Bagsværd Boldklub

Bagsværd Boldklub
BB
Bagsværd Hovedgade 86 - 90
Bagsværd
2880
http://www.bagsvaerdboldklub.dk

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Bagsværd Boldklub on Staevner.dk. Below you can see which events that Bagsværd Boldklub have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Bagsværd Boldklub have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Bagsværd Boldklub logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Bagsværd Boldklub logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Bagsværd Boldklub. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Bagsværd Boldklub and must in no way be used without the prior permission of Bagsværd Boldklub. If Bagsværd Boldklub does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Bagsværd Boldklub 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Bagsværd Boldklub map

Tournament organised by club

Name Period

Tournaments club has partisipated in

Name Period
GFK Advent Cup 2020 November 21
GFA Micro Cup 21/22 november 21. - November 22
GFA Micro Cup 21/22 november 21. - November 22
Brøndby Mini Cup 8.November 7. - November 8
Brøndby Mini Cup 8.November 7. - November 8
Brøndby Mini Cup 8.November 7. - November 8
Brøndby Mini Cup 8.November 7. - November 8
Brøndby Mini Cup 8.November 7. - November 8
BK Skjold MicroCup 1.0 October 24
BK Skjold MicroCup 1.0 October 24
BK Skjold MicroCup 1.0 October 24
Hvepsecuppen, efterår 2020 12. - October 16
4. Gentofte Cup 26. - September 27
AFK Efterårs Cup 2020 19. - September 20
AFK Efterårs Cup 2020 19. - September 20
KF TØMRER CUP 2020 18. - September 20
KF TØMRER CUP 2020 18. - September 20
KF TØMRER CUP 2020 18. - September 20
KF TØMRER CUP 2020 18. - September 20
KF TØMRER CUP 2020 18. - September 20
Giraf Cup 2020 - efterår September 5
AFK Cup 2020 6. - June 7
AFK Cup 2020 6. - June 7
AFK Cup 2020 6. - June 7
Hjorten cup 2020 June 1
Giraf Cup 2020 May 16
AB CUP 2020 15. - May 17
AB CUP 2020 15. - May 17
AB CUP 2020 15. - May 17
Brøndby Mini Cup,Store bededags stævne 8. - May 9
Brøndby Mini Cup,Store bededags stævne 8. - May 9
ØLSTYKKE CUP 2020 April 26
Brøndby Mini Cup 18. - April 19
Brøndby Mini Cup 18. - April 19
Brøndby Mini Cup 18. - April 19
ØLSTYKKE CUP 2020 April 5
ØLSTYKKE CUP 2020 April 5
ØLSTYKKE CUP 2020 April 5
ØLSTYKKE CUP 2020 April 5
MB Maler Cup 05-04-2020 April 5
BK Skjold MicroCup March 21
BK Skjold MicroCup March 21
SGIF Vinter-stævne 2020 13. - March 15
SGIF Vinter-stævne 2020 13. - March 15
Gladsaxe / CC Sportswear Cup FEB-2020 21. - February 23
SuperBrugsen Cup 2020 January 31 - February 2
SuperBrugsen Cup 2020 January 31 - February 2
INCO indoor 2020 18. - January 19
LSF - Sydbank Pokal Cup January 12
LSF - Sydbank Pokal Cup January 12
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2020 January 11
Indoor Liga Cup U10 og U11 10. - January 12
Indoor Liga Cup U10 og U11 10. - January 12
Indoor Liga Cup U10 og U11 10. - January 12
Indoor Liga Cup U10 og U11 10. - January 12
Lillestrøm EL Cup 2020 4. - January 5
Lillestrøm EL Cup 2020 4. - January 5
HIF - Medaljestævne d.4-5 januar 4. - January 5
HIF - Medaljestævne d.4-5 januar 4. - January 5
HIF - Medaljestævne d.4-5 januar 4. - January 5
HIF - Medaljestævne d.4-5 januar 4. - January 5
Herlev Julecup 2019 November 30 2019
Herlev Julecup 2019 November 30 2019
Herlev Julecup 2019 November 30 2019
Orient Cup Indendørs 2019 23. - November 24 2019
Orient Cup Indendørs 2019 23. - November 24 2019
Aluline Indendørs Cup 2019 22. - November 24 2019
Aluline Indendørs Cup 2019 22. - November 24 2019
Aluline Indendørs Cup 2019 22. - November 24 2019
Aluline Indendørs Cup 2019 22. - November 24 2019
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 22. - November 24 2019
SGIF November-stævne 2019 8. - November 10 2019
SGIF November-stævne 2019 8. - November 10 2019
Støt Knæk Cancer 2019 October 26 2019
Støt Knæk Cancer 2019 October 26 2019
HIK Efterårs Cup 2019 19. - October 20 2019
HIK Efterårs Cup 2019 19. - October 20 2019
Champions League for Kids - INDOOR KUNST 12/13 OKT 12. - October 13 2019
Champions League for Kids - INDOOR KUNST 12/13 OKT 12. - October 13 2019
BFC Lundegården REMA1000 Cup 14. - September 15 2019
BFC Lundegården REMA1000 Cup 14. - September 15 2019
BFC Lundegården REMA1000 Cup 14. - September 15 2019
BFC Lundegården REMA1000 Cup 14. - September 15 2019
AFK Cup 2019 September 8 2019
AFK Cup 2019 September 8 2019
Orient Cup 2019 August 31 - September 1 2019
Faxe Kondi Udviklings Stævne 23. - August 25 2019
Stryhns Cup 2019 10. - August 11 2019
Stryhns Cup 2019 10. - August 11 2019
TFC OPSTARTSSTÆVNE AUGUST 2019 10. - August 11 2019
Avarta Cup 2019 29. - June 30 2019
Solrød EM Sommer Cup June 15 2019
Hjorten Cup June 10 2019
Hjorten Cup June 10 2019
Hjorten Cup June 10 2019
Hjorten Cup June 10 2019
AB CUP 2019 24. - May 26 2019
AB CUP 2019 24. - May 26 2019
AB CUP 2019 24. - May 26 2019
AB CUP 2019 24. - May 26 2019
AB CUP 2019 24. - May 26 2019
Hareskov Forårs Cup 2019 – U9 drenge May 4 2019
Hareskov Forårs Cup 2019 – U9 drenge May 4 2019
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18 2019
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18 2019
Ølstykke Cup 2019 April 7 2019
Ølstykke Cup 2019 April 7 2019
Ølstykke Cup 2019 April 7 2019
Champions League Indoor Kunst Cup 16. - March 17 2019
Champions League Indoor Kunst Cup 16. - March 17 2019
SGIF Marts-stævne 2019 8. - March 10 2019
SGIF Marts-stævne 2019 8. - March 10 2019
U11-U12 Piger fastelavn fodbold March 2 2019
U11-U12 Piger fastelavn fodbold March 2 2019
U11-U12 Piger fastelavn fodbold March 2 2019
Rema 1000 Stenlille Cup 2019 1. - February 3 2019
HIF - Medaljestævne d.19-20 januar 19. - January 20 2019
HIF - Medaljestævne d.19-20 januar 19. - January 20 2019
HIF - Medaljestævne d.19-20 januar 19. - January 20 2019
Gentofte Jule Cup 27. - December 30 2018
HIF - Medaljestævne d.27-28 oktober 27. - October 28 2018
HIF - Medaljestævne d.27-28 oktober 27. - October 28 2018
MB Malercup i Tuse d. 19-08-2018 August 19 2018
Herfølge Sommer Cup 2018 11. - August 12 2018
Herfølge Sommer Cup 2018 11. - August 12 2018
Stryhns Cup 2018 11. - August 12 2018
Lunderskov Cup 10. - August 12 2018
AB CUP 2018 25. - May 27 2018
Colourplus pinsecup 2018 18. - May 21 2018
Colourplus pinsecup 2018 18. - May 21 2018
Colourplus pinsecup 2018 18. - May 21 2018
Sydbank Store Bededags Cup 2018 27. - April 29 2018
HIF – Medaljestævne d.17-18 marts 17. - March 18 2018
Handelsstandens Boldklubs indendøre Fodoldstævne 20. - January 21 2018
Solrød Meny Cup 2018 13. - January 21 2018
Solrød Meny Cup 2018 13. - January 21 2018
Orient Cup 2017 18. - November 19 2017
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2017 August 20 2017
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2017 August 20 2017
UIF Sommerfest Cup 2017 June 10 2017
UIF Sommerfest Cup 2017 June 10 2017
HJORTEN CUP June 5 2017
HJORTEN CUP June 5 2017
JR-Cup 2017 - Svebølle May 25 2017
AB Cup 2017 19. - May 21 2017
AB Cup 2017 19. - May 21 2017
AB Cup 2017 19. - May 21 2017
AB Cup 2017 19. - May 21 2017
AB Cup 2017 19. - May 21 2017
Toftegaard biler opstartstævne 2017 1. - April 2 2017
Toftegaard biler opstartstævne 2017 1. - April 2 2017
Toftegaard biler opstartstævne 2017 1. - April 2 2017
LSF Sydbank Guld Cup March 5 2017
LSF Sydbank Guld Cup March 5 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - February 26 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - February 26 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - February 26 2017
Sengeløse pokal stævne 21. - January 22 2017
Sengeløse pokal stævne 21. - January 22 2017
Sengeløse pokal stævne 21. - January 22 2017
Solrød Intersport Cup 2017 14. - January 22 2017
Drachmann Cup 26. - November 27 2016
HIF – Medaljestævne - FUTSAL November 19 2016
HIF – Medaljestævne - FUTSAL November 19 2016
Skjold/Nørrebro United Cuppen 12. - November 13 2016
Skjold/Nørrebro United Cuppen 12. - November 13 2016
MB Malercup October 30 2016
MB Malercup October 30 2016
Boldklubben Frem cup 2016 29. - October 30 2016
Boldklubben Frem cup 2016 29. - October 30 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 24 2016 - March 31 2017
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 24 2016 - March 31 2017
FB CUP 2016 20. - August 21 2016
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2016 August 14 2016
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2016 August 14 2016
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2016 August 14 2016
SuperBrugsen - Havdrup Sommer Cup 2016 August 14 2016
Stryhns Cup 2016 6. - August 7 2016
Avarta-Cup June 11 2016
Avarta-Cup June 11 2016
HIK CUP 2016 4. - June 5 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - May 15 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - May 15 2016
DB-Cup 2016 14. - May 15 2016
Sportigan Cup 2016 i Høng Hallen 16. - January 17 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - January 24 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - January 3 2016
Nytårscup 2015 27. - December 30 2015
Bauhaus Cup 2015 27. - December 30 2015
Drachmann Cup 28. - November 29 2015
Hjortens Pokal Stævne 17. - October 18 2015
Nødebo Cup 13. - June 14 2015
Nødebo Cup 13. - June 14 2015
Intersport/SEGMENT CUP 2015 30. - May 31 2015
HJORTEN CUP May 25 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - May 24 2015
Brolagt Pinsecup 2015 22. - May 25 2015
VIF CUP BAGSVÆRD 25. - April 26 2015
Opstartsstævne 2015 - Jernløse Boldklub 5. - April 6 2015
Opstartsstævne 2015 - Jernløse Boldklub 5. - April 6 2015
Skrotspecialist Cup 2015 6. - March 8 2015
Skrotspecialist Cup 2015 6. - March 8 2015
FA Københavns PigeCup 2015 24. - January 25 2015
Futsalstævne 1. - November 2 2014
KORCH CUP 25. - October 26 2014
Champions League for Kids - vinterturnering October 20 2014 - March 31 2015
Gladsaxe Cup 27. - September 28 2014
Orient Cup 2014 30. - August 31 2014
Herlev Festuge stævne August 30 2014
FB ROTARY CUP 2014 23. - August 24 2014
Havdrup Sommer Cup 2014 August 17 2014
Havdrup Sommer Cup 2014 August 17 2014
Hjorten Cup June 9 2014
Skrotspecialist Cup 2014 7. - March 9 2014
BK Friheden indestævne 1. - February 2 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 January 31 - February 2 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 January 31 - February 2 2014
Taastrup FC - Breddestævne 2014 January 31 - February 2 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Uhre Ungdomscup 25. - January 26 2014
Solrød Sport Cup 2014 January 18 - February 2 2014
Solrød Sport Cup 2014 January 18 - February 2 2014
Solrød Sport Cup 2014 January 18 - February 2 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE October 21 2013 - March 30 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE October 21 2013 - March 30 2014
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 6. - September 8 2013
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 6. - September 8 2013
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 6. - September 8 2013
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 6. - September 8 2013
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 6. - September 8 2013
Solrød Sport CUP, Herstedøster IC 6. - September 8 2013
First Hotel Sommercup 2013 August 11 2013
Pink Power Cup May 26 2013
AB Cup 2013 17. - May 19 2013
AB Cup 2013 17. - May 19 2013
Jubilæumsstævne May 11 2013
Jubilæumsstævne May 11 2013
Kr. Himmelfartsstævne 2013 May 9 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - April 7 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - April 7 2013
HELLAS Sydbank Cup 16. - March 17 2013
HELLAS Sydbank Cup 16. - March 17 2013

Tournament overview