Ubberud Girls Indoor Cup Marts 2017

Ubberud Girls Indoor Cup Marts 2017 Vi forsætter succen, med samme princip som de foregående år, med masser spilletid og pokaler til alle spillere. Begrænset antal hold pr. række.

Ubberud Girls Indoor Cup Marts 2017.

 

Tilmeldingen er åben.

 

Vi køre efter samme princip som de foregående år.

Pokaler til alle, de største til de bedste.

Mindre præmier for gode deltaljer.

Kåring af finalen talent/fighter.

Alle rækker slutter af med staffesparkskonkurrence

 

Der må benyttes en kvartal spiller eller dispensations spiller pr. hold.

 

Ved spørgsmål skriv en sms til 20573859

Med venlig hilsen

Finn Bang

Tilmeldingen er først gyldig når der er betalt. Betaling på mobilpay 20573859


Rækker

Række Køn Niv. Hold
str.
Pris Spilletidspunkt OK
hold
Vente
liste
Tilmeld
U9 pige Kvinder/Piger 7 500 lørdag 8-10 9 0
U11 pige Kvinder/Piger 6 500 lørdag 10-13 12 1
U13 pige Kvinder/Piger 6 500 lørdag 13-16 3 0
U10 pige Kvinder/Piger 6 500 søndag 8-10 9 0
U12 pige Kvinder/Piger 6 500 søndag 10-13 8 0
U14 pige Kvinder/Piger 6 500 søndag 13-16 6 0


Sted: Ubberud
Adresse: Ubberudvej30
Postnr: 5491
By: Blommenslyst
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2017>
mationtofr
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Frist: 03-03-2017


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
McDonalds Paderup Cup 2018
18. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Möllevallscupen 2018 - Skanör/Sverige
11. - 12. aug
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Følg Staevner.dk på Twitter