Vibe Malerfirma Cup 2011

Hjælp.... vi mangler følgende hold for at få fyldt puljerne op 1 hold U15 C pigehold Og 3 hold U15 A/B Pigehold Husk der er gode præmier at spille om Ring til Thomas På Tlf 25268903

Indendørsstævne i Dianalund IF

U6 Drenge (medalje til alle)(ALT OPTAGET)SPILLEDAG SØNDAG

U7 Drenge (medalje til alle)(ALT OPTAGET)SPILLEDAG SØNDAG

U15 Drenge(ved min. 8 tilmeldte hold er 1.pr 1500 kr.......2 pr 800 kr)(ALT OPTAGET)FREDAG

U9 Piger (statuetter til nr 1 og 2 i både A- spil og B- slutspil)(ALT OPTAGET)LØRDAG

U11 Piger (statuetter til nr 1 og 2 i både A- spil og B- slutspil)(ALT OPTAGET)RDAG

U13 Piger (statuetter til nr 1 og 2 i både A- spil og B- slutspil)(ALT OPTAGET)SØNDAG

U15 Piger C (statuetter til nr 1-2 og 3)(1 pladser tilbage)SØNDAG

I U15 pige C må der max være 1 spiller der til dagligt spiller i A/B rækken

U15 Piger A/B(ved min. 8 tilmeldte hold er 1.pr 1500 kr...2 pr 800 kr)(3 pladser tilbage)LØRDAG

U18 Piger(ved min. 8 tilmeldte hold er 1.pr 1500 kr.......2 pr 800 kr)(ALT OPTAGET)LØRDAG

Pladser tilbage er opdateret 04. Marts 2011

Der spilles kun A og B slutspil ved minimum 8 tilmeldte hold

Spilletid....9 minutter

Pris pr hold i rækkerne med pengepræmier 500 kr

Pris pr hold i de øvrige rækker 375 kr

Pengene indbetales på følgende konto:  regnr:2301 kontonr:7563471144(husk klub og årgang) 

Tilmelde: Klik her  eller på mail: tajtj@privat.dk

Yderligere spørgsmål kan rettes til Thomas På tlf 25268903

 


Rækker

Række Køn Niv. Hold
str.
Pris Spilletidspunkt OK
hold
Vente
liste
Tilmeld
U6 Drenge Herrer/Drenge bl 8 375 Søn 13 marts 0 0
U9 Piger Kvinder/Piger bl 8 375 Lør 12 marts 0 0
U11 Piger Kvinder/Piger bl 8 375 Lør 12 marts 0 0
U13 Piger Kvinder/Piger bl 7 375 Søn 13 marts 0 0
U15 Piger Kvinder/Piger C 7 375 Søn 13 marts 0 0
U15 Piger Kvinder/Piger AB 7 500 Lør 12 marts 0 0
U18 Piger Kvinder/Piger bl 7 500 Lør 12 marts 0 0
U14 Drenge Herrer/Drenge bl 7 500 Fre 11 Marts 0 0
U15 Drenge Herrer/Drenge bl 7 500 Fre 11 Marts 0 0
U7 Drenge Herrer/Drenge bl 8 375 Søn 13 marts 0 0
Ny række - Ret Navnet Mixede 0 0


Sted: Holberghallen
Adresse: Sømosevej
Postnr: 4293
By: Dianalund
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<marts 2011>
mationtofr
28123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Frist: 08-03-2011

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
21. - 23. dec
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
2. juledag i Mønshallerne 2018
26. dec
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Nordea Cup Ringkøbing
5. - 13. jan 2019
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Følg Staevner.dk på Twitter