Hjortshøj Egaa IF

Hjortshøj Egaa IF
HEI
Skæring Skolevej 200
Egå
8250
http://www.h-e-i.dk

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Hjortshøj Egaa IF on Staevner.dk. Below you can see which events that Hjortshøj Egaa IF have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Hjortshøj Egaa IF have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Hjortshøj Egaa IF logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Hjortshøj Egaa IF logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Hjortshøj Egaa IF. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Hjortshøj Egaa IF and must in no way be used without the prior permission of Hjortshøj Egaa IF. If Hjortshøj Egaa IF does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Hjortshøj Egaa IF 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Hjortshøj Egaa IF map

Tournament organised by club

Name Period
HEI MINICUP 2018 i samarbejde med JYSKE BANK 12. - May 13 2018
HEI MINICUP 2018 6. - January 14 2018
HEI MINICUP 2017 27. - May 28 2017
Åbne Århus Mesterskab i indendørs fodbold 2017 8. - January 22 2017
HEI MINICUP 2017 7. - January 8 2017
Åbne Århus Mesterskab 2016 12. - August 14 2016
Åbne Århus Mesterskab 2016 i Indendørs Fodbold 10. - January 24 2016
Åbne Århus Mesterskab Ude 2015 20. - June 21 2015
Århus Mesterskab Inde 2015 4. - January 18 2015

Tournaments club has partisipated in

Name Period
Jutlander Bank Cup 2019 1. - November 10
Afsluttende efterårsstævne U6-U10 hos ØBG September 28
B52/AFC - REMA1000 CUP September 22
BIF CUP/DBU 3-bold Tour September 1
Føtex Pokal Cup 2019 August 31 - September 1
Fodboldfest hos Gl. Rye IF August 24
Hinnerup Mini Cup 2019 24. - August 25
McDonalds Paderup Cup 2019 August 17
Dalum Liga Cup 2019 28. - June 30
Markon Craft Cup i VRI 2019 June 15
Hørning Pinsecup 8. - June 9
Silkeborg Mesterskabet 2019 8. - June 9
REMA 1000 Cup 2019 - Lemming June 8
DBU 3-Bold Tour Mejrup GU June 2
RANDERS BYGGER - Åbne Randers Mesterskaber 2019 1. - June 2
DBU 3-Bold Tour, Stautrup IF May 30
VIF CUP May 30
Danbolig Cup 2019 hos Funder GF May 26
Middelfart Sparekasse Cup 2019 May 12
Tårs Faktacup 2019 May 11
Kom-i-form stævne hos HA85 for U5-U10 piger/drenge April 6
Bredballe IF Kunstgræsstævne 6. - April 7
Djurslands Bank og Allingåbro Ungdoms Cup 2019 8. - March 17
Indestævne DBU Jylland Region 3 23. - February 24
BIF CUP 3-Bold 23. - February 24
Sportigan Kolind Cup 8. - February 17
Dahl Pedersen Pokal Cup - FÅ PLADSER TILBAGE!! 1. - February 3
Gorms Cup 2019 11. - January 13
Sportmaster cup 2019 4. - January 6
Sparkron Ulvehøj Cup 2019 4. - January 13
Hørning IF julecup 27. - December 30 2018
Dansk Revision Cup 2018 27. - December 29 2018
Sportigan Julecup 2018 15. - December 16 2018
BIF CUP 3-Bold 24. - November 25 2018
HORSENS JULE-INDOOR 2018 23. - November 25 2018
Fedets Cup 2018, VRI indestævne 17. - November 18 2018
DGI træningsstævne hos NUGF Viborg - U7-U12 drenge November 11 2018
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge) November 1 2018 - March 1 2019
Afsluttende Stævne U7-U10 i ØBG September 29 2018
Safari Fodbold Cup 2018 September 23 2018
FTT18 - Football Talent Trophy 2018 - U12 14. - September 16 2018
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne September 8 2018
September-stævne 2018 8. - September 9 2018
BIF CUP/DBU 3-bold Tour September 2 2018
Føtex Pokal Cup 1. - September 2 2018
Østjysk Sensommer Stævne August 31 - September 2 2018
McDonalds Paderup Cup 2018 August 18 2018
Dalum Liga Cup 2018 June 30 - July 1 2018
VB Cup 2018 23. - June 24 2018
Sparekassen Kronjylland Cup 2018 June 16 2018
Djurslands Bank Cup i VRI 2018 June 16 2018
Hinnerup Mini Cup 2018 - med pokaler June 10 2018
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2018 2. - June 3 2018
Silkeborg Mesterskabet 2018 19. - May 20 2018
Middelfart Sparekasse Cup 2018 May 13 2018
HEI MINICUP 2018 i samarbejde med JYSKE BANK 12. - May 13 2018
VIF CUP May 10 2018
TRIF Cup kunstgræs for U11 og U12 drenge 7. - April 8 2018
Fårvang Mini Cup 10. - March 11 2018
ALLINGÅBRO UNGDOMS CUP 2018 9. - March 11 2018
Simon Kjær Cup 2018 3. - March 4 2018
Brunmose Cup Ødsted 2018 3. - March 4 2018
Træningstævne i SIF U9-U12 10. - February 11 2018
BIF CUP 3-Bold 3. - February 4 2018
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2018 3. - February 4 2018
HEI MINICUP 2018 6. - January 14 2018
Sparkron Ulvehøj Cup 2018 5. - January 14 2018
Sportmaster cup 2018 5. - January 7 2018
Dansk Revision Cup 2017 28. - December 29 2017
Middelfart Sparekasse Julecup 27. - December 30 2017
Åbne Århusmesterskaber FUTSAL-U13 December 16 2017
Sportigan Julecup 2017 16. - December 17 2017
HORSENS JULE-INDOOR 2017 8. - December 10 2017
BIF CUP 3-Bold 25. - November 26 2017
Fedets Cup 2017, VRI indestævne 18. - November 19 2017
Vinter Champions League U9, U10 & U11 November 18 2017 - February 4 2018
U13 Young Guns Elite Cup September 29 - October 1 2017
VEJEN CUP 2017 22. - September 24 2017
FC Horsens Pokal Cup 26. - August 27 2017
McDonalds Paderup Cup 2017 August 19 2017
ID Hair Sommer Cup 2017 June 17 2017
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2017 10. - June 11 2017
Silkeborg Mesterskabet 2017 3. - June 4 2017
Odder Cup 2017 2. - June 5 2017
HEI MINICUP 2017 27. - May 28 2017
Kom-i-Form stævne - HA85 (Silkeborg) April 22 2017
Østjylland Open - Jydsk Emblemfabrik Cup 1. - April 2 2017
Brunmose Cup Ødsted 2017 11. - March 12 2017
Åbne Herning mesterskaber i Futsal March 5 2017
Allingåbro Ungdoms Cup 2017 3. - March 12 2017
Simon Kjær Cup 3. - March 5 2017
Sport24 cup 3. - March 5 2017
BIF CUP 3-Bold for U6 og U7 B/C hold February 26 2017
Dansk Revision CUP 2017 18. - February 19 2017
Sportigan Kolind Cup 10. - February 19 2017
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2017 4. - February 5 2017
HORSENS INDOOR 2017 13. - January 15 2017
Åbne Århus Mesterskab i indendørs fodbold 2017 8. - January 22 2017
HEI MINICUP 2017 7. - January 8 2017
Sportmaster cup 2017 6. - January 8 2017
Sparkron Ulvehøj Cup 2017 December 28 2016 - January 8 2017
Sportigan Pokalcup 2016 i Viborg 27. - December 29 2016
Spar Nord Julecup 27. - December 30 2016
Jule Futsal Lystrup 2016 December 18 2016
Sportigan Julecup 2016 17. - December 18 2016
Eastside Viborg Cup 2016 16. - December 18 2016
Dalum Multi Cup 2016 for U12-U15 hold 10. - December 11 2016
Multiforum Cup 2016 9. - December 11 2016
Rønde Efterskoles indendørsstævne December 3 2016
BlicherCup 2016 Indendørs 3. - December 4 2016
BIF CUP 3-Bold 26. - November 27 2016
Fed Fodbold Fredag 25. November U12 November 25 2016
Sport 24 Cup November 23 - December 4 2016
Jyske Bank Cup 2016, VRI indestævne 19. - November 20 2016
BIF CUP 2016 B/C stævne 19. - November 20 2016
Eniig Fårvang Cup 18. - November 27 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - November 6 2016
Jutlander Bank Cup 2016 4. - November 13 2016
Fortuna Sydbank Cup 2016 29. - October 30 2016
Vinter Champions League U9+U10 October 24 2016 - March 24 2017
Vinter Champions League U12 October 24 2016 - March 24 2017
Afsluttende 5-mands stævne ØBG Silkeborg October 1 2016
VEJEN CUP 2016 23. - September 25 2016
FC Horsens Pokal Cup 27. - August 28 2016
Vendsyssel Cup 2016 August 21 2016
Åbne Århus Mesterskab 2016 12. - August 14 2016
Djurscup August 6 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - June 26 2016
NMT CUP 2016 25. - June 26 2016
Id Hair Sommer Cup VRI 2016 June 11 2016
24SEVENS YOUTH CUP BILLUND 10. - June 12 2016
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2016 4. - June 5 2016
Sport24 / BUF Horsens Outdoor 2016 4. - June 5 2016
EDC Funder CUP 2016 May 29 2016
Silkeborgmesterskabet 2016 14. - May 15 2016
Ræven Cup 14. - May 15 2016
VIF Cup May 5 2016
Kom-i-Form stævne - HA85 April 16 2016
Fed Fodbold Fredag for Piger U10 & U11 April 8 2016
Østjylland Open - Jydsk Emblemfabrik Cup April 3 2016
TRIF Cup kunstgræs U11 og U12 2. - April 3 2016
Ans Påske Cup 24. - March 26 2016
Fodboldstævne i Midtpunktet 19. - March 20 2016
Lyseng Pige Stævne 18. - March 19 2016
3-bold stævne U5-U7 March 13 2016
Djurslands Bank og Dagli brugs cup 2016 4. - March 13 2016
Sportmaster & Simon Kjær Cup 26. - February 28 2016
Jutlander Bank Cup 2016 26. - February 28 2016
Dansk Revision CUP 2016 20. - February 21 2016
Flexa Cup 2016 13. - February 14 2016
Vestergaard Biler Cup 6. - February 7 2016
Rask Mølle & DGI Futsal Cup January 31 2016
BIF CUP TØZER January 30 2016
HORSENS INDOOR 2016 23. - January 24 2016
SPARDJURS Cup 2016 på Mols 22. - January 24 2016
Fed Fodboldfredag for Piger U10 & U11 January 15 2016
Nilfisk-Cup 2016 15. - January 17 2016
Åbne Århus Mesterskab 2016 i Indendørs Fodbold 10. - January 24 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
Gorms Cup 8. - January 10 2016
Horsens FS cup 2016 8. - January 10 2016
Sparkron Ulvehøj Cup 2016 2. - January 10 2016
Hansen / Nissen Cup 2015 27. - December 30 2015
Spar Nord Cup 2015 27. - December 30 2015
Ikast drengenes julestævne December 20 2015
Sportigan Julecup 2015 19. - December 20 2015
Sportigan cup 2015 19. - December 20 2015
SPARKRON/SPORTMASTER CUP 18. - December 20 2015
BlicherCup 2015 Indendørs 12. - December 13 2015
DGI Futsal stævne November 28 2015
BlicherCup 2015 Indendørs 27. - November 29 2015
BIF CUP 3-Bold 21. - November 22 2015
Kathrine Andersen Chokolade Cup 2015, VRI 14. - November 15 2015
BIF CUP 2015 B/C stævne 14. - November 15 2015
Fortuna Sydbank Cup II 2015 October 31 - November 1 2015
Champions-League Vinter October 31 2015 - April 10 2016
SPORT 24 Horsens Cup 2015 October 30 - November 1 2015
Nordea Fondens Bredde Cup 2015 October 24 2015
BSI-HHSPORT CUP U11 24. - October 25 2015
Fortuna Sydbank Cup 2015 23. - October 25 2015
VSF Cup 2015 18. - September 20 2015
Løsning IF Drenge Cup September 12 2015
Jyske 3-bold Storstævne, Them GF August 30 2015
FC Horsens Pokal Cup 29. - August 30 2015
Jyske 3-bold Storstævne, HOG Hinnerup August 22 2015
Estate Cup Lystrup 2015 15. - August 16 2015
Kronecup 2015 27. - June 28 2015
Åbne Århus Mesterskab Ude 2015 20. - June 21 2015
ID Hair Sommer Cup VRI 2015 June 13 2015
Andelskassen - Åbne Randers Mesterskaber 2015 6. - June 7 2015
Sport24 / BUF Horsens Outdoor 2015 6. - June 7 2015
Vejen Cup 2015 5. - June 7 2015
Jyske 3-bold Storstævne, AIA/Tranbjerg May 31 2015
EDC Funder CUP 2015 May 31 2015
FÆNGSLET STREET 30. - May 31 2015
Djurslands Bank NBK Cup 2015 May 23 2015
Sommer CL May 8 - June 7 2015
Vinding Cup 2015 May 1 2015
Fodboldstævne i Midtpunktet, Skødstrup 28. - March 29 2015
Østjylland Open - Fodboldfabrikken Århus March 22 2015
Djurslandsbank og Dagli`brugs Cup 2015 6. - March 15 2015
BIF CUP 3-Bold 21. - February 22 2015
Jutlander Bank Cup 2015 20. - February 22 2015
Vestjysk bank cup 2015 14. - February 15 2015
Vestergaard Biler Cup 13. - February 15 2015
Estate Cup Lystrup INDE 2015 January 31 - February 1 2015
VFF Cup 2015 January 23 - February 1 2015
BMK CUP - DJS January 23 - February 1 2015
Claus Hvass 3-mands indoor cup January 18 2015
Horsens FS cup 2015 9. - January 11 2015
Møllehøj Indoor 2015 9. - January 11 2015
Århus Mesterskab Inde 2015 4. - January 18 2015
Sparkron Ulvehøj Cup 2015 3. - January 11 2015
Hansen / Nissen Cup 2014 27. - December 30 2014
NRUI Julestævne 2014 27. - December 30 2014
Sportigan Julecup 2014 20. - December 21 2014
Fortuna Jule Cup 2014 20. - December 21 2014
SPAKRON/SPORTSMASTER CUP 19. - December 21 2014
EastSide Viborg Cup 2014 19. - December 21 2014
DGI Kval-stævne - Pigehold 13. - December 14 2014
Fårvang Cup 2014 28. - November 30 2014
BIF CUP 3-Bold 22. - November 23 2014
Lyseng Pige Stævne November 22 2014
NES cup 2014, VRI indestævne 15. - November 16 2014
BIF CUP 2014 15. - November 16 2014
BlicherCup indendørs 2014 14. - November 22 2014
Champions-League Vinter November 9 2014 - March 8 2015
Jutlander Bank Cup 2014 7. - November 16 2014
Fortuna indestævne på stor bane November 1 2014
Stark Cup 2014 October 25 - November 2 2014
Fortuna Sydbank Cup 2014 24. - October 26 2014
Din Tøjmand Claus Hvass Cup September 28 2014
Afsluttende 5-mands stævne ØBG Silkeborg September 27 2014
Løsning IF Cup September 6 2014
JKE Design PokalCup 2014 30. - August 31 2014
Jyske 3-bold Storstævne, HOG Hinnerup August 23 2014
GRØN START 2014 August 17 2014
Estate Cup Lystrup 2014 16. - August 17 2014
DJURS CUP 2014 August 9 2014
U8 - VM June 21 2014
Blicher Cup 2014 June 21 2014
ID Hair Sommer Cup VRI 2014 June 21 2014
McDonald's Liga Cup 2014 June 14 2014
M-Sport / BUF Horsens Outdoor 2014 14. - June 15 2014
Fortuna Danski Cup 2014 7. - June 9 2014
Mazda/Suzuki Randers&Auning - åbne mesterskaber 24. - May 25 2014
Vinding CUP 2014 May 16 2014
Nybolig Palle Ørtoft / Nykredit Aalborg Forårscup 26. - April 27 2014
Østjylland Open - Fodboldfabrikken Århus March 23 2014
Estate Cup Lystrup INDE 2014 8. - March 9 2014
Djurslandsbank og Dagli`brugs Cup 2014 7. - March 16 2014
Fyrkat Cup 2014 February 28 - March 2 2014
DANBORING CUP February 28 - March 1 2014
BIF CUP 3-Bold 22. - February 23 2014
Simon Kjær/Diadora Cup 21. - February 23 2014
Vestergaard Biler Cup 15. - February 16 2014
Fortuna Sport Direct Cup 2014 14. - February 16 2014
Claus Hvass 3-mands cup February 2 2014
Super Ego Event Cup 2014 1. - February 2 2014
BMK CUP - DJS January 24 - February 2 2014
Nilfisk/Alto-Cup 2014 17. - January 19 2014
Gorms Cup 10. - January 12 2014
Møllehøj Indoor 2014 10. - January 12 2014
HORSENS CUP 2014 10. - January 12 2014
mitre Youth Cup 10. - January 12 2014
Hansen / Nissen Cup 2013 27. - December 30 2013
Super Brugsen - OK Cup 2013 27. - December 30 2013
SPORTSMASTER/SPARKRON CUP 20. - December 22 2013
PFU05 Cup2013 14. - December 15 2013
Spar Nord Cup 2013 December 1 2013
Houlkær IF NISSECUP 2013 - Viborg November 29 - December 1 2013
Energi Midt Fårvang Cup 2013 November 23 - December 1 2013
NES cup 16. - November 17 2013
Langå Sparekasse Cup - Ungdom 8. - November 10 2013
B1909 Combi Cup U14 8. - November 10 2013
Fortuna Sydbank Cup 2013 25. - October 27 2013
Champions League VinterCup 13/14 - JYLLAND + FYN October 25 2013 - March 31 2014
Tivoli Cup Friheden 2013 13. - September 15 2013
JKE Design PokalCup 2013 August 31 - September 1 2013
Mc Donalds Paderup Cup 2013 August 24 2013
GRØN START August 18 2013
Estate Cup Lystrup 2013 17. - August 18 2013
DJURS CUP 2013 August 10 2013
VB Pige Cup June 29 2013
ID Hair Sommer Cup VRI 2013 15. - June 16 2013
M-Sport / BUF Horsens Outdoor 2013 1. - June 2 2013
VIF Cup 2013 May 9 2013
U7 Forårs Cup i Aarhus April 27 2013
Vinding SF Cup April 26 2013
SDIF Cup 2013 15. - March 17 2013
Trailergaarden-Gantrup Cup 2013 March 9 2013

Tournament overview