Gentofte Fodbold Akademi

Gentofte Fodbold Akademi
GFA
Hyldegårds Tværvej 47 2 th
Charlottenlund
2920

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Gentofte Fodbold Akademi on Staevner.dk. Below you can see which events that Gentofte Fodbold Akademi have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Gentofte Fodbold Akademi have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Gentofte Fodbold Akademi logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Gentofte Fodbold Akademi logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Gentofte Fodbold Akademi. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Gentofte Fodbold Akademi and must in no way be used without the prior permission of Gentofte Fodbold Akademi. If Gentofte Fodbold Akademi does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Gentofte Fodbold Akademi 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Gentofte Fodbold Akademi map

Tournament organised by club

Name Period
GENTOFTE U10 CHALLENGE TROPHY 27. - June 28
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
2. GFA Micro Cup 8. - March 15
GFA Micro Cup December 8 2019
3. Gentofte Cup October 13 2019
2. CHAMPIONS CUP May 30 - June 2 2019
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018

Tournaments club has partisipated in

Name Period
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 2020 15. - August 16
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 2020 15. - August 16
B93 sommerstævne 2020 15. - August 16
B93 sommerstævne 2020 15. - August 16
B93 sommerstævne 2020 15. - August 16
B93 sommerstævne 2020 15. - August 16
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 2020 15. - August 16
B93 sommerstævne 2020 15. - August 16
B93 sommerstævne 2020 15. - August 16
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 2020 15. - August 16
B93 sommerstævne 2020 15. - August 16
B93 sommerstævne 2020 15. - August 16
B93 sommerstævne 2020 15. - August 16
B1913 Champions Cup 8. - August 9
GENTOFTE U10 CHALLENGE TROPHY 27. - June 28
Dalum Liga Cup 2020 26. - June 28
Dalum Liga Cup 2020 26. - June 28
A/H LÅSE CUP 2020 June 14
A/H LÅSE CUP 2020 June 14
AFK Cup 2020 6. - June 7
AFK Cup 2020 6. - June 7
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
3. CHAMPIONS CUP 21. - May 24
HIF - Pokalcup d.16-17 maj 16. - May 17
HIF - Pokalcup d.16-17 maj 16. - May 17
HIF - Pokalcup d.16-17 maj 16. - May 17
AB CUP 2020 15. - May 17
Brøndby Mini Cup,Store bededags stævne 8. - May 9
Sydbank Store Bededags Cup 2020 8. - May 10
Sydbank Store Bededags Cup 2020 8. - May 10
Sydbank Store Bededags Cup 2020 8. - May 10
Sydbank Store Bededags Cup 2020 8. - May 10
Sydbank Store Bededags Cup 2020 8. - May 10
Brøndby Mini Cup 18. - April 19
BS72 - Gratis træningsstævne (AFLYST) March 22
BK Skjold MicroCup March 21
BK Skjold MicroCup March 21
2. GFA Micro Cup 8. - March 15
2. GFA Micro Cup 8. - March 15
2. GFA Micro Cup 8. - March 15
2. GFA Micro Cup 8. - March 15
2. GFA Micro Cup 8. - March 15
2. GFA Micro Cup 8. - March 15
2. GFA Micro Cup 8. - March 15
2. GFA Micro Cup 8. - March 15
Gladsaxe / CC Sportswear Cup FEB-2020 21. - February 23
Gladsaxe / CC Sportswear Cup FEB-2020 21. - February 23
Greve Goal Show 2020 8. - February 9
Greve Goal Show 2020 8. - February 9
Greve Goal Show 2020 8. - February 9
Greve Goal Show 2020 8. - February 9
HIF - Medaljestævne d.18-19 januar 18. - January 19
Indoor Liga Cup U10 og U11 10. - January 12
Indoor Liga Cup U10 og U11 10. - January 12
Indoor Liga Cup U10 og U11 10. - January 12
Indoor Liga Cup U10 og U11 10. - January 12
Indoor Liga Cup U10 og U11 10. - January 12
Indoor Liga Cup U10 og U11 10. - January 12
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2020 January 4
Frem Jule Cup 2019 21. - December 22 2019
Frem Jule Cup 2019 21. - December 22 2019
Frem Jule Cup 2019 21. - December 22 2019
Frem Jule Cup 2019 21. - December 22 2019
HIF - Medaljestævne d.14-15 december 14. - December 15 2019
TAASTRUP FC OG EL CAMBIO CUP December 8 2019
TAASTRUP FC OG EL CAMBIO CUP December 8 2019
TAASTRUP FC OG EL CAMBIO CUP December 8 2019
GFA Micro Cup December 8 2019
GFA Micro Cup December 8 2019
GFA Micro Cup December 8 2019
GFA Micro Cup December 8 2019
GFA Micro Cup December 8 2019
GFA Micro Cup December 8 2019
Avarta-Julestævne 2019 November 30 - December 1 2019
Orient Cup Indendørs 2019 23. - November 24 2019
Orient Cup Indendørs 2019 23. - November 24 2019
Orient Cup Indendørs 2019 23. - November 24 2019
Orient Cup Indendørs 2019 23. - November 24 2019
HIF - Medaljestævne d.16-17 november 16. - November 17 2019
HIF - Medaljestævne d.16-17 november 16. - November 17 2019
Indoor Liga Cup U8 og U9 8. - November 10 2019
Indoor Liga Cup U8 og U9 8. - November 10 2019
Indoor Liga Cup U8 og U9 8. - November 10 2019
Brøndby Mini Cup 2. - November 3 2019
HIF - Medaljestævne d.27 oktober October 27 2019
Sanderum Årgang 2011 Cup - A Niveau October 19 2019
3. Gentofte Cup October 13 2019
3. Gentofte Cup October 13 2019
3. Gentofte Cup October 13 2019
3. Gentofte Cup October 13 2019
3. Gentofte Cup October 13 2019
3. Gentofte Cup October 13 2019
3. Gentofte Cup October 13 2019
3. Gentofte Cup October 13 2019
3. Gentofte Cup October 13 2019
3. Gentofte Cup October 13 2019
AFK Cup 2019 September 8 2019
AFK Cup 2019 September 8 2019
AFK Cup 2019 September 8 2019
AFK Cup 2019 September 8 2019
B1973 Toyota Micro Cup 2019 September 8 2019
B1973 Toyota Micro Cup 2019 September 8 2019
B1973 Toyota Micro Cup 2019 September 8 2019
B1973 Toyota Micro Cup 2019 September 8 2019
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 17. - August 18 2019
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 17. - August 18 2019
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 17. - August 18 2019
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 17. - August 18 2019
Herfølge Sommer Cup 2019 17. - August 18 2019
Herfølge Sommer Cup 2019 17. - August 18 2019
B1913 Bull Champions Cup 10. - August 11 2019
B1913 Bull Champions Cup 10. - August 11 2019
Dalum Liga Cup 2019 28. - June 30 2019
2. CHAMPIONS CUP May 30 - June 2 2019
2. CHAMPIONS CUP May 30 - June 2 2019
2. CHAMPIONS CUP May 30 - June 2 2019
2. CHAMPIONS CUP May 30 - June 2 2019
AB CUP 2019 24. - May 26 2019
AB CUP 2019 24. - May 26 2019
AB CUP 2019 24. - May 26 2019
AB CUP 2019 24. - May 26 2019
AB CUP 2019 24. - May 26 2019
Løve Cup 2019 17. - May 19 2019
Løve Cup 2019 17. - May 19 2019
Sydbank Store Bededags Cup 2019 17. - May 19 2019
Løve Cup 2019 17. - May 19 2019
Løve Cup 2019 17. - May 19 2019
Løve Cup 2019 17. - May 19 2019
Sydbank Store Bededags Cup 2019 17. - May 19 2019
Løve Cup 2019 17. - May 19 2019
Løve Cup 2019 17. - May 19 2019
Sydbank Store Bededags Cup 2019 17. - May 19 2019
Løve Cup 2019 17. - May 19 2019
Løve Cup 2019 17. - May 19 2019
Løve Cup 2019 17. - May 19 2019
Sydbank Store Bededags Cup 2019 17. - May 19 2019
Løve Cup 2019 17. - May 19 2019
Løve Cup 2019 17. - May 19 2019
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18 2019
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18 2019
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18 2019
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18 2019
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18 2019
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18 2019
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18 2019
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18 2019
Danmarks bedste futsal cup 23. - March 24 2019
Danmarks bedste futsal cup 23. - March 24 2019
Danmarks bedste futsal cup 23. - March 24 2019
Danmarks bedste futsal cup 23. - March 24 2019
Danmarks bedste futsal cup 23. - March 24 2019
Danmarks bedste futsal cup 23. - March 24 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17 2019
Greve Goal Show 2019 9. - February 10 2019
Greve Goal Show 2019 9. - February 10 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17 2019
Greve Goal Show 2019 9. - February 10 2019
24sport Indoor Cup 2019 2. - February 3 2019
24sport Indoor Cup 2019 2. - February 3 2019
24sport Indoor Cup 2019 2. - February 3 2019
24sport Indoor Cup 2019 2. - February 3 2019
24sport Indoor Cup 2019 2. - February 3 2019
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 18. - January 20 2019
HIF stævne January 12 2019
HIF stævne January 12 2019
HIF stævne January 12 2019
HIF stævne January 12 2019
HIF stævne January 12 2019
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng 11. - January 13 2019
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng 11. - January 13 2019
Lillestrøm EL Cup January 5 2019
Lillestrøm EL Cup January 5 2019
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
Avarta-Julestævne 2018 1. - December 2 2018
Avarta-Julestævne 2018 1. - December 2 2018
INDOOR LiGA CUP NOV 18 17. - November 18 2018
INDOOR LiGA CUP NOV 18 17. - November 18 2018
INDOOR LiGA CUP NOV 18 17. - November 18 2018
INDOOR LiGA CUP NOV 18 17. - November 18 2018
INDOOR LiGA CUP NOV 18 17. - November 18 2018
Orient Cup 2018 indendørs 17. - November 18 2018
Nørrebro United/BK Skjold stævne 10. - November 11 2018
Nørrebro United/BK Skjold stævne 10. - November 11 2018
HIF - Medaljestævne d.27-28 oktober 27. - October 28 2018
HIF - Medaljestævne d.27-28 oktober 27. - October 28 2018
HIF - Medaljestævne d.27-28 oktober 27. - October 28 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 27. - October 28 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 27. - October 28 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
B1973 Micro Cup 2018 September 9 2018
B1973 Micro Cup 2018 September 9 2018
B1973 Micro Cup 2018 September 9 2018
B1973 Micro Cup 2018 September 9 2018
B1973 Micro Cup 2018 September 9 2018
B1973 Micro Cup 2018 September 9 2018
B1973 Micro Cup 2018 September 9 2018
B1973 Micro Cup 2018 September 9 2018
B1973 Micro Cup 2018 September 9 2018
B.93 UnikBolig Cup 2018 11. - August 12 2018
Herfølge Sommer Cup 2018 11. - August 12 2018
BK Friheden KræmmerCup 2018 4. - August 5 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
NYBOLIG CUP 2018 - ØRSLEV GIF June 30 2018
NYBOLIG CUP 2018 - ØRSLEV GIF June 30 2018
Avarta Cup 2018 23. - June 24 2018
Sengeløse cup 23. - June 24 2018
2010 Liga Cup June 17 2018
Solrød VM Sommer Cup June 16 2018
Solrød VM Sommer Cup June 16 2018
Sportmaster/Segment CUP 2018 16. - June 17 2018
AIF Cup 2018 19. - May 20 2018
Løve Cup 2018 27. - April 28 2018
Sydbank Store Bededags Cup 2018 27. - April 29 2018
Sydbank Store Bededags Cup 2018 27. - April 29 2018
Løve Cup 2018 27. - April 28 2018
Løve Cup 2018 27. - April 28 2018
Løve Cup 2018 27. - April 28 2018
Løve Cup 2018 27. - April 28 2018
HINSCHbyg Cup April 21 2018
HINSCHbyg Cup April 21 2018
HINSCHbyg Cup April 21 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
KIF U10 Cup 2018 Forår 14. - April 15 2018
KIF U10 Cup 2018 Forår 14. - April 15 2018
KIF U10 Cup 2018 Forår 14. - April 15 2018
U10 Champions Cup April 8 2018
U10 Champions Cup April 8 2018
U10 Champions Cup April 8 2018
U6 & U7 Champions Cup April 7 2018
U6 & U7 Champions Cup April 7 2018
U6 & U7 Champions Cup April 7 2018
U6 & U7 Champions Cup April 7 2018
U6 & U7 Champions Cup April 7 2018
U6 & U7 Champions Cup April 7 2018
BSF PÅSKECUP 2018 1. - April 2 2018
BSF PÅSKECUP 2018 1. - April 2 2018
BSF PÅSKECUP 2018 1. - April 2 2018
HIK U9 - U12 FUTSAL CUP March 25 2018
HIK U9 - U12 FUTSAL CUP March 25 2018
Hafnia Påske Cup March 25 2018
Hafnia Påske Cup March 25 2018
Hafnia Påske Cup March 25 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 March 17 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 March 17 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 March 17 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 March 10 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 March 10 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 March 10 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 March 10 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 March 10 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 March 10 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 March 3 2018
2. U8 Gentofte Futsal Cup 3. - March 25 2018
HIK U6 - U9 FUTSAL CUP February 25 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - February 25 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - February 25 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - February 25 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - February 25 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - February 25 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - February 25 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - February 25 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
Greve Goal Show 2018 10. - February 11 2018
BK Friheden Cup 2018 3. - February 4 2018
BK Friheden Cup 2018 3. - February 4 2018
BK Friheden Cup 2018 3. - February 4 2018
24sport Indoor Cup 2018 3. - February 4 2018
24sport Indoor Cup 2018 3. - February 4 2018
24sport Indoor Cup 2018 3. - February 4 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10 January 27 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 January 20 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 January 20 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 January 20 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 January 20 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 January 20 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 January 20 2018
Brøndby futsal cup 20. - January 21 2018
Brøndby futsal cup 20. - January 21 2018
Handelsstandens Boldklubs indendøre Fodoldstævne 20. - January 21 2018
Champions League Indoor Nytårs Cup 13. - January 14 2018
Champions League Indoor Nytårs Cup 13. - January 14 2018
Indoor LiGA CUP 2018 U8 og U9 12. - January 14 2018
Bk Skjold/Nørrebro United Nytårscup 2018 6. - January 7 2018
Bk Skjold/Nørrebro United Nytårscup 2018 6. - January 7 2018
ØSTERBRO JULE CUP 27. - December 28 2017
ØSTERBRO JULE CUP 27. - December 28 2017
spar nord cup 2017 27. - December 30 2017
spar nord cup 2017 27. - December 30 2017
ØSTERBRO JULE CUP 27. - December 28 2017
ØSTERBRO JULE CUP 27. - December 28 2017
U8 Gentofte Futsal Cup December 17 2017 - January 21 2018
HIF – Medaljestævne d.9-10 december 9. - December 10 2017
HIF – Medaljestævne d.9-10 december 9. - December 10 2017
HIF – Medaljestævne d.9-10 december 9. - December 10 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 December 2 2017
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 December 2 2017
Herlev Julecup 2017 2. - December 3 2017
Herlev Julecup 2017 2. - December 3 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
Orient Cup 2017 18. - November 19 2017
Orient Cup 2017 18. - November 19 2017
LSF - Sydbank Sølv Cup November 18 2017
LSF - Sydbank Sølv Cup November 18 2017
LSF - Sydbank Sølv Cup November 18 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 17. - November 19 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 17. - November 19 2017
Gladsaxe VIF Cup 2017 10. - November 12 2017
Gladsaxe VIF Cup 2017 10. - November 12 2017
FK Sydsjælland 05 Cup - november 2017 10. - November 12 2017
Gladsaxe VIF Cup 2017 10. - November 12 2017
Indoor LiGA CUP 2017 10. - November 12 2017
Indoor LiGA CUP 2017 10. - November 12 2017
U9 Gentofte Futsal Cup November 5 - December 17 2017
U9 Gentofte Futsal Cup November 5 - December 17 2017
U9 Gentofte Futsal Cup November 5 - December 17 2017
U9 Gentofte Futsal Cup November 5 - December 17 2017
SGIF novemberstævne 2017 4. - November 5 2017
DGI 3- og 5-mands medaljestævne i B73 Slagelse October 29 2017
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017 October 28 2017
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017 October 28 2017
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017 October 28 2017
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017 October 28 2017
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017 October 28 2017
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017 October 28 2017
B.93 RAW Mobility Cup 2017 October 22 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
Køge cup 2017 October 15 2017
BSI/VIF Nordic CUP Okt 2017 7. - October 8 2017
HIK CUP EFTERÅR 2017 September 30 - October 1 2017
Solrød FC U10 Cup September 30 2017
KIF U10 CUP 2017 September 16 2017
BK SKJOLD COPENHAGEN 2017 9. - September 10 2017
BK SKJOLD COPENHAGEN 2017 9. - September 10 2017
BK SKJOLD COPENHAGEN 2017 9. - September 10 2017
BK SKJOLD COPENHAGEN 2017 9. - September 10 2017
Sportsgear Cup 2017 2. - September 3 2017
Bone´s Cup Amager August 26 2017
Škoda Cup August 19 2017
Škoda Cup August 19 2017
Škoda Cup August 19 2017
Škoda Cup August 19 2017
B.93 UnikBolig Cup 2017 11. - August 13 2017
B.93 UnikBolig Cup 2017 11. - August 13 2017

Tournament overview