Danske Bank CUP

SGIF gentager successen med stort sommerstævner for både piger og drenge. Det sker i "Gryden" lørdag d. 30 juni og søndag 1. juli

Lørdag den 30. juni og søndag den 1. juli afholder SGIF sit store sommerstævne for både piger og drenge.

Der vil være rækker for U7-U9-U11-U13 piger og for U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13 drenge.

Igen i år vil der være Hoppeborg hvor børnene kan muntre sig når de ikke spiller. Ligeledes er der boder med Mad og drikke samt frugt og grønt.

Tilmelding skal ske senest 12. juni: Klik her

Yderliger spørgsmål til:  Hanne@kochamok.dk - tlf 2835 1368

Betaling skal ske til: Reg-nr: 1345 - Kontonr: 0758789187.

Husk at anføre holdnavn samt årgang ved tilmelding.


Rækker

Række Køn Niv. Hold
str.
Pris Spilletidspunkt OK
hold
Vente
liste
Tilmeld
U7 Kvinder/Piger 3 400 Lørdag 0 0
U9 Kvinder/Piger 5 400 Lørdag 0 0
U11 Kvinder/Piger 7 400 Søndag 0 0
U13 Kvinder/Piger 9 400 Søndag 0 0
U6 Herrer/Drenge 3 400 Søndag 0 0
U7 Herrer/Drenge 5 400 Søndag 0 0
U8 Herrer/Drenge 5 400 Søndag 0 0
U9 Herrer/Drenge 7 400 Lørdag 0 0
U10 Herrer/Drenge 7 400 Søndag 0 0
U11 Herrer/Drenge 7 400 Søndag 0 0
U12 Herrer/Drenge 9 400 Lørdag 0 0
U13 Herrer/Drenge 9 400 Lørdag 0 0

Arrangør: Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Sted: "GRYDEN" ved Ganløsehallen
Adresse: Vestergade 5, Ganløse
Postnr: 3660
By: Stenløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2012>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 12-06-2012

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup
24. - 26. mar
Lalandia Cup 2017
3. - 5. mar
VesterhavsCup 2017
2. - 4. jun
Kronborg Cup 2017
11. - 13. aug
Cup Denmark By Brøndby 2017
28. - 30. jul
Future Cup
14. - 17. apr
BIF CUP 3-Bold for U6 og U7 B/C hold
26. feb
TPI REMA1000 CUP 2017
20. - 22. jan
BMK CUP - DJS
28. jan - 5. feb
Greve Goal Show 2017
11. - 12. feb
Gladsaxe Cup 2017
3. - 5. feb
Gladsaxe/ CC Sportswear Cup
24. - 26. feb
Dansk Revision CUP 2017
18. - 19. feb
Fynske Bank Cup 2017
11. - 12. feb
Bilka Cup
18. - 19. feb
ØLHOLM CUP 2017
27. - 29. jan
Sparekassen Vendsyssel Cup
17. - 19. feb
Nybolig Palle Ørtoft/ Nykredit Aalborg Forårs Cup
20. - 21. maj
Løjt IF 3-bold Cup
25. feb
INTERSPORT SPORT DRESS CUP, STORVORDE
17. sep
EURO-SPORTRING
16. mar - 30. okt
Costa Brava Cup
16. - 19. okt
Tour Holland
20. - 21. okt
Toftegaard biler opstartstævne 2017
1. - 2. apr
Limfjordscup
23. - 25. jun
Dalum Liga Cup 2017
23. - 25. jun
Jutlander Bank Cup 2017
3. - 5. mar
BMK CUP - DJS
28. jan - 5. feb
Vibecup del 2
20. - 22. jan
TPI REMA1000 CUP 2017
20. - 22. jan
ØLHOLM CUP 2017
27. - 29. jan
Tresu CUP 2
3. - 5. feb
Greve Goal Show 2017
11. - 12. feb
Børnefutsal U6& U7 - Medaljestævne - uge 4
28. - 29. jan
Kværndrup Cup 2017
21. jan - 5. feb
U6& U7 mix Indestævne.
28. jan
Revision Limfjord Cup
3. - 5. feb
Følg Staevner.dk på Twitter