2017
REMA 1000 Mini SIF Cup 4. - 5. feb 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - 22. jan 2017
Nr. Lyn Cup 20. - 22. jan 2017
KORUP REMA 1000 CUP 2017 6. - 8. jan 2017
Munkebo BK/INTERSPORT CUP 6. - 8. jan 2017
Dalum Multi Cup 2016 for U12-U15 hold 10. - 11. dec 2016
B1909 Kreafunk Cup 2016 9. - 11. dec 2016
Sanderum Cup 2016 B/C stævne 3. - 4. dec 2016
Fraugde spar nord cup 2. - 4. dec 2016
Morud INTERSPORT Cup 2016 2. - 4. dec 2016
ALLESØ CUP 2016 25. - 27. nov 2016
Marcus Cup 19. - 20. nov 2016
Rasmus Klumps pandekagestævne 28. aug 2016
Super Brugs Cup 2016 5. - 7. aug 2016
Hvidevaredoktorens stævne 12. mar 2016
Fynske Bank Cup 5. mar 2016
2016 Sparekassen Fyn Cup 23. - 24. jan 2016
HOUNd Cup 22. - 24. jan 2016
Intersport Cup - Munkebo 2016 8. - 10. jan 2016
KORUP REMA 1000 CUP 2016 8. - 10. jan 2016
Dalum Multi Cup 2015 for U12-U15 hold 12. - 13. dec 2015
B1909 Indefodboldstævne 2015 11. - 13. dec 2015
Fraugde CUP 2015 4. - 6. dec 2015
Morud INTERSPORT Cup 2015 4. - 6. dec 2015
SportMaster Cup 21. - 22. nov 2015
Munkebo cup 13. - 15. nov 2015
Kerteminde Cup 2015 26. - 28. jun 2015
Bager From CUP '15 7. mar 2015
B67 Cup 2015 1. mar 2015
Rema 1000 Marienlund Indestævne 2015 21. - 22. feb 2015
Intersport Cup - Munkebo 2015 30. jan - 1. feb 2015
2015 Sparekassen Fyn Cup 24. - 25. jan 2015
Februar Cup 2015 24. jan - 8. feb 2015
HOUNd Cup 16. - 18. jan 2015
Fyns Største Seniorstævne 9. - 10. jan 2015
KORUP REMA 1000 CUP 2015 2. - 4. jan 2015
Dalum Multi Cup 2014 for U12-U15 hold 13. - 14. dec 2014
Andelskassen cup 7. - 14. dec 2014
Sanderum Boldklub B-/C-stævne 6. - 7. dec 2014
Morud INTERSPORT Cup 2014 5. - 7. dec 2014
Fraugde Cup - 2014 5. - 7. dec 2014
Veflinge Cup 2014 28. - 30. nov 2014
Spurtpræmie Stævne 22. - 23. nov 2014
Skt Klemens Cup 21. - 23. nov 2014
Odense Renovations Cup 2014 17. - 18. maj 2014
EJBY CUP 2014 / Ejby IF 68 1. - 2. mar 2014
Sportmaster Cup - Munkebo 2014 7. - 8. feb 2014
TPI REMA1000 CUP 2014 25. - 26. jan 2014
HOUNd Cup 18. - 19. jan 2014
Dalum Multi Cup 2013 for U12-U15 hold 7. - 8. dec 2013
Spar Nord Cup - Fraugde 29. nov - 1. dec 2013
Skt Klemens Cup 22. - 24. nov 2013
Blichercup 2013 15. - 17. nov 2013
Dalum Multi Cup 2013 - U6 til U11 9. - 10. nov 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Ølholm Cup 2019
30. dec
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Solrød Kunstbane VinterCup
5. jan 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter