Himmelev-Veddelev Boldklub

Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB
Herregårdsvej 46, Himmelev
Roskilde
4000
http://www.hvb-fodbold.dk

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Himmelev-Veddelev Boldklub on Staevner.dk. Below you can see which events that Himmelev-Veddelev Boldklub have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Himmelev-Veddelev Boldklub have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Himmelev-Veddelev Boldklub logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Himmelev-Veddelev Boldklub logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Himmelev-Veddelev Boldklub. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Himmelev-Veddelev Boldklub and must in no way be used without the prior permission of Himmelev-Veddelev Boldklub. If Himmelev-Veddelev Boldklub does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Himmelev-Veddelev Boldklub 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Himmelev-Veddelev Boldklub map

Tournament organised by club

Name Period
Stryhns Cup 2019 10. - August 11
24sport Indoor Cup 2019 2. - February 3
Stryhns Cup 2018 11. - August 12 2018
24sport Indoor Cup 2018 3. - February 4 2018
Stryhns Cup 2017 August 5 2017
24sport Indoor Cup 2017 4. - February 5 2017
Stryhns Cup 2016 6. - August 7 2016
Stryhns Cup 2015 8. - August 9 2015
Stryhns Cup 2014 9. - August 10 2014
Stryhns Cup 2013 10. - August 11 2013
Stryhns cup 2012 11. - August 12 2012
Stryhns Cup 2011 13. - August 14 2011
Stryhns Cup 2010 7. - August 8 2010
Roskilde - Spar Lolland CUP 6. - February 7 2010
Stryhns Cup 2009 8. - August 9 2009
Danske Bank cup 7. - February 8 2009
Stryhns Cup 2008 9. - August 10 2008
Danske Bank cup 2. - February 3 2008
Stryhns Cup 11. - August 12 2007
Danske Bank Cup 3. - February 4 2007

Tournaments club has partisipated in

Name Period
BFC Lundegården REMA1000 Cup 14. - September 15
AFK Cup 2019 September 8
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 17. - August 18
Herfølge Sommer Cup 2019 17. - August 18
Stryhns Cup 2019 10. - August 11
Colourplus pinsecup 2019 7. - June 10
2. CHAMPIONS CUP May 30 - June 2
RB weekend 2019 May 26
AB CUP 2019 24. - May 26
Løve Cup 2019 17. - May 19
Sydbank Store Bededags Cup 2019 17. - May 19
HINSCHByg Cup May 11
Hareskov Forårs Cup 2019 – U9 drenge May 4
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18
Danmarks bedste futsal cup 23. - March 24
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17
SGIF Marts-stævne 2019 8. - March 10
Super Brugsen Cup 2019 1. - March 3
Champions League Indoor Kunst Cup 16. - February 17
Greve Goal Show 2019 9. - February 10
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17
24sport Indoor Cup 2019 2. - February 3
HORNBÆK CUP 2019 January 25 - February 3
NIF U-12 A vinterstævne January 19
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 18. - January 20
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng 11. - January 13
Combi Liga Cup 2019 11. - January 13
Solrød Kunstbane VinterCup January 5
BSF Nytårs Stævne 2018 28. - December 30 2018
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Boldklubben Frem Julecup 27. - December 29 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 8. - December 9 2018
Tøjeksperten Advent Cup December 2 2018
BSF Super Brugsen / OK JULECUP 2018 December 2 2018
Regstrup Ny Auto Cup 1. - December 2 2018
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau November 25 2018 - March 31 2019
Aluline Indendørs Cup 2018 23. - November 25 2018
LSF - Sydbank Pokal Cup November 18 2018
Orient Cup 2018 indendørs 17. - November 18 2018
SGIF November-stævne 2018 16. - November 18 2018
HIF stævne 3. - November 4 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 27. - October 28 2018
2. Gentofte Cup 29. - September 30 2018
MB Malercup i Tuse d. 19-08-2018 August 19 2018
Stryhns Cup 2018 11. - August 12 2018
Dalum Liga Cup 2018 June 30 - July 1 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
AB CUP 2018 25. - May 27 2018
Hjorten Cup May 21 2018
AIF Cup 2018 19. - May 20 2018
Colourplus pinsecup 2018 18. - May 21 2018
Løve Cup 2018 27. - April 28 2018
Sydbank Store Bededags Cup 2018 27. - April 29 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 7. - April 8 2018
Hafnia Påske Cup March 25 2018
Indooor pokal Cup March 18 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 March 10 2018
Skrotspecialist Cup 2018 9. - March 11 2018
Gundsø Cup March 4 2018
Super Brugsen Cup 2018 3. - March 4 2018
BSF FAIRPLAY Fodbold Fitness stævne February 25 2018
VESTI OLSEN & HANSEN CUP 2018 16. - February 18 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
Greve Goal Show 2018 10. - February 11 2018
DGI 1/2 bane stævne i Gevninge for U6 og U7 February 4 2018
24sport Indoor Cup 2018 3. - February 4 2018
Gladsaxe VIF Cup 2018 2. - February 4 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 January 20 2018
Hornbæk Cup 19. - January 28 2018
Sportmaster Cup Holbæk U7-U13 13. - January 14 2018
Solrød Meny Cup 2018 13. - January 21 2018
Hvalsø Cup 2018 6. - January 7 2018
spar nord cup 2017 27. - December 30 2017
spar nord cup 2017 Herresenior/U19 December 27 2017
ØSTERBRO JULE CUP 27. - December 28 2017
Geertsen Cup 2017 (Ringsted Cup 2017) 16. - December 17 2017
TUSE CUP UNGDOM U12 - U17 DRENGE/PIGER 16. - December 17 2017
HIF – Medaljestævne d.9-10 december 9. - December 10 2017
Undløse moneycup 2017 9. - December 10 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
VIF INDOOR KUNST CUP U9-U10 November 26 2017
Orient Cup 2017 18. - November 19 2017
DGI 1/2 bane stævne i Tuse for U6 og U7 November 12 2017
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017 October 28 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 21 2017 - April 1 2018
KIF U10 CUP 2017 September 16 2017
KIF U10 2017 Niveau D (Begynderstævne)-AFLYST September 16 2017
B1973 Micro Cup 2017 September 10 2017
Sportsgear Cup 2017 2. - September 3 2017
Stryhns Cup 2017 August 5 2017
Café ind over Cup 2017 June 24 2017
Nødebo Cup 17. - June 18 2017
Sportens dag i Svogerslev 2017 3. - June 4 2017
Pinsecup 2017 2. - June 5 2017
MTE Cup May 28 2017
AB Cup 2017 19. - May 21 2017
Sydbank Store Bededags Cup 2017 12. - May 14 2017
Løve Cup 2017 12. - May 14 2017
OK CUP Store Bededags Stævne 2017 Kastrup 12. - May 14 2017
BSI/VIF Nordic CUP 2017 8. - April 9 2017
Toftegaard biler opstartstævne 2017 1. - April 2 2017
BSF Vinterstævne March 19 2017
BSF Topdanmark hallen Cup for U-11 March 12 2017
Skrotspecialist Cup 2017 3. - March 5 2017
Gentofte Indoor Cup February 26 - March 26 2017
Føtex Food - Dragør Cup 2017 February 18 2017
HIK VINTER CUP 11. - February 12 2017
Greve Goal Show 2017 11. - February 12 2017
24sport Indoor Cup 2017 4. - February 5 2017
Futsalstævne for U6-U14 i Vindinge v/Roskilde January 29 2017
AIK 65 Strøby Cup 2017 January 27 - February 5 2017
Handelsstandens Boldklubs indendørs Fodbodstævne 21. - January 22 2017
Handelsstandens Boldklubs indendørs fodboldstævne 21. - January 22 2017
Jik Futsal cup 2017 15/1 January 15 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - January 22 2017
CC Sportswear cup 13. - January 15 2017
Salgsbutikken Cup 2017 7. - January 8 2017
Hvalsø Cup 2017 6. - January 8 2017
RB Julecup 2016 27. - December 30 2016
Nytårscup 2016 27. - December 30 2016
TUSE DRENGE CUP B/C RÆKKE U12-U13-U14 17. - December 18 2016
Sportmaster Cup 2016 17. - December 18 2016
SjSi Julestævne 2016 10. - December 11 2016
TUSE CUP UNGDOM 9. - December 18 2016
HIF – Medaljestævne - FUTSAL December 4 2016
Regstrup ny auto cup 2016 3. - December 4 2016
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 25. - November 27 2016
Aluline Indendørs Cup 2016 25. - November 27 2016
HIF – Medaljestævne - FUTSAL November 19 2016
MB Malercup October 30 2016
Boldklubben Frem cup 2016 29. - October 30 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 24 2016 - March 31 2017
BSI/VIF Nordic Cup 8. - October 9 2016
BONES Cup September 25 2016
Holbæk B&I-Liga 2008 September 24 2016
B1973 Micro Cup 2016 September 11 2016
KIF CUP Sommerstævne 2016 September 10 2016
Holbæk Cup 2016 10. - September 11 2016
Robey Cup 2016 3. - September 4 2016
Unisport Cup 27. - August 28 2016
FB CUP 2016 20. - August 21 2016
AB Tårnby Sommer Cup 20. - August 21 2016
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2016 August 14 2016
Herfølge Sommer Cup 2016 13. - August 14 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - August 14 2016
Stryhns Cup 2016 6. - August 7 2016
Undløse Cup July 2 2016
Dalum Liga Cup 2016 25. - June 26 2016
Aluline Sommer Cup 2016 Tølløse 24. - June 26 2016
24Sport Cup 2016 11. - June 12 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - June 5 2016
Pinsecup - Brolagt 2016 14. - May 16 2016
DB-Cup 2016 14. - May 15 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - May 15 2016
BorderShop pinsecup 2016 13. - May 16 2016
BSF 3-mands CUP den 24. April 2016 (U5, U6 og U7 d April 24 2016
Løve Cup 2016 22. - April 24 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - April 24 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - April 10 2016
Toftegaard biler opstartstævne 2016 2. - April 3 2016
HIF - Medaljestævne, Påske 2016 24. - March 28 2016
1/2 bane stævne i Havdrup (medaljestævne) March 20 2016
LSF - JA MENY/XL-BYG MÅLØV cup March 6 2016
Skrotspecialist Cup 2016 4. - March 6 2016
MK Fodbold Cup 2016 19. - February 21 2016
Greve Goal Show 13. - February 14 2016
Farvelade Cup 3.Del 5. - February 7 2016
Sparekassen Sjælland Indoor Cup 30. - January 31 2016
AIK 65 - Auto-House Cup 2016 January 29 - February 7 2016
Hornbæk cup 2016 22. - January 31 2016
Sportigan Langebæk Cup 2016 22. - January 31 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - January 24 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - January 17 2016
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 16. - January 17 2016
Sportigan Cup 2016 i Høng Hallen 16. - January 17 2016
Jik Futsal cup 2016 January 10 2016
Breddestævne i St. Merløse - 3. runde January 9 2016
Fra Ælling til Svane - Nytårscup 2016 9. - January 10 2016
Nyråd Cup 2016 9. - January 17 2016
Hvalsø Cup 2016 8. - January 10 2016
Futsalstævne i Tuse - 2. runde January 3 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - January 3 2016
Julefodboldstævne i Tingstedhallen 27. - December 29 2015
Bauhaus Cup 2015 27. - December 30 2015
Sportmaster Cup 12. - December 13 2015
B1909 Indefodboldstævne 2015 11. - December 13 2015
TUSE CUP UNGDOM 11. - December 20 2015
Regstrup ny auto cup 2015 5. - December 6 2015
B1913 CUP 4. - December 6 2015
Flexgulvservice jule cup - Champagneklubben 27. - November 29 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 20. - November 22 2015
Gladsaxe VIF CUP 6. - November 8 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 6. - November 8 2015
Champions League for Kids October 24 2015 - March 27 2016
BSI-HHSPORT CUP U11 24. - October 25 2015
Løve Cup Mini 2015 5. - September 6 2015
Festugestævne - Herlev Fodbold August 29 2015
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2015 August 16 2015
Herfølge Sommer Cup 2015 15. - August 16 2015
B93 UnikBolig Cup 2015 15. - August 16 2015
Stryhns Cup 2015 8. - August 9 2015
Sankt Hans Stævne 2015 June 28 2015
LITE-HOUSE.DK CUP 2015 20. - June 21 2015
VIF SOMMER CUP 13. - June 14 2015
U9 Greve Goal Show (4) June 13 2015
Fremad Valby Cup 6. - June 7 2015
Dagli' Brugsen Sommerfest Cup June 6 2015
Intersport/SEGMENT CUP 2015 30. - May 31 2015
U9 Greve Goal Show (3) May 30 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - May 24 2015
BorderShop pinsecup 2015 22. - May 25 2015
HIK CUP - Forår 16. - May 17 2015
Løve Cup 2015 1. - May 3 2015
Sydbank Store Bededags Cup 2015 1. - May 3 2015
U9 Greve Goal Show (1) April 18 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - April 12 2015
Opstartsstævne 2015 - Jernløse Boldklub 5. - April 6 2015
Toyota Material & Fomsgaard Gulve cup 2015 March 29 2015
VB Cup 2015 March 28 2015
DGI Halvbanestævne Havdrup March 15 2015
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 14. - March 15 2015
EJBY CUP 2015 7. - March 8 2015
Skrotspecialist Cup 2015 6. - March 8 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - March 8 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup February 28 2015
BSF U8´s Vinterstævne February 28 2015
HIF - Medaljestævne February 21 2015
MK Fodbold Cup 2015 13. - February 14 2015
DGI Halvbanestævne Lynge-Broby February 8 2015
Greve Goal Show 7. - February 8 2015
Karlslunde Pokal Cup 6. - February 8 2015
BK friheden cup January 31 - February 1 2015
Solrød Sport Cup 2015 January 31 - March 1 2015
Midtsjællands cup 2015 January 30 - February 1 2015
Strøby Cup 2015 January 23 - February 1 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 23. - January 25 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 17. - January 18 2015
DGI Breddestævne Hagested January 17 2015
JA Byggeland/ LSF BørneCup January 11 2015
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 10. - January 11 2015
ABC CUP 2015 2. - January 4 2015
Hvalsø Cup 2015 2. - January 4 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - December 30 2014
Sportmaster Cup 12. - December 14 2014
Lite-House Cup 2014 12. - December 14 2014
TUSE CUP UNGDOM 12. - December 21 2014
Faxe Kondi/Elmely Kro Cup 2014 6. - December 7 2014
Jernløse Cup 2014 6. - December 7 2014
Gadstrup Dagli Brugsen Cup 2014 29. - November 30 2014
Super Brugsen / OK stævne November 23 2014
SGIF CUP Nov 2014 22. - November 23 2014
Taastrup FC - Børnestævne 2014 November 9 2014
KORCH CUP 25. - October 26 2014
Champions League for Kids - vinterturnering October 20 2014 - March 31 2015
Gladsaxe Cup 27. - September 28 2014
B1973 Micro Cup September 14 2014
Brøndby IF Micro JubilæumsCup 2014 U6 - U10 September 14 2014
Herlev Festuge stævne August 30 2014
Orient Cup 2014 30. - August 31 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - August 24 2014
JOMA Opstartsstævne sommer 2014 16. - August 17 2014
B93 UnikBolig Cup 2014 16. - August 17 2014
Stryhns Cup 2014 9. - August 10 2014
NYBOLIG CUP 2014 - ØRSLEV June 28 2014
Gadstrup Mini-VM 2014 June 22 2014
AB Tårnby Pige Cup 2014 June 21 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - June 15 2014
Gundsølille Cup 14. - June 15 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - June 8 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - June 8 2014
bo-Hus Cup 2014 6. - June 9 2014
McDonald´s cup 2014 May 29 2014
Løve Cup 2014 16. - May 18 2014
Gladsaxe Cup - Lørdag 3/5 May 3 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - April 20 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - April 6 2014
Jyske Bank / LSF Stævne March 30 2014
Solrød Superbest Cup March 29 2014
Rishøj Micro Cup March 23 2014
BSF Halvbanestævne marts 2014 March 15 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
EJBY CUP 2014 / Ejby IF 68 1. - March 2 2014
Gladsaxe Cup February 28 - March 2 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 January 31 - February 2 2014
Skuldelev stævnet 24. - January 26 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - January 19 2014
ABC CUP '14 3. - January 5 2014
Hvalsø Cup 2014 3. - January 5 2014
RB 1906 Julestævne 2013 27. - December 30 2013
Sportmaster Cup (Ringsted Cup) 13. - December 15 2013
Børnestævne på oppustelige baner!! December 8 2013
Gadstrup Dagli Brugsen Cup 2013 7. - December 8 2013
Cool Kids Cup October 31 2013 - March 31 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE October 21 2013 - March 30 2014
Ølstykke Efterårsturnering October 21 - December 15 2013
Gladsaxe Cup 21. - September 22 2013
B1973 Micro Cup September 15 2013
Brøndby IF Micro Sommer Cup 2013 14. - September 15 2013
KB Mikro Cup 2013 - Efterår 7. - September 8 2013
SENSOMMER-STÆVNE I SMØRUM 2013 September 1 2013
Havdrup Sommer Cup 2013 August 18 2013
SEGMENT CUP 2013 17. - August 18 2013
Stryhns Cup 2013 10. - August 11 2013
Køge BK - årg.2004 Forårscup June 22 2013
LITE-HOUSE.DK CUP 2013 1. - June 2 2013
Svogerslev pinsestævne 2013 18. - May 19 2013
AB Cup 2013 17. - May 19 2013
Mc Donald´s cup Kristi Himmelfartsdag 2013 May 9 2013
Løve Cup 2013 26. - April 28 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - April 7 2013

Tournament overview