Middelfart G & BK

Middelfart G & BK
MGBK
Færøvej 54
Middelfart
5500
http://www.mg-bk.dk

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Middelfart G & BK on Staevner.dk. Below you can see which events that Middelfart G & BK have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Middelfart G & BK have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Middelfart G & BK logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Middelfart G & BK logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Middelfart G & BK. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Middelfart G & BK and must in no way be used without the prior permission of Middelfart G & BK. If Middelfart G & BK does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Middelfart G & BK 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Middelfart G & BK map

Tournament organised by club

Name Period

Tournaments club has partisipated in

Name Period
Bramdrupdam Cup 2020 14. - November 22
Bramdrupdam Cup 2020 14. - November 22
Bredballe kunstgræsstævne 2020 24. - October 25
Bredballe kunstgræsstævne 2020 24. - October 25
Bredballe kunstgræsstævne 2020 24. - October 25
Bredballe kunstgræsstævne 2020 24. - October 25
Bredballe kunstgræsstævne 2020 24. - October 25
Bredballe kunstgræsstævne 2020 24. - October 25
Bredballe kunstgræsstævne 2020 24. - October 25
U8 5-mands medaljestævne August 9
B1913 Champions Cup 8. - August 9
B1913 Champions Cup 8. - August 9
AVGIF Sommer Cup 2020 June 7
AVGIF Sommer Cup 2020 June 7
Allesø Pokal Cup 2020 May 31
Hummel Cup 2020 May 30
Bramdrupdam Cup 2020 Udendørs 23. - May 24
Bramdrupdam Cup 2020 Udendørs 23. - May 24
Bramdrupdam Cup 2020 Udendørs 23. - May 24
Middelfart Sparekasse Cup 2020 May 10
Bredballe Kunstgræsstævne 2020 28. - March 29
Bredballe Kunstgræsstævne 2020 28. - March 29
Dalum IF Nordea Cup 2020 14. - March 15
NITOTEK og Fjordager IF mini-stævne 2020 March 14
NITOTEK og Fjordager IF mini-stævne 2020 March 14
NITOTEK og Fjordager IF mini-stævne 2020 March 14
Simon Kjær Cup 2020 6. - March 8
Simon Kjær Cup 2020 6. - March 8
Simon Kjær Cup 2020 6. - March 8
Simon Kjær Cup 2020 6. - March 8
Simon Kjær Cup 2020 6. - March 8
AVGIF Indoor Cup 2020 (tidligere LotraCup) February 29 - March 1
AVGIF Indoor Cup 2020 (tidligere LotraCup) February 29 - March 1
AVGIF Indoor Cup 2020 (tidligere LotraCup) February 29 - March 1
AVGIF Indoor Cup 2020 (tidligere LotraCup) February 29 - March 1
Indoor Cup 2020 February 28 - March 15
Indoor Cup 2020 February 28 - March 15
Brunmose Cup 2020 February 28 - March 1
Brunmose Cup 2020 February 28 - March 1
Brunmose Cup 2020 February 28 - March 1
Indoor Cup 2020 February 28 - March 15
Brunmose Cup 2020 February 28 - March 1
BIF CUP 3-Bold February 22
BIF CUP 3-Bold February 22
BIF CUP 3-Bold February 22
BIF CUP 3-Bold February 22
B 67 CUP 2020 February 22
FLEXA CUP 2020 8. - February 9
KB Cup 2020 1. - February 2
KB Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Mini SIF Cup 2020 1. - February 2
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2020 January 31 - February 2
Nr Lyn Cup 2020 24. - January 26
Nr Lyn Cup 2020 24. - January 26
Nr Lyn Cup 2020 24. - January 26
Intersport cup 24. - January 26
Sparekassen Sjælland-Fyn Cup 2020 18. - January 19
Sparekassen Sjælland-Fyn Cup 2020 18. - January 19
Faxe-Kondi Thor-Cup 2020 17. - January 19
TPI REMA 1000 CUP 2020 10. - January 19
TPI REMA 1000 CUP 2020 10. - January 19
TPI REMA 1000 CUP 2020 10. - January 19
TPI REMA 1000 CUP 2020 10. - January 19
TPI REMA 1000 CUP 2020 10. - January 19
TPI REMA 1000 CUP 2020 10. - January 19
TPI REMA 1000 CUP 2020 10. - January 19
TPI REMA 1000 CUP 2020 10. - January 19
TPI REMA 1000 CUP 2020 10. - January 19
Harte Indoor cup 2020 10. - January 12
Tved Cup 2020 10. - January 12
Tved Cup 2020 10. - January 12
Harte Indoor cup 2020 10. - January 12
Harte Indoor cup 2020 10. - January 12
Harte Indoor cup 2020 10. - January 12
SIF Cup 2020 10. - January 12
SIF Cup 2020 10. - January 12
SIF Cup 2020 10. - January 12
SIF Cup 2020 10. - January 12
Harte Indoor cup 2020 10. - January 12
Harte Indoor cup 2020 10. - January 12
SIF Cup 2020 10. - January 12
SIF Cup 2020 10. - January 12
SIF Cup 2020 10. - January 12
SIF Cup 2020 10. - January 12
KORUP DANSBO CUP 2020 3. - January 11
KORUP DANSBO CUP 2020 3. - January 11
KORUP DANSBO CUP 2020 3. - January 11
Åbne Danske Mesterskaber - kun for piger 3. - January 5
KORUP DANSBO CUP 2020 3. - January 11
KORUP DANSBO CUP 2020 3. - January 11
Åbne Danske Mesterskaber - kun for piger 3. - January 5
Dansk Revision Cup 2019 27. - December 29 2019
LEGENDE CUP 2019 December 15 2019
LEGENDE CUP 2019 December 15 2019
Sportigan julecup 2019 14. - December 15 2019
Middelfart Sparekasse - Hover Cup 2019 14. - December 15 2019
Middelfart Sparekasse - Hover Cup 2019 14. - December 15 2019
Middelfart Sparekasse - Hover Cup 2019 14. - December 15 2019
Middelfart Sparekasse - Hover Cup 2019 14. - December 15 2019
Middelfart Sparekasse - Hover Cup 2019 14. - December 15 2019
Dalum Multi Cup 2019 For U8-U15 Drenge hold 7. - December 8 2019
Dalum Multi Cup 2019 For U8-U15 Drenge hold 7. - December 8 2019
VIF Julestævne 2019 December 7 2019
VIF Julestævne 2019 December 7 2019
Fraugde CUP Odense 2019 November 30 - December 1 2019
Sanderum Cup 30/11 og 1/12 November 30 - December 1 2019
Sanderum Cup 30/11 og 1/12 November 30 - December 1 2019
Sanderum Cup 30/11 og 1/12 November 30 - December 1 2019
B1913 Cup November 29 - December 1 2019
B1913 Cup November 29 - December 1 2019
BIF CUP 3-Bold 23. - November 24 2019
BIF CUP 3-Bold 23. - November 24 2019
Dalbystævnet 2019 22. - November 24 2019
Dalbystævnet 2019 22. - November 24 2019
Dalbystævnet 2019 22. - November 24 2019
Bramdrupdam Cup 2019 9. - November 17 2019
Bramdrupdam Cup 2019 9. - November 17 2019
Bramdrupdam Cup 2019 9. - November 17 2019
Bramdrupdam Cup 2019 9. - November 17 2019
Bramdrupdam Cup 2019 9. - November 17 2019
Indoor Liga Cup U8 og U9 8. - November 10 2019
Indoor Liga Cup U8 og U9 8. - November 10 2019
Indoor Liga Cup U8 og U9 8. - November 10 2019
Fætter BR Cup 2019 October 26 2019
Fætter BR Cup 2019 October 26 2019
Fætter BR Cup 2019 October 26 2019
Fætter BR Cup 2019 October 26 2019
Fætter BR Cup 2019 October 26 2019
Fætter BR Cup 2019 October 26 2019
Fætter BR Cup 2019 October 26 2019
Fætter BR Cup 2019 October 26 2019
Fætter BR Cup 2019 October 26 2019
Fætter BR Cup 2019 October 26 2019
3mands på oppustelig bane - Lindved October 5 2019
Safari Cup 2019 September 22 2019
Safari Cup 2019 September 22 2019
Safari Cup 2019 September 22 2019
Hotel Odeon Cup September 21 2019
Årslev Boldklub 80 års fødselsdag U-7 2019 September 14 2019
Årslev Boldklub 80 års fødselsdag U-7 2019 September 14 2019
Årslev Boldklub 80 års fødselsdag U-7 2019 September 14 2019
Årslev Boldklub 80 års fødselsdag U-7 stævne mix September 14 2019
Årslev Boldklub 80 års fødselsdag U-7 stævne mix September 14 2019
Årslev Boldklub 80 års fødselsdag U-7 stævne mix September 14 2019
Middelfart Sparekasse / Løsning IF ungdoms stævne September 7 2019
Føtex Pokal Cup 2019 August 31 - September 1 2019
Føtex Pokal Cup 2019 August 31 - September 1 2019
Føtex Pokal Cup 2019 August 31 - September 1 2019
Føtex Pokal Cup 2019 August 31 - September 1 2019
Føtex Pokal Cup 2019 August 31 - September 1 2019
Føtex Pokal Cup 2019 August 31 - September 1 2019
Føtex Pokal Cup 2019 August 31 - September 1 2019
Pandekage Cup August 25 2019
Pandekage Cup August 25 2019
Pandekage Cup August 25 2019
Pandekage Cup August 25 2019
Lunderskov MiniCup 2019 August 17 2019
Lunderskov MiniCup 2019 August 17 2019
U14 SommeraftenCup 2019 August 12 2019
Dalum Liga Cup 2019 28. - June 30 2019
Taulov Autoværksted Sommer Cup 2019 22. - June 23 2019
Taulov Autoværksted Sommer Cup 2019 22. - June 23 2019
Taulov Autoværksted Sommer Cup 2019 22. - June 23 2019
Taulov Autoværksted Sommer Cup 2019 22. - June 23 2019
Taulov Autoværksted Sommer Cup 2019 22. - June 23 2019
Taulov Autoværksted Sommer Cup 2019 22. - June 23 2019
Taulov Autoværksted Sommer Cup 2019 22. - June 23 2019
Allesø Pokal Cup 2019 June 9 2019
Allesø Pokal Cup 2019 June 9 2019
Allesø Pokal Cup 2019 June 9 2019
Allesø Pokal Cup 2019 June 9 2019
Allesø Pokal Cup 2019 June 9 2019
Allesø Pokal Cup 2019 June 9 2019
Allesø Pokal Cup 2019 June 9 2019
Allesø Pokal Cup 2019 June 9 2019
Bramdrupdam Cup 2019 Udendørs 1. - June 2 2019
Bramdrupdam Cup 2019 Udendørs 1. - June 2 2019
Bramdrupdam Cup 2019 Udendørs 1. - June 2 2019
Bramdrupdam Cup 2019 Udendørs 1. - June 2 2019
Bramdrupdam Cup 2019 Udendørs 1. - June 2 2019
Macron Børne Cup U6 & U7 May 30 2019
Macron Børne Cup U6 & U7 May 30 2019
Macron Børne Cup U6 & U7 May 30 2019
Macron Børne Cup U6 & U7 May 30 2019
Macron Børne Cup U6 & U7 May 30 2019
Sanderum Årgang ‘11 Cup - 2019 May 25 2019
Sanderum Årgang ‘11 Cup - 2019 May 25 2019
Middelfart Sparekasse Cup 2019 May 12 2019
Middelfart Sparekasse Cup 2019 May 12 2019
3mands på oppustelig bane May 11 2019
3mands på oppustelig bane May 11 2019
3mands på oppustelig bane May 11 2019
Bredballe IF Kunstgræsstævne 6. - April 7 2019
Dalum IF Nordea Cup 2019 16. - March 17 2019
Indoor Cup 2019 7. - March 10 2019
Indoor Cup 2019 7. - March 10 2019
B 67 CUP 2019 February 23 2019
B 67 CUP 2019 February 23 2019
B 67 CUP 2019 February 23 2019
B 67 CUP 2019 February 23 2019
B 67 CUP 2019 February 23 2019
FLEXA CUP 2019 9. - February 10 2019
REMA 1000 Mini SIF Cup 2019 2. - February 3 2019
REMA 1000 Mini SIF Cup 2019 2. - February 3 2019
REMA 1000 Mini SIF Cup 2019 2. - February 3 2019
REMA 1000 Mini SIF Cup 2019 2. - February 3 2019
REMA 1000 Mini SIF Cup 2019 2. - February 3 2019
REMA 1000 Mini SIF Cup 2019 2. - February 3 2019
REMA 1000 Mini SIF Cup 2019 2. - February 3 2019
REMA 1000 Mini SIF Cup 2019 2. - February 3 2019
REMA 1000 Mini SIF Cup 2019 2. - February 3 2019
REMA 1000 Mini SIF Cup 2019 2. - February 3 2019
REMA 1000 Mini SIF Cup 2019 2. - February 3 2019
Sportmaster Cup Grindsted 25. - January 27 2019
Sportmaster Cup Grindsted 25. - January 27 2019
Intersport-Cup Munkebo 25. - January 27 2019
Fynske Bank Cup 2019 18. - January 20 2019
Fynske Bank Cup 2019 18. - January 20 2019
TPI REMA1000 CUP 2019 18. - January 20 2019
TPI REMA1000 CUP 2019 18. - January 20 2019
TPI REMA1000 CUP 2019 18. - January 20 2019
TPI REMA1000 CUP 2019 18. - January 20 2019
TPI REMA1000 CUP 2019 18. - January 20 2019
Fynske Bank Cup 2019 18. - January 20 2019
TPI REMA1000 CUP 2019 18. - January 20 2019
TPI REMA1000 CUP 2019 18. - January 20 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019 11. - January 13 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019 11. - January 13 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019 11. - January 13 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019 11. - January 13 2019
Gorms Cup 2019 11. - January 13 2019
REMA 1000 SIF Cup 2019 11. - January 13 2019
Åbne Danske Mesterskaber - kun for piger 5. - January 6 2019
Åbne Danske Mesterskaber - kun for piger 5. - January 6 2019
Åbne Danske Mesterskaber - kun for piger 5. - January 6 2019
Åbne Danske Mesterskaber - kun for piger 5. - January 6 2019
KORUP CUP 2019 4. - January 6 2019
Hansen & Nissen Cup 2018 27. - December 30 2018
Hansen & Nissen Cup 2018 27. - December 30 2018
Hørning IF julecup 27. - December 30 2018
NRUI Julestævne 2018 27. - December 31 2018
NRUI Julestævne 2018 27. - December 31 2018
Sportigan Julecup 2018 15. - December 16 2018
B1909 Kreafunk Cup 2018 7. - December 9 2018
B1909 Kreafunk Cup 2018 7. - December 9 2018
Sanderum Cup 1.-2- december 2018 1. - December 2 2018
Sanderum Cup 1.-2- december 2018 1. - December 2 2018
Morud Intersport Cup 2018 1. - December 2 2018
INDOOR LiGA CUP NOV 18 17. - November 18 2018
Fodbold Stævne Højby 2018 17. - November 18 2018
Munkebo Cup 16. - November 18 2018
Bramdrupdam Cup 2018 10. - November 17 2018
Bramdrupdam Cup 2018 10. - November 17 2018
Bramdrupdam Cup 2018 10. - November 17 2018
Bramdrupdam Cup 2018 10. - November 17 2018
Safari Fodbold Cup 2018 September 23 2018
Safari Fodbold Cup 2018 September 23 2018
Safari Fodbold Cup 2018 September 23 2018
Safari Fodbold Cup 2018 September 23 2018
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia 18. - August 19 2018
Lunderskov MiniCup 2018 August 18 2018
Lunderskov MiniCup 2018 August 18 2018
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia 18. - August 19 2018
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia 18. - August 19 2018
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia 18. - August 19 2018
Sydbank Opstart Cup 2018 Fredericia 18. - August 19 2018
Dalum Liga Cup 2018 June 30 - July 1 2018
Dalum Liga Cup 2018 June 30 - July 1 2018
VB Cup 2018 23. - June 24 2018
Taulov Autoværksted Sommer Cup 2018 June 23 2018
Taulov Autoværksted Sommer Cup 2018 June 23 2018
VB Cup 2018 23. - June 24 2018
Dalby Mølle Pokal 2018 2. - June 3 2018
Allesø Pokal Cup 2018 May 21 2018
DBU 3-Bold Tour, Stautrup IF May 10 2018
Livol U12 PokalCup 2018 May 5 2018
Dalum IF Nordea Cup March 18 2018
Dalum IF Nordea Cup March 18 2018
Dalum IF Nordea Cup March 18 2018
Girls Indoor Cup Marts 2018 16. - March 17 2018
Breddestævne for børnehold 4. - March 25 2018
Breddestævne for børnehold 4. - March 25 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
REMA 1000 Mini SIF Cup 2018 3. - February 4 2018
Kværndrup Cup 2018 January 27 - February 4 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - January 21 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - January 21 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - January 21 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - January 21 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - January 21 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - January 21 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - January 21 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - January 21 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - January 21 2018
TPI REMA1000 CUP 2018 19. - January 21 2018
REMA 1000 SIF Cup 2018 12. - January 14 2018
Gorms Cup 2018 12. - January 14 2018
Indoor LiGA CUP 2018 U8 og U9 12. - January 14 2018
REMA 1000 SIF Cup 2018 12. - January 14 2018
Sportmaster cup 2018 5. - January 7 2018
Sportmaster cup 2018 5. - January 7 2018
Sportmaster cup 2018 5. - January 7 2018
NRUI Julestævne 2016 27. - December 30 2017
NRUI Julestævne 2016 27. - December 30 2017
NRUI Julestævne 2017 27. - December 30 2017
NRUI Julestævne 2017 27. - December 30 2017
Marienlyst Cup 2017 15. - December 17 2017
SPARKRON/KLUBPARTNER CUP 2017 15. - December 17 2017
Marienlyst Cup 2017 15. - December 17 2017
Marienlyst Cup 2017 15. - December 17 2017
Fraugde spar nord cup 2. - December 3 2017
Munkebo Cup 17. - November 19 2017
Bramdrupdam Cup 2017 10. - November 19 2017
Bramdrupdam Cup 2017 10. - November 19 2017
Football Talent Trophy 2017 - U12 27. - October 29 2017
Lunderskov MiniCup August 19 2017
VB Cup 2017 24. - June 25 2017
NMT-BYENS CUP 2017 24. - June 25 2017
Kerteminde Cup 2017 23. - June 25 2017
Kerteminde Cup 2017 23. - June 25 2017
Silkeborg Mesterskabet 2017 3. - June 4 2017
Allesø Pokal Cup May 27 2017
Allesø Pokal Cup May 27 2017
Middelfart Sparekasse Cup 2017 May 21 2017
Middelfart Sparekasse Cup 2017 May 21 2017
Middelfart Sparekasse Cup 2017 May 21 2017
Middelfart Sparekasse Cup 2017 May 21 2017
Ubberud Girls Indoor Cup Marts 2017 11. - March 12 2017
B 67 CUP 2017 jubilæum February 25 2017
B 67 CUP 2017 jubilæum February 25 2017
TEAM 10 CUP 2017 February 19 2017
Fynske Bank Cup 2017 11. - February 12 2017
Tarup Vvs Cup V.Søren Rasmussen February 5 2017
REMA 1000 Mini SIF Cup 4. - February 5 2017
REMA 1000 Mini SIF Cup 4. - February 5 2017
REMA 1000 Mini SIF Cup 4. - February 5 2017
REMA 1000 Mini SIF Cup 4. - February 5 2017
REMA 1000 Mini SIF Cup 4. - February 5 2017
REMA 1000 Mini SIF Cup 4. - February 5 2017
REMA 1000 Mini SIF Cup 4. - February 5 2017
REMA 1000 Mini SIF Cup 4. - February 5 2017
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2017 4. - February 5 2017
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2017 4. - February 5 2017
Middelfart Sparekasse Indoor Cup 2017 4. - February 5 2017
REMA 1000 Mini SIF Cup 4. - February 5 2017
B1909 Combi Cup 2017 3. - February 5 2017
KB Cup 2017 28. - January 29 2017
KB Cup 2017 28. - January 29 2017
SINE Cup 2017 28. - January 29 2017
SINE Cup 2017 28. - January 29 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
Kværndrup Cup 2017 January 21 - February 5 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
TPI REMA1000 CUP 2017 21. - January 22 2017
REMA 1000 SIF Cup 13. - January 15 2017
KORUP REMA 1000 CUP 2017 6. - January 8 2017
KORUP REMA 1000 CUP 2017 6. - January 8 2017
Fyns Største Seniorstævne 6. - January 7 2017
Marienlyst Cup 2016 16. - December 18 2016
SPARKRON/KLUBPARTNER CUP 16. - December 18 2016
Marienlyst Cup 2016 16. - December 18 2016
Marienlyst Cup 2016 16. - December 18 2016
Marienlyst Cup 2016 16. - December 18 2016
Dalum Multi Cup 2016 for U12-U15 hold 10. - December 11 2016
B1909 Kreafunk Cup 2016 9. - December 11 2016
B1909 Kreafunk Cup 2016 9. - December 11 2016
B1909 Kreafunk Cup 2016 9. - December 11 2016
Fraugde spar nord cup 2. - December 4 2016
Morud INTERSPORT Cup 2016 2. - December 4 2016
Fraugde spar nord cup 2. - December 4 2016
Fraugde spar nord cup 2. - December 4 2016
DALBY-STÆVNET 2016 25. - November 27 2016
DALBY-STÆVNET 2016 25. - November 27 2016
DALBY-STÆVNET 2016 25. - November 27 2016
DALBY-STÆVNET 2016 25. - November 27 2016
DALBY-STÆVNET 2016 25. - November 27 2016
DALBY-STÆVNET 2016 25. - November 27 2016
DALBY-STÆVNET 2016 25. - November 27 2016
Select Grænsecup 2016 18. - November 20 2016
Dalum Multi Cup 2016 - U8 til U11 12. - November 13 2016
Øens Hold Cup (U13-U17) 11. - November 13 2016
Bramdrupdam Cup 2016 11. - November 20 2016
Bramdrupdam Cup 2016 11. - November 20 2016
Lunderskov MiniCup August 13 2016
VB Drenge Cup 2016 June 26 2016
VB Pige Cup June 25 2016
VB Pige Cup June 25 2016
VB Pige Cup June 25 2016
Kerteminde Cup 2016 24. - June 26 2016
24SEVENS YOUTH CUP BILLUND 10. - June 12 2016
24SEVENS YOUTH CUP BILLUND 10. - June 12 2016
24SEVENS YOUTH CUP BILLUND 10. - June 12 2016
FB Cup May 5 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - April 24 2016
Næstved IF Store Bededags Cup 2016 22. - April 24 2016
B1909 opstartsstævne 2016 April 4 2016
B1909 opstartsstævne 2016 April 4 2016
B1909 opstartsstævne 2016 April 4 2016
B1909 opstartsstævne 2016 April 4 2016
B1909 opstartsstævne 2016 April 4 2016
Ubberud Indoor Cup 2016 12. - March 13 2016
Ubberud Indoor Cup 2016 12. - March 13 2016
Ubberud Indoor Cup 2016 12. - March 13 2016
Ubberud Indoor Cup 2016 12. - March 13 2016
Ubberud Indoor Cup 2016 12. - March 13 2016
Fynske Bank Cup March 5 2016
Fynske Bank Cup March 5 2016
Fynske Bank Cup March 5 2016
Fynske Bank Cup March 5 2016
Fynske Bank Cup March 5 2016
LotraCup 2016 - Drenge 5. - March 6 2016
LotraCup 2016 - Drenge 5. - March 6 2016
LotraCup 2016 - Drenge 5. - March 6 2016
Fynske Bank Cup March 5 2016
Fynske Bank Cup March 5 2016
B.67 Cup 2016 February 27 2016
B.67 Cup 2016 February 27 2016
B.67 Cup 2016 February 27 2016
B.67 Cup 2016 February 27 2016
TEAM 10 CUP 2016 February 21 2016
VIPO Cup 2016 13. - February 14 2016
Marius Pedersen - Vinter Cup 2016 February 13 2016
Marius Pedersen - Vinter Cup 2016 February 13 2016
Marius Pedersen - Vinter Cup 2016 February 13 2016
Flexa Cup 2016 13. - February 14 2016
Sportigan Kolind Cup 12. - February 21 2016
B1909 Combi Cup 2016 5. - February 7 2016
ØLHOLM CUP 2016 January 31 - February 7 2016
REMA 1000 Mini SIF Cup 30. - January 31 2016
REMA 1000 Mini SIF Cup 30. - January 31 2016
2016 Sparekassen Fyn Cup 23. - January 24 2016
2016 Sparekassen Fyn Cup 23. - January 24 2016
Egif CUP 2016 23. - January 31 2016
Egif CUP 2016 23. - January 31 2016
Egif CUP 2016 23. - January 31 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
HOUNd Cup 22. - January 24 2016
HOUNd Cup 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
Intersport Cup U12-U17 - Munkebo 2016 22. - January 24 2016
Intersport Cup U12-U17 - Munkebo 2016 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
Andelskassens Februar Cup 2016 January 22 - February 7 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
TPI REMA1000 CUP 2016 22. - January 24 2016
TRESU CUP MINI stævne 16. - January 17 2016
BIF STÆVNET 2016 16. - January 17 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
REMA 1000 SIF Cup 9. - January 10 2016
Horsens FS cup 2016 8. - January 10 2016
Salgsbutikken Cup 2016 2. - January 3 2016
Dame julestævne - Bel Air Cup December 28 2015
NRUI Julestævne 2015 27. - December 30 2015
Marienlyst Cup 2015 18. - December 20 2015
Marienlyst Cup 2015 18. - December 20 2015
SPARKRON/SPORTMASTER CUP 18. - December 20 2015
Marienlyst Cup 2015 18. - December 20 2015
Marienlyst Cup 2015 18. - December 20 2015
Sparekassen Bredebro Cup 18. - December 20 2015
Dalum Multi Cup 2015 for U12-U15 hold 12. - December 13 2015
Dalum Multi Cup 2015 for U12-U15 hold 12. - December 13 2015
Dalum Multi Cup 2015 for U12-U15 hold 12. - December 13 2015
Dalum Multi Cup 2015 for U12-U15 hold 12. - December 13 2015
B1909 Indefodboldstævne 2015 11. - December 13 2015
B1909 Indefodboldstævne 2015 11. - December 13 2015
Morud INTERSPORT Cup 2015 4. - December 6 2015
Fraugde CUP 2015 4. - December 6 2015
Morud INTERSPORT Cup 2015 4. - December 6 2015
Morud INTERSPORT Cup 2015 4. - December 6 2015
Thyras Cup 2015 28. - November 29 2015
Thyras Cup 2015 28. - November 29 2015
Tarup Vvs cup V. Søren Rasmussen November 28 2015
DALBY-STÆVNET 2015 27. - November 29 2015
Select Grænsecup 2015 20. - November 22 2015
Select Grænsecup 2015 20. - November 22 2015
Select Grænsecup 2015 20. - November 22 2015
Langå Sparekasse Cup - Ungdom 15. - November 21 2015
Langå Sparekasse Cup - Ungdom 15. - November 21 2015
BIF CUP 2015 B/C stævne 14. - November 15 2015
Dalum Multi Cup 2015 - U8 til U11 14. - November 15 2015
TRESU CUP 14. - November 29 2015
Dalum Multi Cup 2015 - U8 til U11 14. - November 15 2015
Dalum Multi Cup 2015 - U8 til U11 14. - November 15 2015
Dalum Multi Cup 2015 - U8 til U11 14. - November 15 2015
Dalum Multi Cup 2015 - U8 til U11 14. - November 15 2015
Dalum Multi Cup 2015 - U8 til U11 14. - November 15 2015
Spar Nord Cup 2015 13. - November 22 2015
Spar Nord Cup 2015 13. - November 22 2015
Munkebo cup 13. - November 15 2015
Champions-League Vinter October 31 2015 - April 10 2016
Champions-League Vinter October 31 2015 - April 10 2016
Afsluttende 5-mands stævne ØBG Silkeborg September 26 2015
Afsluttende 5-mands stævne ØBG Silkeborg September 26 2015
Afsluttende 5-mands stævne ØBG Silkeborg September 26 2015
FC Horsens Pokal Cup 29. - August 30 2015
FC Horsens Pokal Cup 29. - August 30 2015
REMA 1000 Marienlund Pige Cup 2015 August 16 2015
VB Pige Cup June 27 2015
VB Pige Cup June 27 2015
Kerteminde Cup 2015 26. - June 28 2015
Kerteminde Cup 2015 26. - June 28 2015
Kerteminde Cup 2015 26. - June 28 2015
Kerteminde Cup 2015 26. - June 28 2015
Løve Cup 2015 1. - May 3 2015
Løve Cup 2015 1. - May 3 2015
Nybolig Palle Ørtoft / Nykredit Aalborg Forårscup 1. - May 3 2015
Rema 1000 Marienlund Indestævne 2015 21. - February 22 2015
Rema 1000 Marienlund Indestævne 2015 21. - February 22 2015
Viborg F.F. Vintercup 2015 9. - February 11 2015
Viborg F.F. Vintercup 2015 9. - February 11 2015
Viborg F.F. Vintercup 2015 9. - February 11 2015
Mini SIF Cup 2015 January 31 - February 1 2015
Mini SIF Cup 2015 January 31 - February 1 2015
Mini SIF Cup 2015 January 31 - February 1 2015
Mini SIF Cup 2015 January 31 - February 1 2015
Mini SIF Cup 2015 January 31 - February 1 2015
2015 Sparekassen Fyn Cup 24. - January 25 2015
2015 Sparekassen Fyn Cup 24. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
TPI REMA1000 CUP 2015 22. - January 25 2015
SIF Cup 2015 16. - January 18 2015
SIF Cup 2015 16. - January 18 2015
SIF Cup 2015 16. - January 18 2015
SIF Cup 2015 16. - January 18 2015
SIF Cup 2015 16. - January 18 2015
SIF Cup 2015 16. - January 18 2015
SIF Cup 2015 16. - January 18 2015
SIF Cup 2015 16. - January 18 2015
SIF Cup 2015 16. - January 18 2015
SIF Cup 2015 16. - January 18 2015
Horsens FS cup 2015 9. - January 11 2015
Horsens FS cup 2015 9. - January 11 2015
Horsens FS cup 2015 9. - January 11 2015
Horsens FS cup 2015 9. - January 11 2015
Horsens FS cup 2015 9. - January 11 2015
Horsens FS cup 2015 9. - January 11 2015
KORUP REMA 1000 CUP 2015 2. - January 4 2015
Næsby Cup 2015 2. - January 4 2015
Næsby Cup 2015 2. - January 4 2015
KORUP REMA 1000 CUP 2015 2. - January 4 2015
KORUP REMA 1000 CUP 2015 2. - January 4 2015
Næsby Cup 2015 2. - January 4 2015
NRUI Julestævne 2014 27. - December 30 2014
Faxe Kondi Cup 2014 27. - December 30 2014
Hansen / Nissen Cup 2014 27. - December 30 2014
Marienlyst Cup 2014 19. - December 21 2014
Marienlyst Cup 2014 19. - December 21 2014
Marienlyst Cup 2014 19. - December 21 2014
Marienlyst Cup 2014 19. - December 21 2014
Marienlyst Cup 2014 19. - December 21 2014
SPAKRON/SPORTSMASTER CUP 19. - December 21 2014
Marienlyst Cup 2014 19. - December 21 2014
Vildbjerg Cup Indoor 2014 13. - December 14 2014
Dalum Multi Cup 2014 for U12-U15 hold 13. - December 14 2014
Dalum Multi Cup 2014 for U12-U15 hold 13. - December 14 2014
Dalum Multi Cup 2014 for U12-U15 hold 13. - December 14 2014
Vildbjerg Cup Indoor 2014 13. - December 14 2014
Vildbjerg Cup Indoor 2014 13. - December 14 2014
B1909 A-Stævne 12. - December 14 2014
Andelskassen cup 7. - December 14 2014
Sanderum Boldklub B-/C-stævne 6. - December 7 2014
Sanderum Boldklub B-/C-stævne 6. - December 7 2014
Sanderum Boldklub B-/C-stævne 6. - December 7 2014
Sanderum Boldklub B-/C-stævne 6. - December 7 2014
Morud INTERSPORT Cup 2014 5. - December 7 2014
Morud INTERSPORT Cup 2014 5. - December 7 2014
Morud INTERSPORT Cup 2014 5. - December 7 2014
Morud INTERSPORT Cup 2014 5. - December 7 2014
Fraugde Cup - 2014 5. - December 7 2014
Fraugde Cup - 2014 5. - December 7 2014
Fraugde Cup - 2014 5. - December 7 2014
Fraugde Cup - 2014 5. - December 7 2014
B1913 CUP 5. - December 7 2014
ALLESØ CUP 2014 28. - November 30 2014
ALLESØ CUP 2014 28. - November 30 2014
Veflinge Cup 2014 28. - November 30 2014
Spurtpræmie Stævne 22. - November 23 2014
Skt Klemens Cup 21. - November 23 2014
BIF CUP 2014 15. - November 16 2014
B1909 B-Stævne 14. - November 16 2014
B1909 B-Stævne 14. - November 16 2014
Spar Nord Cup 2014 14. - November 23 2014
Spar Nord Cup 2014 14. - November 23 2014
Dalum Multi Cup 2014 - U6 til U11 8. - November 9 2014
Dalum Multi Cup 2014 - U6 til U11 8. - November 9 2014
Dalum Multi Cup 2014 - U6 til U11 8. - November 9 2014
Dalum Multi Cup 2014 - U6 til U11 8. - November 9 2014
Fleggaard Cup 2014 1. - November 2 2014
Fleggaard Cup 2014 1. - November 2 2014
Fleggaard Cup 2014 1. - November 2 2014
Fleggaard Cup 2014 1. - November 2 2014
Champions League for Kids - vinterturnering October 20 2014 - March 31 2015
Champions League for Kids - vinterturnering October 20 2014 - March 31 2015
UIF Cup 2014 September 27 2014
UIF Cup 2014 September 27 2014
VSF Cup 2014 19. - September 21 2014
VSF Cup 2014 19. - September 21 2014
VSF Cup 2014 19. - September 21 2014
VSF Cup 2014 19. - September 21 2014
VSF Cup 2014 19. - September 21 2014
JKE Design PokalCup 2014 30. - August 31 2014
JKE Design PokalCup 2014 30. - August 31 2014
JKE Design PokalCup 2014 30. - August 31 2014
JKE Design PokalCup 2014 30. - August 31 2014
REMA 1000 Marienlund Pige Cup 2014 August 17 2014
Obtoncup 16. - August 17 2014
Estate Cup Lystrup 2014 16. - August 17 2014
REMA 1000 Marienlund Drenge Cup 2014 August 16 2014
VB Drenge Cup 2014 June 29 2014
Kerteminde Cup 2014 27. - June 29 2014
U8 - VM June 21 2014
U8 - VM June 21 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - June 8 2014
Laudrup & Høgh Street 2014 - Fredericia April 12 2014
Laudrup & Høgh Street 2014 - Fredericia April 12 2014
Laudrup & Høgh Street 2014 - Fredericia April 12 2014
B1909 Opstartsstævne 2014 March 30 2014
B1909 Opstartsstævne 2014 March 30 2014
Sportmaster Cup - Munkebo 2014 7. - February 8 2014
Sportmaster Cup - Munkebo 2014 7. - February 8 2014
Se nyt opslag! 7. - February 9 2014
Se nyt opslag! 7. - February 9 2014
B1913 CUP 7. - February 9 2014
B1913 CUP 7. - February 9 2014
B1909 Combi Cup 2014 January 31 - February 2 2014
TPI REMA1000 CUP 2014 25. - January 26 2014
TPI REMA1000 CUP 2014 25. - January 26 2014
TPI REMA1000 CUP 2014 25. - January 26 2014
TPI REMA1000 CUP 2014 25. - January 26 2014
TPI REMA1000 CUP 2014 25. - January 26 2014
TPI REMA1000 CUP 2014 25. - January 26 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 2. WEEKEND 17. - January 19 2014
SIF Cup 2014 17. - January 19 2014
SIF Cup 2014 17. - January 19 2014
SIF Cup 2014 17. - January 19 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 2. WEEKEND 17. - January 19 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 2. WEEKEND 17. - January 19 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 2. WEEKEND 17. - January 19 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 2. WEEKEND 17. - January 19 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 2. WEEKEND 17. - January 19 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 2. WEEKEND 17. - January 19 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 2. WEEKEND 17. - January 19 2014
HORSENS CUP 2014 10. - January 12 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 1. WEEKEND 10. - January 12 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 1. WEEKEND 10. - January 12 2014
BIF-STÆVNET FYN 2014 1. WEEKEND 10. - January 12 2014
Gorms Cup 10. - January 12 2014
KORUP REMA 1000 CUP 2014 3. - January 5 2014
KORUP REMA 1000 CUP 2014 3. - January 5 2014
KORUP REMA 1000 CUP 2014 3. - January 5 2014
Faxe Kondi Cup 2013 27. - December 30 2013
Hansen / Nissen Cup 2013 27. - December 30 2013
Hansen / Nissen Cup 2013 27. - December 30 2013
Marienlyst Cup 2013 20. - December 22 2013
Marienlyst Cup 2013 20. - December 22 2013
Marienlyst Cup 2013 20. - December 22 2013
SPORTSMASTER/SPARKRON CUP 20. - December 22 2013
SPORTSMASTER/SPARKRON CUP 20. - December 22 2013
SPORTSMASTER/SPARKRON CUP 20. - December 22 2013
SPORTSMASTER/SPARKRON CUP 20. - December 22 2013
Vinding SF IndeCup 2013 December 14 2013
Vildbjerg Cup Indoor 2013 13. - December 15 2013
Dalum Multi Cup 2013 for U12-U15 hold 7. - December 8 2013
Sanderum Boldklub Cup 2013 7. - December 8 2013
Fjordager - SuperBrugsen spurtpræmie stævne 2013 November 30 - December 1 2013
Hummel Sportigan Cup 2013 29. - November 30 2013
Spar Nord Cup - Fraugde November 29 - December 1 2013
Spar Nord Cup - Fraugde November 29 - December 1 2013
Spar Nord Cup - Fraugde November 29 - December 1 2013
Hummel Sportigan Cup 2013 29. - November 30 2013
Spar Nord Cup - Fraugde November 29 - December 1 2013
Spar Nord Cup - Fraugde November 29 - December 1 2013
Fleggaards Select Grænsecup 2013 22. - November 24 2013
Fleggaards Select Grænsecup 2013 22. - November 24 2013
Spar Nord Cup 2013 15. - November 24 2013
Munkebo Cup 15. - November 17 2013
Munkebo Cup 15. - November 17 2013
Munkebo Cup 15. - November 17 2013
Blichercup 2013 15. - November 17 2013
Champions League VinterCup 13/14 - JYLLAND + FYN October 25 2013 - March 31 2014
Champions League VinterCup 13/14 - JYLLAND + FYN October 25 2013 - March 31 2014
REMA 1000 Marienlund Drenge Cup 2013 August 18 2013
REMA 1000 Marienlund Drenge Cup 2013 August 18 2013
Nordea Fonden CUP August 18 2013
Nordea Fonden CUP August 18 2013
REMA 1000 Marienlund Pige Cup 2013 16. - August 17 2013
REMA 1000 Marienlund Pige Cup 2013 16. - August 17 2013
Dalum Pige Cup U11, U12 & U13 18. - May 20 2013
BGIF CUP 2013 May 18 2013

Tournament overview