Greve Fodbold

Greve Fodbold
Lillevangsvej 88
Greve
2670
http://www.grevefodbold.dk

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Greve Fodbold on Staevner.dk. Below you can see which events that Greve Fodbold have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Greve Fodbold have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Greve Fodbold logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Greve Fodbold logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Greve Fodbold. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Greve Fodbold and must in no way be used without the prior permission of Greve Fodbold. If Greve Fodbold does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Greve Fodbold 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Greve Fodbold map

Tournament organised by club

Name Period
Horst Wein Stævne i Greve den 4. maj May 4
Greve Goal Show 2019 9. - February 10
Greve Goal Show 2018 10. - February 11 2018
Greve Goal Show breddestævne 2017 May 13 2017
Greve Goal Show 2017 11. - February 12 2017
Greve Goal Show 5. - May 6 2016
Greve Goal Show 13. - February 14 2016
AFLYST - U10 Greve Goal Show 10. - October 11 2015
AFLYST U7 Pige Greve Goal Show October 10 2015
U9 Greve Goal Show (4) June 13 2015
U9 Greve Goal Show (3) May 30 2015
Kristi Himmelfartsdag Greve Goal Show U6-U9 May 14 2015
U9 Greve Goal Show (1) April 18 2015
Greve Goal Show 7. - February 8 2015
Greve Fodbold U8 indestævne 2014 February 16 2014

Tournaments club has partisipated in

Name Period
Avarta Cup 2019 29. - June 30
Kerteminde Cup 2019 28. - June 30
Dalum Liga Cup 2019 28. - June 30
Undløse Cup Uge 26 2019 25. - June 29
Nybolig Cup June 22
Sengeløse afslutnings stævne 22. - June 23
Copenhagen Urban Cup 21. - June 23
Nødebo Cup 2019 15. - June 16
Solrød EM Sommer Cup June 15
Intersport Cup Albertslund 2019 8. - June 9
Colourplus pinsecup 2019 7. - June 10
RB weekend 2019 May 26
Giraf Cup 2019 May 25
Sportmaster Cup 2019 May 25
AB CUP 2019 24. - May 26
Sydbank Store Bededags Cup 2019 17. - May 19
Løve Cup 2019 17. - May 19
Hareskov pige cup U8-10 May 5
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18
Ølstykke Cup 2019 April 7
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17) 29. - March 31
Danmarks bedste futsal cup 23. - March 24
Dalum IF Nordea Cup 2019 16. - March 17
Girls Indoor Cup 2019 15. - March 17
Efterskolen Lindenborg Roskilde Pige Cup 2. - March 3
U11-U12 Piger fastelavn fodbold March 2
HIF stævne February 23
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2019 16. - February 17
Greve Goal Show 2019 9. - February 10
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17
BK Friheden Cup 2019 2. - February 3
Pige fodboldweekend i Nørrebrohallen February 2
TOF Cup 2019 25. - January 26
HORNBÆK CUP 2019 January 25 - February 3
Solrød Meny Cup 2019 January 19 - February 3
HIF - Medaljestævne d.19-20 januar 19. - January 20
Sengeløse Futsal og inde cup 19. - January 20
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 18. - January 20
VÆRLØSE CUP 2019 January 12
Combi Liga Cup 2019 11. - January 13
Åbne Danske Mesterskaber - kun for piger 5. - January 6
Søren Søgaard A/S Nytårs Cup 2019 January 5
Boldklubben Frem Julecup 27. - December 29 2018
Holmegaard Cup 2018 27. - December 29 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Nytårscup 2018 27. - December 30 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 21. - December 23 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
BSF CUP 2018 - 50 års jubilæumsstævne 15. - December 16 2018
JULECUP Champions League Indoor Kunst Cup 15. - December 16 2018
Tuse Indoor Cup 2018 8. - December 16 2018
Avarta-Julestævne 2018 1. - December 2 2018
Pigestævne i Nørrebrohallen November 25 2018
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau November 25 2018 - March 31 2019
Aluline Indendørs Cup 2018 23. - November 25 2018
Orient Cup 2018 indendørs 17. - November 18 2018
Nørrebro United/BK Skjold stævne 10. - November 11 2018
HIF - Medaljestævne d.10-11 november 10. - November 11 2018
HIF stævne 3. - November 4 2018
HIF - Medaljestævne d.27-28 oktober 27. - October 28 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
BFC Lundegården Cup 2018 September 15 2018
FTT18 - Football Talent Trophy 2018 - U12 14. - September 16 2018
Bauhaus cup 8. - September 9 2018
Orient Cup 2018 1. - September 2 2018
Stryhns Cup 2018 11. - August 12 2018
Herfølge Sommer Cup 2018 11. - August 12 2018
Dalum Liga Cup 2018 June 30 - July 1 2018
Kerteminde Cup 2018 June 29 - July 1 2018
Sengeløse cup 23. - June 24 2018
Orient 2008 Cup June 23 2018
Avarta Cup 2018 23. - June 24 2018
Solrød VM Sommer Cup June 16 2018
Sportmaster/Segment CUP 2018 16. - June 17 2018
Fremad Valby Cup June 9 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9A-9BC June 3 2018
Giraf Cup 2018 May 26 2018
AB CUP 2018 25. - May 27 2018
AIF Cup 2018 19. - May 20 2018
Gentofte Pige Cup 2018 May 13 2018
Sydbank Store Bededags Cup 2018 27. - April 29 2018
Løve Cup 2018 27. - April 28 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 7. - April 8 2018
Opstartsstævne 2018 7. - April 8 2018
BSF PÅSKECUP 2018 1. - April 2 2018
HIK U9 - U12 FUTSAL CUP March 25 2018
Indooor pokal Cup March 18 2018
HIF – Medaljestævne d.17-18 marts 17. - March 18 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 March 17 2018
Girls Indoor Cup Marts 2018 16. - March 17 2018
Boys Indoor Cup Marts 2018 9. - March 11 2018
Skrotspecialist Cup 2018 9. - March 11 2018
DGI 1/2 bane statuettestævne i Lynge-Broby March 4 2018
TFC PIGE INDENDØRSSTÆVNE 3. - March 4 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 March 3 2018
HIK U6 - U9 FUTSAL CUP February 25 2018
BSF FAIRPLAY Fodbold Fitness stævne February 25 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - February 25 2018
Team Rynkeby Storstrøm Cup 2018 17. - February 18 2018
VESTI OLSEN & HANSEN CUP 2018 16. - February 18 2018
Greve Goal Show 2018 10. - February 11 2018
24sport Indoor Cup 2018 3. - February 4 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
Holte Futsal Festival 2018 (U9) January 28 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10 January 27 2018
FK 05 Sydsjælland cup 2018 26. - January 28 2018
LSF - Sydbank Guld Cup January 21 2018
Sengeløse pokal stævne 20. - January 21 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - January 21 2018
Solrød Meny Cup 2018 13. - January 21 2018
Champions League Indoor Nytårs Cup 13. - January 14 2018
Sportmaster Cup Holbæk U7-U13 13. - January 14 2018
Indoor LiGA CUP 2018 Piger U10 og U11 12. - January 14 2018
Nytårscup 2017 27. - December 30 2017
spar nord cup 2017 27. - December 30 2017
ØSTERBRO JULE CUP 27. - December 28 2017
BSF PIGE CUP 2017 December 17 2017
Geertsen Cup 2017 (Ringsted Cup 2017) 16. - December 17 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
Frank Jensen Cup 2017 1. - December 3 2017
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau November 26 2017 - March 25 2018
VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10 November 26 2017
Boligmatch Julecup November 26 2017
Orient Cup 2017 18. - November 19 2017
LSF - Sydbank Sølv Cup November 18 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 17. - November 19 2017
Sengeløse indendørs cup 11. - November 12 2017
FK Sydsjælland 05 Cup - november 2017 10. - November 12 2017
B.93 RAW Mobility Cup 2017 October 22 2017
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 21 2017 - April 1 2018
Bauhaus Valbycup 2017 September 30 - October 1 2017
KIF U10 CUP 2017 September 16 2017
BK SKJOLD COPENHAGEN 2017 9. - September 10 2017
SportyMe CUP Herstedøster IC 2017 2. - September 3 2017
Sportsgear Cup 2017 2. - September 3 2017
Rosenhøj Cup 2017 26. - August 27 2017
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2017 August 20 2017
LSF - Børnestævne August 20 2017
Škoda Cup August 19 2017
Herfølge Sommer Cup 2017 12. - August 13 2017
B.93 UnikBolig Cup 2017 11. - August 13 2017
Stryhns Cup 2017 August 5 2017
NYBOLIG CUP 2017 - ØRSLEV GIF June 24 2017
Kerteminde Cup 2017 23. - June 25 2017
Nødebo Cup 17. - June 18 2017
Avarta Pinse Cup 3. - June 4 2017
Fremad Valby Cup 2017 3. - June 4 2017
Lind & Risør Cup 2017 3. - June 4 2017
Pinsecup 2017 2. - June 5 2017
AIF Cup 2017 27. - May 28 2017
VEJEN CUP 2017 26. - May 28 2017
AB Cup 2017 19. - May 21 2017
Greve Goal Show breddestævne 2017 May 13 2017
Sydbank Store Bededags Cup 2017 12. - May 14 2017
OK CUP Store Bededags Stævne 2017 Kastrup 12. - May 14 2017
Løve Cup 2017 12. - May 14 2017
BSF CUP - U11 Piger A/B Niveau April 9 2017
DANMARKS SJOVESTE PIGE FODBOLD TRÆNINGS LEJR 8. - April 9 2017
HIK PÅSKE CUP 2017 8. - April 13 2017
Karlslunde Påske Cup 8. - April 9 2017
BSI/VIF Nordic CUP 2017 8. - April 9 2017
Opstart stævne 2017 1. - April 2 2017
BSF 3-mands CUP den 26. marts 2017 (U5, U6 og U7 d March 26 2017
Gentofte Indoor Cup February 26 - March 26 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - February 26 2017
Frank jensen Cup 24. - February 26 2017
TEAM 10 CUP 2017 February 19 2017
Greve Goal Show 2017 11. - February 12 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - February 5 2017
Futsalstævne for U6-U14 i Vindinge v/Roskilde January 29 2017
HIF - Medaljestævne, 21 og 22 januar 2017 21. - January 22 2017
Sengeløse pokal stævne 21. - January 22 2017
Vibecup del 2 20. - January 22 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - January 22 2017
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 7. - January 8 2017
KIF Indoor Cup 2017 7. - January 8 2017
Salgsbutikken Cup 2017 7. - January 8 2017
Sparekassen Sjælland Cup 2017 6. - January 8 2017
Hvalsø Cup 2017 6. - January 8 2017
Nytårscup 2016 27. - December 30 2016
RB Julecup 2016 27. - December 30 2016
BK Skjold Julecup 27. - December 28 2016
Sportmaster Cup 2016 17. - December 18 2016
Dalum Multi Cup 2016 for U12-U15 hold 10. - December 11 2016
TUSE CUP UNGDOM 9. - December 18 2016
Herlev Julecup 26. - November 27 2016
Avarta-Cup ( Julestævne ) 26. - November 27 2016
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 25. - November 27 2016
Orient Cup 19. - November 20 2016
FK sydsjælland 05 Cup 2016 18. - November 20 2016
Vibecup del 1 18. - November 20 2016
LOLLANDS BANK CUP 2016 - ØRSLEV GIF 12. - November 13 2016
Skjold/Nørrebro United Cuppen 12. - November 13 2016
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau November 12 2016 - January 14 2017
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - November 6 2016
Gladsaxe Cup 2016 4. - November 6 2016
Boldklubben Frem cup 2016 29. - October 30 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 24 2016 - March 31 2017
Silence cup October 23 2016
Talentstævne for 2007 piger October 15 2016
BSI/VIF Nordic Cup 8. - October 9 2016
HIK CUP - 2016 efterår 1. - October 2 2016
Holbæk Cup 2016 10. - September 11 2016
SportyMe.dk CUP, Herstedøster IC 2016 3. - September 4 2016
Festugestævne - Herlev Fodbold September 3 2016
Robey Cup 2016 3. - September 4 2016
Unisport Cup 27. - August 28 2016
AB Tårnby Sommer Cup 20. - August 21 2016
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2016 August 14 2016
Möllevallscupen 2016 - Skanör/Sverige 13. - August 14 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - August 14 2016
Herfølge Sommer Cup 2016 13. - August 14 2016
BK Friheden Kræmmercup 2016 6. - August 7 2016
Stryhns Cup 2016 6. - August 7 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - June 26 2016
Kerteminde Cup 2016 24. - June 26 2016
Aluline Sommer Cup 2016 Tølløse 24. - June 26 2016
Sengeløse afslutnings stævne June 19 2016
Nødebo Cup 18. - June 19 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - June 5 2016
Vejen CUP 2016 3. - June 5 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - May 15 2016
Pinsecup - Brolagt 2016 14. - May 16 2016
DB-Cup 2016 14. - May 15 2016
BorderShop pinsecup 2016 13. - May 16 2016
Greve Goal Show 5. - May 6 2016
BSF 3-mands CUP den 24. April 2016 (U5, U6 og U7 d April 24 2016
Danske Bank Breddestævne Rosenhøj BK April 23 2016
Løve Cup 2016 22. - April 24 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - April 24 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - April 10 2016
DSPFTL - Danmarks Sjoveste Pige Fodbold Trænings L 9. - April 10 2016
Karlslunde Opstarts- og Pokalstævne, UDENDØRS 2. - April 3 2016
Mini vintercup 2016 2. - April 3 2016
HIF - Medaljestævne, Påske 2016 24. - March 28 2016
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 6. - March 20 2016
EJBY CUP 2016 5. - March 6 2016
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 26. - February 28 2016
TEAM 10 CUP 2016 February 21 2016
Greve Goal Show 13. - February 14 2016
U9 Piger fastelavn fodbold February 7 2016
Bagelsringen Cup 2016 February 7 - March 6 2016
VIF Vinter Cup 5. - February 7 2016
Brøndby Pige Cup 2016 30. - January 31 2016
AIK 65 - Auto-House Cup 2016 January 29 - February 7 2016
Din Bilpartner Cup 2016 i Høng Hallen 29. - January 31 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - January 24 2016
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 16. - January 17 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - January 17 2016
VÆRLØSE CUP 2016 January 16 2016
Fra Ælling til Svane - Nytårscup 2016 9. - January 10 2016
Hvalsø Cup 2016 8. - January 10 2016
Futsalstævne i Tuse - 2. runde January 3 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - January 3 2016
Bauhaus Cup 2015 27. - December 30 2015
BSF PIGE CUP 2015 19. - December 20 2015
Hvissinge United cup 2015 19. - December 20 2015
Sportmaster Cup 12. - December 13 2015
Shell Slagelse Cup 2015 28. - November 29 2015
IF62 November 28 2015
Flexgulvservice jule cup - Champagneklubben 27. - November 29 2015
FK sydsjælland 05 Cup 2015 20. - November 22 2015
Sengeløse pige stævne for U6, U7 og U8? November 15 2015
Bygma Cup 2015 13. - November 15 2015
Cafax VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau November 7 2015 - January 23 2016
HIF - Medaljestævne 7. - November 8 2015
Gladsaxe VIF CUP 6. - November 8 2015
Champions League for Kids October 24 2015 - March 27 2016
FFB Vikinge Cup Vinter October 19 2015 - March 13 2016
Vinter-Cup 2015-2016 October 19 2015 - March 13 2016
AFLYST - U10 Greve Goal Show 10. - October 11 2015
AFLYST U7 Pige Greve Goal Show October 10 2015
Øens Hold Cup (U8-U12) 9. - October 11 2015
Præmiestævne i Brøndbyfor piger October 4 2015
AFLYST - KB Mikro Cup 2015 - Efterår 3. - October 4 2015
VSF Cup 2015 18. - September 20 2015
B1973 Micro Cup 2015 September 13 2015
Solrød Cup 2015 September 6 2015
Løve Cup Mini 2015 5. - September 6 2015
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2015 5. - September 6 2015
Orient Cup 2015 29. - August 30 2015
Rosenhøj Unisport Cup 22. - August 23 2015
REMA 1000 Marienlund Pige Cup 2015 August 16 2015
AB Tårnby Sommer Cup 15. - August 16 2015
Herfølge Sommer Cup 2015 15. - August 16 2015
B93 UnikBolig Cup 2015 15. - August 16 2015
Taastrup FC - Sommercup 2015 8. - August 9 2015
Stryhns Cup 2015 8. - August 9 2015
Sankt Hans Stævne 2015 June 28 2015
Kerteminde Cup 2015 26. - June 28 2015
U9 Greve Goal Show (4) June 13 2015
Nødebo Cup 13. - June 14 2015
Fremad Valby Cup 6. - June 7 2015
Intersport/SEGMENT CUP 2015 30. - May 31 2015
U9 Greve Goal Show (3) May 30 2015
Spar Nord Cup 2015 23. - May 24 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - May 24 2015
Brolagt Pinsecup 2015 22. - May 25 2015
Kristi Himmelfartsdag Greve Goal Show U6-U9 May 14 2015
Løve Cup 2015 1. - May 3 2015
Sydbank Store Bededags Cup 2015 1. - May 3 2015
U9 Greve Goal Show (1) April 18 2015
Hjorten 2020 Sommer cup U8 12. - April 19 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - April 12 2015
Opstartsstævne 2015 - Jernløse Boldklub 5. - April 6 2015
Solrød Superbest Cup March 28 2015
BFS 8-mandsstævne i TopDanmark hallen March 22 2015
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 14. - March 15 2015
EJBY CUP 2015 7. - March 8 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - March 8 2015
Skrotspecialist Cup 2015 6. - March 8 2015
HIF - Medaljestævne February 21 2015
HIK MIKRO CUP February 15 2015
TEAM 10 / DJS CUP 2015 14. - February 15 2015
MK Fodbold Cup 2015 13. - February 14 2015
Greve Goal Show 7. - February 8 2015
Karlslunde Pokal Cup 6. - February 8 2015
BK friheden cup January 31 - February 1 2015
Solrød Sport Cup 2015 January 31 - March 1 2015
Brøndby Pige Cup 2015 January 31 - February 1 2015
SGIF vinterstævne 2015 January 31 - February 1 2015
Midtsjællands cup 2015 January 30 - February 1 2015
Taastrup FC - Børnestævne 2015 January 25 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 23. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 17. - January 18 2015
Hvalsø Cup 2015 2. - January 4 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - December 30 2014
Nytårscup 2014 27. - December 30 2014
SjSi Julestævne 2014 13. - December 14 2014
Sportmaster Cup 12. - December 14 2014
TUSE CUP UNGDOM 12. - December 21 2014
BlicherCup indendørs 2014 6. - December 7 2014
Jernløse Cup 2014 6. - December 7 2014
Gladsaxe - DinParkering Cup 28. - November 30 2014
Super Brugsen / OK stævne November 23 2014
Vibes Malerfirmacup 1 21. - November 23 2014
Taastrup FC - Børnestævne 2014 November 9 2014
Skjold Cup 2014 8. - November 9 2014
Cool Kids Cup October 31 2014 - March 31 2015
KORCH CUP 25. - October 26 2014
Champions League for Kids - vinterturnering October 20 2014 - March 31 2015
Pige medaljestævne i Brøndby IF October 5 2014
Gladsaxe Cup 27. - September 28 2014
VSF Cup 2014 19. - September 21 2014
Brøndby IF Micro JubilæumsCup 2014 U6 - U10 September 14 2014
U8 pige stævne i Brøndby September 14 2014
B1973 Micro Cup September 14 2014
Solrød Cup 2014 September 13 2014
KIF CUP September 13 2014
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2014 5. - September 7 2014
Orient Cup 2014 30. - August 31 2014
Herlev Festuge stævne August 30 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - August 24 2014
REMA 1000 Marienlund Pige Cup 2014 August 17 2014
Havdrup Sommer Cup 2014 August 17 2014
SKODA Køge Cup August 16 2014
JOMA Opstartsstævne sommer 2014 16. - August 17 2014
Taastrup FC - Sommercup 2014 9. - August 10 2014
DBU København Beach Soccer for børn 28. - June 29 2014
Kerteminde Cup 2014 27. - June 29 2014
Gladsaxe Cup - Søndag 22/6 June 22 2014
Gladsaxe Cup - Lørdag 21/6 June 21 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - June 15 2014
McDonald's Liga Cup 2014 June 14 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - June 8 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - June 8 2014
Brolagt Pinsecup 2014 7. - June 9 2014
AB Cup 125 år 6. - June 9 2014
VB 1968 Micro Cup - Lørdag 24/5 May 24 2014
Sydbank Store Bededags Cup 2014 16. - May 18 2014
Løve Cup 2014 16. - May 18 2014
Kastrup Boldklubs Jubilæumsstævne 16. - May 18 2014
Gladsaxe Cup - Søndag 4/5 May 4 2014
Gladsaxe Cup - Lørdag 3/5 May 3 2014
VB 1968 Micro Cup - Lørdag 26/4 April 26 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - April 20 2014
HIK Påske Cup April 12 2014
Strøby Cup 2014 udendørs 5. - April 6 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - April 6 2014
Opstartsstævne i Brøndby March 30 2014
Jyske Bank / LSF Stævne March 30 2014
Solrød Superbest Cup March 29 2014
Rishøj Micro Cup March 23 2014
Frederikssund Micro Cup 2014 March 23 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! March 22 2014
BSF Halvbanestævne marts 2014 March 15 2014
De gamle kæmper i HIF March 8 2014
Brøndbyernes IF 50-års Jubilæumsstævne 8. - March 9 2014
Skrotspecialist Cup 2014 7. - March 9 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
VORDINGBORG BANK CUP 2014 - ØRSLEV 7. - March 9 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
Gladsaxe Cup February 28 - March 2 2014
BSF Halvbanestævne februar 2014 February 22 2014
Korskilde cup 2014 21. - February 23 2014
Greve Fodbold U8 indestævne 2014 February 16 2014
HIK CUP 4 - 16. feb February 16 2014
GFK VINTERFERIE CUP 2014 15. - February 16 2014
Vibes Malerfirmacup 3 15. - February 16 2014
MK Fodbold Cup 2014 14. - February 16 2014
Taastrup FC - Børnestævne 2014 February 2 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - February 2 2014
BK Friheden indestævne 1. - February 2 2014
Sydbank Cup 2014 ( pigestævne ) 1. - February 2 2014
Østmøn FK´s ungdomsstævne January 31 - February 2 2014
Midtsjællands cup 2014 January 31 - February 2 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 January 31 - February 2 2014
Avarta U13 pigestævne January 26 2014
Rosenhøj breddestævne 25. - January 26 2014
BSF Halvbanestævne januar 2014 January 25 2014
Vibes Malerfirmacup 2 24. - January 26 2014
Solrød Sport Cup 2014 January 18 - February 2 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - January 19 2014
ArdaghGlass Cup 2014 17. - January 19 2014
KIF CUP nytårsstævne 4. - January 5 2014
Forældreklub Cup 4. - January 5 2014
JIK Cup 2014 4. - January 19 2014
ABC CUP '14 3. - January 5 2014
Hvalsø Cup 2014 3. - January 5 2014
RB 1906 Julestævne 2013 27. - December 30 2013
Nytårscup 2013 27. - December 30 2013
HIK CUP 2 - 27./28./29. dec 27. - December 29 2013
DGI Julestævne 14. - December 15 2013
HIK CUP 1 - 14./15. dec 14. - December 15 2013
IF62 Indendørsstævne December 14 2013
Sportmaster Cup (Ringsted Cup) 13. - December 15 2013
Gadstrup Dagli Brugsen Cup 2013 7. - December 8 2013
Jernløse Cup 2013 November 30 - December 1 2013
Sportigan Pigecup November 30 - December 1 2013
Forsøg med Futsal November 30 2013
LUI CUP 2013 November 30 - December 1 2013
GHB Julecup November 29 - December 1 2013
OK/LSF stævne November 24 2013
Møns FKs ungdomsstævne 2013 23. - November 24 2013
B93/HIK/Skjold pigecup 2013 16. - November 17 2013
Vibes Malerfirmacup 1 16. - November 17 2013
SuperBrugsen Cup 15. - November 17 2013
Gladsaxe Cup 15. - November 17 2013
Taastrup FC Inde Cup 2013 15. - November 17 2013
De gamle kæmper i HIF November 9 2013
Futsalstævne 9. - November 10 2013
Forsøg med Futsal November 2 2013
Cool Kids Cup October 31 2013 - March 31 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE October 21 2013 - March 30 2014
Ølstykke Efterårsturnering October 21 - December 15 2013
Gladsaxe Cup 21. - September 22 2013
B1973 Micro Cup September 15 2013
Sundby Cup 2013 7. - September 8 2013
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 6. - September 8 2013
Solrød Cup 2013 September 1 2013
SENSOMMER-STÆVNE I SMØRUM 2013 September 1 2013
ELOS CUP August 31 - September 1 2013
Havdrup Sommer Cup 2013 August 18 2013
SEGMENT CUP 2013 17. - August 18 2013
BSF Joma Cup Sommer 2013 17. - August 18 2013
BS72 DRENGE-CUP 2013 August 17 2013
REMA 1000 Marienlund Pige Cup 2013 16. - August 17 2013
First Hotel Sommercup 2013 August 11 2013
Stryhns Cup 2013 10. - August 11 2013
Køge BK - årg.2004 Forårscup June 22 2013
Solrød cup 2013 June 16 2013
Gladsaxe Cup 8. - June 9 2013
LITE-HOUSE.DK CUP 2013 1. - June 2 2013
Pink Power Cup May 26 2013
HJORTEN CUP May 20 2013
Brolagt Pinse Cup 18. - May 20 2013
AB Cup 2013 17. - May 19 2013
Jubilæumsstævne May 11 2013
Løve Cup 2013 26. - April 28 2013
DiBa Store Bededags Cup 2013 26. - April 28 2013
KB Mikro Cup 2013 - Forår 20. - April 21 2013
Toyota Material Handling Cup 2013 April 14 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - April 7 2013
Ungdomspokalturnering March 26 - June 26 2013
Bjæverskov Indoor Cup March 16 2013
HELLAS Sydbank Cup 16. - March 17 2013
GHB Jubilæumscup 2. - March 3 2013

Tournament overview