Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG
Ådalsvej 94
Hinnerup
8382
http://www.hog-hinnerup.dk

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Hinnerup og Omegns Gymnastikforening on Staevner.dk. Below you can see which events that Hinnerup og Omegns Gymnastikforening have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Hinnerup og Omegns Gymnastikforening have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Hinnerup og Omegns Gymnastikforening logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Hinnerup og Omegns Gymnastikforening logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Hinnerup og Omegns Gymnastikforening. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Hinnerup og Omegns Gymnastikforening and must in no way be used without the prior permission of Hinnerup og Omegns Gymnastikforening. If Hinnerup og Omegns Gymnastikforening does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Hinnerup og Omegns Gymnastikforening 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Hinnerup og Omegns Gymnastikforening map

Tournament organised by club

Name Period
Hinnerup Mini Cup 2019 24. - August 25
Hinnerup Cup 2019 23. - August 25
ELRO dag i Hinnerup May 26
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge) November 1 2018 - March 1 2019
Østjysk Sensommer Stævne August 31 - September 2 2018
Hinnerup Mini Cup 2018 - med pokaler June 10 2018
Vinter Champions League U9, U10 & U11 November 18 2017 - February 4 2018
Vinter Champions League U12 piger November 1 2017 - March 15 2018
HINNERUP mini CUP med Pokaler June 5 2017
HINNERUP CUP 2. - June 4 2017
Fed Fodbold Fredag U10 & U11 21. april April 21 2017
Fed Fodbold Fredag 27. Januar U12 January 27 2017
Fed Fodbold Fredag 20. Januar U11 January 20 2017
Fed Fodbold Fredag 25. November U12 November 25 2016
Fed Fodbold Fredag 11. November U11 November 11 2016
Vinter Champions League U12 October 24 2016 - March 24 2017
Vinter Champions League U11 October 24 2016 - March 24 2017
Vinter Champions League U9+U10 October 24 2016 - March 24 2017
Vinter Champions League U14 October 24 2016 - March 24 2017
Vinter Champions League U13 October 24 2016 - March 24 2017
Claus Hvass 3-bold stævne June 19 2016
Claus Hvass EM Cup 18. - June 19 2016
Fed Fodbold Fredag U9, U10, U11 Sommer June 17 2016
HINNERUP mini CUP May 16 2016
HINNERUP CUP 13. - May 16 2016
Fed Fodbold Fredag for Piger U10 & U11 April 8 2016
Støtafrika.dk Cup March 13 2016
Fed Fodboldfredag for Piger U10 & U11 February 5 2016
Fed Fodboldfredag for Piger U10 & U11 January 15 2016
[BUCH|VEDEL] Vinter Cup for U10 piger November 14 2015
Champions-League Vinter October 31 2015 - April 10 2016
U10 Cup (8-mands) June 27 2015
U12 - Claus Hvass Talent Cup 13. - June 14 2015
U9/U10 - Claus Hvass Talent Cup 13. - June 14 2015
Claus Hvass 3-bold stævne June 13 2015
HINNERUP MINI CUP May 14 2015
HINNERUP CUP 14. - May 16 2015
HINNERUP MINI CUP May 14 2015
HINNERUP MINI CUP May 14 2015
HINNERUP CUP 14. - May 16 2015
Claus Hvass 3-mands indoor cup January 18 2015
Støtafrika.dk Cup January 17 2015
Claus Hvass 3-mands JULE/NYTÅRS cup November 17 2014
Claus Hvass Kunstgræs jule/nytårs Cup November 17 2014
Din Tøjmand Claus Hvass Cup September 28 2014
U9 - VM June 22 2014
U8 - VM June 21 2014
U11 - VM 21. - June 22 2014
VM for U5-U6-U7 June 21 2014
Danske Bank Hinnerup Cup May 29 2014
HINNERUP CUP 29. - May 31 2014
Claus Hvass Indoor Cup February 2 2014
Claus Hvass 3-mands cup February 2 2014
Støtafrika.dk Cup February 1 2014
Din Tøjmand Claus Hvass - Cup August 25 2013
Danske Bank Cup Hinnerup May 9 2013
HINNERUP CUP 9. - May 11 2013
HOG Indoor cup January 27 2013
EM i HOG June 3 2012
Hinnerup CUP 17. - May 19 2012
Danske Bank Cup Hinnerup May 17 2012
Hinnerup Cup 2. - June 4 2011
Hinnerup Cup 2011 2. - June 5 2011
Hinnerup Cup 8. - August 10 2008
Hinnerup Cup 3. - August 5 2007

Tournaments club has partisipated in

Name Period
Djurslands Bank Cup 2019, VRI indestævne 16. - November 17
Afsluttende efterårsstævne U6-U10 hos ØBG September 28
Hinnerup Mini Cup 2019 24. - August 25
Hinnerup Cup 2019 23. - August 25
Markon Craft Cup i VRI 2019 June 15
Silkeborg Mesterskabet 2019 8. - June 9
RANDERS BYGGER - Åbne Randers Mesterskaber 2019 1. - June 2
ELRO dag i Hinnerup May 26
Middelfart Sparekasse Cup 2019 May 12
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18
Kom-i-form stævne for U11-U13 piger/drenge April 7
Åbne Silkeborgmesterskaber i Futsal 2019 19. - January 20
Sparkron Ulvehøj Cup 2019 4. - January 13
Hørning IF julecup 27. - December 30 2018
Hørning IF julefutsal 27. - December 30 2018
Dansk Revision Cup 2018 27. - December 29 2018
Fedets Cup 2018, VRI indestævne 17. - November 18 2018
Vinter Champions League 2018/2019 (U9-U11 drenge) November 1 2018 - March 1 2019
Østjysk Sensommer Stævne August 31 - September 2 2018
McDonalds Paderup Cup 2018 August 18 2018
HSK CUP - HADSTEN 2018 June 30 - July 1 2018
VB Cup 2018 23. - June 24 2018
Djurslands Bank Cup i VRI 2018 June 16 2018
Hinnerup Mini Cup 2018 - med pokaler June 10 2018
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2018 2. - June 3 2018
Silkeborg Mesterskabet 2018 19. - May 20 2018
HEI MINICUP 2018 i samarbejde med JYSKE BANK 12. - May 13 2018
SIF Fodbold Cup 2018 May 12 2018
VIF CUP May 10 2018
Træningsstævne i Hørning 7. - April 8 2018
Dansk Revisions Cup 2018 17. - February 18 2018
HEI MINICUP 2018 6. - January 14 2018
Sparkron Ulvehøj Cup 2018 5. - January 14 2018
Dansk Revision Cup 2017 28. - December 29 2017
Middelfart Sparekasse Julecup 27. - December 30 2017
Middelfart Sparekasse Julefutsal 27. - December 30 2017
ENIIG Fårvang Cup 23. - November 26 2017
Vinter Champions League U9, U10 & U11 November 18 2017 - February 4 2018
Fedets Cup 2017, VRI indestævne 18. - November 19 2017
ASA Cup November 11 2017
Vinter Champions League U12 piger November 1 2017 - March 15 2018
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne September 9 2017
FC Horsens Pokal Cup 26. - August 27 2017
NMT-BYENS CUP 2017 24. - June 25 2017
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2017 10. - June 11 2017
HEI MINICUP 2017 27. - May 28 2017
Kom-i-Form stævne - HA85 (Silkeborg) April 22 2017
Fed Fodbold Fredag U10 & U11 21. april April 21 2017
Østjylland Open - Jydsk Emblemfabrik Cup 1. - April 2 2017
Træningsstævne i Hørning 1. - April 2 2017
Lyseng Pige Stævne 25. - March 26 2017
Øens Hold Cup 24. - March 26 2017
Ubberud Girls Indoor Cup Marts 2017 11. - March 12 2017
Brunmose Cup Ødsted 2017 11. - March 12 2017
Dansk Revision CUP 2017 18. - February 19 2017
Fed Fodbold Fredag 27. Januar U12 January 27 2017
Fed Fodbold Fredag 20. Januar U11 January 20 2017
Fortuna Vinter Cup 2017 January 14 2017
Åbne Århus Mesterskab i indendørs fodbold 2017 8. - January 22 2017
Sportmaster cup 2017 6. - January 8 2017
Sparkron Ulvehøj Cup 2017 December 28 2016 - January 8 2017
Hansen / Nissen Cup 2016 27. - December 30 2016
Spar Nord Julecup 27. - December 30 2016
Nykredit Nissecup 2016 i Houlkær (Viborg) 2. - December 4 2016
BIF CUP 3-Bold 26. - November 27 2016
Fed Fodbold Fredag 25. November U12 November 25 2016
Jyske Bank Cup 2016, VRI indestævne 19. - November 20 2016
Eniig Fårvang Cup 18. - November 27 2016
Bramdrupdam Cup 2016 11. - November 20 2016
Fed Fodbold Fredag 11. November U11 November 11 2016
Vinter Champions League U13 October 24 2016 - March 24 2017
Vinter Champions League U9+U10 October 24 2016 - March 24 2017
Vinter Champions League U14 October 24 2016 - March 24 2017
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne September 10 2016
FC Horsens Pokal Cup 27. - August 28 2016
Lunderskov MiniCup August 13 2016
Åbne Århus Mesterskab 2016 12. - August 14 2016
NMT CUP 2016 25. - June 26 2016
VB Pige Cup June 25 2016
Claus Hvass 3-bold stævne June 19 2016
Claus Hvass EM Cup 18. - June 19 2016
Ølsted Cup 2016 June 18 2016
Fed Fodbold Fredag U9, U10, U11 Sommer June 17 2016
Id Hair Sommer Cup VRI 2016 June 11 2016
Automester - Åbne Randers Mesterskaber 2016 4. - June 5 2016
Jyske 3-bold Storstævne, Kolt/Hasselager IF May 28 2016
Jyske 3-bold Storstævne, Grenaa May 21 2016
Vinding Cup 2016 April 22 2016
Fed Fodbold Fredag for Piger U10 & U11 April 8 2016
Østjylland Open - Jydsk Emblemfabrik Cup April 3 2016
TRIF Cup kunstgræs U11 og U12 2. - April 3 2016
Ans Påske Cup 24. - March 26 2016
Fodboldstævne i Midtpunktet 19. - March 20 2016
Lyseng Pige Stævne 18. - March 19 2016
STARK INVITATIONAL GALTEN March 13 2016
Støtafrika.dk Cup March 13 2016
Djurslands Bank og Dagli brugs cup 2016 4. - March 13 2016
Dansk Revision CUP 2016 20. - February 21 2016
Viborg F.F. Vintercup 2016 15. - February 17 2016
Fed Fodboldfredag for Piger U10 & U11 February 5 2016
Fed Fodboldfredag for Piger U10 & U11 January 15 2016
Åbne Århus Mesterskab 2016 i Indendørs Fodbold 10. - January 24 2016
Sparkron Ulvehøj Cup 2016 2. - January 10 2016
Spar Nord Cup 2015 27. - December 30 2015
Hansen / Nissen Cup 2015 27. - December 30 2015
Julestævne Rask Mølle 11. - December 20 2015
Energi Midt Fårvang Cup 2015 20. - November 29 2015
[BUCH|VEDEL] Vinter Cup for U10 piger November 14 2015
Kathrine Andersen Chokolade Cup 2015, VRI 14. - November 15 2015
Champions-League Vinter October 31 2015 - April 10 2016
Fortuna Sydbank Cup 2015 23. - October 25 2015
Øens Hold Cup (U8-U12) 9. - October 11 2015
Afsluttende 5-mands stævne ØBG Silkeborg September 26 2015
Løsning IF Pige Cup September 13 2015
Løsning IF Drenge Cup September 12 2015
FC Horsens Pokal Cup 29. - August 30 2015
Vendsyssel Cup 2015 August 23 2015
Jyske 3-bold Storstævne, HOG Hinnerup August 22 2015
Estate Cup Lystrup 2015 15. - August 16 2015
Djurs Cup 2015 August 8 2015
U10 Cup (8-mands) June 27 2015
VB Pige Cup June 27 2015
Kronecup 2015 27. - June 28 2015
Åbne Århus Mesterskab Ude 2015 20. - June 21 2015
U12 - Claus Hvass Talent Cup 13. - June 14 2015
U9/U10 - Claus Hvass Talent Cup 13. - June 14 2015
ID Hair Sommer Cup VRI 2015 June 13 2015
Andelskassen - Åbne Randers Mesterskaber 2015 6. - June 7 2015
EDC Funder CUP 2015 May 31 2015
BGIF CUP 2015 U11 May 30 2015
Djurslands Bank NBK Cup 2015 May 23 2015
BlicherCup 2015 May 23 2015
Sommer CL May 8 - June 7 2015
Vestjysk bank cup 2015 14. - February 15 2015
Viborg F.F. Vintercup 2015 9. - February 11 2015
Sportigan Kolind Cup 6. - February 15 2015
Sparkron Ulvehøj Cup 2015 3. - January 11 2015
Spar Nord Cup 2014 27. - December 30 2014
Hansen / Nissen Cup 2014 27. - December 30 2014
SPAKRON/SPORTSMASTER CUP 19. - December 21 2014
DGI Kval-stævne - Pigehold 13. - December 14 2014
Fårvang Cup 2014 28. - November 30 2014
Lyseng Pige Stævne November 22 2014
Claus Hvass 3-mands JULE/NYTÅRS cup November 17 2014
NES cup 2014, VRI indestævne 15. - November 16 2014
Champions-League Vinter November 9 2014 - March 8 2015
Langå Sparekasse Cup - Ungdom 8. - November 9 2014
Fortuna indestævne på stor bane November 1 2014
Fortuna Sydbank Cup 2014 24. - October 26 2014
Champions League for Kids - vinterturnering October 20 2014 - March 31 2015
Din Tøjmand Claus Hvass Cup September 28 2014
Freja DGI Cup September 13 2014
Løsning IF Cup September 6 2014
JKE Design PokalCup 2014 30. - August 31 2014
Obtoncup 16. - August 17 2014
Estate Cup Lystrup 2014 16. - August 17 2014
DJURS CUP 2014 August 9 2014
VB Pige Cup June 28 2014
U9 - VM June 22 2014
ID Hair Sommer Cup VRI 2014 June 21 2014
VM for U5-U6-U7 June 21 2014
U11 - VM 21. - June 22 2014
U8 - VM June 21 2014
M-Sport / BUF Horsens Outdoor 2014 14. - June 15 2014
Ølsted Cup 2014 June 14 2014
HSF EnergiMidt SuperCup June 14 2014
Fortuna Danski Cup 2014 7. - June 9 2014
Mazda/Suzuki Randers&Auning - åbne mesterskaber 24. - May 25 2014
Vinding CUP 2014 May 16 2014
Jyske 3-bold Storstævne, IF Lyseng May 11 2014
Østjylland Open - Fodboldfabrikken Århus March 23 2014
Djurslandsbank og Dagli`brugs Cup 2014 7. - March 16 2014
Futsal Indtroduktionsstævne i Ulstrup Hallerne March 1 2014
Vestjysk bank cup 2014 15. - February 16 2014
Fortuna Sport Direct Cup 2014 14. - February 16 2014
Viborg F.F. Vintercup 2014 11. - February 13 2014
Sportigan Kolind Cup 7. - February 16 2014
Claus Hvass Indoor Cup February 2 2014
Claus Hvass 3-mands cup February 2 2014
Sparkron Ulvehøj Cup 2014 3. - January 12 2014
Super Brugsen - OK Cup 2013 27. - December 30 2013
INTERSPORT CUP 2013 Åstrup/Hammelev November 30 - December 14 2013
Energi Midt Fårvang Cup 2013 November 23 - December 1 2013
Langå Sparekasse Cup - Ungdom 8. - November 10 2013
Fortuna Sydbank Cup 2013 25. - October 27 2013
JKE Design PokalCup 2013 August 31 - September 1 2013
Din Tøjmand Claus Hvass - Cup August 25 2013
Mc Donalds Paderup Cup 2013 August 24 2013
GRØN START August 18 2013
Estate Cup Lystrup 2013 17. - August 18 2013
DJURS CUP 2013 August 10 2013
Krone cup 2013 29. - June 30 2013
SSK sommercup 2013 22. - June 23 2013
ID Hair Sommer Cup VRI 2013 15. - June 16 2013
SparNord & Fårup Sommerland SommerCup 2013 June 15 2013
Djurs Sommerland Fodbold Cup 9. juni June 9 2013
HSF SuperCup June 8 2013
M-Sport / BUF Horsens Outdoor 2013 1. - June 2 2013
U7 Forårs Cup i Aarhus April 27 2013

Tournament overview