Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Give Fremad

Klubnavn: Give Fremad
Forkortelse: SGF
Adresse: Skovbakken 34
Postnrby: 7323 Give
Land: Danmark
Webadresse: www.givefremad.dk


Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Give Fremad på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Give Fremad har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Give Fremad har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Give Fremad's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Give Fremad logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Give Fremad. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Give Fremad og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Give Fremad. Ønsker Give Fremad ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Give Fremad's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt
Nordea Cup 2018, Give 5. - 7. jan 2018
Nordea Cup 2017, Give 6. - 8. jan 2017
Nordea Cup 2016, Give 2. - 3. jan 2016
Nordea Cup 2015, Give 3. - 4. jan 2015
Nordea Cup 2014, Give 4. - 5. jan 2014
Nordea Cup 2013, Give 5. - 6. jan 2013
Nordea Cup, Give 7. - 8. jan 2012
Nordea Cup, Give 8. - 9. jan 2011
Nordea Cup 2. - 3. jan 2010
Nordea Cup Give 3. - 4. jan 2009

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Gorms Cup 2018 12. - 14. jan 2018
Nordea Cup 2018, Give 5. - 7. jan 2018
NRUI Julestævne 2016 27. - 30. dec
Hansen / Nissen Cup 2017 27. - 30. dec
FCM SAMFUND Støttecup 3. af 4 17. - 19. nov 2017
Bramdrupdam Cup 2017 10. - 19. nov 2017
FC Horsens Pokal Cup 26. - 27. aug 2017
Lunderskov Cup 12. - 13. aug 2017
VB Cup 2017 24. - 25. jun 2017
Silkeborg Mesterskabet 2017 3. - 4. jun 2017
Middelfart Sparekasse Cup 2017 21. maj 2017
Vinding Cup 2017 12. maj 2017
Kom-i-Form stævne - HA85 (Silkeborg) 22. apr 2017
Brunmose Cup Ødsted 2017 11. - 12. mar 2017
Ubberud Girls Indoor Cup Marts 2017 11. - 12. mar 2017
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2017 4. - 5. feb 2017
ØLHOLM CUP 2017 28. - 29. jan 2017
Jelling SponsorCup 28. jan 2017
Gorms Cup 2017 13. - 15. jan 2017
Nordea Cup 2017, Give 6. - 8. jan 2017
Hansen / Nissen Cup 2016 27. - 30. dec 2016
Spar Nord Julecup 27. - 30. dec 2016
Sportigan Julecup 2016 17. - 18. dec 2016
Marienlyst Cup 2016 16. - 18. dec 2016
SPARKRON/KLUBPARTNER CUP 16. - 18. dec 2016
Thyras Cup 2016 25. - 27. nov 2016
Eniig Fårvang Cup 18. - 27. nov 2016
Brøndby Efterårs Mini Cup 2016 5. - 6. nov 2016
Vinter Champions League U9+U10 24. okt 2016 - 24. mar 2017
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne 10. sep 2016
FC Horsens Pokal Cup 27. - 28. aug 2016
Åbne Århus Mesterskab 2016 12. - 14. aug 2016
VB Drenge Cup 2016 26. jun 2016
Bramdrupdam GIF U10 11. jun 2016
Sport24 / BUF Horsens Outdoor 2016 4. - 5. jun 2016
Middelfart Sparekasse Cup 22. maj 2016
Vinding Cup 2016 22. apr 2016
Fed Fodbold Fredag for Piger U10 & U11 8. apr 2016
Østjylland Open - Jydsk Emblemfabrik Cup 3. apr 2016
Brunmose Cup Ødsted 12. mar 2016
Sportmaster & Simon Kjær Cup 26. - 28. feb 2016
Viborg F.F. Vintercup 2016 15. - 17. feb 2016
Holmris + Flexform Cup 6. - 7. feb 2016
ØLHOLM CUP 2016 31. jan - 7. feb 2016
REMA 1000 Mini SIF Cup 30. - 31. jan 2016
HORSENS INDOOR 2016 23. - 24. jan 2016
Egif CUP 2016 23. - 31. jan 2016
Åbne Århus Mesterskab 2016 i Indendørs Fodbold 10. - 24. jan 2016
Møllehøj Indoor 2016 8. - 10. jan 2016
Gorms Cup 8. - 10. jan 2016
Sparkron Ulvehøj Cup 2016 2. - 10. jan 2016
Hansen / Nissen Cup 2015 27. - 30. dec 2015
Sportigan Julecup 2015 19. - 20. dec 2015
SPARKRON/SPORTMASTER CUP 18. - 20. dec 2015
3-mands indestævne for U5-U9 13. dec 2015
Dalum Multi Cup 2015 for U12-U15 hold 12. - 13. dec 2015
Julestævne Rask Mølle 11. - 20. dec 2015
B1913 CUP 4. - 6. dec 2015
Thyras Cup 2015 28. - 29. nov 2015
Energi Midt Fårvang Cup 2015 20. - 29. nov 2015
BIF CUP 2015 B/C stævne 14. - 15. nov 2015
SPORT 24 Horsens Cup 2015 30. okt - 1. nov 2015
Safari Fodbold Cup 2015 20. sep 2015
Løsning IF Drenge Cup 12. sep 2015
Septemberstævne 12. - 13. sep 2015
FC Horsens Pokal Cup 29. - 30. aug 2015
KUV Mesterskabet 16. aug 2015
SSR Sommercup 2015 15. - 16. aug 2015
U10 Cup (8-mands) 27. jun 2015
BGIF U9 13. - 14. jun 2015
Sport24 / BUF Horsens Outdoor 2015 6. - 7. jun 2015
EDC Funder CUP 2015 31. maj 2015
FÆNGSLET STREET 30. - 31. maj 2015
Vinding Cup 2015 1. maj 2015
Østjylland Open - Fodboldfabrikken Århus 22. mar 2015
Lotra Cup 2015 Drenge 7. - 8. mar 2015
U5-U9 3-mands indestævne i Bryrup 7. mar 2015
ØSVN IF /Sportigan Egtved Indestævne 2015 21. - 22. feb 2015
BIF CUP 3-Bold 21. - 22. feb 2015
ØLHOLM CUP 2015 31. jan - 1. feb 2015
U5-U9 3-mands indestævne i Engesvang 24. jan 2015
Gorms Cup 9. - 11. jan 2015
Horsens FS cup 2015 9. - 11. jan 2015
Gorms Cup 2015 9. - 11. jan 2015
ØLHOLM CUP 2015 30. dec 2014
Spar Nord Cup 2014 27. - 30. dec 2014
Hansen / Nissen Cup 2014 27. - 30. dec 2014
Sportigan Julecup 2014 20. - 21. dec 2014
EastSide Viborg Cup 2014 19. - 21. dec 2014
Løjt Superbrugsen Håndbold Cup 19. - 21. dec 2014
Wunderelf julecup 14. dec 2014
Vildbjerg Cup Indoor 2014 13. - 14. dec 2014
DGI Kval-stævne - Pigehold 13. - 14. dec 2014
DGI Minicup 2 - Hedensted Centeret 6. dec 2014
B1913 CUP 5. - 7. dec 2014
Thyras Cup 2014 29. - 30. nov 2014
Hummel Sportigan Cup 2014 28. - 29. nov 2014
Sportigan Pokalcup 2014 22. - 23. nov 2014
BIF CUP 3-Bold 22. - 23. nov 2014
Skt Klemens Cup 21. - 23. nov 2014
BIF CUP 2014 15. - 16. nov 2014
Langå Sparekasse Cup - Ungdom 8. - 9. nov 2014
Løsning IF Cup 6. sep 2014
JKE Design PokalCup 2014 30. - 31. aug 2014
VB Drenge Cup 2014 29. jun 2014
VM for U5-U6-U7 21. jun 2014
U8 - VM 21. jun 2014
DGI Engum Cup 15. jun 2014
Mini VM 2014 - SUB Sønderborg 14. - 15. jun 2014
Vejen Cup 2014 6. - 8. jun 2014
Løjt IF Cup 3-Bold 8. - 9. mar 2014
DGI Ministævner for U5-U7 2. mar 2014
BIF CUP 3-Bold 22. - 23. feb 2014
Simon Kjær/Diadora Cup 21. - 23. feb 2014
Vestjysk bank cup 2014 15. - 16. feb 2014
ØLHOLM CUP 2014 1. - 2. feb 2014
HIF CUP 2014 31. jan - 2. feb 2014
Uhre Ungdomscup 25. - 26. jan 2014
HORSENS CUP 2014 10. - 12. jan 2014
Gorms Cup 10. - 12. jan 2014
Nordea Cup 2014, Give 4. - 5. jan 2014
Fleggaard Julestævne 2013 presented by Intersport 28. - 29. dec 2013
Hansen / Nissen Cup 2013 27. - 30. dec 2013
Intersport julecup 15. dec 2013
Gullestrup Indoor 2013 14. - 15. dec 2013
Vildbjerg Cup Indoor 2013 13. - 15. dec 2013
Eastside Viborg NisseCup 2013 6. - 8. dec 2013
Hummel Sportigan Cup 2013 29. - 30. nov 2013
Energi Midt Fårvang Cup 2013 23. nov - 1. dec 2013
BIF CUP 3-Bold 23. - 24. nov 2013
Dalum Multi Cup 2013 - U6 til U11 9. - 10. nov 2013
VIF Fodbold Cup '13 25. - 27. okt 2013
Septemberstævne 14. - 15. sep 2013
JKE Design PokalCup 2013 31. aug - 1. sep 2013
Martinsen cup 24. - 25. aug 2013
Laudrup & Høgh Street 2013 - Billund 10. jul 2013
ØSVN IF Sommerstævne 16. jun 2013
M-Sport / BUF Horsens Outdoor 2013 1. - 2. jun 2013
Vinding SF Cup 26. apr 2013
SDIF Cup 2013 15. - 17. mar 2013
Stadium Cup - ØSVN IF 9. - 10. mar 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Costa Brava Cup
14. - 19. okt 2018
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Ølholm Cup - C-stævne
13. - 14. jan 2018
Lalandia Cup 2018
2. - 4. mar 2018
BIF CUP 3-Bold
3. - 4. feb 2018
Holland Cup
31. mar - 1. apr 2018
NRUI Julestævne 2017
27. - 30. dec
TPI REMA1000 CUP 2018
12. - 21. jan 2018
Sportmaster cup 2018
5. - 7. jan 2018
Solrød Meny Cup 2018
13. - 21. jan 2018
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Greve Goal Show 2018
10. - 11. feb 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018
3. - 4. feb 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
HEI MINICUP 2018
6. - 14. jan 2018
Fynske Bank Cup 2018
12. - 14. jan 2018
Super Brugsen Cup 2018
3. - 4. mar 2018
Fårvang Mini Cup
10. - 11. mar 2018
HOLBÆK CUP 2018
1. - 2. sep 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 2
18. feb 2018
TEAM 10 U18 Pige Futsal 2018/ 1
10. feb 2018
GS Store Futsal Cup
20. - 21. jan 2018
Øens Hold Cup - Træningsstævne (U8-U17)
25. - 27. maj 2018
Penge-& Hyggestævne, Undløse Cup - på store mål
6. - 7. jan 2018
Hvidevaredoktorens Indendørsstævne
3. mar 2018
Sparekassen Thy Cup 2018
5. - 7. jan 2018
Vibe´s Malerfirma Cup - Pigestævne
12. - 14. jan 2018
Julefodboldstævne i Tingstedhallen
27. - 29. dec
Nytårscup 2017
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
27. dec
Bel Air Cup
27. - 28. dec
Kampen om Aarhus
3. feb 2018
Ølholm Cup 2018
30. dec
Thisted Indoor
12. - 14. jan 2018
Nordea Cup 2018
5. - 14. jan 2018
2. juledag i Mønshallerne 2017
26. dec
Følg Staevner.dk på Twitter