Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Testrup-Mårslet Gymnastikforening

Klubnavn: Testrup-Mårslet Gymnastikforening
Forkortelse: TMG
Adresse: Testrupvej 8
Postnrby: 8320 Mårslet
Land: Danmark
Webadresse: www.tmg-haandbold.dk
Webadresse: www.tmgfodbold.dk

Denne side viser stævner og holdtilmeldinger for Testrup-Mårslet Gymnastikforening på Staevner.dk. Nedenfor til højre ser du hvilke stævner som Testrup-Mårslet Gymnastikforening har annonceret her på Staevner.dk. Til venstre ser du de hold som Testrup-Mårslet Gymnastikforening har tilmeldt gennem Staevner.dk, til diverse stævner som har være annonceret på Staevner.dk.
Testrup-Mårslet Gymnastikforening's logo bruges uden ansvar for logoets nøjagtighed in form og farve. Ved at vise Testrup-Mårslet Gymnastikforening logo påstår staevner.dk på ingen måde tilknytning til Testrup-Mårslet Gymnastikforening. Logoet bruges kun til brug for stævneannoncer, samt holdtilmeldinger. Ophavsretten til logoet tilhører Testrup-Mårslet Gymnastikforening og må på ingen måde bruges uden forudgående tilladelse fra Testrup-Mårslet Gymnastikforening. Ønsker Testrup-Mårslet Gymnastikforening ikke at logoet bruges på denne side, kontakt da venligst webmaster og dette vil blive fjernet. Er informationer på denne side ikke korrekte, eller har du Testrup-Mårslet Gymnastikforening's logo i bedre kvalitet hører vi gerne fra dig. Webmaster.

 Stævne+ Annoncer

Stævner afholdt af klubben

Stævne Tidspunkt

Stævner klubben har deltaget i (via Staevner.dk)

Stævne Tidspunkt
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge) 1. nov 2018 - 1. mar 2019
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne 8. sep 2018
Føtex Pokal Cup 1. - 2. sep 2018
HSK CUP - HADSTEN 2018 30. jun - 1. jul 2018
Dalum Liga Cup 2018 30. jun - 1. jul 2018
Silkeborg Mesterskabet 2018 19. - 20. maj 2018
Træningsstævne i Hørning 7. - 8. apr 2018
Fårvang Mini Cup 10. - 11. mar 2018
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018 9. - 11. mar 2018
HEI MINICUP 2018 6. - 14. jan 2018
Sportmaster cup 2018 5. - 7. jan 2018
Middelfart Sparekasse Julecup 27. - 30. dec 2017
HORSENS JULE-INDOOR 2017 8. - 10. dec 2017
Fedets Cup 2017, VRI indestævne 18. - 19. nov 2017
FC Horsens Pokal Cup 26. - 27. aug 2017
NMT-BYENS CUP 2017 24. - 25. jun 2017
Jyske 3-bold Storstævne, Stautrup IF 25. maj 2017
Østjylland Open - Jydsk Emblemfabrik Cup 1. - 2. apr 2017
Børnefutsal U6 & U7 - Medaljestævne - uge 9 4. - 5. mar 2017
Dansk Revision CUP 2017 18. - 19. feb 2017
HORSENS INDOOR 2017 13. - 15. jan 2017
HEI MINICUP 2017 7. - 8. jan 2017
Spar Nord Julecup 27. - 30. dec 2016
Kjellerup IF julecup 27. - 30. dec 2016
SPARKRON/KLUBPARTNER CUP 16. - 18. dec 2016
Jyske Bank Cup 2016, VRI indestævne 19. - 20. nov 2016
Eniig Fårvang Cup 18. - 27. nov 2016
Fed Fodbold Fredag 11. November U11 11. nov 2016
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne 10. sep 2016
FC Horsens Pokal Cup 27. - 28. aug 2016
VB Drenge Cup 2016 26. jun 2016
NMT CUP 2016 25. - 26. jun 2016
Ølsted Cup 2016 18. jun 2016
Claus Hvass EM Cup 18. - 19. jun 2016
Id Hair Sommer Cup VRI 2016 11. jun 2016
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2016 4. - 5. jun 2016
BlicherCup 2016 14. maj 2016
Fed Fodbold Fredag for Piger U10 & U11 8. apr 2016
Lyseng Pige Stævne 18. - 19. mar 2016
BIF CUP 3-Bold 27. - 28. feb 2016
HORSENS INDOOR 2016 23. - 24. jan 2016
Kathrine Andersen Chokolade Cup 2015, VRI 14. - 15. nov 2015
Afsluttende 8-mands stævne Søndermarken IK 10. okt 2015
FC Horsens Pokal Cup 29. - 30. aug 2015
Estate Cup Lystrup 2015 15. - 16. aug 2015
Åbne Århus Mesterskab Ude 2015 20. - 21. jun 2015
Sport24 / BUF Horsens Outdoor 2015 6. - 7. jun 2015
Vejen Cup 2015 5. - 7. jun 2015
FÆNGSLET STREET 30. - 31. maj 2015
BlicherCup 2015 23. maj 2015
Sommer CL 8. maj - 7. jun 2015
Østjylland Open - Fodboldfabrikken Århus 22. mar 2015
BIF CUP 3-Bold 21. - 22. feb 2015
Viborg F.F. Vintercup 2015 9. - 11. feb 2015
Estate Cup Lystrup INDE 2015 31. jan - 1. feb 2015
Horsens FS cup 2015 9. - 11. jan 2015
Århus Mesterskab Inde 2015 4. - 18. jan 2015
Sparkron Ulvehøj Cup 2015 3. - 11. jan 2015
Hansen / Nissen Cup 2014 27. - 30. dec 2014
SPAKRON/SPORTSMASTER CUP 19. - 21. dec 2014
Lyseng Pige Stævne 22. nov 2014
BIF CUP 3-Bold 22. - 23. nov 2014
NES cup 2014, VRI indestævne 15. - 16. nov 2014
BlicherCup indendørs 2014 14. - 22. nov 2014
Fortuna indestævne på stor bane 1. nov 2014
JKE Design PokalCup 2014 30. - 31. aug 2014
Estate Cup Lystrup 2014 16. - 17. aug 2014
Profil Optik Cup 2014 - Hørning 21. jun 2014
ID Hair Sommer Cup VRI 2014 21. jun 2014
Djurs Sommerland Cup 2014 15. - 22. jun 2014
Ølsted Cup 2014 14. jun 2014
HSF EnergiMidt SuperCup 14. jun 2014
Mazda/Suzuki Randers&Auning - åbne mesterskaber 24. - 25. maj 2014
Vinding CUP 2014 16. maj 2014
Estate Cup Lystrup INDE 2014 8. - 9. mar 2014
Viborg F.F. Vintercup 2014 11. - 13. feb 2014
Sparkron Ulvehøj Cup 2014 3. - 12. jan 2014
DGI Cup - indestævne på store mål 16. - 17. nov 2013
Safari Fodbold Cup 2013 22. sep 2013
SydbankCup 2013 7. - 8. sep 2013
JKE Design PokalCup 2013 31. aug - 1. sep 2013
Din Tøjmand Claus Hvass - Cup 25. aug 2013
Estate Cup Lystrup 2013 17. - 18. aug 2013
ID Hair Sommer Cup VRI 2013 15. - 16. jun 2013
Profil Optik Cup 2013 - Hørning 15. jun 2013
HSF SuperCup 8. jun 2013
HSF SuperCup 8. jun 2013
Vinding SF Cup 26. apr 2013

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Følg Staevner.dk på Twitter