Breddestævne i Gørlev - 5. runde

Stævnet henvender sig primært til de hold der ikke deltager i turneringer, men som gerne vil prøve sig selv af i kamp mod ligeværdige hold. Vi afvikler en stævnerække og afslutter med et medaljestævne den 19. marts.

Vi inviterer til i alt 7 stævner henover vinteren, hvoraf det sidste er et medaljestævne.

Såfremt det ikke er muligt at afvikle den enkelte årgang hos drengene ved et stævne, skal man forvente at vi samler årgangene i lighed med pigerne.

Som det fremgår vil der ved 7. runde blive uddelt medaljer til samtlige spillere i aldersgrupperne til og med U10/U11 piger og U10 drenge. Herudover vil der være medaljer til nr. 1, 2 og 3 i de ældre rækker.

Der vil blive sendt en faktura til foreningen efter tilmeldingsfristens udløb.
Vær opmærksom på, at der kan være flere tilmeldte hold end dem der vises her..


Rækker

Række Køn Niv. Hold
str.
Pris Spilletidspunkt OK
hold
Vente
liste
Tilmeld
U10 Kvinder/Piger 200 0 0
U9 Kvinder/Piger 200 0 0
U12 Herrer/Drenge 200 0 0
U11 Herrer/Drenge 200 0 0
U12 Kvinder/Piger 200 0 0
U11 Kvinder/Piger 200 0 0
U9 Herrer/Drenge 200 0 0
U8 Herrer/Drenge 200 0 0
U8 Kvinder/Piger 200 0 0
U10 Herrer/Drenge 200 0 0

Arrangør: Danske Gymnastik- og Idrætsforeninger
Sted: Gørlev Hallen
Adresse: Kalundborgvej 29
Postnr: 4281
By: Gørlev
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2016>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 10-01-2016


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
Hansen& Nissen Cup 2018
27. - 30. dec
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
B1909 Kreafunk Cup 2018
7. - 9. dec
Tuse Indoor Cup 2018
8. - 16. dec
Dalum Multi Cup 2018 Drenge for U8-U15 hold
8. - 9. dec
Marienlyst Cup 2018
14. - 16. dec
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019
26. - 27. jan 2019
Simon Kjær Cup 2019
8. - 10. mar 2019
Ølholm Cup - C-stævne
19. jan - 10. mar 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
LSF - Sydbank Pokal Cup
20. jan 2019
Øens Hold Cup
29. - 31. mar 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
HELLESTED CUP
12. jan 2019
Sportigan Kolind Cup
8. - 17. feb 2019
BMK CUP - DJS
25. jan - 3. feb 2019
AaB Julestævne 2018
9. - 15. dec
SB Cup Struer
1. - 2. dec
Skals Cup 2018
24. - 25. nov
HORSENS JULE-INDOOR 2018
23. - 25. nov
Fjord Cup Klitten
30. nov - 2. dec
Macron Champions Cup 2019
1. dec
Universal Transport/ Palles Bageri Cup 2018
24. - 25. nov
Sport 24 Cup 2018
24. nov - 2. dec
Danske Bank Cup
30. nov - 2. dec
Champions League Indoor Kunst Cup
8. - 9. dec
Følg Staevner.dk på Twitter