Girls Indoor Cup 2019

Girls Indoor Cup Marts 2019. Vi gentager succen fra de forgangende år

 Vi gentager succen og byder igen velkommen til Indoor Cup


Rækker

Række Køn Niv. Hold
str.
Pris Spilletidspunkt OK
hold
Vente
liste
Tilmeld
U9 pige A Kvinder/Piger A 7 500 Lørdag formiddag 1 0
U9 pige B/C Kvinder/Piger BC 7 500 Lørdag morgen 1 0
U11 pige B/C Kvinder/Piger BC 6 500 Lørdag middag 6 0
U11 pige A Kvinder/Piger A 6 500 Søndag eftermiddag 5 0
U10 pige BC Kvinder/Piger BC 6 500 Søndag morgen 3 0
U10 pige A Kvinder/Piger A 6 500 Søndag formiddag 5 0
U12 pige A Kvinder/Piger A 6 500 Lørdag sidst eftermiddag 10 0
U12 pige BC Kvinder/Piger BC 6 500 lørdag eftermiddag 8 0
U13 pige BC Kvinder/Piger BC 6 500 Søndag middag 3 0
U14 Pige Kvinder/Piger 6 500 Fredag 0 0
U 15 Pige Kvinder/Piger 6 350 Fredag 0 0
Ny række - Ret Navnet Kvinder/Piger A 6 500 Fredag 0 0


Sted: Ubberud hallen
Adresse: Ubberudvej 30
Postnr: 5491
By: Blommenslyst
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2019>
mationtofr
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Frist: 22-02-2019


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Netherlands Cup
30. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
24. - 25. nov
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Orient Cup 2018 indendørs
17. - 18. nov
Bramdrupdam Cup 2018
10. - 17. nov
Fedets Cup 2018, VRI indestævne
17. - 18. nov
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
INDOOR LiGA CUP NOV 18
17. - 18. nov
Select Grænsecup 2018
16. - 18. nov
Dansk Revision Cup 2018
27. - 29. dec
BIF CUP 2018 B/C stævne
17. - 18. nov
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
EGIF CUP 2019 (U6-U15 D+P)
19. - 27. jan 2019
Skærbæk Ungdomscup 2018
16. - 18. nov
Nørrebro United/BK Skjold stævne
10. - 11. nov
Winter League 2018/2019
3. nov 2018 - 31. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Sengeløse Futsal og inde cup
19. - 20. jan 2019
Sparkron Ulvehøj Cup 2019
4. - 13. jan 2019
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Bramdrupdam Cup 2018
9. nov
Avarta-Julestævne 2018
1. - 2. dec
DGI 3- og 5-mands Statuettestævner
14. okt
VB Efterårs Cup
13. - 14. okt
3mands på oppustelige bane
6. okt
8-mands Winter League på kunstgræs for U10-U13
4. nov 2018 - 17. mar 2019
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge)
1. nov 2018 - 1. mar 2019
Louis Nielsen Fodboldfestival 2018
13. okt
Champions League Indoor Kunst Cup
27. - 28. okt
Kunstgræsturnering 2018/2019
3. nov 2018 - 3. mar 2019
Junior League 2018/2019 - INDOOR
3. nov 2018 - 17. mar 2019
Øens Hold Cup (U13-U17)
16. - 18. nov
Følg Staevner.dk på Twitter