LUI Cup 2015

Indendørsstævne B & C i fælles række. Der er præmier til alle og holdpokal til 1., 2., 3., og 4. pladserne!

Indendørsstævne B & C i fælles række hos LUI i Lynge Hallerne


Lørdag og søndag d. 28. nov.- 29. nov 2015
__________________________________________________________________
Der er præmier til alle og holdpokal til 1., 2., 3., og 4. pladserne
 

16 hold pr årgang for U6 til U8, 8 hold pr. Årgang for U9 til U15. Efter indledende puljespil inddeles holdene i finale- og opsamlingspuljer. Alle hold garanteres 6 kampe. Der må max. være 7 spillere pr. hold.
På stævnedagene kan stævneledelsen kontaktes på telefonnummer 20 57 09 31.
Vi glæder os til at se jer i Lynge på adressen Idrætsvej 14, 3540 Lynge
 

 


Rækker

Række Køn Niv. Hold
str.
Pris Spilletidspunkt OK
hold
Vente
liste
Tilmeld
U6 Mixede BC 7 350 Lørdag 8:30 - 12:00 0 0
U7 Mixede BC 7 350 Lørdag 12:00 - 15:30 0 0
U8 Mixede BC 7 350 Lørdag 15:30 - 19:00 0 0
U13 Kvinder/Piger BC 7 400 Lørdag 8:30 - 12:00 0 0
U14 Kvinder/Piger BC 7 400 Lørdag 12:00 - 15:30 0 0
U15 Kvinder/Piger BC 7 400 Lørdag 15:30 - 19:00 0 0
U9 Mixede BC 7 400 Søndag 8:30 - 12:00 0 0
U10 Mixede BC 7 400 Søndag 12:00 - 15:30 0 0
U11 Mixede BC 7 400 Søndag 15:30 - 19:00 0 0
U12 Mixede BC 7 400 Søndag 8:30 - 12:00 0 0
U14 Mixede BC 7 400 Søndag 12:00 - 15:30 0 0
U15 Mixede BC 7 400 Søndag 15:30 - 19:00 0 0

Arrangør: Lynge-Uggeløse IF
Sted: Lynge Hallen
Adresse: Idrætesvej 14
Postnr: 3540
By: Lynge
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2015>
mationtofr
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Frist: 12-11-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Bel Air Cup
29. - 30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Hørning IF julecup
27. - 30. dec
Dame julestævne - Bel Air Cup
30. dec
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Skærbæk Open 2018
25. - 29. dec
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter