Skuldelev stævnet

Skuldelev-stævnet 29/30 januar 2011. Indendørs stævne i Skuldelevhallen, Sølvkærvej 10, 4050 Skibby. Medaljer til alle i årgang 03,02 og 01. Pokaler til 1,2 og 3 plads i årgang 00,99 og 98. Præmie til årgangens bedste spiller. Pris 300 kr. pr. hold

Skuldelev- stævnet Den 29/30. januar 2011.
Indendørs stævne i Skuldelevhallen, Sølvkærvej 10, 4050 Skibby.

Aldersgrp. Årgang Spilledag Præmier På banen Max antal Holdgebyr
U/13 Drenge 1998 Lørdag Pokaler -1,2,3 4 spillere 6 spillere 300 kr
U/12 Drenge 1999 Lørdag Pokaler -1,2,3 4 spillere 6 spillere 300 kr
U/11 Drenge 2000 Lørdag Pokaler -1,2,3 4 spillere 6 spillere 300 kr
U/10 Drenge 2001 Søndag Medaljer - alle 4 spillere 6 spillere 300 kr
U/9 Drenge 2002 Søndag Medaljer - alle 5 spillere 7 spillere 300 kr
U/8 Drenge 2003 Søndag Medaljer - alle 5 spillere 7 spillere 300 kr

Medaljer til alle i årgang 03,02 og 01.
Pokaler til 1,2 og 3 plads i årgang 00,99 og 98.
Præmie til årgangens bedste spiller.
Pris 300 kr. pr. hold

Tilmelding: Klik her,  -  eller via mail til Maiand@tdc.dk – senest den 15. januar 2011.

Betaling: til Nordea regnr. 1344 konto 0475601568 - Mærk indbetaling med holdnavn og årgang.
Tilmelding er først gyldig når indbetalingen er registreret

Programmet fremsendes pr. mail ca. 1 uge før stævnet.


 


Rækker

Række Køn Niv. Hold
str.
Pris Spilletidspunkt OK
hold
Vente
liste
Tilmeld
U-13 (1998) Herrer/Drenge 6 300 Lørdag 0 0
U-12 (1999) Herrer/Drenge 6 300 Lørdag 0 0
U-11 (2000) Herrer/Drenge 6 300 Lørdag 0 0
U-10 (2001) Herrer/Drenge 6 300 Søndag 0 0
U-9 (2002) Herrer/Drenge 7 300 Søndag 0 0
U-8 (2003) Herrer/Drenge 7 300 Søndag 0 0


Sted: Skuldelev boldklub
Adresse: Sølvkærvej 10
Postnr: 4050
By: Skibby
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<januar 2011>
mationtofr
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Frist: 18-01-2011

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Nordea Cup Ringkøbing
5. - 13. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter