Vallensbæk IF 39

Vallensbæk IF 39
VI39
Idræts Alle 2 - 4
Vallensbæk
2625
http://www.vi39.com

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Vallensbæk IF 39 on Staevner.dk. Below you can see which events that Vallensbæk IF 39 have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Vallensbæk IF 39 have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Vallensbæk IF 39 logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Vallensbæk IF 39 logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Vallensbæk IF 39. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Vallensbæk IF 39 and must in no way be used without the prior permission of Vallensbæk IF 39. If Vallensbæk IF 39 does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Vallensbæk IF 39 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Vallensbæk IF 39 map

Tournament organised by club

Name Period
Vallensbæk Cup 2019 15. - June 16
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 29 2018 - March 31 2019
Champions League for Kids-UDENDØRS October 27 2018 - March 31 2019
Vallensbæk Cup June 16 2018
Futsalstævne i Vallensbæk January 13 2018
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 21 2017 - April 1 2018
DGI Cup for U6-U9 i Vallensbæk September 16 2017
Škoda Cup August 19 2017
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 24 2016 - March 31 2017
Champions League for Kids-JYLLAND/FYN August 8 2016
ŠKODA Køge Cup June 11 2016
CL for Kids - Forårsturnering April 1 - June 12 2016
Champions League for Kids October 24 2015 - March 31 2016
Champions League for Kids October 24 2015 - March 27 2016
Champions League for Kids August 22 - October 24 2015
ŠKODA Køge Cup May 30 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - March 8 2015
Champions League for Kids - vinterturnering October 20 2014 - March 31 2015
Champions League for Kids - vinterturnering October 1 2014 - March 31 2015
SKODA Køge Cup August 16 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
Rødovre Trælast CUP 7. - March 9 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
Champions League for Kids - JYLLAND/FYN January 6 - March 30 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE October 21 2013 - March 30 2014
Rødovre Trælast Cup 8. - March 10 2013
Champions League for Kids - vinterturnering October 22 2012 - March 31 2013
Rødovre Trælast Cup 9. - March 11 2012
Champions League for Kids - vinterturnering October 3 2011 - March 31 2012
Rødovre Trælast Cup 4. - March 6 2011
Champions League for Kids - vinterturnering October 30 2010 - March 27 2011
Rødovre Trælast Cup 5. - March 7 2010
Vallensbæk Futsal January 10 2010
Champions League for Kids årgang 1999-2001 October 12 2009 - March 28 2010

Tournaments club has partisipated in

Name Period
HIK Efterårs Cup 2019 19. - October 20
3. Gentofte Cup October 13
Greve U7 pokalstævne September 28
BFC Lundegården REMA1000 Cup 14. - September 15
AFK Cup 2019 September 8
B1973 Toyota Micro Cup 2019 September 8
Køge Nord Cup årg 09 August 31
Orient Cup 2019 August 31 - September 1
Herstedøster IC Børnestævne 2019 August 31 - September 1
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 17. - August 18
Herfølge Sommer Cup 2019 17. - August 18
Stryhns Cup 2019 10. - August 11
TFC OPSTARTSSTÆVNE AUGUST 2019 10. - August 11
Avarta Cup 2019 29. - June 30
Dalum Liga Cup 2019 28. - June 30
Intersport Cup Albertslund 2019 8. - June 9
Colourplus pinsecup 2019 7. - June 10
2. CHAMPIONS CUP May 30 - June 2
Sydbank Store Bededags Cup 2019 17. - May 19
Løve Cup 2019 17. - May 19
Audi U9 SuperCup May 4
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18
Ølstykke Cup 2019 April 7
Øens Hold Cup Træningsstævner (U8-U17) 29. - March 31
Danmarks bedste futsal cup 23. - March 24
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17
SGIF Marts-stævne 2019 8. - March 10
U11-U12 Piger fastelavn fodbold March 2
Champions League Indoor Kunst Cup 16. - February 17
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar 9. - February 10
Champions League Indoor Kunst Cup 2. - February 3
HIF - Medaljestævne d.19-20 januar 19. - January 20
Solrød Meny Cup 2019 January 19 - February 3
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 18. - January 20
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019 12. - January 13
Undløse Indoor Cup - U14/15/16/17 - Pengestævne 12. - January 13
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng 11. - January 13
BK SKJOLD/NØRREBRO UNITED NYTÅRSCUP 2019 5. - January 6
NYTÅRSCUP Champions League Indoor Kunst Cup 5. - January 6
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 21. - December 23 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
HIF - Medaljestævne d.15-16 december 15. - December 16 2018
Avarta-Julestævne 2018 1. - December 2 2018
Regstrup Ny Auto Cup 1. - December 2 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 24. - November 25 2018
Aluline Indendørs Cup 2018 23. - November 25 2018
Orient Cup 2018 indendørs 17. - November 18 2018
INDOOR LiGA CUP NOV 18 17. - November 18 2018
Nørrebro United/BK Skjold stævne 10. - November 11 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 10. - November 11 2018
HIF stævne 3. - November 4 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 27. - October 28 2018
HIF - Medaljestævne d.27-28 oktober 27. - October 28 2018
BFC Lundegården Cup 2018 September 15 2018
Orient Cup 2018 1. - September 2 2018
Herfølge Sommer Cup 2018 11. - August 12 2018
2. Gentofte Sommer Cup June 30 - July 1 2018
NYBOLIG CUP 2018 - ØRSLEV GIF June 30 2018
2010 Liga Cup June 17 2018
Solrød VM Sommer Cup June 16 2018
Giraf Cup 2018 May 26 2018
AB CUP 2018 25. - May 27 2018
AIF Cup 2018 19. - May 20 2018
Colourplus pinsecup 2018 18. - May 21 2018
Livol U12 PokalCup 2018 May 5 2018
Sydbank Store Bededags Cup 2018 27. - April 29 2018
Løve Cup 2018 27. - April 28 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
KIF U10 Cup 2018 Forår 14. - April 15 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 7. - April 8 2018
BSF PÅSKECUP 2018 1. - April 2 2018
Hafnia Påske Cup March 25 2018
Indooor pokal Cup March 18 2018
HIF – Medaljestævne d.17-18 marts 17. - March 18 2018
Dansk Revision Roskilde Pige Cup March 10 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 March 10 2018
jik futsal 2018 ( 2) February 24 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
Greve Goal Show 2018 10. - February 11 2018
U10-U11 Piger fastelavn fodbold February 10 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
GS Store Futsal Cup 20. - January 21 2018
Brøndby futsal cup 20. - January 21 2018
Hornbæk Cup 19. - January 28 2018
Futsalstævne i Vallensbæk January 13 2018
Solrød Meny Cup 2018 13. - January 21 2018
Indoor LiGA CUP 2018 U8 og U9 12. - January 14 2018
Bk Skjold/Nørrebro United Nytårscup 2018 6. - January 7 2018
Champions League Indoor Nytårs Cup January 6 2018
Hvalsø Cup 2018 6. - January 7 2018
Holmegaard Cup 2017 28. - December 29 2017
Geertsen Cup 2017 (Ringsted Cup 2017) 16. - December 17 2017
BSF JULECUP (U6, U7 og U8) December 3 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
Orient Cup 2017 18. - November 19 2017
LSF - Sydbank Sølv Cup November 18 2017
Indoor LiGA CUP 2017 10. - November 12 2017
SGIF novemberstævne 2017 4. - November 5 2017
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017 October 28 2017
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 21 2017 - April 1 2018
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
DGI Cup for U6-U9 i Vallensbæk September 16 2017
HOLBÆK CUP 2017 9. - September 10 2017
Sportsgear Cup 2017 2. - September 3 2017
Rosenhøj Cup 2017 26. - August 27 2017
Škoda Cup August 19 2017
Køge Nord Cup August 12 2017
Herfølge Sommer Cup 2017 12. - August 13 2017
B.93 UnikBolig Cup 2017 11. - August 13 2017
BK Friheden Kræmmercup 2017 5. - August 6 2017
Stryhns Cup 2017 August 5 2017
Café ind over Cup 2017 June 24 2017
Optimize sommer cup for U10 piger June 10 2017
Avarta Pinse Cup 3. - June 4 2017
Fremad Valby Cup 2017 3. - June 4 2017
Pinsecup 2017 2. - June 5 2017
AIF Cup 2017 27. - May 28 2017
AB Cup 2017 19. - May 21 2017
Sydbank Store Bededags Cup 2017 12. - May 14 2017
Løve Cup 2017 12. - May 14 2017
Tårnby FFs Guld Cup udendørs 22. - April 23 2017
HIK PÅSKE CUP 2017 8. - April 13 2017
Karlslunde Påske Cup 8. - April 9 2017
BSF 3-mands CUP den 26. marts 2017 (U5, U6 og U7 d March 26 2017
Roskilde Pigecup Fodbold Stævne 25. - March 26 2017
BSF Vinterstævne March 19 2017
BSF Topdanmark hallen Cup for U-11 March 12 2017
EJBY CUP 2017 4. - March 5 2017
Gentofte Indoor Cup February 26 - March 26 2017
U10 Piger fastelavn fodbold February 26 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - February 26 2017
Greve Goal Show 2017 11. - February 12 2017
HIK VINTER CUP 11. - February 12 2017
Køge Nord Cup February 11 2017
BK Friheden Cup 2017 4. - February 5 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - February 5 2017
Futsalstævne for U6-U14 i Vindinge v/Roskilde January 29 2017
Brøndby Vinter IndeCup 28. - January 29 2017
AIK 65 Strøby Cup 2017 January 27 - February 5 2017
BSF Cup 2017 January 22 2017
Boligmatch Indoor 2017 January 21 2017
HIF - Medaljestævne, 21 og 22 januar 2017 21. - January 22 2017
Sengeløse pokal stævne 21. - January 22 2017
Jik Futsal cup 2017 15/1 January 15 2017
Jik cup 2017 14/1 January 14 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - January 22 2017
VÆRLØSE CUP 2017 January 14 2017
Futsalstævne for U6-U14 i Gislinge January 8 2017
Salgsbutikken Cup 2017 7. - January 8 2017
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 7. - January 8 2017
Sparekassen Sjælland Cup 2017 6. - January 8 2017
Hvalsø Cup 2017 6. - January 8 2017
HIK Jule Cup 29. - December 30 2016
Boldklubben Frem julestævne 2016 27. - December 30 2016
RB Julecup 2016 27. - December 30 2016
BK Skjold Julecup 27. - December 28 2016
Futsal Julestævne 18. dec. (U10-U17) December 18 2016
BSF PIGE CUP 2016 17. - December 18 2016
Sportmaster Cup 2016 17. - December 18 2016
Futsalstævne for U6-U14 i Store Merløse December 4 2016
Regstrup ny auto cup 2016 3. - December 4 2016
Avarta-Cup ( Julestævne ) 26. - November 27 2016
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 25. - November 27 2016
Orient Cup 19. - November 20 2016
Futsalstævne November 13 2016
Futsalstævne med brasiliansk futsalmester November 13 2016
LOLLANDS BANK CUP 2016 - ØRSLEV GIF 12. - November 13 2016
Skjold/Nørrebro United Cuppen 12. - November 13 2016
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau November 12 2016 - January 14 2017
SGIF novemberstævne 2016 5. - November 6 2016
Brøndby Efterårs Mini Cup 2016 5. - November 6 2016
INDOOR LIGA CUP 2016 5. - November 6 2016
Gladsaxe Cup 2016 4. - November 6 2016
Boldklubben Frem cup 2016 29. - October 30 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 24 2016 - March 31 2017
B.93 Mini Cirkus Cup 2016 October 23 2016
HIK CUP - 2016 efterår 1. - October 2 2016
B1973 Micro Cup 2016 September 11 2016
DGI Cup - Gadstrup IF September 11 2016
Holbæk Cup 2016 10. - September 11 2016
SportyMe.dk CUP, Herstedøster IC 2016 3. - September 4 2016
Robey Cup 2016 3. - September 4 2016
Unisport Cup 27. - August 28 2016
AB Tårnby Sommer Cup 20. - August 21 2016
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2016 August 14 2016
B93 UnikBolig Cup 2016 13. - August 14 2016
Herfølge Sommer Cup 2016 13. - August 14 2016
BK Friheden Kræmmercup 2016 6. - August 7 2016
Stryhns Cup 2016 6. - August 7 2016
Aluline Sommer Cup 2016 Tølløse 24. - June 26 2016
ŠKODA Køge Cup June 11 2016
24Sport Cup 2016 11. - June 12 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - June 5 2016
Giraf Cup 2016 May 21 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - May 15 2016
Pinsecup - Brolagt 2016 14. - May 16 2016
DB-Cup 2016 14. - May 15 2016
Blockbuster Cup 2016 May 8 2016
Rosenhøj BK May 7 2016
VIF CUP April 30 - May 1 2016
BSF 3-mands CUP den 24. April 2016 (U5, U6 og U7 d April 24 2016
Danske Bank Breddestævne Rosenhøj BK April 23 2016
Løve Cup 2016 22. - April 24 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - April 24 2016
Fomsgaard Gulve Cup 2016 April 17 2016
DSPFTL - Danmarks Sjoveste Pige Fodbold Trænings L 9. - April 10 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - April 10 2016
Karlslunde Opstarts- og Pokalstævne, UDENDØRS 2. - April 3 2016
AIK 65 Opstarts Cup 2016 2. - April 3 2016
HIF - Medaljestævne, Påske 2016 24. - March 28 2016
ØENS HOLD CUP - DRENGE 18. - March 20 2016
Sportsfan Pigecup 12. - March 13 2016
Knud Larsen Pige Cup 5. - March 6 2016
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 26. - February 28 2016
MK Fodbold Cup 2016 19. - February 21 2016
Meny Futsal februar February 14 2016
Greve Goal Show 13. - February 14 2016
Bagelsringen Cup 2016 February 7 - March 6 2016
U9 Piger fastelavn fodbold February 7 2016
AIK 65 - Auto-House Cup 2016 January 29 - February 7 2016
Københavns PigeCup 2016 23. - January 24 2016
jik futsalcup 2016 January 23 2016
Super Brugsen OK stævne January 17 2016
Brøndby Vinter Micro Cup 2016 16. - January 17 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - January 24 2016
VÆRLØSE CUP 2016 January 16 2016
Stenlille cup/TK cup 15. - January 17 2016
Jik Futsal cup 2016 January 10 2016
Hvalsø Cup 2016 8. - January 10 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - January 3 2016
Bauhaus Cup 2015 27. - December 30 2015
Guaraná Futsal Cup Denmark 18. - December 20 2015
Sportmaster Cup 12. - December 13 2015
Regstrup ny auto cup 2015 5. - December 6 2015
Flexgulvservice jule cup - Champagneklubben 27. - November 29 2015
Farvelade cup 1.Del 20. - November 22 2015
Futsalstævne 7. - November 8 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 6. - November 8 2015
FFB Vikinge Cup Vinter October 19 2015 - March 13 2016
Vinter-Cup 2015-2016 October 19 2015 - March 13 2016
Futsal i Brønshøj. October 17 2015
Hjortens Pokal Stævne 17. - October 18 2015
AFLYST - U10 Greve Goal Show 10. - October 11 2015
Øens Hold Cup (U8-U12) 9. - October 11 2015
Præmiestævne i Brøndbyfor piger October 4 2015
GFK Cup 2015 26. - September 27 2015
BSI/VIF CUP 26. - September 27 2015
VSF Cup 2015 18. - September 20 2015
B1973 Micro Cup 2015 September 13 2015
Solrød Cup 2015 September 6 2015
Sydbank Cup - Dragør Boldklub September 6 2015
Fun4Kids Pokal Cup 2015 September 5 2015
Løve Cup Mini 2015 5. - September 6 2015
Orient Cup 2015 29. - August 30 2015
Champions League for Kids August 22 - October 24 2015
Rosenhøj Unisport Cup 22. - August 23 2015
AB Tårnby Sommer Cup 15. - August 16 2015
B93 UnikBolig Cup 2015 15. - August 16 2015
Tølløse CUP August 15 2015
Herfølge Sommer Cup 2015 15. - August 16 2015
Stryhns Cup 2015 8. - August 9 2015
Taastrup FC - Sommercup 2015 8. - August 9 2015
Brøndby Cup 2015 25. - July 29 2015
Sankt Hans Stævne 2015 June 28 2015
U9 Greve Goal Show (4) June 13 2015
Nødebo Cup 13. - June 14 2015
Fremad Valby Cup 6. - June 7 2015
Intersport/SEGMENT CUP 2015 30. - May 31 2015
ŠKODA Køge Cup May 30 2015
U9 Greve Goal Show (3) May 30 2015
HJORTEN CUP May 25 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - May 24 2015
Spar Nord Cup 2015 23. - May 24 2015
BorderShop pinsecup 2015 22. - May 25 2015
HIK CUP - Forår 16. - May 17 2015
Kristi Himmelfartsdag Greve Goal Show U6-U9 May 14 2015
Løve Cup 2015 1. - May 3 2015
Sydbank Store Bededags Cup 2015 1. - May 3 2015
KB Mikro Cup 2015 - Forår 25. - April 26 2015
VIF CUP BAGSVÆRD 25. - April 26 2015
U9 Greve Goal Show (1) April 18 2015
Hjorten 2020 Sommer cup U8 12. - April 19 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - April 12 2015
Opstartsstævne 2015 - Jernløse Boldklub 5. - April 6 2015
HIK PÅSKE CUP 4. - April 6 2015
Solrød Superbest Cup March 28 2015
Mini Vinter-Cup - Ølstykke 28. - March 29 2015
VB Cup 2015 March 28 2015
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 14. - March 15 2015
EJBY CUP 2015 7. - March 8 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - March 8 2015
Skrotspecialist Cup 2015 6. - March 8 2015
BSF U8´s Vinterstævne February 28 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup February 28 2015
IF62 February 21 2015
HIF - Medaljestævne February 21 2015
Vibes Malerfirmacup 3 20. - February 22 2015
HIK MIKRO CUP February 15 2015
MK Fodbold Cup 2015 13. - February 14 2015
Dragør Boldklub U7 - indestævne February 8 2015
Greve Goal Show 7. - February 8 2015
Karlslunde Pokal Cup 6. - February 8 2015
BK friheden cup January 31 - February 1 2015
Solrød Sport Cup 2015 January 31 - March 1 2015
B1909 Combi Cup 2015 January 30 - February 1 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 23. - January 25 2015
Hornbæk cup 2015 (1) 23. - January 25 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 17. - January 18 2015
VÆRLØSE CUP 2015 January 17 2015
JIK Futsal Cup 2015 11. - January 18 2015
ArdaghGlass Cup 2015 9. - January 11 2015
ABC CUP 2015 2. - January 4 2015
Hvalsø Cup 2015 2. - January 4 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - December 30 2014
Sportmaster Cup 12. - December 14 2014
Jernløse Cup 2014 6. - December 7 2014
Drachmann Cup 29. - November 30 2014
Gladsaxe - DinParkering Cup 28. - November 30 2014
Super Brugsen / OK stævne November 23 2014
SGIF CUP Nov 2014 22. - November 23 2014
Vibes Malerfirmacup 1 21. - November 23 2014
Skjold Cup 2014 8. - November 9 2014
Kelme Futsal Cup November 8 2014
Taastrup FC Inde Cup 2014 7. - November 9 2014
Kaeser Cup Ringsted November 1 2014
Futsalstævne 1. - November 2 2014
Cool Kids Cup October 31 2014 - March 31 2015
KORCH CUP 25. - October 26 2014
Champions League for Kids - vinterturnering October 20 2014 - March 31 2015
Ølstykke Vinterturnering October 20 2014 - March 29 2015
Gladsaxe Cup 27. - September 28 2014
INGESAUTOCUP September 20 2014
VSF Cup 2014 19. - September 21 2014
B1973 Micro Cup September 14 2014
Brøndby IF Micro JubilæumsCup 2014 U6 - U10 September 14 2014
Solrød Cup 2014 September 13 2014
FK sydsjælland 05`s børnestævne September 7 2014
Løve Cup Mini 2014 6. - September 7 2014
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 2014 5. - September 7 2014
SENSOMMER-STÆVNE I SMØRUM 2014 August 31 2014
LITE-HOUSE.DK CUP 2014 30. - August 31 2014
Orient Cup 2014 30. - August 31 2014
Herlev Festuge stævne August 30 2014
SEGMENT CUP 2014 23. - August 24 2014
FB ROTARY CUP 2014 23. - August 24 2014
Havdrup Sommer Cup 2014 August 17 2014
SKODA Køge Cup August 16 2014
JOMA Opstartsstævne sommer 2014 16. - August 17 2014
Taastrup FC - Sommercup 2014 9. - August 10 2014
DBU København Beach Soccer for børn 28. - June 29 2014
Gladsaxe Cup - Søndag 22/6 June 22 2014
Gadstrup Mini-VM 2014 June 22 2014
Buff Cup 04 June 21 2014
Gladsaxe Cup - Lørdag 21/6 June 21 2014
McDonald's Liga Cup 2014 June 14 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - June 15 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - June 8 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - June 8 2014
Brolagt Pinsecup 2014 7. - June 9 2014
AB Cup 125 år 6. - June 9 2014
Vejen Cup 2014 6. - June 8 2014
HIK CUP - Forår May 31 - June 1 2014
VB 1968 Micro Cup - Søndag 25/5 May 25 2014
Kastrup Boldklubs Jubilæumsstævne 16. - May 18 2014
Løve Cup 2014 16. - May 18 2014
Sydbank Store Bededags Cup 2014 16. - May 18 2014
Gladsaxe Cup - Søndag 4/5 May 4 2014
Jyllinge Fodboldfestival 2014 May 4 2014
VB 1968 Micro Cup - Søndag 27/4 April 27 2014
FK sydsjælland 05`s børnestævne April 27 2014
Opstartsstævne 2014 - Jernløse Boldklub April 19 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - April 20 2014
Tønder Hydro Cup 2014 19. - April 20 2014
HIK Påske Cup April 12 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - April 6 2014
Strøby Cup 2014 udendørs 5. - April 6 2014
HIF Cup 2014 April 5 2014
Jyske Bank / LSF Stævne March 30 2014
Opstartsstævne i Brøndby March 30 2014
Solrød Superbest Cup March 29 2014
Børnestævne på oppustelige baner!! March 23 2014
Frederikssund Micro Cup 2014 March 23 2014
Rishøj Micro Cup March 23 2014
U6/U7/U8/U9/U10 stævne i Taarbæk! March 22 2014
Bjæverskov Indoor Cup March 15 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
EJBY CUP 2014 / Ejby IF 68 1. - March 2 2014
Gladsaxe Cup February 28 - March 2 2014
HIK CUP 4 - 16. feb February 16 2014
GFK VINTERFERIE CUP 2014 15. - February 16 2014
MK Fodbold Cup 2014 14. - February 16 2014
Basisbank Cup 2014 February 8 2014
Taastrup FC - Børnestævne 2014 February 2 2014
Brøndby IF 50-års jubilæums stævne 2014 1. - February 2 2014
BK Friheden indestævne 1. - February 2 2014
B1909 Combi Cup 2014 January 31 - February 2 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 January 31 - February 2 2014
Rosenhøj breddestævne 25. - January 26 2014
Vibes Malerfirmacup 2 24. - January 26 2014
Solrød Sport Cup 2014 January 18 - February 2 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - January 19 2014
VÆRLØSE CUP 2014 January 11 2014
ABC CUP '14 3. - January 5 2014
Hvalsø Cup 2014 3. - January 5 2014
RB 1906 Julestævne 2013 27. - December 30 2013
Sportmaster Cup (Ringsted Cup) 13. - December 15 2013
Gadstrup Dagli Brugsen Cup 2013 7. - December 8 2013
Jernløse Cup 2013 November 30 - December 1 2013
GHB Julecup November 29 - December 1 2013
OK/LSF stævne November 24 2013
Vibes Malerfirmacup 1 16. - November 17 2013
Gladsaxe Cup 15. - November 17 2013
De gamle kæmper i HIF November 9 2013
Cool Kids Cup October 31 2013 - March 31 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE October 21 2013 - March 30 2014
Ølstykke Efterårsturnering October 21 - December 15 2013
ØENS HOLD CUP, årgang U9-U12 11. - October 13 2013
Gladsaxe Cup 5. - October 6 2013
Gladsaxe Cup 21. - September 22 2013
B1973 Micro Cup September 15 2013
Brøndby IF Micro Sommer Cup 2013 14. - September 15 2013
Sundby Cup 2013 7. - September 8 2013
5 mands stævne September 7 2013
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 6. - September 8 2013
SENSOMMER-STÆVNE I SMØRUM 2013 September 1 2013
BK Vest Cup 2013 August 31 - September 1 2013
SEGMENT CUP 2013 17. - August 18 2013
BSF Joma Cup Sommer 2013 17. - August 18 2013
Fætter BR Børne Cup 17. - August 18 2013
First Hotel Sommercup 2013 August 11 2013
Stryhns Cup 2013 10. - August 11 2013
DGI Street Soccer Regionalt Mesterskab Ringsted June 22 2013
Køge BK - årg.2004 Forårscup June 22 2013
AB Tårnby Pige Cup 2013 22. - June 23 2013
Pelican Cup 2013 (Gratis) June 8 2013
DBU Street DM på Frederiksberg May 30 2013
Brolagt Pinse Cup 18. - May 20 2013
AB Cup 2013 17. - May 19 2013
DiBa Store Bededags Cup 2013 26. - April 28 2013
Løve Cup 2013 26. - April 28 2013
HELLAS Sydbank Cup 16. - March 17 2013

Tournament overview