Danske Bank CUP

SGIF gentager successen med stort sommerstævner for både piger og drenge. Det sker i "Gryden" lørdag d. 30 juni og søndag 1. juli

Lørdag den 30. juni og søndag den 1. juli afholder SGIF sit store sommerstævne for både piger og drenge.

Der vil være rækker for U7-U9-U11-U13 piger og for U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13 drenge.

Igen i år vil der være Hoppeborg hvor børnene kan muntre sig når de ikke spiller. Ligeledes er der boder med Mad og drikke samt frugt og grønt.

Tilmelding skal ske senest 12. juni: Klik her

Yderliger spørgsmål til:  Hanne@kochamok.dk - tlf 2835 1368

Betaling skal ske til: Reg-nr: 1345 - Kontonr: 0758789187.

Husk at anføre holdnavn samt årgang ved tilmelding.


Rækker

Række Køn Niv. Hold
str.
Pris Spilletidspunkt OK
hold
Vente
liste
Tilmeld
U7 Kvinder/Piger 3 400 Lørdag 0 0
U9 Kvinder/Piger 5 400 Lørdag 2 0
U11 Kvinder/Piger 7 400 Søndag 0 0
U13 Kvinder/Piger 9 400 Søndag 0 0
U6 Herrer/Drenge 3 400 Søndag 1 0
U7 Herrer/Drenge 5 400 Søndag 1 0
U8 Herrer/Drenge 5 400 Søndag 6 0
U9 Herrer/Drenge 7 400 Lørdag 4 0
U10 Herrer/Drenge 7 400 Søndag 3 0
U11 Herrer/Drenge 7 400 Søndag 2 0
U12 Herrer/Drenge 9 400 Lørdag 0 0
U13 Herrer/Drenge 9 400 Lørdag 0 0

Arrangør: Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Sted: "GRYDEN" ved Ganløsehallen
Adresse: Vestergade 5, Ganløse
Postnr: 3660
By: Stenløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2012>
mationtofr
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678

Frist: 12-06-2012

Powered By Subgurim(http://googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET

Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Future Cup
3. - 6. apr 2015
Holland Cup
4. - 5. apr 2015
Champions League for Kids - vinterturnering
20. okt 2014 - 31. mar 2015
Skjold Cup 2014
8. - 9. nov
KORCH CUP
25. - 26. okt
Fleggaard Cup 2014
1. - 2. nov
Dalum Multi Cup 2014 - U6 til U11
8. - 9. nov
Ølstykke Vinterturnering
20. okt 2014 - 29. mar 2015
Dalum Multi Cup 2014 for U12-U15 hold
13. - 14. dec
NES cup 2014, VRI indestævne
15. - 16. nov
Fortuna Sydbank Cup 2014
24. - 26. okt
Fleggaard Select Grænsecup
21. - 23. nov
Spjald Landbobank Cup 2014 (herresenior)
28. dec
Brøndby Cup 2015
25. - 29. jul 2015
Farum Boldklub Indendørs Cup 2015
2. - 4. jan 2015
DALBY-STÆVNET 2014
5. - 7. dec
Thyras Cup 2014
29. - 30. nov
Faxe Kondi Cup 2014
27. - 30. dec
EnergiMidt - Skals Cup 2014
14. - 23. nov
Sparkron Ulvehøj Cup 2015
3. - 11. jan 2015
BMK CUP - DJS
23. jan - 1. feb 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne
17. - 18. jan 2015
OB's træningsstævner på Fyn: U13-U18
7. - 9. nov
Flügger Farve Cup - Christiansfeld
18. - 26. okt
Fodbold camp
13. - 15. okt
Kaeser Cup Ringsted
1. nov
SKAGEN SKAW CUP 2015
18. - 23. jul 2015
Dragør Boldklub U7 Stævne
12. okt
Champions League for Kids - vinterturnering
20. okt 2014 - 31. mar 2015
Ølstykke Vinterturnering
20. okt 2014 - 29. mar 2015
Futsalstævne
1. - 2. nov
Klejtrup EnergiMidt Cup 2014
21. - 29. nov
Følg Staevner.dk på Twitter