Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Gauerslund IF

Klubnavn: Gauerslund IF
Forkortelse: GIF
Adresse: Fælleshåbsvej 11
Postnrby: 7080 Børkop
Land: Danmark
Webadresse: www.gauerslundif.dk
Webadresse: www.gauerslundiffodbold.dk

Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Gauerslund IF på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Gauerslund IF har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Gauerslund IF har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Gauerslund IF's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Gauerslund IF logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Gauerslund IF. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Gauerslund IF og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Gauerslund IF. Ønsker Gauerslund IF ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Gauerslund IF's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Sanderum Cup 1.-2- december 2018 1. - 2. dec
BIF CUP 3-Bold 24. - 25. nov
BIF CUP 2018 B/C stævne 17. - 18. nov 2018
INDOOR LiGA CUP NOV 18 17. - 18. nov 2018
Skærbæk Ungdomscup 2018 16. - 18. nov 2018
Bramdrupdam Cup 2018 10. - 17. nov 2018
KLANK 150 CUP 28. okt 2018
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne 8. sep 2018
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia 18. - 19. aug 2018
B67 Sommerstævne 2018 11. aug 2018
Lunderskov Cup 10. - 12. aug 2018
Taulov Autoværksted Sommer Cup 2018 23. jun 2018
VB Cup 2018 23. - 24. jun 2018
Dalby Mølle Pokal 2018 2. - 3. jun 2018
Middelfart Sparekasse Cup 2018 13. maj 2018
Kom-i-form stævne hos HA85 for U5-U10 piger/drenge 28. apr 2018
Boys Indoor Cup Marts 2018 9. - 11. mar 2018
Breddestævne for børnehold 4. - 25. mar 2018
Bilka Cup 17. - 18. feb 2018
BIF CUP 3-Bold 3. - 4. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018 3. - 4. feb 2018
Sparekassen Fyn Cup 2018 20. - 21. jan 2018
Indoor LiGA CUP 2018 U8 og U9 12. - 14. jan 2018
Sportmaster cup 2018 5. - 7. jan 2018
Ølholm Cup 2018 30. dec 2017
NRUI Julestævne 2016 27. - 30. dec 2017
NRUI Julestævne 2017 27. - 30. dec 2017
Åbne Århusmesterskaber FUTSAL-U13 16. dec 2017
Sportigan Julecup 2017 16. - 17. dec 2017
3:3 indestævne hos HA85 (Silkeborg) for U5-U9 16. dec 2017
Dalum Multi Cup 2017 Drenge for U8-U14 og U17 hold 9. - 10. dec 2017
Morud Intersport Cup 2017 1. - 3. dec 2017
BIF CUP 3-Bold 25. - 26. nov 2017
BIF CUP 2017 B/C stævne 18. - 19. nov 2017
Teamvest-CUP 2017 17. - 19. nov 2017
U13 Young Guns Elite Cup 29. sep - 1. okt 2017
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne 9. sep 2017
BJERT CUP 9. sep 2017
Rasmus Klumps pandekagestævne 27. aug 2017
Lunderskov MiniCup 19. aug 2017
ØB Sommerstævne 2017 - Ungdom 1. - 3. aug 2017
VB Cup 2017 24. - 25. jun 2017
VEJEN CUP 2017 26. - 28. maj 2017
Brunmose Cup Ødsted 2017 11. - 12. mar 2017
Løgstrup Pokal CUP 2017 - U10 + U12 - FÅ PLADSER 19. feb 2017
ØLHOLM CUP 2017 28. - 29. jan 2017
ØSVN IF / Sportigan Egtved Indestævne 2017 28. - 29. jan 2017
Tresu CUP 1 27. - 29. jan 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - 22. jan 2017
Åbne Silkeborgmesterskaber i Futsal 21. jan 2017
REMA 1000 SIF Cup 13. - 15. jan 2017
Nordea Cup 2017, Give 6. - 8. jan 2017
Sportmaster cup 2017 6. - 8. jan 2017
Hansen / Nissen Cup 2016 27. - 30. dec 2016
SPARKRON/KLUBPARTNER CUP 16. - 18. dec 2016
BIF CUP 3-Bold 26. - 27. nov 2016
Marcus Cup 19. - 20. nov 2016
Jyske Bank Cup 2016, VRI indestævne 19. - 20. nov 2016
Select Grænsecup 2016 18. - 20. nov 2016
Munkebo Cup 18. - 20. nov 2016
Dalum Multi Cup 2016 - U8 til U11 12. - 13. nov 2016
Bramdrupdam Cup 2016 11. - 20. nov 2016
Vinter Champions League U9+U10 24. okt 2016 - 24. mar 2017
Safari Fodbold Cup 2016 25. sep 2016
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne 10. sep 2016
Lunderskov MiniCup 13. aug 2016
VB Drenge Cup 2016 26. jun 2016
Ølsted Cup 2016 18. jun 2016
Vejen CUP 2016 3. - 5. jun 2016
Vinding Cup 2016 22. apr 2016
BGIF U12 Futsal cup 13. mar 2016
Brunmose Cup Ødsted 12. mar 2016
ØLHOLM CUP 2016 31. jan - 7. feb 2016
REMA 1000 Mini SIF Cup 30. - 31. jan 2016
Egif CUP 2016 23. - 31. jan 2016
HORSENS INDOOR 2016 23. - 24. jan 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - 24. jan 2016
TRESU CUP MINI stævne 16. - 17. jan 2016
Gorms Cup 8. - 10. jan 2016
Horsens FS cup 2016 8. - 10. jan 2016
Hansen / Nissen Cup 2015 27. - 30. dec 2015
NRUI Julestævne 2015 27. - 30. dec 2015
Sportigan Julecup 2015 19. - 20. dec 2015
SPARKRON/SPORTMASTER CUP 18. - 20. dec 2015
Sanderum Cup B/C stævne 5. - 6. dec 2015
DGI Futsal stævne 28. nov 2015
BIF CUP 3-Bold 21. - 22. nov 2015
Select Grænsecup 2015 20. - 22. nov 2015
Kathrine Andersen Chokolade Cup 2015, VRI 14. - 15. nov 2015
Spar Nord Cup 2015 13. - 22. nov 2015
Løjt IF Cup 2015 31. okt - 1. nov 2015
SPORT 24 Horsens Cup 2015 30. okt - 1. nov 2015
VSF Cup 2015 18. - 20. sep 2015
Løsning IF Drenge Cup 12. sep 2015
BGIF Jubilæums-Cup 2015 5. - 6. sep 2015
FC Horsens Pokal Cup 29. - 30. aug 2015
KUV Mesterskabet 16. aug 2015
REMA 1000 Marienlund Drenge Cup 2015 15. aug 2015
VB Drenge Cup 2015 28. jun 2015
DGI Engum Cup 14. jun 2015
Sport24 / BUF Horsens Outdoor 2015 6. - 7. jun 2015
BGIF CUP 2015 U11 30. maj 2015
Vinding Cup 2015 1. maj 2015
BIF CUP 3-Bold 21. - 22. feb 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - 25. jan 2015
VSF Indendørsstævne v Vejle 2015 (ABC) 17. - 18. jan 2015
Tresu Cup "Mini" 10. - 11. jan 2015
Horsens FS cup 2015 9. - 11. jan 2015
Gorms Cup 2015 9. - 11. jan 2015
Gorms Cup 9. - 11. jan 2015
Hansen / Nissen Cup 2014 27. - 30. dec 2014
Energi midt julecup 27. - 30. dec 2014
NRUI Julestævne 2013 27. - 30. dec 2014
Sportigan Julecup 2014 20. - 21. dec 2014
SPAKRON/SPORTSMASTER CUP 19. - 21. dec 2014
BIF CUP 2014 15. - 16. nov 2014
Fleggaard Cup 2014 1. - 2. nov 2014
JKE Design PokalCup 2014 30. - 31. aug 2014
VB Drenge Cup 2014 29. jun 2014
McDonald's Liga Cup 2014 14. jun 2014
Dalby Mølle Pokal 2014 14. - 15. jun 2014
M-Sport / BUF Horsens Outdoor 2014 14. - 15. jun 2014
Vejen Cup 2014 6. - 8. jun 2014
BGIF Cup 2014 24. maj 2014
Odense Renovations Cup 2014 17. - 18. maj 2014
Vinding CUP 2014 16. maj 2014
Jyske 3-bold Storstævne, Fredericia 10. maj 2014
BIF CUP 3-Bold 22. - 23. feb 2014
B1913 CUP 7. - 9. feb 2014
ØLHOLM CUP 2014 1. - 2. feb 2014
HIF CUP 2014 31. jan - 2. feb 2014
TPI REMA1000 CUP 2014 25. - 26. jan 2014
Spar Nord Bank EGIF CUP 2014 - Få pladser tilbage 24. - 26. jan 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 2. WEEKEND 17. - 19. jan 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 1. WEEKEND 10. - 12. jan 2014
Fleggaard Julestævne 2013 presented by Intersport 28. - 29. dec 2013
Hansen / Nissen Cup 2013 27. - 30. dec 2013
SPORTSMASTER/SPARKRON CUP 20. - 22. dec 2013
Intersport julecup 15. dec 2013
Vildbjerg Cup Indoor 2013 13. - 15. dec 2013
Dalum Multi Cup 2013 for U12-U15 hold 7. - 8. dec 2013
Hummel Sportigan Cup 2013 29. - 30. nov 2013
VIF Fodbold Cup '13 25. - 27. okt 2013
JKE Design PokalCup 2013 31. aug - 1. sep 2013
VB Pige Cup 29. jun 2013
ØSVN IF Sommerstævne 16. jun 2013
M-Sport / BUF Horsens Outdoor 2013 1. - 2. jun 2013
Madsby Pige Cup 2013 31. maj - 2. jun 2013
BGIF CUP 2013 18. maj 2013
Vinding SF Cup 26. apr 2013
Stadium Cup - ØSVN IF 9. - 10. mar 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter