Boldklubben Søllerød-Vedbæk

Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BSV
Egebækvej 118-120
Nærum
2850
http://www.bsvfodbold.dk

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Boldklubben Søllerød-Vedbæk on Staevner.dk. Below you can see which events that Boldklubben Søllerød-Vedbæk have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Boldklubben Søllerød-Vedbæk have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Boldklubben Søllerød-Vedbæk logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Boldklubben Søllerød-Vedbæk logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Boldklubben Søllerød-Vedbæk. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Boldklubben Søllerød-Vedbæk and must in no way be used without the prior permission of Boldklubben Søllerød-Vedbæk. If Boldklubben Søllerød-Vedbæk does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Boldklubben Søllerød-Vedbæk 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Boldklubben Søllerød-Vedbæk map

Tournament organised by club

Name Period
BSV Bonava Cup 2019 August 25
BSV CUP 2017 26. - August 27 2017
BSV´s Pigestævne 17. - June 18 2017
Maestro Cup January 31 2015
BSV cup 2013 March 3 2013
Danske Bank Cup (BSV) 21. - January 23 2011
BSV - Julefodbold kun for piger! December 18 2010
milan camp June 28 - July 2 2010
Danske Bank Cup (BSV) 22. - January 24 2010
Danske Bank Cup - BSV 23. - January 25 2009

Tournaments club has partisipated in

Name Period
Indoor Liga Cup U8 og U9 8. - November 10
Brøndby Mini Cup 2. - November 3
HIK Efterårs Cup 2019 19. - October 20
Orient Pige Cup 28. - September 29
B1973 Toyota Micro Cup 2019 September 8
AFK Cup 2019 September 8
Orient Cup 2019 August 31 - September 1
Hinnerup Cup 2019 23. - August 25
Stryhns Cup 2019 10. - August 11
ØB Sommerstævne 2019 - Ungdom August 4
Avarta Cup 2019 29. - June 30
Dalum Liga Cup 2019 28. - June 30
Nødebo Cup 2019 15. - June 16
RB weekend 2019 May 26
Giraf Cup 2019 May 25
AB CUP 2019 24. - May 26
Sydbank Store Bededags Cup 2019 17. - May 19
Løve Cup 2019 17. - May 19
HINSCHByg Cup May 11
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18
Ølstykke Cup 2019 April 7
Danmarks bedste futsal cup 23. - March 24
Champions League Indoor Kunst Cup 2. - March 3
Champions League Indoor Kunst Cup 16. - February 17
24sport Indoor Cup 2019 2. - February 3
Solrød Meny Cup 2019 January 19 - February 3
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 18. - January 20
Sportmaster Cup Holbæk 2019 U6-U13 12. - January 13
Nytårscup 2018 27. - December 30 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 21. - December 23 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 8. - December 9 2018
BSF Super Brugsen / OK JULECUP 2018 December 2 2018
Avarta-Julestævne 2018 1. - December 2 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 24. - November 25 2018
INDOOR LiGA CUP NOV 18 17. - November 18 2018
Orient Cup 2018 indendørs 17. - November 18 2018
Intersport indoor kids cup Albertslund November 17 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 27. - October 28 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
Orient Cup 2018 1. - September 2 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
Dalum Liga Cup 2018 June 30 - July 1 2018
2010 Liga Cup June 17 2018
Ishøj IF Talentcup June 9 2018
Giraf Cup 2018 May 26 2018
AB CUP 2018 25. - May 27 2018
Gentofte Pige Cup 2018 May 13 2018
Sydbank Store Bededags Cup 2018 27. - April 29 2018
Løve Cup 2018 27. - April 28 2018
HINSCHbyg Cup April 21 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
KIF U10 Cup 2018 Forår 14. - April 15 2018
BSF PÅSKECUP 2018 1. - April 2 2018
Indooor pokal Cup March 18 2018
HIK U6 - U9 FUTSAL CUP February 25 2018
SGIF Februar-stævne 2018 24. - February 25 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
BK Friheden Cup 2018 3. - February 4 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
LSF - Sydbank Guld Cup January 21 2018
Brøndby futsal cup 20. - January 21 2018
Hornbæk Cup 19. - January 28 2018
Holmegaard Cup 2017 28. - December 29 2017
BTA Jule Cup 27. - December 28 2017
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau November 26 2017 - March 25 2018
Drachmann Cup 2017 25. - November 26 2017
Indoor LiGA CUP 2017 10. - November 12 2017
Taastrup Cup 2017 November 5 2017
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 21 2017 - April 1 2018
BSI/VIF Nordic CUP Okt 2017 7. - October 8 2017
KIF U10 CUP 2017 September 16 2017
B1973 Micro Cup 2017 September 10 2017
SportyMe CUP Herstedøster IC 2017 2. - September 3 2017
Sportsgear Cup 2017 2. - September 3 2017
Avarta Pinse Cup 3. - June 4 2017
Pinsecup 2017 2. - June 5 2017
MTE Cup May 28 2017
AIF Cup 2017 27. - May 28 2017
Sydbank Store Bededags Cup 2017 12. - May 14 2017
Løve Cup 2017 12. - May 14 2017
Tårnby FFs Guld Cup udendørs 22. - April 23 2017
BSI/VIF Nordic CUP 2017 8. - April 9 2017
HIK PÅSKE CUP 2017 8. - April 13 2017
Roskilde Pigecup Fodbold Stævne 25. - March 26 2017
Tårnby FFs Guld Cup for piger March 18 2017
Tårnby FF Guld Cup for u6 og u7 March 4 2017
EJBY CUP 2017 4. - March 5 2017
U10 Piger fastelavn fodbold February 26 2017
Team Rynkeby Næstved Cup 2017 18. - February 19 2017
AIK 65 Strøby Cup 2017 January 27 - February 5 2017
HIF - Medaljestævne, 21 og 22 januar 2017 21. - January 22 2017
VÆRLØSE CUP 2017 January 14 2017
Salgsbutikken Cup 2017 7. - January 8 2017
Holmegaard Cup 2016 28. - December 29 2016
RB Julecup 2016 27. - December 30 2016
BSF PIGE CUP 2016 17. - December 18 2016
Drachmann Cup 26. - November 27 2016
SGIF novemberstævne 2016 5. - November 6 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - November 6 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 24 2016 - March 31 2017
Holbæk Cup 2016 10. - September 11 2016
SportyMe.dk CUP, Herstedøster IC 2016 3. - September 4 2016
AB Tårnby Sommer Cup 20. - August 21 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - August 14 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - June 26 2016
Hvidovre Cup 2016 25. - June 26 2016
Dalum Pige Cup 2016 June 19 2016
ŠKODA Køge Cup June 11 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - June 5 2016
Fremad Valby Cup 2016 4. - June 5 2016
HIK CUP 2016 4. - June 5 2016
Giraf Cup 2016 May 21 2016
DB-Cup 2016 14. - May 15 2016
BorderShop pinsecup 2016 13. - May 16 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - April 24 2016
Løve Cup 2016 22. - April 24 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - April 10 2016
Mini vintercup 2016 2. - April 3 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - January 17 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - January 3 2016
Guaraná Futsal Cup Denmark 18. - December 20 2015
Drachmann Cup 28. - November 29 2015
BSI-HHSPORT CUP U11 24. - October 25 2015
Hjortens Pokal Stævne 17. - October 18 2015
Sydbank Cup - Dragør Boldklub September 6 2015
Løve Cup Mini 2015 5. - September 6 2015
Rosenhøj Unisport Cup 22. - August 23 2015
AB Tårnby Sommer Cup 15. - August 16 2015
Kerteminde Cup 2015 26. - June 28 2015
Nødebo Cup 13. - June 14 2015
Fremad Valby Cup 6. - June 7 2015
Andelskassen - Åbne Randers Mesterskaber 2015 6. - June 7 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - May 24 2015
Spar Nord Cup 2015 23. - May 24 2015
Kristi Himmelfartsdag Greve Goal Show U6-U9 May 14 2015
Løve Cup 2015 1. - May 3 2015
VIF CUP BAGSVÆRD U10A April 26 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - April 12 2015
HIK PÅSKE CUP 4. - April 6 2015
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! 21. - March 22 2015
AVARTA FUTSAL STÆVNE 2015 7. - March 8 2015
HIK MIKRO CUP February 15 2015
Maestro Cup January 31 2015
ABC CUP 2015 2. - January 4 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - December 30 2014
Futsal for U14 piger December 13 2014
Drachmann Cup 29. - November 30 2014
DagliBrugsen cup Harboøre 2014 14. - November 16 2014
Taastrup FC Inde Cup 2014 7. - November 9 2014
Cool Kids Cup October 31 2014 - March 31 2015
KORCH MIKRO CUP October 26 2014
KORCH CUP 25. - October 26 2014
Champions League for Kids - vinterturnering October 20 2014 - March 31 2015
B1973 Micro Cup September 14 2014
Solrød Cup 2014 September 13 2014
Herlev Festuge stævne August 30 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - August 24 2014
B93 UnikBolig Cup 2014 16. - August 17 2014
AB Tårnby Pige Cup 2014 June 21 2014
U8 - VM June 21 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - June 15 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - June 8 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - June 8 2014
AB Cup 125 år 6. - June 9 2014
bo-Hus Cup 2014 6. - June 9 2014
McDonald´s cup 2014 May 29 2014
Løve Cup 2014 16. - May 18 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - April 20 2014
Opstartsstævne 2014 - Jernløse Boldklub April 19 2014
HIK Påske Cup April 12 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - April 6 2014
Mini Vinter-Cup March 30 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! March 22 2014
Brøndby Pige Cup 50 års Jubilæum 8. - March 9 2014
Gladsaxe Cup February 28 - March 2 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - February 2 2014
Hornbæk cup 2014 24. - January 26 2014
Solrød Sport Cup 2014 January 18 - February 2 2014
BSF 7 mands stævne i Topdanmark Hallen januar 2014 11. - January 12 2014
VÆRLØSE CUP 2014 January 11 2014
Køhler Display Pige Cup 2014 4. - January 5 2014
ABC CUP '14 3. - January 5 2014
RB 1906 Julestævne 2013 27. - December 30 2013
LUI CUP 2013 November 30 - December 1 2013
Sportigan Pigecup November 30 - December 1 2013
GHB Julecup November 29 - December 1 2013
Gladsaxe Cup 15. - November 17 2013
Cool Kids Cup October 31 2013 - March 31 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE October 21 2013 - March 30 2014
Ølstykke Efterårsturnering October 21 - December 15 2013
VSF Cup 2013 20. - September 22 2013
Brøndby IF Micro Sommer Cup 2013 14. - September 15 2013
KB Mikro Cup 2013 - Efterår 7. - September 8 2013
Solrød Cup 2013 September 1 2013
SEGMENT CUP 2013 17. - August 18 2013
Talentstævne 16. - August 18 2013
AB Cup 2013 17. - May 19 2013
Løve Cup 2013 26. - April 28 2013
DiBa Store Bededags Cup 2013 26. - April 28 2013
KB Mikro Cup 2013 - Forår 20. - April 21 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - April 7 2013
Ungdomspokalturnering March 26 - June 26 2013
HELLAS Sydbank Cup 16. - March 17 2013
BSV cup 2013 March 3 2013
Nordea Fonden Cup 2. - March 3 2013
GHB Jubilæumscup 2. - March 3 2013
Nordea Fonden CUP 23. - February 24 2013
Lyngby Horst Wein cup February 3 2013

Tournament overview