Tilmelding til SGIF November-stævne 2018

Fodboldstævne med Konfetti! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. Fre aft: U12-14. Lø form.: U5&U6: Lø eftm: U7. Sø form: U8&U9. Sø. eftm: U10&U11

Dine Tilmeldinger

Du har ingen tilmeldinger til dette stævne registreret

Tilmelding



Rækken holdet skal deltage i

 

Holdnavn f.eks "Rødderne"

Klub, som holdet repræsenterer.


Holdes spilleniveau

 

Fornavn f.eks "Jens"

 

Efternavn f.eks "Jensen"

  

Kontakt-email f.eks. "mitnavn@mail.dk"

 

Adresse f.eks "Villavej 2"

 

Postnummer f.eks "8000"

 

By f.eks "Århus"

Land:

Dit land f.eks. "Danmark"

Telefonnummer f.eks "19202122"

Ekstra information til stævnearrangøren

Send tilmelding

Arrangør: Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Sted: Ganløsehallen
Adresse: Vestergade 5B, Ganløse
Postnr: 3660
By: Stenløse
Land: Danmark

Sport: Fodbold
Type: Indestævne

<november 2018>
mationtofr
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Frist: 04-11-2018


Stævneoversigt

+ AnnonceretPopulæresteNyeLige før deadline
Holland Cup
20. - 21. apr 2019
EURO-SPORTRING
20. apr - 27. okt 2019
Hanze Trophy
20. - 21. apr 2019
BIF CUP 3-Bold
23. - 24. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodboldstævne
19. - 20. jan 2019
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17)
29. - 31. mar 2019
Vejen Trolde Cup
31. maj - 2. jun 2019
B1909 Combi Cup 2019
1. - 3. feb 2019
NRUI Julestævne 2018
27. - 31. dec
Sportmaster cup 2019
4. - 6. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
3. Gentofte Indoor Cup
9. - 17. feb 2019
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2019
1. - 3. feb 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Greve Goal Show 2019
9. - 10. feb 2019
TPI REMA1000 CUP 2019
11. - 20. jan 2019
Fynske Bank Cup 2019
18. - 20. jan 2019
Nytårscup 2018
27. - 30. dec
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019
12. - 13. jan 2019
SORØ BRYGHUS CUP 2019
2. feb 2019
Team 10 Mini Cup
24. feb 2019
B1913 CUP
2. - 3. feb 2019
KB Cup 2019
1. - 3. feb 2019
Vesti-Olsen& Hansen Cup
15. - 17. feb 2019
Dansk Revisions Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019
16. - 17. feb 2019
Outzourse - Timeout Cup 2019 i Dragør
8. - 9. jun 2019
SGIF Marts-stævne 2019
8. - 10. mar 2019
NSU CUP 2018/2019
22. dec 2018 - 30. mar 2019
KIF Indoor Cup 2019
5. - 6. jan 2019
Lillestrøm EL Cup
5. jan 2019
Alhede-Cup 2019
11. - 13. jan 2019
Nordea Cup Give 2019
4. - 6. jan 2019
Boldklubben Frem Julecup
27. - 29. dec
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13
12. - 13. jan 2019
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019
5. jan 2019
Åbne Esbjerg-mesterskaber i indefodbold 2019
19. - 20. jan 2019
Ølholm Cup 2019
30. dec
Følg Staevner.dk på Twitter