Claus Hvass 3-bold stævne

Vi garanterer mindst 5 kampe pr. hold og ventetiden mellem kampene er kort. Alle spillere får en personlig præmie. Vi glæder os til at se Jer!

U5, U6, U7

Alle årgange spiller 3-bold.

Hvert hold spiller 5 kampe. 

Førstnævnte hold stiller med en baneleder.

Der noteres ikke resultater i 3-bold, men alle spillere får en præmie.

Deltagergebyr pr. hold: 300 kr.

 

Alle deltagere i 3-bold får en personlig præmie.


Vi glæder os til at se Jer på banerne i Hinnerup.

Sidste frist for tilmelding er den 1/6-15.

Holdgebyr indbetales på 
5479-0003209994 (husk at angive årgang og klub)



Rækker

Række Køn Niv. Hold
str.
Pris Spilletidspunkt OK
hold
Vente
liste
Tilmeld
U5 Drenge Herrer/Drenge 6 300 0 0
U7 Drenge Herrer/Drenge 6 300 0 0
U5 Piger Kvinder/Piger 6 300 0 0
U7 Piger Kvinder/Piger 6 300 0 0
U6 Drenge Herrer/Drenge 6 300 0 0
U6 Piger Kvinder/Piger 6 300 0 0

Arrangør: Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Sted: HH-Hallen
Adresse: Svinget
Postnr: 8382
By: Hinnerup
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Udendørsstævne

<juni 2015>
mationtofr
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Frist: 04-05-2015


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
City Container Cup 2019 (tidligere LotraCup)
16. - 17. mar 2019
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Nyråd Cup 2019
5. - 13. jan 2019
Møllehøj Indoor 2019
4. - 6. jan 2019
Kongerslev Auto Cup 2019
25. - 27. jan 2019
Kun for piger- Mejrup GU
5. jan 2019
Hafina Hallen Cup 2019
27. jan 2019
Futsalstævne i Guldagerhallen
28. - 29. dec
B1938s Lagkagestævne
4. - 6. jan 2019
Fyns Største Seniorstævne
4. - 5. jan 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Følg Staevner.dk på Twitter