Kastrup Boldklub

Kastrup Boldklub
Røllikevej 5
Kastrup
2770
http://www.kastrup-boldklub.dk

Information wrong? Click her to suggest changes.

This page shows events and team entries for Kastrup Boldklub on Staevner.dk. Below you can see which events that Kastrup Boldklub have announced here at Staevner.dk, also you see the teams that Kastrup Boldklub have registered through Staevner.dk, to various events that have been announced on Staevner.dk. The Kastrup Boldklub logo is used without liability for the logo's accuracy in form and color. By displaying the Kastrup Boldklub logo, staevner.dk does not in any way claim affiliation with Kastrup Boldklub. The logo is only used for use on the event, as well as team entries. The copyright of the logo belongs to Kastrup Boldklub and must in no way be used without the prior permission of Kastrup Boldklub. If Kastrup Boldklub does not want the logo used on this page, please contact the webmaster and this will be removed. If information on this page is incorrect or if you have Kastrup Boldklub 's logo in better quality, we would be happy to hear from you. Webmaster.

Kastrup Boldklub map

Tournaments club has partisipated in

Name Period
TAASTRUP FC OG EL CAMBIO CUP December 8
Avarta-Julestævne 2019 November 30 - December 1
Herlev Julecup 2019 November 30
Orient Cup Indendørs 2019 23. - November 24
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 22. - November 24
NØRREBRO UNITED/BK SKJOLD STÆVNE 16. - November 17
HIF - Medaljestævne d.16-17 november 16. - November 17
Champions League for Kids - INDOOR KUNST 16/17 NOV 16. - November 17
Indoor Liga Cup U8 og U9 8. - November 10
Brøndby Mini Cup 2. - November 3
HIF - Medaljestævne d.27 oktober October 27
Støt Knæk Cancer 2019 October 26
HIK Efterårs Cup 2019 19. - October 20
3. Gentofte Cup October 13
BFC Lundegården REMA1000 Cup 14. - September 15
B1973 Toyota Micro Cup 2019 September 8
AFK Cup 2019 September 8
Bauhaus Cup 7. - September 8
Orient Cup 2019 August 31 - September 1
MMLiving Sommer Cup hos AB Tårnby 17. - August 18
Dalum Liga Cup 2019 28. - June 30
Copenhagen Urban Cup 21. - June 23
Intersport Cup Albertslund 2019 8. - June 9
2. CHAMPIONS CUP May 30 - June 2
Sportmaster Cup 2019 May 25
Sydbank Store Bededags Cup 2019 17. - May 19
Aik 65 Strøby cup 2019 11. - May 12
HINSCHByg Cup May 11
GFA PÅSKE CUP 14. - April 18
Tuse Cup 07-04-2019 April 7
Ølstykke Cup 2019 April 7
2. GFA x NØRREBROHALLEN 16. - March 17
Skrotspecialist Cup 2019 8. - March 10
Champions League Indoor Kunst Cup 2. - March 3
HIF - Medaljestævne d.9-10 februar 9. - February 10
3. Gentofte Indoor Cup 9. - February 17
Greve Goal Show 2019 9. - February 10
Pige fodboldweekend i Nørrebrohallen February 2
BK Friheden Cup 2019 2. - February 3
Rema 1000 Stenlille Cup 2019 1. - February 3
LSF - Sydbank Pokal Cup January 20
Solrød Meny Cup 2019 January 19 - February 3
JIK cup 2019 U11 + U12 + U13 Drenge January 19
HIF - Medaljestævne d.19-20 januar 19. - January 20
Akademiet Fulton Futsal Stævne 2019 12. - January 13
BK SKJOLD/NØRREBRO UNITED NYTÅRSCUP 2019 5. - January 6
Boldklubben Frem Julecup 27. - December 29 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 21. - December 23 2018
HIF - Medaljestævne d.15-16 december 15. - December 16 2018
JULECUP Champions League Indoor Kunst Cup 15. - December 16 2018
GFA x NØRREBROHALLEN 15. - December 16 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 8. - December 9 2018
Tøjeksperten Advent Cup December 2 2018
BSF Super Brugsen / OK JULECUP 2018 December 2 2018
Avarta-Julestævne 2018 1. - December 2 2018
Pigestævne i Nørrebrohallen November 25 2018
LSF - Sydbank Pokal Cup November 18 2018
INDOOR LiGA CUP NOV 18 17. - November 18 2018
Nørrebro United/BK Skjold stævne 10. - November 11 2018
HIF stævne 3. - November 4 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 27. - October 28 2018
HIF - Medaljestævne d.27-28 oktober 27. - October 28 2018
B1973 Micro Cup 2018 September 9 2018
Bauhaus cup 8. - September 9 2018
Orient Cup 2018 1. - September 2 2018
Herfølge Sommer Cup 2018 11. - August 12 2018
B.93 UnikBolig Cup 2018 11. - August 12 2018
BK Friheden KræmmerCup 2018 4. - August 5 2018
NYBOLIG CUP 2018 - ØRSLEV GIF June 30 2018
2010 Liga Cup June 17 2018
BSF VM-CUP 2018 16. - June 17 2018
Fremad Valby Cup June 9 2018
Ishøj IF Talentcup June 9 2018
Giraf Cup 2018 May 26 2018
AB CUP 2018 25. - May 27 2018
HINSCHbyg Cup April 21 2018
U8 & U9 Champions Cup 14. - April 15 2018
KIF U10 Cup 2018 Forår 14. - April 15 2018
U6 & U7 Champions Cup April 7 2018
Champions League Indoor Kunst Cup 7. - April 8 2018
BSF PÅSKECUP 2018 1. - April 2 2018
Indooor pokal Cup March 18 2018
HIF – Medaljestævne d.17-18 marts 17. - March 18 2018
Hvidovre I.F Pigecup 2018 March 17 2018
GFA/HIF Indoor Cup 2018 March 10 2018
Dansk Revision Roskilde Pige Cup March 10 2018
Skrotspecialist Cup 2018 9. - March 11 2018
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 23. - February 25 2018
VESTI OLSEN & HANSEN CUP 2018 16. - February 18 2018
2. Gentofte Indoor Cup 2018 11. - February 18 2018
Greve Goal Show 2018 10. - February 11 2018
Hafnia-Fodbold Festival January 28 2018
LSF - Sydbank Guld Cup January 21 2018
Sengeløse pokal stævne 20. - January 21 2018
Handelsstandens Boldklubs indendøre Fodoldstævne 20. - January 21 2018
Solrød Meny Cup 2018 13. - January 21 2018
Champions League Indoor Nytårs Cup 13. - January 14 2018
Bk Skjold/Nørrebro United Nytårscup 2018 6. - January 7 2018
Boldklubben Frem julecup 27. - December 29 2017
spar nord cup 2017 27. - December 30 2017
ØSTERBRO JULE CUP 27. - December 28 2017
BSF PIGE CUP 2017 December 17 2017
HIF – Medaljestævne d.9-10 december 9. - December 10 2017
Sparekassen Sjælland Cup 2017 December 2 2017
Herlev Julecup 2017 2. - December 3 2017
Avarta-Julestævne 2017 2. - December 3 2017
VIF INDOOR KUNST CUP U7-U8-U9-U10 December 2 2017
AB Tårnby VinterCup - årgang 2007 - A og B niveau November 26 2017 - March 25 2018
Boligmatch Julecup November 26 2017
Orient Cup 2017 18. - November 19 2017
LSF - Sydbank Sølv Cup November 18 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 17. - November 19 2017
Bk Skjold/Nørrebro United stævne 11. - November 12 2017
Sengeløse indendørs cup 11. - November 12 2017
Gladsaxe VIF Cup 2017 10. - November 12 2017
Ministævne AB Tårnby U8 October 29 2017
HIF - Medaljestævne, 28 oktober 2017 October 28 2017
GENTOFTE CUP 2017 21. - October 22 2017
HIK CUP EFTERÅR 2017 September 30 - October 1 2017
Bauhaus Valbycup 2017 September 30 - October 1 2017
B1973 Micro Cup 2017 September 10 2017
Sportsgear Cup 2017 2. - September 3 2017
Rosenhøj Cup 2017 26. - August 27 2017
Bone´s Cup Amager August 26 2017
Škoda Cup August 19 2017
B.93 UnikBolig Cup 2017 11. - August 13 2017
BK Friheden Kræmmercup 2017 5. - August 6 2017
Stryhns Cup 2017 August 5 2017
NYBOLIG CUP 2017 - ØRSLEV GIF June 24 2017
Bonbon Cup June 17 2017
Fremad Valby Cup 2017 3. - June 4 2017
Lind & Risør Cup 2017 3. - June 4 2017
MTE Cup May 28 2017
AIF Cup 2017 27. - May 28 2017
Åshöjden Cup 25. - May 28 2017
Giraf Cup 2017 May 20 2017
AB Cup 2017 19. - May 21 2017
Løve Cup 2017 12. - May 14 2017
OK CUP Store Bededags Stævne 2017 Kastrup 12. - May 14 2017
Tårnby FFs Guld Cup udendørs 22. - April 23 2017
HIK PÅSKE CUP 2017 8. - April 13 2017
BSF 3-mands CUP den 26. marts 2017 (U5, U6 og U7 d March 26 2017
Halvbane Medaljestævne i Havdruphallen March 19 2017
BSF Vinterstævne March 19 2017
Børnefutsal U6 & U7 - Medaljestævne - uge 10 11. - March 12 2017
Tårnby FF Guld Cup for u6 og u7 March 4 2017
EJBY CUP 2017 4. - March 5 2017
Børnefutsal U6 & U7 - Medaljestævne - uge 9 4. - March 5 2017
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 24. - February 26 2017
Greve Goal Show 2017 11. - February 12 2017
Børnefutsal U6 & U7 - Medaljestævne - uge 5 4. - February 5 2017
Gladsaxe Cup 2017 3. - February 5 2017
Brøndby Vinter IndeCup 28. - January 29 2017
Børnefutsal U6 & U7 - Medaljestævne - uge 4 28. - January 29 2017
BSF Cup 2017 January 22 2017
Boligmatch Indoor 2017 January 21 2017
HIF - Medaljestævne, 21 og 22 januar 2017 21. - January 22 2017
Hornbæk cup 2017 20. - January 29 2017
VÆRLØSE CUP 2017 January 14 2017
Din Bilpartner Cup 2017, indendørsstævne, Høng 13. - January 15 2017
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 7. - January 8 2017
HIK Jule Cup 29. - December 30 2016
Holmegaard Cup 2016 28. - December 29 2016
Nytårscup 2016 27. - December 30 2016
Boldklubben Frem julestævne 2016 27. - December 30 2016
BK Skjold Julecup 27. - December 28 2016
Gentofte Børnefutsal U6 + U7 - 17.-18. december 17. - December 18 2016
HIF – Medaljestævne - FUTSAL December 4 2016
Herlev Julecup 26. - November 27 2016
Avarta-Cup ( Julestævne ) 26. - November 27 2016
Gladsaxe / CC Sportswear Cup 25. - November 27 2016
Orient Cup 19. - November 20 2016
HIF – Medaljestævne - FUTSAL November 19 2016
LSF - Sydbank Børnestævne November 19 2016
Skjold/Nørrebro United Cuppen 12. - November 13 2016
Gladsaxe Cup 2016 4. - November 6 2016
Boldklubben Frem cup 2016 29. - October 30 2016
Champions League for Kids-SJÆLLAND October 24 2016 - March 31 2017
B.93 Mini Cirkus Cup 2016 October 23 2016
Øens Hold Cup (U8-U12) 14. - October 16 2016
HIK CUP - 2016 efterår 1. - October 2 2016
B1973 Micro Cup 2016 September 11 2016
KIF CUP Sommerstævne 2016 September 10 2016
Holbæk Cup 2016 10. - September 11 2016
NYBOLIG CUP 2016 - ØRSLEV GIF September 4 2016
Robey Cup 2016 3. - September 4 2016
SportyMe.dk CUP, Herstedøster IC 2016 3. - September 4 2016
Unisport Cup 27. - August 28 2016
AB Tårnby Sommer Cup 20. - August 21 2016
Herfølge Sommer Cup 2016 13. - August 14 2016
BK Friheden Kræmmercup 2016 6. - August 7 2016
24Sport Cup 2016 11. - June 12 2016
HIK CUP 2016 4. - June 5 2016
Fremad Valby Cup 2016 4. - June 5 2016
Sportmaster/Segment Cup 2016 4. - June 5 2016
Kastrup Tag-it cup May 28 2016
Giraf Cup 2016 May 21 2016
DB-Cup 2016 14. - May 15 2016
AIF Pinse Cup 2016 14. - May 15 2016
Blockbuster Cup 2016 May 8 2016
Danske Bank Breddestævne Rosenhøj BK April 23 2016
Løve Cup 2016 22. - April 24 2016
BSF opstartsstævne april 2016 9. - April 10 2016
Karlslunde Opstarts- og Pokalstævne, UDENDØRS 2. - April 3 2016
HIF - Medaljestævne, Påske 2016 24. - March 28 2016
1/2 bane stævne i Havdrup (medaljestævne) March 20 2016
LSF - JA MENY/XL-BYG MÅLØV cup March 6 2016
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 6. - March 20 2016
EJBY CUP 2016 5. - March 6 2016
Skrotspecialist Cup 2016 4. - March 6 2016
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 26. - February 28 2016
Dragør Strandhotel Cup 2016 February 21 2016
MK Fodbold Cup 2016 19. - February 21 2016
Greve Goal Show 13. - February 14 2016
Bagelsringen Cup 2016 February 7 - March 6 2016
BK SKJOLDS FASTELAVNSSTÆVNE 6. - February 7 2016
Sparekassen Sjælland Indoor Cup 30. - January 31 2016
VÆRLØSE CUP 2016 January 16 2016
Solrød Intersport Cup 2016 16. - January 24 2016
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 16. - January 17 2016
NYTÅRSCUPPEN '16 9. - January 10 2016
HIK Jule Cup 27. - December 28 2015
Bauhaus Cup 2015 27. - December 30 2015
Hvissinge United cup 2015 19. - December 20 2015
Guaraná Futsal Cup Denmark 18. - December 20 2015
Regstrup ny auto cup 2015 5. - December 6 2015
Flexgulvservice jule cup - Champagneklubben 27. - November 29 2015
Gladsaxe / Din Tøjmand Cup 20. - November 22 2015
BK SKJOLD/NØRREBRO UTD CUPPEN 7. - November 8 2015
Gladsaxe VIF CUP 6. - November 8 2015
BSI/VIF CUP 26. - September 27 2015
Sydbank Cup - Dragør Boldklub September 6 2015
Orient Cup 2015 29. - August 30 2015
Festugestævne - Herlev Fodbold August 29 2015
BDO MINI-CUP 2015 August 22 2015
AB Tårnby Sommer Cup 15. - August 16 2015
B93 UnikBolig Cup 2015 15. - August 16 2015
Sankt Hans Stævne 2015 June 28 2015
Spar Nord Cup 2015 23. - May 24 2015
Konica Minolta Cup 2015 23. - May 24 2015
Kristi Himmelfartsdag Greve Goal Show U6-U9 May 14 2015
Løve Cup 2015 1. - May 3 2015
KB Mikro Cup 2015 - Forår 25. - April 26 2015
VIF CUP BAGSVÆRD 25. - April 26 2015
BSF opstartsstævne april 2015 11. - April 12 2015
HIK PÅSKE CUP 4. - April 6 2015
VB Cup 2015 March 28 2015
OK/SuperBrugsen Skovlunde 8-mands i TopDKhallen 14. - March 15 2015
Rødovre Trælast Cup 6. - March 8 2015
HIF - Medaljestævne February 21 2015
HIK MIKRO CUP February 15 2015
Dragør Boldklub U7 - indestævne February 8 2015
Greve Goal Show 7. - February 8 2015
Karlslunde Pokal Cup 6. - February 8 2015
Solrød Sport Cup 2015 January 31 - March 1 2015
BK friheden cup January 31 - February 1 2015
Taastrup FC - Breddestævne 2015 23. - January 25 2015
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 17. - January 18 2015
VÆRLØSE CUP 2015 January 17 2015
BK Skjold/Nørrebro United Nytårscup 10. - January 11 2015
ABC CUP 2015 2. - January 4 2015
Hvalsø Cup 2015 2. - January 4 2015
McDonald´s RB 1906 julestævne 2014 27. - December 30 2014
Jernløse Cup 2014 6. - December 7 2014
FK sydsjælland 05 Cup 2014 21. - November 23 2014
Futsal for U14 drenge November 8 2014
Cool Kids Cup October 31 2014 - March 31 2015
KORCH CUP 25. - October 26 2014
Champions League for Kids - vinterturnering October 20 2014 - March 31 2015
Dragør Boldklub U7 Stævne October 12 2014
Løve Cup Mini 2014 6. - September 7 2014
FB ROTARY CUP 2014 23. - August 24 2014
Nicklas Bendtner Velgørenheds stævne 28. - June 29 2014
FREMAD VALBY CUP 2014 14. - June 15 2014
Sporthero Cup 2014 - pinsestævne Dragør 7. - June 8 2014
Konica Minolta Cup 2014 7. - June 8 2014
HIK CUP - Forår May 31 - June 1 2014
Kastrup Boldklubs Jubilæumsstævne 16. - May 18 2014
Kastrup Boldklubs Jubilæumsstævne 16. - May 18 2014
KB Mikro Cup 2014 - Forår 19. - April 20 2014
BSF Joma Opstartsstævne Forår 2014 5. - April 6 2014
Jyske Bank / LSF Stævne March 30 2014
BSF Halvbanestævne marts 2014 March 15 2014
AVARTA FUTSAL CUP March 15 2014
Brøndbyernes IF 50-års Jubilæumsstævne 8. - March 9 2014
Rødovre Trælast Cup 7. - March 9 2014
Skrotspecialist Cup 2014 7. - March 9 2014
EJBY CUP 2014 / Ejby IF 68 1. - March 2 2014
Greve Fodbold U8 indestævne 2014 February 16 2014
HIK CUP 4 - 16. feb February 16 2014
Taastrup FC - Børnestævne 2014 February 2 2014
Vibes Malerfirmacup 2 24. - January 26 2014
Handelsstandens Boldklub indendørs fodboldstævne 18. - January 19 2014
Solrød Sport Cup 2014 January 18 - February 2 2014
VÆRLØSE CUP 2014 January 11 2014
BSF 7 mands stævne i Topdanmark Hallen januar 2014 11. - January 12 2014
Nytårscup 2013 27. - December 30 2013
Indendørsstævne December 8 2013
OK/LSF stævne November 24 2013
Gladsaxe Cup 15. - November 17 2013
De gamle kæmper i HIF November 9 2013
Cool Kids Cup October 31 2013 - March 31 2014
Champions League for Kids - SIDSTE CHANCE October 21 2013 - March 30 2014
Thrane Turneringen October 19 2013
Gladsaxe Cup 5. - October 6 2013
Sundby Cup 2013 7. - September 8 2013
KB Mikro Cup 2013 - Efterår 7. - September 8 2013
BK Vest Cup 2013 August 31 - September 1 2013
FB Rotary CUP 2013 24. - August 25 2013
Fætter BR Børne Cup 17. - August 18 2013
BSF Joma Cup Sommer 2013 17. - August 18 2013
First Hotel Sommercup 2013 August 11 2013
Gladsaxe Cup 8. - June 9 2013
Nicklas Bendtner velgørenheds stævne 8. - June 9 2013
LITE-HOUSE.DK CUP 2013 1. - June 2 2013
Jubilæumsstævne May 11 2013
Kastrup Boldklub´s St. Bededagsstævne 26. - April 28 2013
Løve Cup 2013 26. - April 28 2013
KB Mikro Cup 2013 - Forår 20. - April 21 2013
BSF Opstartsstævne Forår 2013 6. - April 7 2013
Ungdomspokalturnering March 26 - June 26 2013

Tournament overview