Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening

Klubnavn: Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Forkortelse: HPTI
Adresse: Nøglens Kvarter 12
Postnrby: 5220 Odense Sø
Land: Danmark
Webadresse: www.hpti.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening. Ønsker Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
HOLLUF PILE STÆVNE 12. - 13. jan 2013

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Sanderum Cup 1.-2- december 2018 1. - 2. dec
Fodbold Stævne Højby 2018 17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018 10. - 17. nov 2018
Bramdrupdam Cup 2018 12. - 13. maj 2018
Fodbold Stævne Højby 2018 12. - 13. maj 2018
Girls Indoor Cup Marts 2018 16. - 17. mar 2018
Breddestævne for børnehold 4. - 25. mar 2018
SPORTMASTER Cup Kerteminde 2018 9. - 10. feb 2018
Kværndrup Cup 2018 27. jan - 4. feb 2018
Nr. Lyn Cup 2018 19. - 21. jan 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - 21. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018 12. - 14. jan 2018
REMA 1000 SIF Cup 2018 12. - 14. jan 2018
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold 9. - 10. dec 2017
ALLESØ CUP 2017 24. - 26. nov 2017
Rolfsminde Foder Cup 18. nov 2017
ØB Sommerstævne 2017 - Ungdom 1. - 3. aug 2017
Bramdrupdam Cup 2017 26. - 28. maj 2017
VBI Cup 13. maj 2017
Tarup Vvs Cup V.Søren Rasmussen 5. feb 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - 22. jan 2017
REMA 1000 SIF Cup 13. - 15. jan 2017
ALLESØ CUP 2016 25. - 27. nov 2016
Marcus Cup 19. - 20. nov 2016
Dalum Multi Cup 2016 - U8 til U11 12. - 13. nov 2016
Marius Pedersen Sommer Cup 2016 13. aug 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - 26. jun 2016
Dalum Pige Cup 2016 19. jun 2016
Sport24 / BUF Horsens Outdoor 2016 4. - 5. jun 2016
VBI Cup 28. maj 2016
Silkeborgmesterskabet 2016 14. - 15. maj 2016
Fraugde Trænings CUP 19. mar 2016
Ubberud Indoor Cup 2016 12. - 13. mar 2016
B1913 CUP 2016 27. - 28. feb 2016
REMA 1000 Mini SIF Cup 30. - 31. jan 2016
KB Cup 2016 30. - 31. jan 2016
2016 Sparekassen Fyn Cup 23. - 24. jan 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - 24. jan 2016
HOUNd Cup 22. - 24. jan 2016
Intersport Cup - Munkebo 2016 8. - 10. jan 2016
KORUP REMA 1000 CUP 2016 8. - 10. jan 2016
Marienlyst Cup 2015 18. - 20. dec 2015
Dalum Multi Cup 2015 for U12-U15 hold 12. - 13. dec 2015
Fraugde CUP 2015 4. - 6. dec 2015
Morud INTERSPORT Cup 2015 4. - 6. dec 2015
Tarup Vvs cup V. Søren Rasmussen 28. nov 2015
ALLESØ CUP 2015 27. - 29. nov 2015
Spurtpræmie Stævne 21. - 22. nov 2015
SportMaster Cup 21. - 22. nov 2015
Dalum Multi Cup 2015 - U8 til U11 14. - 15. nov 2015
Nordea Fondens Bredde Cup 2015 24. okt 2015
REMA 1000 Marienlund Drenge Cup 2015 15. aug 2015
HCA City Games 8. aug 2015
Bager From CUP '15 7. mar 2015
DSIO indestævne 28. feb 2015
Rema 1000 Marienlund Indestævne 2015 21. - 22. feb 2015
Intersport Cup - Munkebo 2015 30. jan - 1. feb 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - 25. jan 2015
Morud Cup 2015 KÆMPE JUBILÆUMSUDGAVE 17. jan 2015
KB Cup 2015 10. - 11. jan 2015
Fyns Største Seniorstævne 9. - 10. jan 2015
Nytårsstævne 4. jan 2015
KORUP REMA 1000 CUP 2015 2. - 4. jan 2015
Faxe Kondi Cup 2014 27. - 30. dec 2014
Marienlyst Cup 2014 19. - 21. dec 2014
Dalum Multi Cup 2014 for U12-U15 hold 13. - 14. dec 2014
B1909 A-Stævne 12. - 14. dec 2014
Sanderum Boldklub B-/C-stævne 6. - 7. dec 2014
Fraugde Cup - 2014 5. - 7. dec 2014
Skårup IF`s FYNSKE BANK CUP 2014 29. nov - 7. dec 2014
Konkursbar Cup 23. nov 2014
Spurtpræmie Stævne 22. - 23. nov 2014
Skt Klemens Cup 21. - 23. nov 2014
Heidi's Bier Bar Cup 15. nov 2014
UIF Cup 2014 27. sep 2014
Dalum Pige Cup 2014 for U8-U16 piger 31. maj - 8. jun 2014
Odense Renovations Cup 2014 17. - 18. maj 2014
Home Erhverv Ministævne U8-U10 2014 8. mar 2014
B67CUP 2014 1. mar 2014
Sportmaster Cup - Munkebo 2014 7. - 8. feb 2014
B1913 CUP 7. - 9. feb 2014
KB Cup 2014 1. - 2. feb 2014
MorudCup 2014 25. jan 2014
Februar Cup 2014 25. jan - 9. feb 2014
Sparekassen Faaborg Cup 2014 25. - 26. jan 2014
TPI REMA1000 CUP 2014 25. - 26. jan 2014
HOUNd Cup 18. - 19. jan 2014
Skamby Cup 2014 12. jan 2014
Næsby Cup 2014 3. - 5. jan 2014
KORUP REMA 1000 CUP 2014 3. - 5. jan 2014
Faxe Kondi Cup 2013 27. - 30. dec 2013
Marienlyst Cup 2013 20. - 22. dec 2013
ALLESØ CUP 2013 29. nov - 1. dec 2013
Spar Nord Cup - Fraugde 29. nov - 1. dec 2013
DALBY-STÆVNET 2013 29. nov - 1. dec 2013
Skt Klemens Cup 22. - 24. nov 2013
B1909 Indefodboldstævne 2013 15. - 17. nov 2013
Dalum Multi Cup 2013 - U6 til U11 9. - 10. nov 2013
REMA 1000 Marienlund Drenge Cup 2013 18. aug 2013
MAJCUP II 17. - 19. maj 2013
Fraugde Pige Cup 2013 6. - 7. apr 2013
B1909 Opstartsstævne 6. - 7. apr 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP TØZER B/C stævne
2. feb 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Julepodestævne
8. dec
VIF Julestævne 2018
8. dec
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar
9. - 10. feb 2019
Nødebo Cup 2019
15. - 16. jun 2019
RIF Futsalcup
29. - 30. dec
Newl-Cup 2019
2. mar 2019
Sportigan Langebæk Cup 2019
18. - 27. jan 2019
VesterhavsCup 2019
7. - 9. jun 2019
Bilka Cup
16. - 17. feb 2019
Ikast Cup 2019
28. - 30. jun 2019
DALBY-STÆVNET 2018
23. - 25. nov
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Langå Sparekasse Cup - Oldboys
16. nov
Fårvang Cup
16. - 25. nov
Futsal stævne DBU Jylland, Region 3
2. dec
KN CUP 2018
23. - 25. nov
Vibe´s Malerfirma Cup - Pengestævne
16. - 18. nov
Spurtpræmie Stævne Super Brugsen Bullerup
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Skals Cup 2018
17. - 25. nov
Følg Staevner.dk på Twitter