Girls Indoor Cup 2019

Girls Indoor Cup Marts 2019. Vi gentager succen fra de forgangende år

 Vi gentager succen og byder igen velkommen til Indoor Cup


Rækker

Række Køn Niv. Hold
str.
Pris Spilletidspunkt OK
hold
Vente
liste
Tilmeld
U9 pige A Kvinder/Piger A 7 500 Lørdag formiddag 1 0
U9 pige B/C Kvinder/Piger BC 7 500 Lørdag morgen 1 0
U11 pige B/C Kvinder/Piger BC 6 500 Lørdag middag 4 0
U11 pige A Kvinder/Piger A 6 500 Søndag eftermiddag 3 0
U10 pige BC Kvinder/Piger BC 6 500 Søndag morgen 1 0
U10 pige A Kvinder/Piger A 6 500 Søndag formiddag 3 0
U12 pige A Kvinder/Piger A 6 500 Lørdag sidst eftermiddag 7 0
U12 pige BC Kvinder/Piger BC 6 500 lørdag eftermiddag 6 0
U13 pige BC Kvinder/Piger BC 6 500 Søndag middag 3 0
U14 Pige Kvinder/Piger 6 500 Fredag kl. 17.00 0 0
U 15 Pige Kvinder/Piger 6 350 Fredag kl. 19.30 0 0


Sted: Ubberud hallen
Adresse: Ubberudvej 30
Postnr: 5491
By: Blommenslyst
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 22-02-2019


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Tøjeksperten Advent Cup
2. dec
JB CUP 2018
18. - 19. aug
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup (U8-U12)
12. - 14. okt
Øens Hold Cup (U13-U17)
9. - 11. nov
Costa Brava Cup
14. - 19. okt
Føtex Pokal Cup
1. - 2. sep
AutoPartner Cup 2018
8. sep
MINI SKAW CUP, SKAGEN 2018
19. aug
Herfølge Sommer Cup 2018
11. - 12. aug
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia
18. - 19. aug
Nordjyske Bank Cup Brønderslev
11. - 12. aug
Orient Cup 2018
1. - 2. sep
Lunderskov MiniCup 2018
18. aug
Østjysk Sensommer Stævne
31. aug - 2. sep
Pandekage Cup
26. aug
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Bergstraßen Pokal
8. - 9. jun 2019
Bayer Uerdingen Pokal
8. - 9. jun 2019
Rhein-Neckar Pokal
20. - 21. apr 2019
Hattem Trophy
31. maj - 1. jun 2019
Trofeo d'Italia
1. - 2. jun 2019
Copa Jordi
19. - 21. apr 2019
Prague Strahov Cup
8. - 9. jun 2019
Hasselt Cup
20. - 21. apr 2019
North Sea Trophy
8. - 9. jun 2019
BK Friheden KræmmerCup 2018
4. - 5. aug
B67 Sommerstævne 2018
11. aug
Möllevallscupen 2018 - Skanör/Sverige
11. - 12. aug
3F Bold Østjylland 2018
18. aug
Sommerferie træningsturnering
29. jul
Poulstrup Festuge Cup 2018
25. aug
ØB Sommerstævne 2018 - Ungdom
5. aug
3F Bold Trekantområdet 2018
25. aug
B.93 UnikBolig Cup 2018
11. - 12. aug
Pandekage Cup
26. aug
Følg Staevner.dk på Twitter