Brøndby IF

Brøndby IF
BIF
Brøndby Stadion 26
Brøndby
2605
http://www.brondby.com

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Brøndby IF on Staevner.dk. Below you can see which events that Brøndby IF have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Brøndby IF have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Brøndby IF logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Brøndby IF logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Brøndby IF. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Brøndby IF and must in no way be used without the prior permission of Brøndby IF. If Brøndby IF does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Brøndby IF 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Brøndby IF map

Tournament organised by club

Name Period
Brøndby Mini Cup 2. - November 3
Brøndby Cup 2019 2. - August 4
Danmarks bedste futsal cup 23. - March 24
Brøndby futsal cup 20. - January 21 2018
Brøndby Cup 2017 28. - July 30 2017
8 mands cup for U10 piger June 10 2017
Optimize sommer cup for U10 piger June 10 2017
Brøndby Vinter IndeCup 28. - January 29 2017
Brøndby Pige Cup 2017 14. - January 15 2017
Brøndby Efterårs Mini Cup 2016 5. - November 6 2016
Talentstævne for 2007 piger October 15 2016
Brøndby Cup 2016 July 30 - August 1 2016
Brøndby Forårs Cup 2016 22. - April 24 2016
Brøndby Pige Cup 2016 30. - January 31 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - January 17 2016
Præmiestævne i Brøndbyfor piger October 4 2015
Brøndby Cup 2015 25. - July 27 2015
Brøndby Cup 2015 25. - July 29 2015
Brøndby Cup 2015 25. - July 29 2015
Brøndby Pige Cup 2015 January 31 - February 1 2015
Brøndbyernes IF indendørs 7-mands stævne 17. - January 18 2015
U8 pige medaljestævne i Brøndby October 5 2014
Pige medaljestævne i Brøndby IF October 5 2014
U8 pige stævne i Brøndby September 14 2014
Brøndby IF Micro JubilæumsCup 2014 U6 - U10 September 14 2014
U8 pige stævne i Brøndby August 10 2014
U8 pige stævne i Brøndby August 10 2014
Brøndby Cup 2014 26. - July 30 2014
Opstartsstævne i Brøndby March 30 2014
Brøndbyernes IF 50-års Jubilæumsstævne 8. - March 9 2014
Brøndby Pige Cup 50 års Jubilæum 8. - March 9 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - February 2 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - February 2 2014
Brøndby IF Micro Sommer Cup 2013 (Pige) 14. - September 15 2013
Brøndby IF Micro Sommer Cup 2013 14. - September 15 2013
Brøndby Cup 2013 July 27 - August 1 2013
Brøndby Microcup 2013 2. - February 3 2013
Brøndby Cup 2012 July 28 - August 2 2012
BRØNDBY CUP 2011 July 30 - August 4 2011
Brøndby Cup 1. - August 6 2009
Brøndby Cup 3. - August 8 2008
Brøndby IF Mikrostævne 10. - March 11 2007

Tournaments club has partisipated in

Name Period
Avarta-Julestævne 2019 November 30 - December 1
Orient Cup Indendørs 2019 23. - November 24
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 22. - November 24
LSF - Sydbank Pokal Cup November 17
Brøndby Mini Cup 2. - November 3
HIK Efterårs Cup 2019 19. - October 20
3. Gentofte Cup October 13
Greve U7 pokalstævne September 28
Orient Pige Cup 28. - September 29
B1973 Toyota Micro Cup 2019 September 8
NYBOLIG CUP 2019 - ØRSLEV GIF September 1
Orient Cup 2019 August 31 - September 1
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 17. - August 18
Sengeløse afslutnings stævne 22. - June 23
Nybolig Cup June 22
Copenhagen Urban Cup 21. - June 23
Nødebo Cup 2019 15. - June 16
Hjorten Cup June 10
Intersport Cup Albertslund 2019 8. - June 9
2. CHAMPIONS CUP May 30 - June 2
Giraf Cup 2019 May 25
AB CUP 2019 24. - May 26
Sydbank Store Bededags Cup 2019 17. - May 19
HINSCHByg Cup May 11
Terminalen U13 PokalCup 2019 May 4
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18
Ølstykke Cup 2019 April 7
Danmarks bedste futsal cup 23. - March 24
Dalum IF Nordea Cup 2019 16. - March 17
Girls Indoor Cup 2019 15. - March 17
U11-U12 Piger fastelavn fodbold March 2
Efterskolen Lindenborg Roskilde Pige Cup 2. - March 3
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17
Greve Goal Show 2019 9. - February 10
HORNBÆK CUP 2019 January 25 - February 3
Sengeløse Futsal og inde cup 19. - January 20
Solrød Meny Cup 2019 January 19 - February 3
JIK cup 2019 U9 + U10 drenge U12 Piger January 13
HELLESTED CUP January 12
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng 11. - January 13
Pakkeleg futsal i Dalby January 6
Nyråd Cup 2019 5. - January 13
Åbne Danske Mesterskaber - kun for piger 5. - January 6
Boldklubben Frem Julecup 27. - December 29 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Nytårscup 2018 27. - December 30 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
JULECUP Champions League Indoor Kunst Cup 15. - December 16 2018
BSF CUP 2018 - 50 års jubilæumsstævne 15. - December 16 2018
Tuse Indoor Cup 2018 8. - December 16 2018
Avarta-Julestævne 2018 1. - December 2 2018
Aluline Indendørs Cup 2018 23. - November 25 2018
Orient Cup 2018 indendørs 17. - November 18 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 10. - November 11 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 27. - October 28 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
AutoPartner Cup 2018 September 8 2018
Orient Cup 2018 1. - September 2 2018
Bonbon Cup 2018 18. - August 19 2018
Stryhns Cup 2018 11. - August 12 2018
BSI/VIF NORDIC CUP U13-U14-U15 9. - August 12 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
Avarta Cup 2018 23. - June 24 2018
2010 Liga Cup June 17 2018
BSF VM-CUP 2018 16. - June 17 2018
BK83 Næstved CUP 2018 "Ardagh Glass Holmegaard" June 9 2018
Fremad Valby Cup June 9 2018
AB CUP 2018 25. - May 27 2018
Hjorten Cup May 21 2018
AIF Cup 2018 19. - May 20 2018
Sydbank Store Bededags Cup 2018 27. - April 29 2018
HINSCHbyg Cup April 21 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
U10 Champions Cup April 8 2018
Opstartsstævne 2018 7. - April 8 2018
DANMARKS SJOVESTE PIGE FODBOLD TRÆNINGS LEJR 7. - April 8 2018
U6 & U7 Champions Cup April 7 2018
BSF PÅSKECUP 2018 1. - April 2 2018
Hvidovre I.F Pigecup 2018 March 17 2018
Girls Indoor Cup Marts 2018 16. - March 17 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 March 10 2018
Skrotspecialist Cup 2018 9. - March 11 2018
TFC PIGE INDENDØRSSTÆVNE 3. - March 4 2018
jik futsal 2018 February 18 2018
Føtex Food - Dragør Cup 2018 February 17 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
Greve Goal Show 2018 10. - February 11 2018
U10-U11 Piger fastelavn fodbold February 10 2018
Girls Futsal Cup February 10 2018
Møns FKs fastelavnsstævne 2018 February 3 2018
Gladsaxe VIF Cup 2018 2. - February 4 2018
LSF - Sydbank Guld Cup January 21 2018
Brøndby futsal cup 20. - January 21 2018
Sengeløse pokal stævne 20. - January 21 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 January 20 2018
Hornbæk Cup 19. - January 28 2018
Solrød Meny Cup 2018 13. - January 21 2018
Champions League Indoor Nytårs Cup 13. - January 14 2018
Futsalstævne i Vallensbæk January 13 2018
Sportmaster Cup Holbæk U7-U13 13. - January 14 2018
Champions League Indoor Nytårs Cup January 6 2018
BTA Jule Cup 27. - December 28 2017
Nytårscup 2017 27. - December 30 2017
spar nord cup 2017 27. - December 30 2017
Julefodboldstævne i Tingstedhallen 27. - December 29 2017
TUSE CUP UNGDOM U12 - U17 DRENGE/PIGER 16. - December 17 2017
TUSE CUP UNGDOM U6 - U11 DRENGE/PIGER 9. - December 10 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
Orient Cup 2017 18. - November 19 2017
LSF - Sydbank Sølv Cup November 18 2017
Bk Skjold/Nørrebro United stævne 11. - November 12 2017
SGIF novemberstævne 2017 4. - November 5 2017
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017 October 28 2017
HIK CUP EFTERÅR 2017 September 30 - October 1 2017
Bauhaus Valbycup 2017 September 30 - October 1 2017
VEJEN CUP 2017 22. - September 24 2017
KIF U10 CUP 2017 September 16 2017
B1973 Micro Cup 2017 September 10 2017
SportyMe CUP Herstedøster IC 2017 2. - September 3 2017
Rosenhøj Cup 2017 26. - August 27 2017
Škoda Cup August 19 2017
Herfølge Sommer Cup 2017 12. - August 13 2017
Café ind over Cup 2017 June 24 2017
NYBOLIG CUP 2017 - ØRSLEV GIF June 24 2017
Silence cup 17. - June 18 2017
8 mands cup for U10 piger June 10 2017
Optimize sommer cup for U10 piger June 10 2017
Lind & Risør Cup 2017 3. - June 4 2017
Fremad Valby Cup 2017 3. - June 4 2017
Avarta Pinse Cup 3. - June 4 2017
Pinsecup 2017 2. - June 5 2017
MTE Cup May 28 2017
AIF Cup 2017 27. - May 28 2017
AB Cup 2017 19. - May 21 2017
OK CUP Store Bededags Stævne 2017 Kastrup 12. - May 14 2017
Sydbank Store Bededags Cup 2017 12. - May 14 2017
Tårnby FFs Guld Cup udendørs 22. - April 23 2017
BSF CUP - U11 Piger A/B Niveau April 9 2017
Karlslunde Påske Cup 8. - April 9 2017
HIK PÅSKE CUP 2017 8. - April 13 2017
BSI/VIF Nordic CUP 2017 8. - April 9 2017
Toftegaard biler opstartstævne 2017 1. - April 2 2017
Opstart stævne 2017 1. - April 2 2017
BSF 3-mands CUP den 26. marts 2017 (U5, U6 og U7 d March 26 2017
Tårnby FFs Guld Cup for piger March 18 2017
U10 Piger fastelavn fodbold February 26 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - February 26 2017
Frank jensen Cup 24. - February 26 2017
FK Sydsjælland 05 Cup - februar 2017 24. - February 26 2017
Team Rynkeby Næstved Cup 2017 18. - February 19 2017
HIK VINTER CUP 11. - February 12 2017
Greve Goal Show 2017 11. - February 12 2017
Køge Nord Cup February 11 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - February 5 2017
Brøndby Vinter IndeCup 28. - January 29 2017
Sengeløse pokal stævne 21. - January 22 2017
Boligmatch Indoor 2017 January 21 2017
Brøndby Pige Cup 2017 14. - January 15 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - January 22 2017
VÆRLØSE CUP 2017 January 14 2017
Salgsbutikken Cup 2017 7. - January 8 2017
Jik cup 2017 January 7 2017
RB Julecup 2016 27. - December 30 2016
Boldklubben Frem julestævne 2016 27. - December 30 2016
Nytårscup 2016 27. - December 30 2016
Sportmaster Cup 2016 17. - December 18 2016
BSF PIGE CUP 2016 17. - December 18 2016
Gentofte Børnefutsal U6 + U7 - 17.-18. december 17. - December 18 2016
Regstrup ny auto cup 2016 3. - December 4 2016
Avarta-Cup ( Julestævne ) 26. - November 27 2016
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 25. - November 27 2016
Øens Hold Cup (U13-U15 ELITE) 25. - November 27 2016
Orient Cup 19. - November 20 2016
Futsalstævne November 13 2016
Dalum Multi Cup 2016 - U8 til U11 12. - November 13 2016
Skjold/Nørrebro United Cuppen 12. - November 13 2016
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau November 12 2016 - January 14 2017
Øens Hold Cup (U13-U17) 11. - November 13 2016
SGIF novemberstævne 2016 5. - November 6 2016
Brøndby Efterårs Mini Cup 2016 5. - November 6 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - November 6 2016
Gladsaxe Cup 2016 4. - November 6 2016
U10 pigers opstartsstævne October 30 2016
MB Malercup October 30 2016
Boldklubben Frem cup 2016 29. - October 30 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 24 2016 - March 31 2017
Silence cup October 23 2016
Talentstævne for 2007 piger October 15 2016
BSI/VIF Nordic Cup 8. - October 9 2016
HIK CUP - 2016 efterår 1. - October 2 2016
BONES Cup September 25 2016
VEJEN CUP 2016 23. - September 25 2016
Inges Auto Cup 17. - September 18 2016
B1973 Micro Cup 2016 September 11 2016
Holbæk Cup 2016 10. - September 11 2016
HUI Årgang 2007 Cup September 10 2016
Robey Cup 2016 3. - September 4 2016
SportyMe.dk CUP, Herstedøster IC 2016 3. - September 4 2016
Festugestævne - Herlev Fodbold September 3 2016
Unisport Cup 27. - August 28 2016
FB CUP 2016 20. - August 21 2016
Sengeløse pige cup August 20 2016
AB Tårnby Sommer Cup 20. - August 21 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - August 14 2016
Herfølge Sommer Cup 2016 13. - August 14 2016
Stryhns Cup 2016 6. - August 7 2016
VB Pige Cup June 25 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - June 26 2016
Sengeløse afslutnings stævne June 19 2016
Jik sommercup June 18 2016
ŠKODA Køge Cup June 11 2016
24Sport Cup 2016 11. - June 12 2016
Fremad Valby Cup 2016 4. - June 5 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - June 5 2016
HIK CUP 2016 4. - June 5 2016
Vejen CUP 2016 3. - June 5 2016
Giraf Cup 2016 May 21 2016
BSI/VIF CUP 21. - May 22 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - May 15 2016
DB-Cup 2016 14. - May 15 2016
Pinsecup - Brolagt 2016 14. - May 16 2016
BorderShop pinsecup 2016 13. - May 16 2016
Blockbuster Cup 2016 May 8 2016
VIF CUP April 30 - May 1 2016
BSF 3-mands CUP den 24. April 2016 (U5, U6 og U7 d April 24 2016
Danske Bank Breddestævne Rosenhøj BK April 23 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - April 24 2016
Brøndby Forårs Cup 2016 22. - April 24 2016
Fomsgaard Gulve Cup 2016 April 17 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - April 10 2016
Mini vintercup 2016 2. - April 3 2016
Karlslunde Opstarts- og Pokalstævne, UDENDØRS 2. - April 3 2016
Toftegaard biler opstartstævne 2016 2. - April 3 2016
ØENS HOLD CUP - DRENGE 18. - March 20 2016
Sportsfan Pigecup 12. - March 13 2016
LSF - JA MENY/XL-BYG MÅLØV cup March 6 2016
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 6. - March 20 2016
EJBY CUP 2016 5. - March 6 2016
Knud Larsen Pige Cup 5. - March 6 2016
Futsalstævne i Rørby for - 5.runde (medaljestævne) February 27 2016
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 26. - February 28 2016
MK Fodbold Cup 2016 19. - February 21 2016
Greve Goal Show 13. - February 14 2016
Marius Pedersen - Vinter Cup 2016 February 13 2016
Bagelsringen Cup 2016 February 7 - March 6 2016
U9 Piger fastelavn fodbold February 7 2016
VIF Vinter Cup 5. - February 7 2016
B1909 Combi Cup 2016 5. - February 7 2016
Brøndby Pige Cup 2016 30. - January 31 2016
AIK 65 - Auto-House Cup 2016 January 29 - February 7 2016
Din Bilpartner Cup 2016 i Høng Hallen 29. - January 31 2016
Københavns PigeCup 2016 23. - January 24 2016
Super Brugsen OK stævne January 17 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - January 17 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - January 24 2016
Jik cup 2016 January 9 2016
Fra Ælling til Svane - Nytårscup 2016 9. - January 10 2016
Hvalsø Cup 2016 8. - January 10 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - January 3 2016
Holmegaard Cup 28. - December 29 2015
Bauhaus Cup 2015 27. - December 30 2015
Nytårscup 2015 27. - December 30 2015
HIK Jule Cup 27. - December 28 2015
Hvissinge United cup 2015 19. - December 20 2015
BSF PIGE CUP 2015 19. - December 20 2015
Guaraná Futsal Cup Denmark 18. - December 20 2015
Sportmaster Cup 12. - December 13 2015
TUSE CUP UNGDOM 11. - December 20 2015
Regstrup ny auto cup 2015 5. - December 6 2015
Farvelade cup 1.Del 20. - November 22 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 20. - November 22 2015
Sengeløse pige stævne for U6, U7 og U8? November 15 2015
Cafax VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau November 7 2015 - January 23 2016
Gladsaxe VIF CUP 6. - November 8 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 6. - November 8 2015
Øens Hold Cup (U13-U18) 6. - November 8 2015
ULIGA Winter Cup - 2003-2007 Drenge A/Elite October 31 2015 - February 14 2016
Nordea Fondens Bredde Cup 2015 October 24 2015
BSI-HHSPORT CUP U11 24. - October 25 2015
Hjortens Pokal Stævne 17. - October 18 2015
AFLYST U7 Pige Greve Goal Show October 10 2015
Præmiestævne i Brøndbyfor piger October 4 2015
AFLYST - KB Mikro Cup 2015 - Efterår 3. - October 4 2015
BSI/VIF CUP 26. - September 27 2015
GFK Cup 2015 26. - September 27 2015
B1973 Micro Cup 2015 September 13 2015
Løve Cup Mini 2015 5. - September 6 2015
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2015 5. - September 6 2015
Orient Cup 2015 29. - August 30 2015
BDO MINI-CUP 2015 August 22 2015
Rosenhøj Unisport Cup 22. - August 23 2015
Champions League for Kids August 22 - October 24 2015
B93 UnikBolig Cup 2015 15. - August 16 2015
Herfølge Sommer Cup 2015 15. - August 16 2015
AB Tårnby Sommer Cup 15. - August 16 2015
Brøndby Cup 2015 25. - July 29 2015
Sankt Hans Stævne 2015 June 28 2015
U9 Greve Goal Show (4) June 13 2015
Fremad Valby Cup 6. - June 7 2015
Vejen Cup 2015 5. - June 7 2015
ŠKODA Køge Cup May 30 2015
U9 Greve Goal Show (3) May 30 2015
Intersport/SEGMENT CUP 2015 30. - May 31 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - May 24 2015
Spar Nord Cup 2015 23. - May 24 2015
Brolagt Pinsecup 2015 22. - May 25 2015
BorderShop pinsecup 2015 22. - May 25 2015
HIK CUP - Forår 16. - May 17 2015
Kristi Himmelfartsdag Greve Goal Show U6-U9 May 14 2015
Giraf Cup May 9 2015
Løve Cup 2015 1. - May 3 2015
Sydbank Store Bededags Cup 2015 1. - May 3 2015
VIF CUP BAGSVÆRD 25. - April 26 2015
KB Mikro Cup 2015 - Forår 25. - April 26 2015
U9 Greve Goal Show (1) April 18 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - April 12 2015
DSPFTL - Danmarks Sjoveste Pige Fodbold Trænings L 11. - April 12 2015
Opstartsstævne 2015 - Jernløse Boldklub 5. - April 6 2015
HIK PÅSKE CUP 4. - April 6 2015
Toyota Material & Fomsgaard Gulve cup 2015 March 29 2015
Mini Vinter-Cup - Ølstykke 28. - March 29 2015
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 14. - March 15 2015
EJBY CUP 2015 7. - March 8 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - March 8 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup February 28 2015
Møns FKs fastelavnsstævne 2015 February 14 2015
Greve Goal Show 7. - February 8 2015
Karlslunde Pokal Cup 6. - February 8 2015
Brøndby Pige Cup 2015 January 31 - February 1 2015
Solrød Sport Cup 2015 January 31 - March 1 2015
Sydbank Cup 2015 January 31 - February 1 2015
BK friheden cup January 31 - February 1 2015
Maestro Cup January 31 2015
FA Københavns PigeCup 2015 24. - January 25 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 23. - January 25 2015
Strøby Cup 2015 January 23 - February 1 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 17. - January 18 2015
Brøndbyernes IF indendørs 7-mands stævne 17. - January 18 2015
Sportigan Langebæk-cup 2015 16. - January 25 2015
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 10. - January 11 2015
Sportmaster Cup 2015 9. - January 11 2015
ArdaghGlass Cup 2015 9. - January 11 2015
Hvidovre Indoor cup 3. - January 4 2015
Hvalsø Cup 2015 2. - January 4 2015
ABC CUP 2015 2. - January 4 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - December 30 2014
HIK CUP 27. - December 28 2014
Nytårscup 2014 27. - December 30 2014
NRUI Julestævne 2013 27. - December 30 2014
Basisbank December Cup 2014 December 6 2014
HIF – Medaljestævne November 30 2014
Gladsaxe - DinParkering Cup 28. - November 30 2014
Guaraná Futsal Cup 2014 November 23 2014
Futsal for U13 piger November 22 2014
FK sydsjælland 05 Cup 2014 21. - November 23 2014
Vibes Malerfirmacup 1 21. - November 23 2014
Taastrup FC - Børnestævne 2014 November 9 2014
Skjold Cup 2014 8. - November 9 2014
Cool Kids Cup October 31 2014 - March 31 2015
Ølstykke Vinterturnering October 20 2014 - March 29 2015
Champions League for Kids - vinterturnering October 20 2014 - March 31 2015
Pige medaljestævne i Brøndby IF October 5 2014
Gladsaxe Cup 27. - September 28 2014
INGESAUTOCUP September 20 2014
Brøndby IF Micro JubilæumsCup 2014 U6 - U10 September 14 2014
U8 pige stævne i Brøndby September 14 2014
Solrød Cup 2014 September 13 2014
Løve Cup Mini 2014 6. - September 7 2014
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2014 5. - September 7 2014
LITE-HOUSE.DK CUP 2014 30. - August 31 2014
Orient Cup 2014 30. - August 31 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - August 24 2014
FB ROTARY CUP 2014 23. - August 24 2014
Havdrup Sommer Cup 2014 August 17 2014
SKODA Køge Cup August 16 2014
B93 UnikBolig Cup 2014 16. - August 17 2014
JOMA Opstartsstævne sommer 2014 16. - August 17 2014
U8 pige stævne i Brøndby August 10 2014
U8 pige stævne i Brøndby August 10 2014
Taastrup FC - Sommercup 2014 9. - August 10 2014
Årgang 2003 - 5 m. på 7 m.mål June 29 2014
NYBOLIG CUP 2014 - ØRSLEV June 28 2014
B.93 fanklub's Sommercup 21. - June 22 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - June 15 2014
McDonald's Liga Cup 2014 June 14 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - June 8 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - June 8 2014
AB Cup 125 år 6. - June 9 2014
Vejen Cup 2014 6. - June 8 2014
Laudrup & Høgh Street 2014 - Næstved May 29 2014
Kastrup Boldklubs Jubilæumsstævne 16. - May 18 2014
Løve Cup 2014 16. - May 18 2014
Sydbank Store Bededags Cup 2014 16. - May 18 2014
Gladsaxe Cup - Søndag 4/5 May 4 2014
VB 1968 Micro Cup - Søndag 27/4 April 27 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - April 20 2014
Opstartsstævne 2014 - Jernløse Boldklub April 19 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - April 6 2014
Strøby Cup 2014 udendørs 5. - April 6 2014
Opstartsstævne i Brøndby March 30 2014
Solrød Superbest Cup March 29 2014
Øens Hold Cup 28.-30. marts 28. - March 30 2014
BSF 7 mands stævne i Topdanmark Hallen marts 2014 March 15 2014
AVARTA FUTSAL CUP March 15 2014
Brøndbyernes IF 50-års Jubilæumsstævne 8. - March 9 2014
Brøndby Pige Cup 50 års Jubilæum 8. - March 9 2014
De gamle kæmper i HIF March 8 2014
SGIF CUP 8. - March 9 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
EJBY CUP 2014 / Ejby IF 68 1. - March 2 2014
Gladsaxe Cup February 28 - March 2 2014
Indendørs stævne IF62 February 22 2014
Korskilde cup 2014 21. - February 23 2014
HIK CUP 4 - 16. feb February 16 2014
Greve Fodbold U8 indestævne 2014 February 16 2014
GFK VINTERFERIE CUP 2014 15. - February 16 2014
Vibes Malerfirmacup 3 15. - February 16 2014
BSF 7 mands stævne i Topdanmark Hallen feb. 2014 8. - February 9 2014
BK Friheden indestævne 1. - February 2 2014
SGIF CUP 1. - February 2 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - February 2 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 January 31 - February 2 2014
Solrød Sport Cup 2014 January 18 - February 2 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - January 19 2014
BSF CUP 17. - January 19 2014
VÆRLØSE CUP 2014 January 11 2014
BKSKJOLD/NØRREBRO UTD CUPPEN 11. - January 12 2014
BSF 7 mands stævne i Topdanmark Hallen januar 2014 11. - January 12 2014
Forældreklub Cup 4. - January 5 2014
Hvalsø Cup 2014 3. - January 5 2014
ABC CUP '14 3. - January 5 2014
Sundby Mini Cup December 28 2013
Super Brugsen - OK Cup 2013 27. - December 30 2013
RB 1906 Julestævne 2013 27. - December 30 2013
HIK CUP 2 - 27./28./29. dec 27. - December 29 2013
HIK CUP 1 - 14./15. dec 14. - December 15 2013
TUSE CUP UNGDOM 13. - December 22 2013
Sportmaster Cup (Ringsted Cup) 13. - December 15 2013
Indendørsstævne December 8 2013
Gadstrup Dagli Brugsen Cup 2013 7. - December 8 2013
Jernløse Cup 2013 November 30 - December 1 2013
LUI CUP 2013 November 30 - December 1 2013
GHB Julecup November 29 - December 1 2013
OK/LSF stævne November 24 2013
Møns FKs ungdomsstævne 2013 23. - November 24 2013
B93/HIK/Skjold pigecup 2013 16. - November 17 2013
JKE Design Cup sjælland 2013 November 16 2013
Taastrup FC Inde Cup 2013 15. - November 17 2013
Gladsaxe Cup 15. - November 17 2013
De gamle kæmper i HIF November 9 2013
Cool Kids Cup October 31 2013 - March 31 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE October 21 2013 - March 30 2014
Ølstykke Efterårsturnering October 21 - December 15 2013
Solrød Cup Efterår September 28 2013
Gladsaxe Cup 21. - September 22 2013
B1973 Micro Cup September 15 2013
Ingesautocup September 14 2013
Brøndby IF Micro Sommer Cup 2013 14. - September 15 2013
FK Sydsjælland 05’s børnestævne 14. - September 15 2013
Brøndby IF Micro Sommer Cup 2013 (Pige) 14. - September 15 2013
Sundby Cup 2013 7. - September 8 2013
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 6. - September 8 2013
BK Vest Cup 2013 August 31 - September 1 2013
FB Rotary CUP 2013 24. - August 25 2013
SEGMENT CUP 2013 17. - August 18 2013
BSF Joma Cup Sommer 2013 17. - August 18 2013
First Hotel Sommercup 2013 August 11 2013
Køge BK - årg.2004 Forårscup June 22 2013
HSF SuperCup June 8 2013
Gladsaxe Cup 8. - June 9 2013
LITE-HOUSE.DK CUP 2013 1. - June 2 2013
HJORTEN CUP May 20 2013
AB Cup 2013 17. - May 19 2013
Jubilæumsstævne May 11 2013
Løve Cup 2013 26. - April 28 2013
DiBa Store Bededags Cup 2013 26. - April 28 2013
KB Mikro Cup 2013 - Forår 20. - April 21 2013
Toyota Material Handling Cup 2013 April 14 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - April 7 2013
Ungdomspokalturnering March 26 - June 26 2013
Forårscup 2013 March 17 2013
HELLAS Sydbank Cup 16. - March 17 2013

Tournament overview